Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. B

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 112 | Turnajů: 382

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 3 35 38 65 44 450
2. Vavrek Jiří CZE009166 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 3 28 31 31 32 400
3. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 3 31 34 34 29 150
4. Macek Erik CZE027627 B Predators Štěpánovice 35 35 36 28 250
5. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 3 32 35 35 25 800
6. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 2 32 34 34 21 100
7. Kuťka Josef CZE008388 B Rebels Team Vimperk 3 32 35 35 20 900
8. Lepša Jan CZE049632 B Hotel Černá B 3 27 30 30 19 650
9. Jindra Karel CZE001143 B Predators Štěpánovice 27 27 27 18 950
10. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 2 29 31 31 18 750
11. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani Č.Budějovice 3 29 32 32 17 550
12. Holý Jiří CZE005353 B ŠK Štěpánovice A 25 25 25 17 150
13. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 2 33 35 35 16 150
14. Ficl Jan CZE038892 B Rychlá rota Pištín 3 18 21 21 15 200
15. Válek Jakub CZE025836 B Predators Štěpánovice 29 29 29 14 950
16. Vartecký Radek CZE052662 B Asfalti Písek 28 28 28 13 900
17. Slanina Radek CZE047922 B Milli a její tygři ČB 3 13 16 16 13 550
18. Prášek Jiří CZE018941 B Kozlíci Vlachovo Březí 2 18 20 20 13 300
19. Bečvář Jiří CZE053296 B Predators Štěpánovice 35 35 35 12 850
20. Sedlár Štefan CZE054676 B Rebels Team Vimperk 2 21 23 23 12 650
21. Zelený Vít CZE052493 B ŠK Štěpánovice A 2 20 22 22 11 900
22. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 1 15 16 16 11 250
23. Klinger Petr CZE035785 B Hotel Černá B 22 22 22 11 000
24. Havlík Jiří CZE016851 B Je nám to jedno Štěpánovice 3 13 16 16 10 850
25. Troják Ivan CZE031430 B Hotel Černá B 24 24 24 10 800
26. Jírů Vladimír CZE048997 B Milli a její tygři ČB 3 13 16 16 10 650
27. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 1 18 19 19 10 600
28. Lorenc Petr CZE018004 B Ratata Hospříz 16 16 16 10 500
29. Jonák Petr CZE047238 B DC Warriors Lidmaň 3 16 19 19 9 700
30. Koranda Zdeněk CZE042427 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 19 19 19 9 350
31. Boček Josef CZE048948 B Ty od mostu Štěpánovice 20 20 20 9 100
32. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava ČB 1 9 10 10 8 150
33. Nečesaný Jiří CZE000157 B ŠK Štěpánovice A 14 14 14 7 700
34. Šebesta Karel CZE039740 B ŠK Těmice 22 22 22 7 500
35. Benkovský Michal CZE047923 B Milli a její tygři ČB 2 6 8 8 7 300
36. Kubo Michal CZE024790 B ŠK Štěpánovice A 12 12 12 7 100
36. Cvrkal Miroslav CZE051258 B Candát Vodňany 1 10 11 11 7 100
38. Hurt Jaroslav CZE000721 B Predators Štěpánovice 16 16 16 6 900
39. Havlan Václav CZE041064 B Milli a její tygři ČB 2 12 14 14 6 800
40. Černý Milan CZE004337 B Asfalti Písek 17 17 17 6 750
41. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 11 11 11 6 550
42. Masař Petr CZE043965 B Frisco "85" Dubičné 14 14 14 6 500
43. Šťastný Karel CZE007745 B Dřeváci Strakonice 15 15 15 6 250
44. Koníček Josef CZE017843 B Ratata Hospříz 1 8 9 9 5 800
45. Lechnýř Martin CZE050199 B Asfalti Písek 13 13 13 5 550
46. Brejcha Milan CZE035198 B Dřeváci Strakonice 15 15 15 5 350
47. Weis Viktor CZE001198 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 8 8 8 5 300
48. Vorlíček Jan CZE047498 B Hotel Černá B 1 9 10 10 4 950
49. Lohonka Petr CZE007308 B DC Bryčka Č.Budějovice 8 8 8 4 500
50. Jirsa Josef CZE027496 B Mariner darts Strakonice 7 7 7 4 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 02:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 02:18:11