Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/838)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 838 | Turnajů: 721

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Bar 5 17 22 87 30 750
2. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 5 17 22 22 26 850
3. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 5 17 22 38 24 350
4. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 5 14 19 19 23 400
5. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 5 17 22 42 22 150
6. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 5 12 17 17 22 000
7. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts 4 17 21 107 21 150
8. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 5 13 18 18 20 750
9. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice 5 17 22 46 20 550
10. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 5 17 22 28 20 250
11. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 5 12 17 17 20 000
12. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 3 17 20 23 19 850
13. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 17 18 54 19 750
13. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 3 17 20 72 19 750
15. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 2 17 19 32 19 350
16. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 3 17 20 37 19 050
17. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice 4 17 21 30 18 850
18. Drahuta Štefan CZE007656 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 17 18 33 18 450
19. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice 2 17 19 25 18 350
20. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 5 17 22 78 17 950
21. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 17 18 77 17 750
22. Suchý Roman CZE032109 C Siga 5 17 22 66 17 650
23. Pokorný Filip 1993 CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 5 17 22 36 17 450
24. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 2 17 19 34 17 350
24. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno 4 17 21 25 17 350
24. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 2 17 19 65 17 350
27. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 3 16 19 19 17 300
28. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 3 17 20 52 17 050
28. Pejchal Petr CZE049072 B Snipers Brno 3 17 20 24 17 050
30. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 3 17 20 35 16 650
31. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 4 10 14 14 16 600
32. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 4 17 21 35 16 550
33. Daška Pavel CZE001049 A Siga 2 17 19 45 16 350
34. Smutný Vladimír CZE056221 D DC Double Tops Omega 3 17 20 23 16 050
35. Gruber Roman CZE000710 A Siga 2 17 19 25 15 850
35. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 2 17 19 24 15 850
37. Picmaus Petr CZE039836 B PBL 45 Brno 1 17 18 37 15 650
38. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 1 17 18 36 15 550
38. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 B DC Easy Game 5 17 22 29 15 550
40. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 1 17 18 30 15 450
40. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 1 17 18 28 15 450
40. Suchý Patrik CZE033778 A Šenkýři 2 17 19 21 15 450
43. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 17 19 36 15 350
44. Závodník Jindřich CZE000053 A Šenkýři 1 17 18 19 15 250
45. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice 3 14 17 17 15 000
46. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 2 17 19 45 14 950
46. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 2 17 19 58 14 950
48. Šenkyřík Michal CZE039446 C Zálesáci 2 17 19 33 14 850
49. Beránek Richard CZE002913 B PPaO - Tuřany 2 16 18 18 14 800
50. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 5 17 22 22 14 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:10:26