Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-49/49)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY - kat. B + C

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 49 | Turnajů: 292

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jindrová Nela CZE055738 C DC Volant Olešník 3 35 38 39 23 150
2. Linhartová Hana CZE045575 C O tečku Vltava Č. Budějovice 3 35 38 40 22 950
3. Jozová Markéta CZE058478 C DC Sniper Čížová 3 35 38 56 19 350
4. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky Č.Budějovice 3 35 38 47 18 350
5. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky Č.Budějovice 3 35 38 48 17 550
6. Vojtková Michaela CZE054826 B V.I.P. Bar Vltava ČB 3 22 25 25 14 400
7. Oceláková Jana CZE055052 C Tipáč Písek 1 34 35 35 14 200
8. Novotná Adriana CZE027404 B V.I.P. Bar Vltava ČB 2 21 23 23 13 750
9. Vojtová Jana CZE044024 C Pohodáři Benešov nad Černou 2 33 35 35 12 750
10. Kogseder Michaela CZE053242 C Stará Sparta Loučovice 3 22 25 25 12 300
11. Kalistová Jiřina CZE054822 B V.I.P. Bar Vltava ČB 2 26 28 28 11 700
12. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Hluboká u Borovan 3 24 27 27 11 300
13. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 3 21 24 24 11 050
14. Kubová Jitka CZE048944 B Andělské Mrchy Štěpánovice 26 26 26 9 400
15. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 2 25 27 27 9 250
16. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky Č.Budějovice 1 25 26 26 8 850
17. Bočková Kateřina CZE051780 B Andělské Mrchy Štěpánovice 25 25 25 8 650
18. Marková Tereza CZE000613 C O tečku Vltava Č. Budějovice 1 16 17 17 8 200
19. Rynešová Kateřina CZE023833 C V.I.P. Bar Vltava ČB 20 20 20 7 900
20. Vanišová Alena CZE057583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 1 20 21 21 7 400
21. Městecká Angelika CZE058989 C Kosatky Č.Budějovice 2 13 15 15 7 350
22. Ďurinová Zuzana CZE051779 B Andělské Mrchy Štěpánovice 14 14 14 4 500
23. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor 3 1 4 4 3 950
24. Vosiková Sandra CZE051478 C Torres Team Rožmitál 2 3 5 5 3 750
25. Petrů Věra CZE049164 C Sochorky Kvasejovice 1 5 6 6 3 350
25. Vachulková Zuzana CZE029212 B Dřeváci Strakonice 11 11 11 3 350
27. Albrechtová Jiřina CZE055546 C Tereza Nové Hrady 3 3 3 3 300
28. Svatoňová Jindřiška CZE044407 C Stará Sparta Loučovice 1 5 6 6 3 250
29. Černá Nikola CZE058935 B Asfalti Písek 10 10 10 2 900
30. Patakiová Milena CZE000102 B Milli a její tygři ČB 2 4 6 6 2 500
31. Bédiová Romana CZE050695 C Střelci z Ratolesti Č. Krumlov B 6 6 6 2 300
32. Honešová Ivana CZE043668 C Sparta Loučovice B 8 8 8 2 200
33. Valková Gabriela CZE058627 C DC Ypsi team J. Hradec 5 5 5 2 050
34. Pavlátová Jaroslava CZE048936 B Spitfire Měšice 1 1 1 1 700
35. Šimůnková Karla CZE021214 C Trilobiti Strakonice 5 5 5 1 650
36. Vojtová Pavlína CZE014350 C Tereza Nové Hrady 2 2 2 1 600
37. Davidová Hana CZE001853 B DC Skeleton Pelhřimov 1 1 2 2 1 550
38. Švehlová Barbora CZE058472 C Gold Darts Studená 2 2 2 1 200
38. Kosinová Milena CZE036431 C Sparta Loučovice B 2 2 2 1 200
40. Nenadálová Drahomíra CZE051319 C Sochorky Kvasejovice 2 2 2 900
40. Váchová Petra CZE054363 C Respekt Tábor 1 1 1 900
42. Tóthová Monika CZE029342 C A je to! Třeboň 2 2 2 600
42. Povrazníková Eva CZE058626 C DC Ypsi team J. Hradec 2 2 2 600
42. Krotká Kristýna CZE052333 C DC Arrows Prachatice 2 2 2 600
45. Bělohlávková Lenka CZE054843 C Pohodáři Benešov nad Černou 1 1 1 550
46. Volšická Drahomíra CZE041184 C Jen tak Libín 2 2 2 500
47. Štěrbová Dana CZE000546 C Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 450
48. Vrchlavská Jitka CZE055068 C ŠK Rodvínov 1 1 1 350
49. Vrábelová Monika CZE048320 C Nemo Sviny 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 02:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 02:17:58