Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/678)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI (absolutní pořadí)

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 678 | Turnajů: 698

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 4 35 39 99 49 150
2. Granov Michal CZE053458 C Metráčci České Budějovice 4 35 39 72 43 150
3. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice 4 35 39 45 42 350
4. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 4 34 38 39 39 900
5. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice 4 35 39 72 39 350
6. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 4 35 39 40 38 750
7. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 4 35 39 45 38 350
8. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice 4 31 35 36 37 850
9. Vavrek Jiří CZE009166 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 4 30 34 35 36 800
10. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 4 35 39 46 36 650
11. Kovařík Zdeněk CZE000221 C ŠK Štěpánovice A 3 35 38 46 35 450
12. Koptiš Marek CZE040097 C Trabanti České Budějovice 4 35 39 75 34 650
13. Šobr Jiří 1994 CZE046817 A Matouš team Dobrkovská Lh. 4 33 37 37 33 850
14. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 4 22 26 27 33 800
15. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 4 35 39 51 33 550
16. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 4 35 39 57 32 450
17. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 3 35 38 115 31 550
18. Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 24 28 28 31 000
19. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 4 35 39 41 30 750
20. Macek Erik CZE027627 B Predators Štěpánovice 1 35 36 43 30 450
21. Vajsar Milan CZE052612 Rebels Team Vimperk 4 35 39 39 30 350
22. Pancer Michal CZE056721 Kousci Český Krumlov 4 35 39 42 29 550
23. Lepša Jan CZE049632 B Hotel Černá B 4 35 39 45 29 350
24. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 4 35 39 46 29 250
25. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci České Budějovice 4 35 39 52 28 850
26. Albert Vít CZE049037 C Mrška od Koníka Č. Budějovice 4 35 39 62 28 650
27. Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov 4 27 31 32 27 350
28. Jindra Karel CZE001143 B Predators Štěpánovice 35 35 43 26 950
29. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 4 35 39 52 26 150
30. Kroupa Michal CZE023706 C Kousci Český Krumlov 4 35 39 39 25 850
31. Berky David CZE056236 C PDC Hluboká u Borovan 4 32 36 37 25 700
32. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 4 35 39 73 25 550
33. Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava ČB 4 35 39 40 25 350
33. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky 3 35 38 38 25 350
35. Vilášek Miroslav CZE003778 C DC Draci České Budějovice 4 34 38 38 24 700
36. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 4 35 39 76 24 450
37. Kuťka Josef CZE008388 B Rebels Team Vimperk 4 35 39 43 24 250
38. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 4 24 28 29 24 200
39. Vachta René CZE000439 A TVT Písek 2 34 36 36 24 100
40. Fiktus Lukáš CZE055100 C Ty od mostu Štěpánovice 4 35 39 60 24 050
41. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 2 35 37 43 23 750
42. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 4 35 39 39 23 550
43. Pravda Lukáš CZE059677 DC Draci České Budějovice 4 35 39 70 23 050
44. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 2 35 37 40 22 750
45. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 4 35 39 61 22 350
46. Tipka Václav CZE043919 A DC Dřeváci Strakonice 3 30 33 33 22 300
47. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 1 35 36 41 22 050
48. Motáň Miroslav CZE031978 C Švejci České Budějovice 1 35 36 37 21 750
49. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 4 35 39 55 21 450
50. Holý Jiří CZE005353 B ŠK Štěpánovice A 31 31 31 21 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 20:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 20:30:57