Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/157)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. D+

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 157 | Turnajů: 304

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pravda Lukáš CZE059677 České Budějovice 2 35 37 44 18 650
2. Pancer Michal CZE056721 Klikaři Bar Spolí 2 19 21 21 16 350
3. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 2 30 32 32 15 400
4. Schuller Karel CZE019974 Bikers Bar Český Krumlov 2 28 30 30 14 500
5. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 2 32 34 34 14 200
6. Vajsar Milan CZE052612 Rebels Team Vimperk 2 14 16 16 11 800
7. Filištein Josef CZE055573 Mimoňi Maxima Český Krumlov 1 17 18 18 8 850
8. Lukš Dominik CZE053888 Habří 20 20 20 7 300
9. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 3 14 17 17 7 000
10. Filištein Tomáš CZE042966 Mimoňi Maxima Český Krumlov 8 8 8 6 800
11. Vojta Adam CZE048857 Jindřichův Hradec 1 13 14 14 6 050
12. Bohúš Luboš CZE060095 Panteři České Budějovice 14 14 14 5 800
13. Nývlt Vladimír CZE023430 Jambo Č.Budějovice 9 9 9 5 450
14. Brousek Roman 1968 CZE046979 Slavče 13 13 13 5 250
15. Haška Roman CZE052113 Klikaři Bar Spolí 12 12 12 4 800
16. Husvéth Pavel CZE046575 Střelci z Ratolesti Č. Krumlov ML 2 7 9 9 4 750
17. Šafář Jiří CZE055328 České Budějovice 1 8 9 9 4 700
18. Němec Václav CZE026882 Nic moc! Hluboká u Borovan A 13 13 13 4 650
19. Pavlík František CZE054037 České Budějovice 1 9 10 10 4 450
20. Pitra Vlastislav CZE049413 Jindřichův Hradec 1 10 11 11 4 300
21. Svoboda Lukáš CZE060510 Strakonice 9 9 9 4 150
22. Pašek René CZE008024 České Budějovice 9 9 9 4 050
23. Beneš Jaroslav CZE058517 Malonty 7 7 7 3 750
24. Haustein Walter CZE060592 Jindřichův Hradec 6 6 6 3 600
25. Sládek Martin CZE053776 Jindřichův Hradec 8 8 8 3 500
26. Duda Martin CZE012083 Farao team T.Sviny 8 8 8 3 400
27. Krátký Petr CZE024435 Protivín 7 7 7 3 350
28. Bublík Petr CZE058518 Malonty 7 7 7 3 250
29. Bican Dominik CZE060173 Písek 8 8 8 3 100
29. Vejvoda Ivan CZE058076 Včelnička 2 6 8 8 3 100
31. Trajer Michal CZE000739 Matouš team Dobrkovská Lh. 7 7 7 2 950
32. Graňo Vít CZE046818 Slavče 8 8 8 2 900
33. Zeman Petr CZE060585 Jindřichův Hradec 4 4 4 2 800
34. Holoubek Vladislav CZE022518 Mrška od Koníka Č. Budějovice 9 9 9 2 750
34. Kouba Pavel CZE060135 Prachatice 7 7 7 2 750
36. Sanytrník Václav CZE055687 Český Krumlov 10 10 10 2 700
37. Frühauf Jindřich CZE060379 Strakonice 8 8 8 2 600
37. Koukal Vít CZE043631 Slavošovice 8 8 8 2 600
39. Dunovský Libor CZE060602 Platan team Protivín 7 7 7 2 550
40. Tůma Jiří CZE048459 Slavče 7 7 7 2 450
41. Záhorka Filip CZE033271 Šupina Vodňany 6 6 6 2 200
41. Nový Martin CZE013359 Trhové Sviny 4 4 4 2 200
41. Trajer Zdeněk CZE004100 Besednice 6 6 6 2 200
44. Brousek Roman 1994 CZE053995 Slavče 6 6 6 2 000
44. Smolej David CZE013787 Asfalti Písek 4 4 4 2 000
46. Šindelář Pavel CZE060586 Jindřichův Hradec 3 3 3 1 950
47. Valach Petr CZE001458 U Kadleců Hrdějovice 1 3 4 4 1 850
47. Nožička František CZE057147 Malonty 5 5 5 1 850
49. Král Jan CZE058022 České Budějovice 7 7 7 1 750
50. Dvořák Michal CZE060587 Jindřichův Hradec 5 5 5 1 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 20:00

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 20:00:36