Aktuality
UŠO > Jihomoravský kraj > Aktuality
Výmaz starých fotografií proběhl 3. 7. 2018

3.7.2018 16:19 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2659×

Doplněn seznam hráčů, jimž byla fotografie vymazána

Ze systému byly právě vymazány fotografie, které by během této nové sezóny byly starší 10 let.

Kontrolu zadané fotografie může každý hráč provést tak, že se přihlásí na webu UŠO. Má-li platnou fotku, pak se po přihlášení objeví fotografie vedle vašeho jména. Jestliže tam po 8. 7. 2018 fotka nebude, pak neprodleně dodejte aktuální fotografii na příslušný krajský sekrtariát. Stáří, tedy datum zadání fotografie je možné si ověřit v profilu hráče.

V tabulce je uveden abecední seznam jmen hráčů, kteří v minulé sezóně byli licencovanými hráči a byla jim smazána stará fotogrfie.

Jméno Reg.číslo Region
Adamuška Martin CZE027022 ZLK
Baldík Aleš CZE031013 JHC
Bareš Ondřej CZE029631 VYS
Barešová Lucie CZE030955 VYS
Bárta Zbyněk CZE016222 ULK
Bartók Štefan CZE028961 STC
Bartůněk Pavel CZE032887 ULK
Belancová Martina CZE031951 PLK
Belšánová Helena CZE033137 STC
Beneda Petr CZE017675 JHC
Benek Pavel CZE020404 ULK
Beran Josef CZE006722 STC
Bohony Daniel CZE000803 JHC
Borowski Martin CZE008112 PLK
Bránský Ladislav CZE031519 ULK
Brdička Vladimír CZE004535 ULK
Bureš Adam CZE034089 PAK
Cenek Zbyněk CZE031299 KVK
Cukr Jaroslav CZE031261 JHC
Červenka Jaromír CZE031118 LBK
Červenka Michal CZE024103 PLK
Čipera Radek CZE034376 STC
Davídek Petr CZE016551 PLK
Deraha Jan CZE026632 VYS
Dlask Václav CZE034445 STC
Dočkal Petr CZE024738 OLK
Drásal Jaroslav CZE025627 OLK
Drobný Petr CZE032474 ULK
Duda Martin CZE023896 JHC
Dufková Petra CZE031840 KHK-S
Ďuriš Jozef CZE029043 STC
Dusilová Nikola CZE030041 STC
Dvořák Petr CZE031345 ZLK
Dvořák Václav CZE017676 JHC
Dvořáková Pavla CZE030187 ULK
Epstein Radek CZE027491 OLK
Fajtlová Gabriela CZE032387 LBK
Falge Josef CZE001872 STC
Fiala Michal CZE031576 KHK-J
Fischer Jan CZE033349 PLK
Fobl Zdeněk CZE033424 STC
Fousková Jana CZE031228 ULK
Franc Jan CZE031894 ULK
Friedrich Radek CZE032951 ULK
Friedrichová Jaroslava CZE003483 STC
Fryšová Markéta CZE028889 PAK
Gnol Adam CZE030845 STC
Groligová Miroslava CZE032062 KHK-J
Hadrávková Gabriela CZE031022 ULK
Hagara Adam CZE029883 STC
Hamerský Petr CZE031136 KHK-S
Hampl Pavel CZE031458 OLK
Hancko Viliam CZE031266 JHC
Haničák Zdeněk CZE031348 ZLK
Havel Lukáš CZE030077 STC
Havel Ondřej CZE031690 PAK
Havel Zdeněk CZE031215 ULK
Havlová Anastázie CZE030351 STC
Hejduk Kamil CZE034476 STC
Hendrych Tomáš CZE031666 PAK
Hepnar Petr CZE033222 PAK
Hesoun David CZE034079  
Hlásek Jiří CZE032083 JHC
Holeček Zdeněk CZE029121 JHC
Holý David CZE031185 JHC
Holý Jindřich CZE012389 ULK
Horák Petr CZE003980 STC
Horkel Jaroslav CZE031150 ZLK
Hospodar Roman CZE031755 PAK
Hračov Karel CZE030280 OLK
Hrdlička Michal CZE029633 JHC
Hudečková Jiřina CZE034359 STC
Chadim Jan CZE027494 JHC
Chudjak Josef CZE029856 KHK-S
Chvostal Petr CZE031301 KVK
Iorio Giuseppe SUI220611 VYS
Jakubal Pavel CZE034384 STC
Jandura Karel CZE033173 KVK
