Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/114)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY (absolutní pořadí)

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 114 | Turnajů: 300

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jindrová Nela CZE055738 C DC Volant Olešník 3 28 31 31 19 900
2. Jozová Markéta CZE058478 C DC Sniper Čížová 3 34 37 37 17 000
3. Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice 3 23 26 26 16 650
4. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice 3 35 38 38 16 450
5. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 3 35 38 43 16 150
5. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice 3 35 38 42 16 150
7. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 3 15 18 18 14 950
8. Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB 3 18 21 21 12 800
9. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 32 34 34 12 500
10. Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec 2 16 18 18 11 000
11. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 3 19 22 22 10 550
12. Novotná Adriana CZE027404 B V.I.P. Bar Vltava ČB 2 16 18 18 10 500
13. Oceláková Jana CZE055052 C Tipáč Písek 1 24 25 25 10 400
14. Kogseder Michaela CZE053242 C Stará Sparta Loučovice 3 16 19 19 10 000
15. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 28 28 28 9 800
16. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 3 14 17 17 9 400
17. Vojtová Jana CZE044024 C Pohodáři Benešov nad Černou 2 23 25 25 9 250
18. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Libín 3 18 21 21 9 200
19. Kalistová Jiřina CZE054822 B V.I.P. Bar Vltava ČB 2 19 21 21 8 450
20. Kohoutová Jana CZE060074 Vimperk 2 18 20 20 7 700
21. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 1 21 22 22 7 550
22. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 2 19 21 21 7 450
23. Tancošová Štěpánka CZE053580 Soběslav 2 18 20 20 7 400
24. Johnová Magdalena CZE052114 Český Krumlov 19 19 19 7 350
24. Městecká Angelika CZE058989 C Kosatky Č.Budějovice 2 13 15 15 7 350
26. Kubová Jitka CZE048944 B Mršky ze Štěpánovic 17 17 17 6 550
27. Skorunková Iveta CZE052116 Český Krumlov 17 17 17 6 250
28. Rynešová Kateřina CZE023833 C V.I.P. Bar Vltava ČB 15 15 15 6 150
29. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 3 1 4 4 6 050
30. Bočková Jitka CZE048945 Mršky ze Štěpánovic 17 17 17 5 950
31. Plášilová Zlata CZE055497 České Budějovice 3 13 16 16 5 750
32. Bočková Kateřina CZE051780 B Mršky ze Štěpánovic 16 16 16 5 700
33. Javorková Petra CZE039499 A DC Motorfans Č. Budějovice 2 5 7 7 5 650
34. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 16 16 16 5 100
35. Vanišová Alena CZE057583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 12 13 13 4 900
36. Dušáková Barbora CZE060070 Mršky ze Štěpánovic 12 12 12 4 400
37. Fuxová Ivana CZE052111 Klikaři Bar Spolí 14 14 14 4 300
38. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor 3 5 8 8 4 250
39. Marková Tereza CZE000613 C O tečku Vltava Č. Budějovice 1 6 7 7 4 000
40. Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál 2 3 5 5 3 750
41. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spitfire Tábor 3 3 3 3 700
42. Housková Jana CZE053582 Soběslav 11 11 11 3 650
43. Šlosárová Veronika CZE054054 Benešov nad Černou 12 12 12 3 600
44. Albrechtová Jiřina CZE055546 C Tereza Nové Hrady 3 3 3 3 300
45. Fuxová Karolína CZE053481 Klikaři Bar Spolí 9 9 9 2 650
45. Svatoňová Jindřiška CZE044407 C Stará Sparta Loučovice 1 3 4 4 2 650
47. Vachulková Zuzana CZE029212 B Dřeváci Strakonice 8 8 8 2 500
48. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice 1 5 6 6 2 450
49. Furbacherová Denisa CZE052110 Český Krumlov 5 5 5 2 350
50. Honešová Ivana CZE043668 C Sparta Loučovice B 8 8 8 2 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 00:35

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 00:35:24