Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/890)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 890 | Turnajů: 872

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 5 22 27 103 36 100
2. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 5 22 27 54 29 700
3. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 5 22 27 65 28 000
4. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 5 18 23 23 27 400
5. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 4 22 26 138 26 500
6. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 5 22 27 39 26 200
7. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 5 16 21 21 25 300
7. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 3 22 25 92 25 300
9. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice 5 22 27 58 24 900
10. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 22 23 69 24 600
11. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 2 22 24 39 24 300
12. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 5 15 20 20 24 250
13. Drahuta Štefan CZE007656 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 22 23 47 23 100
13. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 3 22 25 37 23 100
15. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 3 22 25 25 23 000
16. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 22 23 107 22 800
17. Pokorný Filip 1993 CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 5 22 27 47 22 700
18. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 5 15 20 20 22 650
19. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 5 22 27 92 22 500
19. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice 2 22 24 29 22 500
21. Pejchal Petr CZE049072 B Snipers Brno 3 22 25 38 22 100
22. Suchý Roman CZE032109 C Siga 5 22 27 78 21 800
23. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 3 22 25 63 21 700
24. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice 4 22 26 32 21 600
24. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 2 22 24 67 21 600
26. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 2 22 24 44 21 500
27. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 2 22 24 30 21 200
28. Gruber Roman CZE000710 A Brno 2 22 24 35 21 000
29. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 5 13 18 18 20 950
30. Daška Pavel CZE001049 A Siga 2 22 24 57 20 600
31. Picmaus Petr CZE039836 B PBL 45 Brno 1 22 23 51 20 300
32. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 3 22 25 35 20 100
33. Smutný Vladimír CZE056221 D DC Double Tops Omega 3 22 25 27 19 600
34. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 4 22 26 41 19 500
35. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno 4 21 25 25 19 450
36. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 1 22 23 36 19 200
37. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 1 22 23 37 19 000
38. Pavličko Anton CZE028613 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 22 23 32 18 700
39. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 3 18 21 21 18 600
40. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 2 22 24 24 18 500
41. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 2 22 24 72 18 400
41. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 3 22 25 70 18 400
43. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 2 22 24 36 18 100
44. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 B DC Easy Game 5 22 27 32 18 000
45. Závodník Jindřich CZE000053 A Šenkýři 1 21 22 22 17 950
46. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 22 23 27 17 900
47. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 5 22 27 27 17 700
47. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 2 22 24 46 17 700
47. Šenkyřík Michal CZE039446 C Zálesáci 2 22 24 35 17 700
50. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 21 22 22 17 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:30:04