Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/929)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Čechy

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 929 | Turnajů: 852

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 5 131 136 136 136
2. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 10 108 118 118 118
3. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice 10 94 104 104 104
4. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 15 87 102 102 102
5. Tressl Ján CZE004102 C T.U.P.Á Vltava ČB 3 94 97 97 97
6. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 6 86 92 92 92
7. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 10 78 88 88 88
8. Koptiš Marek CZE040097 C Trabanti České Budějovice 8 78 86 86 86
9. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 6 77 83 83 83
10. Granov Michal CZE053458 C Metráčci České Budějovice 7 75 82 82 82
11. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice 6 75 81 81 81
12. Pravda Lukáš CZE059677 DC Draci České Budějovice 8 67 75 75 75
13. Albert Vít CZE049037 C Mrška od Koníka Č. Budějovice 5 69 74 74 74
14. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 10 61 71 71 71
15. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky České Budějovice 10 60 70 70 70
16. Fiktus Lukáš CZE055100 C Ty od mostu Štěpánovice 6 61 67 67 67
16. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice 10 57 67 67 67
16. Jindrová Nela CZE055738 C Angry Girls České Budějovice 9 58 67 67 67
19. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 10 55 65 65 65
20. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci České Budějovice 6 58 64 64 64
21. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 7 56 63 63 63
21. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 6 57 63 63 63
23. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 10 52 62 62 62
23. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 7 55 62 62 62
25. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 59 61 61 61
26. Oceláková Jana CZE055052 C Sousedky České Budějovice 5 55 60 60 60
27. Linhartová Hana CZE045575 C Grófky Dubičné 7 51 58 58 58
27. Vojtová Jana CZE044024 C Grófky Dubičné 4 54 58 58 58
27. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 7 51 58 58 58
30. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 9 48 57 57 57
31. Zvoníček Josef CZE050340 C Dudák České Budějovice 8 48 56 56 56
32. Lukš Dominik CZE053888 Habří 4 51 55 55 55
33. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 11 43 54 54 54
33. Válek Jakub 2006 CZE050583 MO Těmice 15 39 54 54 54
35. Lepša Jan CZE049632 B Hotel Černá B 6 47 53 53 53
35. Kovařík Zdeněk CZE000221 C ŠK Štěpánovice A 4 49 53 53 53
35. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 2 51 53 53 53
38. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 7 45 52 52 52
38. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 10 42 52 52 52
38. Polanský Milan CZE058289 C Asfalti Písek 2 50 52 52 52
38. Linhart Zdeněk CZE043683 C T.U.P.Á Vltava ČB 7 45 52 52 52
42. Berky David CZE056236 C PDC Hluboká u Borovan 8 43 51 51 51
43. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice 7 43 50 50 50
43. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 5 45 50 50 50
43. Schuller Karel CZE019974 Bikers Bar Bohemia Český Krumlov 3 47 50 50 50
43. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 8 42 50 50 50
47. Šobr Jiří 1994 CZE046817 A Matouš team Dobrkovská Lh. 8 41 49 49 49
47. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Hluboká u Borovan 8 41 49 49 49
47. Macek Erik CZE027627 B Predators Štěpánovice 1 48 49 49 49
47. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 2 47 49 49 49
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 20:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 20:30:08