Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/166)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 166 | Turnajů: 747

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 56 57 57 2 825
2. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno 1 93 94 94 1 955
3. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex 1 89 90 90 1 905
4. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 1 61 62 62 1 805
5. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 1 50 51 51 1 430
6. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 48 48 48 1 410
7. Novotná Kateřina CZE060496 DC Rychlé šipky Bosonohy 80 80 80 1 370
8. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 53 54 54 1 300
9. Vojtková Blanka CZE000027 A Brno 1 26 27 27 1 265
10. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 41 41 41 1 215
11. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 1 30 31 31 1 130
12. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 1 32 33 33 1 085
13. Suchá Michaela CZE031968 C Devastators Brno 1 29 30 30 945
14. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 1 40 41 41 940
15. Novotná Eliška CZE057383 D Popelka Team 38 38 38 880
16. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 32 32 32 865
17. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 1 38 39 39 840
18. Štrajtová Jana CZE036379 Brno 35 35 35 760
19. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 1 15 16 16 735
20. Buršíková Michaela CZE056716 D Phoenix Darts 40 40 40 695
21. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 24 24 24 680
22. Havlenová Kateřina CZE056022 DC Sport Barbarians Třebíč 1 25 26 26 650
23. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 23 23 23 630
23. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Bikers Sloup B 24 24 24 630
25. Marečková Tereza CZE056657 Darts of the Dark Side 37 37 37 625
26. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 25 25 25 610
26. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 13 14 14 610
26. Kothánková Simona CZE024680 A Brno 25 25 25 610
29. Danišová Leona CZE059049 D Star team by Laso 19 19 19 590
30. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 32 32 32 575
31. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 24 24 24 565
32. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 1 17 18 18 555
33. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 22 22 22 545
34. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 20 20 20 520
35. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 17 18 18 510
36. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim 14 14 14 485
37. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 26 26 26 475
37. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 10 11 11 475
39. Sušilová Sabina CZE050369 D DC FoFo Otnice 1 12 13 13 470
40. Foersterová Květoslava CZE044506 C Brno 20 20 20 455
41. Lipková Michaela CZE026221 Star team by Laso 17 17 17 450
42. Beranová Květa CZE058429 D DC Orli Ráječko 19 19 19 425
42. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 16 16 16 425
44. Ščudlová Veronika CZE049597 Úsobrno 1 10 11 11 405
45. Suchá Dagmar CZE007329 D Příšerky Stvolová 13 13 13 400
46. Vinická Veronika CZE056814 D Darts club 2 V Vyškov 16 16 16 385
46. Janderková Monika CZE055503 Brno 15 15 15 385
48. Číhalová Klára CZE054024 C Tricksters Brno 13 13 13 315
49. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Troublegang Brno 15 15 15 310
50. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 12 12 12 270
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 18:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 18:52:01