Janeček Václav CZE032532 ULK
Janko Pavel CZE030353 JHC
Janku Jiří CZE031947 KHK-S
Jánský Josef CZE032722 KHK-J
Jašík Josef CZE029759 ULK
Javůrek Jiří CZE031615 KHK-J
Jedlička Václav CZE002220 PLK
Jenšovský Jindřich CZE030698 ULK
Jermář Marek CZE000315 STC
Jeřábek Jan CZE017013 KHK-J
Ježek Michal CZE027078 KVK
Jíra Pavel CZE030215 ULK
John Martin CZE030915 KHK-J
Jonák Jan CZE031127 JHC
Jurník Petr CZE032522 OLK
Káca Libor CZE031871 KVK
Kačena Ondřej CZE029346 STC
Kain Aleš CZE029605 LBK
Kalvas Martin CZE034273 STC
Kalvas Pavel CZE034278 STC
Kaše Jiří CZE034272 STC
Keprta Martin CZE033064 ULK
Kirchner Josef CZE033498 KVK
Kišš Dušan CZE032373 OLK
Kleandr Jan CZE032376 KHK-J
Klepetko Josef CZE029582 PAK
Klikar Karel CZE030988 LBK
Klikarová Kateřina CZE030987 LBK
Kocurková Veronika CZE025612  
Kočič Roman CZE030614 ULK
Kočová Lenka CZE032227 KHK-J
Kolář Libor CZE024498 ULK
Kolář Václav CZE012750 ULK
Kolářová Jiřina CZE024578 ULK
Konár Marek CZE034410 STC
Koníček Roman CZE031401 STC
Konopka Petr CZE021161 OLK
Kopálek Petr CZE032472 STC
Kopp Filip CZE031126 PLK
Kordik František CZE020364 ULK
Korger Tomáš CZE031134 KHK-S
Kořínek Jiří CZE031423 STC
Kostolný Lukáš CZE030544 JHC
Koudelka Jan CZE002072 STC
Kováčik Jaroslav CZE031154 OLK
Kovář Jiří CZE002073 JHC
Kozák Ondřej CZE029991 VYS
Koželoužek Pavel CZE003043 OLK
Krepčík František CZE031212 ULK
Kristofovič Petr CZE034245 STC
Kříž Milan CZE031045 JHM
Kuboušek Jaroslav CZE033303 PLK
Kučera Bedřich CZE032467 KHK-S
Kudláček Vladimír CZE017578 ULK
Kulíšková Jana CZE028512 ZLK
Kůrová Jana CZE032424 ULK
Květenský Jan CZE001420 JHC
Ladman Oldřich CZE027458 OLK
Langer Lukáš CZE033364 JHC
Laštůvka Milan CZE031285 PAK
Lepič Radek CZE010033 ULK
Lhotský Petr CZE032654 PAK
Louvar Vladimír CZE004770 STC
Macek Erik CZE027627 JHC
Magyar Štěpán CZE029840 OLK
Magyar Štěpán CZE027540 OLK
Mach Josef CZE026377 JHC
Majer Dušan CZE020259 PLK
Makarová Lucie CZE031664 PAK
Maleček Ondřej CZE024688 STC
Malhaus Josef CZE000361 ULK
Malhausová Pavla CZE000678 ULK
Málková Veronika CZE030710 PAK
Manšingerová Barbora CZE026629 KHK-S
Marvan Tomáš CZE031957 PAK
Mařák Pavel CZE018520 PLK
Mašek Jiří CZE031873 KVK
Matal Petr CZE022296 OLK
Maturová Šárka CZE032521 PAK
Merc Radek CZE032336 STC
Michal Roman CZE017522 ULK
Mikliš Jakub CZE032499 ULK
Mikulka Jiří CZE033182 KHK-S
Mikulová Jana CZE003207 KHK-J
Mikundová Petra CZE002949 KHK-S
Míšek Petr CZE019899 KHK-J
Motáček Richard CZE032707 VYS
Motáň Miroslav CZE031978 JHC
Mranica Ondřej CZE022617 JHC
Nejedlý Daniel CZE031721 STC
Němec Lukáš CZE022104 OLK
Němec Zdeněk CZE032038 ULK
Nicek Pavel CZE034368 STC
Nikl Petr CZE029201 ULK
Nohejl Milan CZE033148 KHK-S
Nohejl Václav CZE009496 STC
Novák Martin CZE031217 JHC
Novák Petr CZE026030 PLK
Nový Jaroslav CZE034447 STC
Nový Martin CZE021155 PLK
Nový Petr CZE032183 LBK
Nykodem Ondřej CZE029104 STC
Nykodemová Petra CZE029355 STC
Otta Tomáš CZE033138  
Oulík Petr CZE011159 PLK
Pácha David CZE013397 KHK-J
Panák Vlastimil CZE013408 OLK
Pánek Roman CZE003699 OLK
Pašek Roman CZE034444 STC
