Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga A
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Torres team Rožmitál na Šumavě 27 26 0 0 0 1 0 329 : 157 735 : 454 52
2. Kousci Český Krumlov 27 22 0 1 0 4 0 337 : 149 766 : 407 45
3. Segment Český Krumlov 27 18 0 1 0 8 0 298 : 188 687 : 500 37
4. Stará Sparta Loučovice 27 17 0 1 0 9 0 288 : 198 670 : 515 35
5. DC Slávie Větřní 27 17 0 0 0 10 0 289 : 197 674 : 523 34
6. Tygers team Besednice 27 14 0 1 0 12 0 262 : 224 620 : 557 29
7. Letka Hořice na Šumavě 27 7 0 0 0 20 0 189 : 297 486 : 684 14
8. Střelci z Ratolesti Český Krumlov B 27 5 0 1 0 21 0 165 : 321 470 : 728 11
9. Sparta Loučovice B 27 4 0 2 0 21 0 141 : 345 413 : 756 10
10. Koněspřežka Bujanov 27 1 0 1 0 25 0 132 : 354 381 : 778 3
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Dembkovský Michal Kousci Český Krumlov 83,1 88,30 108 94 83 75,88 228 173
2. Vosika Radek Torres team Rožmitál na Šumavě 70,3 79,52 108 83 66 71,28 195 139
3. Hancko Viliam Torres team Rožmitál na Šumavě 67,4 80,00 108 80 64 69,74 195 136
4. Krčma Michal Segment Český Krumlov 64,9 75,00 108 108 81 66,80 256 171
5. Sadloň Petr Kousci Český Krumlov 64,7 67,68 108 99 67 67,37 236 159
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 19.5.2018 16:00 26. Stará Sparta Loučovice 8 : 10 Segment Český Krumlov
Kogseder Michaela 21 : 22 Krčma Michal
So 19.5.2018 16:00 26. Střelci z Ratolesti Český Krumlov B 10 : 8 DC Slávie Větřní
Ivan Jiří 23 : 21 Růžička Lubomír
So 19.5.2018 16:00 26. Kousci Český Krumlov 17 : 1 Koněspřežka Bujanov
Dembkovský Michal 35 : 5 Rak Jiří
Ne 20.5.2018 16:00 26. Tygers team Besednice 12 : 6 Sparta Loučovice B
Šindelíř Roman 25 : 19 Bodnár Michal
Ne 20.5.2018 16:00 26. Letka Hořice na Šumavě 7 : 11 Torres team Rožmitál na Šumavě
Solfronk Miloš 17 : 25 Beneš Jaroslav
So 26.5.2018 16:00 27. Koněspřežka Bujanov 12 : 6 Střelci z Ratolesti Český Krumlov B
Rak Jiří 26 : 24 Ivan Jiří
So 26.5.2018 16:00 27. Torres team Rožmitál na Šumavě 10 : 8 Tygers team Besednice
Beneš Jaroslav 25 : 20 Šindelíř Roman
So 26.5.2018 16:00 27. Sparta Loučovice B 3 : 15 Kousci Český Krumlov
Bodnár Michal 13 : 32 Dembkovský Michal
Ne 27.5.2018 16:00 27. DC Slávie Větřní 11 : 7 Stará Sparta Loučovice
Růžička Lubomír 25 : 21 Kogseder Michaela
Ne 27.5.2018 16:00 27. Segment Český Krumlov 13 : 5 Letka Hořice na Šumavě
Krčma Michal 27 : 15 Solfronk Miloš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 00:37

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 00:37:46