Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/225)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 225 | Turnajů: 931

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 5 27 32 65 35 350
2. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 6 27 33 56 27 350
3. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 4 27 31 33 23 550
4. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 3 27 30 54 21 450
5. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno 4 27 31 100 18 750
6. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex 5 27 32 99 18 350
7. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 5 27 32 62 18 150
7. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 4 27 31 81 18 150
9. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 1 27 28 86 18 050
10. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 27 27 48 16 150
11. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 5 27 32 55 15 350
12. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 5 13 18 18 15 250
13. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 3 27 30 54 15 150
14. Danišová Leona CZE059049 D Star team by Laso 2 27 29 36 14 750
14. Opletalová Tereza CZE042274 A Molly Darts Club 1 27 28 33 14 750
16. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 2 27 29 35 14 650
17. Konečná Lucie CZE056714 D DC Orca Brno 27 27 31 13 150
18. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 5 27 32 45 13 050
19. Suchá Michaela CZE031968 C Devastators Brno 1 27 28 34 12 950
20. Vejrostová Lucie CZE052821 C Snipers Brno B 2 27 29 35 12 050
21. Novotná Kateřina CZE060496 DC Rychlé šipky Bosonohy 1 27 28 82 11 650
22. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 27 27 32 11 550
23. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 3 22 25 25 11 500
24. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 2 15 17 17 11 450
25. Neubauerová Kateřina CZE049013 A Molly Darts Club 27 27 39 11 350
25. Pejchalová Lucie CZE050021 C Snipers Brno B 2 27 29 41 11 350
27. Novotná Eliška CZE057383 D Popelka Team 27 27 38 11 050
28. Buršíková Michaela CZE056716 D Phoenix Darts 27 27 41 10 850
29. Lipková Michaela CZE026221 Star team by Laso 27 27 27 10 750
30. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 3 11 14 14 10 550
30. Tomancová Michaela CZE042112 B DC Štěstí Brno 27 27 29 10 550
32. Kothánková Simona CZE024680 A Brno 2 25 27 27 10 350
33. Štrajtová Jana CZE036379 Brno 1 27 28 36 10 250
34. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B 24 24 24 10 200
35. Havlenová Kateřina CZE056022 DC Sport Barbarians Třebíč 1 25 26 26 9 550
36. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 20 20 20 9 400
36. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 24 24 24 9 400
38. Šenkyříková Dana CZE050951 D Star team by Laso 1 27 28 33 9 150
39. Svozilová Jana CZE060877 Popovice 27 27 27 9 050
40. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 27 27 35 8 950
41. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 25 25 25 8 850
41. Ludinová Martina CZE058046 Rajhrad 1 23 24 24 8 850
43. Marečková Tereza CZE056657 Darts of the Dark Side 27 27 37 8 750
43. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 23 23 23 8 750
45. Vinická Veronika CZE056814 D Darts club 2 V Vyškov 27 27 35 8 450
46. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 22 22 22 8 400
47. Dörrerová Markéta CZE059323 Ex na Ex 15 15 15 8 050
48. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 1 24 25 25 7 600
49. Benešová Hana CZE001574 C UDO Holštejn 18 18 18 7 300
49. Bejčková Veronika CZE054080 UDO Holštejn 18 18 18 7 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 13:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 13:39:08