Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/223)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. D+

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 223 | Turnajů: 566

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vajsar Milan CZE052612 Rebels Team Vimperk 4 35 39 39 30 350
2. Pancer Michal CZE056721 Kousci Český Krumlov 4 35 39 42 29 550
3. Pravda Lukáš CZE059677 DC Draci České Budějovice 4 35 39 70 23 050
4. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 4 35 39 55 21 450
5. Schuller Karel CZE019974 Bikers Bar Bohemia Český Krumlov 3 35 38 49 20 950
6. Filištein Tomáš CZE042966 Kousci Český Krumlov 2 23 25 25 19 250
7. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 3 35 38 45 17 550
8. Vojta Adam CZE048857 Jiskra Jindřichův Hradec 1 35 36 39 15 450
9. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 4 33 37 38 15 350
10. Lukš Dominik CZE053888 Habří 35 35 37 12 450
11. Šafář Jiří CZE055328 Milli a její tygři ČB 3 20 23 23 12 400
12. Filištein Josef CZE055573 M.L. Maxima Český Krumlov 2 23 25 25 11 650
13. Němec Václav CZE061762 Ty od mostu Štěpánovice 29 29 29 11 050
14. Brousek Roman 1968 CZE046979 Slavče 26 26 26 11 000
15. Vochozka Lubomír CZE048787 Hotel Černá B 17 17 17 10 850
16. Haška Roman CZE052113 Klikaři Bar Spolí 25 25 25 10 550
17. Pavlík František CZE054037 České Budějovice 1 22 23 23 9 600
18. Pitra Vlastislav CZE049413 Jindřichův Hradec 2 21 23 23 8 750
19. Zeman Petr CZE060585 DC Ypsi team J. Hradec 13 13 13 8 550
20. Nývlt Vladimír CZE023430 České Budějovice 14 14 14 8 100
21. Beneš Jaroslav CZE058517 Malonty 14 14 14 7 800
22. Haustein Walter CZE060592 Jindřichův Hradec 14 14 14 7 500
22. Duda Martin CZE012083 Trhové Sviny 18 18 18 7 500
24. Staněk Adam CZE060723 Šipkaři Strakonice 1 15 16 16 6 850
25. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 19 20 20 6 650
26. Bublík Petr CZE058518 ŠK Kaštani Malonty 13 13 13 6 150
27. Svoboda Lukáš CZE060510 Čertíci Strakonice 12 12 12 6 100
28. Bohúš Luboš CZE060095 Panteři České Budějovice 14 14 14 5 800
28. Tůma Jiří CZE048459 Slavče 16 16 16 5 800
30. Trajer Michal CZE000739 Kaplice 12 12 12 5 600
31. Sládek Martin CZE053776 Jindřichův Hradec 12 12 12 5 500
31. Staněk Štěpán CZE059991 Prototyp Kvasejovice 1 10 11 11 5 500
33. Nový Martin CZE013359 Trhové Sviny 9 9 9 4 950
34. Husvéth Pavel CZE046575 Vyšný 2 7 9 9 4 750
34. Pašek René CZE008024 České Budějovice 11 11 11 4 750
36. Dvořák Michal CZE060587 Jindřichův Hradec 12 12 12 4 600
37. Bureš Petr CZE060588 Jindřichův Hradec 9 9 9 4 350
37. Nárovec Jan CZE010098 Mariner darts Strakonice 5 5 5 4 350
39. Nožička František CZE057147 Malonty 12 12 12 4 200
40. Koukal Vít CZE043631 Slavošovice 12 12 12 4 100
41. Šebor Vratislav CZE042987 České Budějovice 11 11 11 4 050
42. Brousek Roman 1994 CZE053995 Slavče 12 12 12 3 800
43. Holoubek Vladislav CZE022518 České Budějovice 12 12 12 3 700
44. Vítek Jan CZE055329 České Budějovice 3 3 6 6 3 550
45. Graňo Vít CZE046818 Slavče 10 10 10 3 500
46. Krátký Petr CZE024435 Protivín 7 7 7 3 350
46. Trajer Zdeněk CZE004100 Besednice 9 9 9 3 350
46. Šindelář Pavel CZE060586 Jindřichův Hradec 7 7 7 3 350
49. Smolej David CZE013787 Písek 7 7 7 3 150
50. Vejvoda Ivan CZE058076 Včelnička 2 6 8 8 3 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 20:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 20:28:51