Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/248)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. C

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 248 | Turnajů: 515

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Granov Michal CZE053458 C Dudák České Budějovice 3 35 38 57 39 450
2. Granov Radek CZE001597 C Jižanský Koník Č.Budějovice 3 35 38 53 35 750
3. Kovařík Zdeněk CZE000221 C ŠK Štěpánovice A 2 35 37 39 33 050
4. Koptiš Marek CZE040097 C Dudák České Budějovice 2 35 37 55 30 950
5. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 3 34 37 37 29 300
6. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 1 35 36 86 27 650
7. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 2 35 37 38 26 450
8. Albert Vít CZE049037 C Koník České Budějovice 3 35 38 49 25 650
9. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 3 35 38 61 23 850
10. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci B-13 České Budějovice 2 34 36 36 23 800
11. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 3 35 38 50 22 950
12. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 2 28 30 30 22 000
13. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 3 35 38 39 21 850
14. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky 2 28 30 30 20 900
15. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 3 35 38 49 20 150
16. Fiktus Lukáš CZE055100 C Ty od mostu Štěpánovice 2 35 37 41 19 650
17. Berky David CZE056236 C PDC Hluboká u Borovan 3 25 28 28 19 450
18. Vilášek Miroslav CZE003778 C DC Draci B-13 České Budějovice 3 27 30 30 18 850
19. Kroupa Michal CZE023706 C Kousci Český Krumlov 2 25 27 27 18 650
20. Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava ČB 2 27 29 29 18 450
21. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 1 31 32 32 18 150
21. Linhart Zdeněk CZE043683 C T.U.P.Á Vltava ČB 3 33 36 36 18 150
23. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 3 20 23 23 17 400
24. Jiráň Jaroslav 1980 CZE055838 C DC Žabovřesky 3 27 30 30 16 750
25. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 3 28 31 31 15 700
26. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 3 23 26 26 15 550
27. Polanský Milan CZE058289 C Platan team Protivín 1 35 36 38 15 050
28. Kříha František CZE002081 C Kousci Český Krumlov 2 24 26 26 15 000
29. Drab Robert CZE008873 C Školáci Tipáč Písek 28 28 28 14 900
30. Tressl Ján CZE004102 C T.U.P.Á Vltava ČB 1 35 36 71 13 650
31. Prokopius Jiří CZE006534 C Čertíci Strakonice 22 22 22 13 500
32. Tomáš Jiří CZE006872 C Trilobiti Strakonice 23 23 23 13 250
33. Houdek Pavel CZE057581 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 2 19 21 21 13 150
34. Motáň Miroslav CZE031978 C Jižanský Koník Č.Budějovice 24 24 24 13 000
35. Cahák Michal CZE059855 C HBC Falcon Č.Budějovice 29 29 29 12 750
36. Hála Vladislav CZE057432 C DC Žabovřesky 3 20 23 23 12 300
37. Stiskala Stanislav CZE055520 C T.U.P.Ý Vltava ČB 1 32 33 33 12 200
38. Červenka Michal CZE021517 C T.U.P.Ý Vltava ČB 22 22 22 12 100
39. Kroupa Lukáš CZE023152 C Trabanti České Budějovice 18 18 18 11 700
40. Zvoníček Josef CZE050340 C Dudák České Budějovice 2 27 29 29 11 550
41. Homolka Jiří CZE049048 C Joker team Nebahovy 1 18 19 19 11 200
42. Horák David CZE010687 C Vlčáci Č.Budějovice 22 22 22 10 800
42. Pagač Vít CZE022527 C Pohodáři Benešov nad Černou 20 20 20 10 800
44. Kyral Vilém CZE039286 C Školáci Tipáč Písek 1 17 18 18 10 650
45. Vojta Ladislav CZE044025 C Pohodáři Benešov nad Černou 29 29 29 10 550
46. Moravec Miroslav CZE031369 C Dudák České Budějovice 16 16 16 10 300
47. Hadrava Stanislav CZE047164 C DC Ypsi team J. Hradec 19 19 19 10 250
48. Nováček Zdeněk CZE023228 C ŠK Kaštani Malonty 15 15 15 9 750
49. Stejskal Vladimír CZE054734 C Drazda Doudleby 27 27 27 9 550
50. Sadloň Petr CZE047336 C Kousci Český Krumlov 1 11 12 12 9 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 02:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 02:19:01