Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2. Jihočeská liga C
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. ŠK Těmice 27 22 0 2 0 3 0 299 : 187 697 : 495 46
2. Plechová Pacov 27 22 0 0 0 5 0 317 : 169 721 : 477 44
3. Prototyp Kvasejovice 27 18 0 2 0 7 0 315 : 171 722 : 482 38
4. Ratata Hospříz 27 14 0 3 0 10 0 234 : 252 590 : 623 31
5. DC Skeleton Pelhřimov 27 8 0 7 0 12 0 228 : 258 571 : 621 23
6. DC Cannabis Tábor 27 9 0 4 0 14 0 224 : 262 580 : 628 22
7. DC Warriors Lidmaň 27 8 0 2 0 17 0 202 : 284 530 : 676 18
8. Rafani Tučapy 27 7 0 3 0 17 0 226 : 260 577 : 619 17
9. Spitfire Tábor 27 6 0 3 0 18 0 202 : 284 517 : 667 15
10. Kozlíci Dolní Bukovsko 27 7 0 2 0 17 1 183 : 303 482 : 699 13
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Ungermann Petr Plechová Pacov 75,8 76,53 108 98 75 69,36 235 163
2. Čábelka Jan ŠK Těmice 74,5 76,84 108 95 73 68,53 232 159
3. Křížek Pavel Plechová Pacov 72,0 75,25 108 101 76 66,14 254 168
4. Votápek David Prototyp Kvasejovice 70,9 72,34 104 94 68 65,79 228 150
5. Blažek Michal Prototyp Kvasejovice 70,5 72,00 104 100 72 64,68 252 163
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 19.5.2018 14:00 26. Ratata Hospříz 10 : 8 DC Skeleton Pelhřimov
Janák Petr 26 : 25 Král Jaroslav
So 19.5.2018 16:00 26. Plechová Pacov 12 : 6 Kozlíci Dolní Bukovsko
Jakoubková Ivana 25 : 16 Chvatík Vladimír
Ne 20.5.2018 16:00 26. DC Warriors Lidmaň 7 : 11 Spitfire Tábor
Hlásek Jiří 17 : 23 Pavlátová Jaroslava
Ne 20.5.2018 16:00 26. Prototyp Kvasejovice 15 : 3 Rafani Tučapy
Kratochvíl Petr 32 : 10 Staněk Jiří
Ne 20.5.2018 16:00 26. ŠK Těmice 11 : 7 DC Cannabis Tábor
Jonák Jan 25 : 18 Bartáček Marek
So 26.5.2018 15:00 27. Spitfire Tábor 10 : 8 Prototyp Kvasejovice
Šaňáková Andrea 24 : 19 Kratochvíl Petr
So 26.5.2018 16:00 27. Kozlíci Dolní Bukovsko 12 : 6 Ratata Hospříz
Černý Petr 26 : 23 Janák Petr
So 26.5.2018 16:00 27. Rafani Tučapy 7 : 11 ŠK Těmice
Betuštiak Dušan 20 : 24 Jonák Jan
Ne 27.5.2018 16:00 27. DC Cannabis Tábor 10 : 8 Plechová Pacov
Bartáček Marek 23 : 21 Hlavnička Jiří
Ne 27.5.2018 16:00 27. DC Skeleton Pelhřimov 11 : 7 DC Warriors Lidmaň
Haza Jaroslav 25 : 20 Hlásek Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 21:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 21:56:50