Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Městská liga Český Krumlov
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. U Cecků Nové Spolí 18 14 0 2 0 2 0 214 : 110 481 : 312 30
2. Starý páni Maxima Český Krumlov 18 13 0 1 0 4 0 202 : 122 460 : 318 27
3. Mimoňi Maxima Český Krumlov 18 10 0 6 0 2 0 191 : 133 442 : 344 26
4. Rožmberská bašta Český Krumlov 18 12 0 0 0 6 0 215 : 109 482 : 306 24
5. Klikaři Bar Nové Spolí 18 9 0 3 0 6 0 166 : 158 408 : 391 21
6. Stars HB Český Krumlov 18 8 0 2 0 8 0 171 : 153 418 : 380 18
7. S.R.O. Český Krumlov 18 7 0 2 0 9 0 156 : 168 399 : 414 16
8. Hostinec Přídolí 18 5 0 2 0 11 0 134 : 190 354 : 448 12
9. Alkáči z Káviny Nové Spolí 18 2 0 0 0 16 0 82 : 242 247 : 526 4
10. Bikers Bar Bohemia Český Krumlov 18 1 0 0 0 17 0 89 : 235 268 : 520 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Filištein Tomáš Mimoňi Maxima Český Krumlov 64,7 73,81 72 42 31 69,70 99 69
2. Neubauer David Stars HB Český Krumlov 63,7 75,71 72 70 53 68,82 170 117
3. Wagner Josef U Cecků Nové Spolí 63,5 80,00 72 70 56 69,88 166 116
4. Poláček František Rožmberská bašta Český Krumlov 63,5 73,33 72 60 44 69,01 142 98
5. Cieslar Jaroslav Rožmberská bašta Český Krumlov 62,3 77,94 72 68 53 67,25 171 115
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
13.4.2018 18:00 17. U Cecků Nové Spolí 16 : 2 Alkáči z Káviny Nové Spolí
Marada Lukáš 33 : 13 Maršíčková Andrea
13.4.2018 18:00 17. Rožmberská bašta Český Krumlov 15 : 3 Hostinec Přídolí
Šlejmar Václav 31 : 11 Kamerová Martina
13.4.2018 18:00 17. Mimoňi Maxima Český Krumlov 13 : 5 Bikers Bar Bohemia Český Krumlov
Sekerková Žaneta 29 : 11 Horst Pavel
So 14.4.2018 18:00 17. S.R.O. Český Krumlov 9 : 9 Klikaři Bar Nové Spolí
Bárta Milan 24 : 23 Fuxová Ivana
So 14.4.2018 18:00 17. Stars HB Český Krumlov 6 : 12 Starý páni Maxima Český Krumlov
Neubauer David 17 : 27 Ruzha František
20.4.2018 18:00 18. Alkáči z Káviny Nové Spolí 1 : 17 Stars HB Český Krumlov
Hana Musilová 8 : 34 Neubauer David
20.4.2018 18:00 18. Starý páni Maxima Český Krumlov 11 : 7 S.R.O. Český Krumlov
Ruzha František 28 : 17 Bárta Milan
20.4.2018 18:00 18. Klikaři Bar Nové Spolí 4 : 14 Rožmberská bašta Český Krumlov
Fuxová Ivana 14 : 30 Poláček František
So 21.4.2018 18:00 18. Hostinec Přídolí 5 : 13 Mimoňi Maxima Český Krumlov
Nikl Vilém 18 : 28 Bauer František
So 21.4.2018 18:00 18. Bikers Bar Bohemia Český Krumlov 2 : 16 U Cecků Nové Spolí
Jedlička Jan 13 : 34 Marada Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 22:11

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 22:11:11