Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/155)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup ženy 2017/2018

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 155 | Turnajů: 555

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 1 47 48 48 2 495
2. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Tečkaři 1 51 52 52 1 560
3. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal 1 63 64 64 1 385
4. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 1 56 57 57 1 285
5. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup B 1 41 42 42 1 230
6. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup 39 39 39 1 165
7. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 20 21 21 1 040
8. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 34 34 34 995
9. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team 1 27 28 28 960
10. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 34 35 35 895
11. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 1 19 20 20 805
12. Suchá Michaela CZE031968 C DC Star Aréna Brno 1 21 22 22 760
13. Novotná Eliška CZE057383 D Popelka Team 33 33 33 755
14. Kozlová Kateřina CZE033162 D Phoenix Darts 1 25 26 26 650
15. Dočekalová Martina CZE000034 C DC Rychlé šipky Bosonohy 22 22 22 605
16. Ševčíková Petra CZE047663 D DC Pivárna Sloup A 23 23 23 595
17. Stöhrová Ivana CZE000628 C DC Zenit Deštná B 1 9 10 10 560
18. Dohnalová Denisa CZE055755 D Novinka z PBL 1 21 22 22 550
18. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 10 11 11 550
20. Danišová Leona CZE059049 D Star team by Laso 18 18 18 545
21. Novotná Kateřina CZE060496 Brno 32 32 32 540
22. Smejkalová Veronika CZE049963 D Hoteliéři Usobrno C 20 20 20 520
23. Štrajtová Jana CZE036379 Tricksters Brno 23 23 23 510
24. Štefeneková Jana CZE059941 Brno 1 14 15 15 505
24. Havlenová Kateřina CZE056022 Třebíč 1 17 18 18 505
24. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 28 28 28 505
27. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim 14 14 14 485
28. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 20 20 20 480
29. Antlová Jana CZE007213 C DC Osmička Brno 1 10 11 11 475
30. Sušilová Sabina CZE050369 D Bullovci Křenovice B 1 10 11 11 435
30. Buršíková Michaela CZE056716 D Phoenix Darts 25 25 25 435
32. Marečková Tereza CZE056657 Brno 25 25 25 420
32. Lipková Michaela CZE026221 16 16 16 420
34. Ondroušková Marie CZE006854 C Příšerky Stvolová 16 16 16 410
35. Ščudlová Veronika CZE049597 Úsobrno 1 10 11 11 405
35. Hanáková Lucie CZE009683 D DC Tečkaři 15 15 15 405
37. Pešková Hana CZE035244 D Sýpkaři by SportBar 77 17 17 17 400
38. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 10 11 11 390
38. Smolejová Šárka CZE053454 D Příšerky Stvolová 15 15 15 390
40. Vinická Veronika CZE056814 D Darts club 2 V Vyškov 16 16 16 385
41. Foersterová Květoslava CZE044506 C WC Šipkouni 17 17 17 380
42. Suchá Miloslava CZE044397 D Příšerky Stvolová 16 16 16 375
43. Beranová Květa CZE058429 D DC Orli Ráječko 16 16 16 350
44. Hádlerová Eliška CZE052234 D ŠK Černí baroni Boskovice 12 12 12 310
45. Šimonová Pavla CZE055434 D ŠK Černí baroni Boskovice 16 16 16 285
46. Küblová Martina CZE043958 B Bullovci Křenovice A 12 12 12 270
46. Suchá Dagmar CZE007329 D Příšerky Stvolová 9 9 9 270
48. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Troublegang Brno 12 12 12 250
49. Konečná Lucie CZE056714 D Phoenix Darts 12 12 12 240
50. Jelínková Viktorie CZE057566 Blansko 9 9 9 235
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:13:05