Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/369)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI kat A

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 369 | Turnajů: 840

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 5 22 27 103 36 100
2. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 5 22 27 66 28 000
3. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 5 18 23 23 27 400
4. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 4 22 26 139 26 500
5. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 5 22 27 40 26 200
6. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 5 16 21 21 25 300
6. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 3 22 25 93 25 300
8. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 22 23 69 24 600
9. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 5 15 20 20 24 250
10. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 3 22 25 25 23 000
11. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 5 15 20 20 22 650
12. Balej Josef CZE038406 A Trimetal 5 22 27 92 22 500
12. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice 2 22 24 29 22 500
14. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 3 22 25 63 21 700
15. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice 4 22 26 32 21 600
16. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 2 22 24 44 21 500
16. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 2 22 24 32 21 500
18. Gruber Roman CZE000710 A Brno 2 22 24 35 21 000
19. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 5 13 18 18 20 950
20. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 22 22 48 20 800
21. Daška Pavel CZE001049 A Siga 2 22 24 57 20 600
22. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 4 22 26 41 19 500
23. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 3 19 22 22 19 250
24. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 1 22 23 36 19 200
25. Pavličko Anton CZE028613 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 22 23 32 18 700
26. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 22 23 23 18 600
27. Závodník Jindřich CZE000053 A Šenkýři 1 21 22 22 17 950
28. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 22 23 27 17 900
29. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 5 22 27 27 17 700
30. Bahula Jan CZE001142 A Siga 22 22 27 17 300
31. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 3 22 25 27 17 000
32. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 4 10 14 14 16 600
32. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice 3 16 19 19 16 600
34. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 22 23 26 16 500
35. Suchý Patrik CZE033778 A Šenkýři 2 19 21 21 16 150
36. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 2 22 24 35 16 000
37. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 22 22 44 15 400
38. Komárek Jiří CZE012759 A DC Cobra Brno 2 22 24 42 14 500
39. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 22 22 39 14 200
40. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 22 22 34 13 900
40. Tlamka Jiří CZE035245 A Siga 22 22 46 13 900
42. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 22 22 61 13 700
42. Kolínek Tomáš CZE041488 A DC Knajp Riders Letovice 1 18 19 19 13 700
44. Funk Michal CZE055518 A DC Easy Game B 22 22 34 13 600
45. Tlamka Martin CZE035247 A O tečku 1 18 19 19 13 300
45. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice 4 12 16 16 13 300
47. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup B 22 22 40 13 100
48. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 22 22 73 13 000
49. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 22 22 22 12 900
50. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 1 17 18 18 12 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.8.2018 23:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.8.2018 23:20:30