Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. Jihočeská liga C
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. T.U.P. Vltava České Budějovice 24 19 0 2 0 3 0 264 : 168 610 : 453 40
2. Trabanti České Budějovice 24 19 0 1 0 4 0 274 : 158 634 : 441 39
3. Green team Ledenice 24 18 0 2 0 4 0 265 : 167 611 : 440 38
4. PDC Libín 24 18 0 0 0 6 0 252 : 180 600 : 472 36
5. Hrdějická letka 24 17 0 2 0 5 0 259 : 173 608 : 473 36
6. Kluci z Las Vegas Zvíkov 24 14 0 2 0 8 0 240 : 192 572 : 482 30
7. T.U.P.Ý Vltava České Budějovice 24 9 0 2 0 13 0 203 : 229 507 : 550 20
8. Retro šipky Lišov 24 7 0 4 0 13 0 193 : 239 489 : 568 18
9. Drazda Doudleby 24 6 0 4 0 14 0 192 : 240 484 : 568 16
10. Cobra České Budějovice 24 6 0 3 0 15 0 185 : 247 481 : 587 15
11. HBC Falcon České Budějovice 24 4 0 3 0 17 0 160 : 272 442 : 628 11
12. Libínský střelci 24 3 0 3 0 18 0 166 : 266 431 : 600 9
13. Žabáci Dubičné 24 1 0 2 0 21 0 155 : 277 427 : 634 4
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Szabó Ludvík T.U.P. Vltava České Budějovice 75,1 91,18 96 68 62 76,65 167 128
2. Kovařík Zdeněk Kluci z Las Vegas Zvíkov 74,3 85,71 96 77 66 76,67 180 138
3. Bušek Pavel Green team Ledenice 69,7 80,68 96 88 71 71,83 213 153
4. Kroupa Lukáš Trabanti České Budějovice 68,5 81,13 96 53 43 69,63 135 94
5. Novotný Miroslav PDC Libín 66,8 81,11 96 90 73 69,96 223 156
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 19.5.2018 16:00 25. PDC Libín 14 : 4 Žabáci Dubičné
Imrichová Šárka 31 : 13 Candra Ivo
So 19.5.2018 17:00 25. Trabanti České Budějovice 16 : 2 HBC Falcon České Budějovice
Rychtar Rostislav 33 : 9 Hrbáček Radek
So 19.5.2018 18:00 25. Kluci z Las Vegas Zvíkov 8 : 10 Retro šipky Lišov
Klabouch Ondřej 22 : 23 Bartl Viktor
So 19.5.2018 18:00 25. T.U.P.Ý Vltava České Budějovice 12 : 6 Libínský střelci
Červenka Michal 26 : 17 Volšická Drahomíra
Ne 20.5.2018 16:00 25. Cobra České Budějovice 7 : 11 Hrdějická letka
Janová Michaela 18 : 27 Kolek Jan
Ne 20.5.2018 16:00 25. Green team Ledenice 11 : 7 Drazda Doudleby
Bušek Petr 24 : 18 Chyňavová Jadranka
So 26.5.2018 16:00 26. Žabáci Dubičné 5 : 13 Trabanti České Budějovice
Candra Ivo 16 : 31 Rychtar Rostislav
So 26.5.2018 16:30 26. Hrdějická letka 13 : 5 T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
Kolek Jan 30 : 18 Červenka Michal
So 26.5.2018 18:00 26. T.U.P. Vltava České Budějovice 6 : 12 PDC Libín
Linhart Zdeněk 20 : 28 Studený Miloslav
Ne 27.5.2018 16:00 26. HBC Falcon České Budějovice 5 : 13 Kluci z Las Vegas Zvíkov
Hrbáček Radek 16 : 30 Klabouch Ondřej
Ne 27.5.2018 16:00 26. Libínský střelci 3 : 15 Green team Ledenice
Volšická Drahomíra 8 : 32 Bušek Petr
Ne 27.5.2018 16:00 26. Retro šipky Lišov 13 : 5 Cobra České Budějovice
Bartl Viktor 27 : 15 Janová Michaela
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.8.2018 12:44

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.8.2018 12:44:30