Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/666)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži 2017/2018 - absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 666 | Turnajů: 621

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Bar 1 74 75 75 3 720
2. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 76 77 77 3 115
3. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts 1 89 90 90 2 985
4. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 1 61 62 62 2 625
5. Suchý Roman CZE032109 C Siga 1 56 57 57 2 110
6. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 1 67 68 68 1 890
7. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 37 38 38 1 865
8. Lasovský Dušan CZE033525 B PBL 45 Brno 78 78 78 1 785
9. Daška Pavel CZE001049 A Siga 1 41 42 42 1 715
10. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 1 41 42 42 1 545
11. Skoupý Leopold CZE059712 DC Pivárna Sloup B 1 46 47 47 1 510
12. Pixa Patrik CZE056658 D Novinka z PBL 1 60 61 61 1 475
13. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 1 54 55 55 1 460
14. Buchlovský Marcel CZE016480 B Bullovci Křenovice A 1 30 31 31 1 430
15. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 33 33 33 1 380
16. Štolpa Roman CZE051406 D DC Pivárna Sloup A 1 31 32 32 1 325
17. Novotný Jakub CZE054908 D ŠK Černí baroni Boskovice 1 45 46 46 1 315
18. Kohoutek Milan CZE011710 C DC Cobra Brno 1 36 37 37 1 290
19. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 41 42 42 1 260
20. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice 1 22 23 23 1 250
21. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice 1 24 25 25 1 240
21. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 1 27 28 28 1 240
23. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 1 24 25 25 1 225
23. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 29 30 30 1 225
25. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 40 41 41 1 220
26. Picmaus Petr CZE039836 B PBL 45 Brno 33 33 33 1 175
26. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 31 32 32 1 175
28. Přibyl Martin CZE053188 D DC Orli Ráječko 1 33 34 34 1 145
29. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 39 39 39 1 130
30. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 1 23 24 24 1 115
31. Marek Leoš CZE049584 D DC Bikers Sloup 1 34 35 35 1 100
32. Gruber Roman CZE000710 A Siga 1 23 24 24 1 095
33. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C Tichý řev Modřice 1 31 32 32 1 065
34. Zelina Martin CZE000159 C DC Rychlé šipky Bosonohy 1 38 39 39 1 055
35. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 1 28 29 29 1 050
35. Motka Robert CZE056105 C Prckové z Pivního baru 1 34 35 35 1 050
37. Vymazal Lukáš CZE058327 D DC Bikers Sloup 34 34 34 1 035
38. Šenkyřík Michal CZE039446 C Zálesáci 1 28 29 29 1 030
38. Novotný Václav CZE050140 C DC Vandals Blansko C 1 36 37 37 1 030
40. Sedláček Michal CZE050944 B Horáčtí Habaneros Brno 1 49 50 50 1 020
41. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 14 15 15 1 005
41. Florian Roman CZE055262 D Puboši Brno 1 36 37 37 1 005
43. Blažek Lukáš CZE047685 C DC Sport Barbarians Třebíč 1 25 26 26 1 000
44. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 1 28 29 29 995
45. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 43 43 43 990
45. Ondrůj David CZE043010 B PBL 45 Brno 26 26 26 990
47. Šeregely Roman CZE001239 Rakol Brno 53 53 53 985
47. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany 1 22 23 23 985
49. Petro Juraj CZE006742 C DC Vandals Blansko 1 25 26 26 980
50. Drahuta Štefan CZE007656 B DC Bejvávalo U Kolečka 27 27 27 965
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:13:49