Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY - kat. D+

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 61 | Turnajů: 188

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 3 35 38 43 16 150
2. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 32 34 34 12 500
3. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 28 28 28 9 800
4. Nováková Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 3 14 17 17 9 400
5. Kohoutová Jana CZE060074 Vimperk 2 18 20 20 7 700
6. Tancošová Štěpánka CZE053580 Soběslav 2 18 20 20 7 400
7. Johnová Magdalena CZE052114 Český Krumlov 19 19 19 7 350
8. Skorunková Iveta CZE052116 Český Krumlov 17 17 17 6 250
9. Bočková Jitka CZE048945 Mršky ze Štěpánovic 17 17 17 5 950
10. Plášilová Zlata CZE055497 České Budějovice 3 13 16 16 5 750
11. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 16 16 16 5 100
12. Dušáková Barbora CZE060070 Mršky ze Štěpánovic 12 12 12 4 400
13. Fuxová Ivana CZE052111 Klikaři Bar Spolí 14 14 14 4 300
14. Housková Jana CZE053582 Soběslav 11 11 11 3 650
15. Šlosárová Veronika CZE054054 Benešov nad Černou 12 12 12 3 600
16. Fuxová Karolína CZE053481 Klikaři Bar Spolí 9 9 9 2 650
17. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice 1 5 6 6 2 450
18. Furbacherová Denisa CZE052110 Český Krumlov 5 5 5 2 350
19. Komárková Ivana CZE046574 Střelci z Ratolesti Č. Krumlov ML 7 7 7 2 050
19. Adámková Jarmila CZE054896 Koník České Budějovice 7 7 7 2 050
21. Lencová Ludmila CZE057518 Žabovřesky 6 6 6 1 900
22. Jandová Kamila CZE028088 O tečku Vltava Č. Budějovice 5 5 5 1 850
23. Šmalclová Nikola CZE058706 České Budějovice 7 7 7 1 750
24. Kroupová Martina CZE000184 Kočky do Švejka Č.Budějovice 4 4 4 1 700
25. Šafránková Anna CZE060644 Prachatice 5 5 5 1 550
25. Slabá Petra CZE058345 České Budějovice 5 5 5 1 550
27. Žáková Silvie CZE000859 Farao team T.Sviny 2 2 2 1 200
28. Šindelářová Věra CZE060589 Jindřichův Hradec 3 3 3 1 150
28. Hospodářská Jana CZE042277 Jen tak Libín 1 1 2 2 1 150
30. Koubová Jana CZE031183 Jindřichův Hradec 4 4 4 1 100
31. Fojtová Martina CZE054821 O tečku Vltava Č. Budějovice 2 2 2 1 000
32. Lukšová Veronika CZE059390 České Budějovice 3 3 3 950
33. Kuťková Radka CZE060729 Husinec 2 2 2 900
34. Ficalová Iveta CZE060593 Jindřichův Hradec 3 3 3 850
34. Adamcová Hana CZE006320 Čerčany 3 3 3 850
36. Kroupová Kateřina CZE055498 České Budějovice 3 3 3 750
36. Hrbková Tereza CZE060506 České Budějovice 1 1 2 2 750
38. Zvoníčková Leonarda CZE009276 České Budějovice 2 2 2 700
38. Boukalová Jana CZE060784 Jindřichův Hradec 2 2 2 700
40. Válková Dita CZE053297 Třeboň 2 2 2 600
40. Hošková Jana CZE060643 Prachatice 2 2 2 600
42. Augustinová Anna 1964 CZE009208 Kájovská Trojka 1 1 1 550
43. Burešová Martina CZE052251 Hluboká u Borovan 2 2 2 500
43. Houdková Vladislava CZE060571 Jindřichův Hradec 2 2 2 500
43. Šimková Eva CZE060572 České Budějovice 2 2 2 500
43. Bencová Lenka CZE059005 Bikers Bar Český Krumlov 2 2 2 500
47. Škopková Marie CZE060952 České Budějovice 1 1 1 450
47. Nováková Jana CZE000544 Nemo Sviny 1 1 1 450
49. Augustinová Anna 1983 CZE009209 Kájovská Trojka 1 1 1 350
49. Lovětínská Aneta CZE060982 Jindřichův Hradec 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 00:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 00:41:41