Paulus Lukáš CZE031796 PAK
Pavlát Zdeněk CZE007408 JHC
Pavlíček Ivan CZE024297 KHK-J
Pazourek Martin CZE029989 VYS
Pecka Zdeněk CZE033032 KHK-S
Pejcha Martin CZE028534 STC
Pešek Jakub CZE032970 PAK
Pešek Lukáš CZE005496 PLK
Pešina Josef CZE028324 PAK
Pfeiferová Libuše CZE031068 ULK
Písař Vlastimil CZE033224 PAK
Polcar Tomáš CZE033244 KVK
Procházka David CZE032647 OLK
Procházka Lubomír CZE030947 STC
Prokeš Petr CZE029988 VYS
Protivínský Jan CZE032504 KHK-J
Přerovská Ivona CZE004299 JHC
Punčochář Jan CZE031232 ULK
Rašner Roman CZE022303 OLK
Rehovič Lukáš CZE031454 OLK
Rešl Lukáš CZE030540 JHC
Roček Martin CZE031470 KHK-J
Rodr Jiří CZE030784 KHK-S
Röman Miroslav CZE031484 PLK
Roško Pavol CZE028759 PLK
Rozporka Jiří CZE034452 STC
Ruso Miroslav CZE028283 JHC
Říha Josef CZE033139  
Sajda Josef CZE032383 ULK
Saksa Zdeněk CZE034449 STC
Salačová Brigita CZE032425 ULK
Sedlák Lubomír CZE031088 OLK
Sehnal Jiří CZE030692 ULK
Seidel Lukáš CZE031861 KHK-S
Seidel Petr CZE033060 STC
Shipek Sergey CZE033227 LBK
Schödelbauer Jiří CZE031954 PLK
Scholze Kamil CZE029976 ULK
Skořepa Jan CZE031863 KHK-S
Sobotka Roman CZE031869 PAK
Stach Jaroslav CZE031518 ULK
Strapek Lubomír CZE032306 JHC
Stuchlík Petr CZE023410 LBK
Sůra Jiří CZE031244 ULK
Svejkovská Pavlína CZE031888 STC
Svoboda Miroslav CZE001548 STC
Sysel Pavel CZE033096 STC
Šíp Radek CZE031292 PLK
Škrabánek Karel CZE031347 ZLK
Šmudlová Romana CZE014036 OLK
Špírek Pavel CZE006340 STC
Špulka Jakub CZE029884 JHC
Šťastný Martin CZE019263 OLK
Šťastný Pavel CZE032832 JHC
Štrob Jiří CZE018345 JHC
Šulitka Adam CZE025560 KHK-S
Šuník Miroslav CZE028416 JHC
Švárny Marcel CZE031114 LBK
Taraba Josef CZE034293 STC
Teichner David CZE004494 STC
Thon Michal CZE001453 PLK
Tlustá Kateřina CZE018282 KVK
Tobischová Jana CZE010762 ULK
Tomandl Pavel CZE031262 JHC
Tomov Ladislav CZE029061 ULK
Torák Ivan CZE032962 KHK-S
Tóth Petr CZE022676 JHC
Tóthová Monika CZE029342 JHC
Trávníček Jan CZE030633 ULK
Tůma Tomáš CZE032324 ULK
Turek Pavel CZE029634 JHC
Turek Petr CZE002419 ULK
Turek Richard CZE032316 KHK-S
Vaca Jaromír CZE031632 OLK
Vaina Jiří CZE015529 STC
Valach Ján CZE022346 STC
Valášková Iveta CZE031110 KHK-J
Valovič Miloš CZE026217 JHC
Vančura Tomáš CZE029096 ULK
Vaníček Jaroslav CZE029134 ULK
Vaník Roman CZE029839 PLK
Vařeka Pavel CZE031339 OLK
Vavera Jan CZE029534 JHC
Večerník Stanislav CZE023200 STC
Vimr Jiří CZE006262 STC
Višňák Michal CZE031687 KHK-J
Vopátek Petr CZE022614 JHC
Vosyka Josef CZE030771 PAK
Vráblík Michal CZE025884 STC
Vránek Karel CZE027113 PLK
Vrba Miloš CZE009186 STC
Wagnerová Miroslava CZE000713 OLK
Weberová Dana CZE031342 PLK
Weisser Patrik CZE026288 STC
Winklerová Martina CZE004708 PAK
Zajíc Tomáš CZE029897 ULK
Záruba Jan CZE025475 STC
Zeman Tomáš CZE027156 PLK
Zrůst Zdeněk CZE033328 ULK
Zsiga Štefan CZE008515 STC
Zvelebil Václav CZE003797 STC
Žárský Radovan CZE027020 ZLK
Žďárský Radim CZE031119 LBK

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2018 19:56

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.7.2018 19:56:48