Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj JMOŠS > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/348)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI kat B

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 348 | Turnajů: 684

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Bar 5 17 22 87 30 750
2. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 5 17 22 22 26 850
3. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 5 14 19 19 23 400
4. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 5 17 22 42 22 150
5. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar 5 12 17 17 22 000
6. Kváčala Tomáš CZE046207 A Phoenix Darts 4 17 21 107 21 150
7. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 5 13 18 18 20 750
8. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 5 17 22 28 20 250
9. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice 5 12 17 17 20 000
10. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar 3 17 20 23 19 850
11. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 3 17 20 72 19 750
11. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 1 17 18 54 19 750
13. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice 4 17 21 30 18 850
14. Nárožný Vladimír CZE002589 A DC Mustang Brno B Němčice 2 17 19 25 18 350
15. Balej Josef CZE038406 A Trimetal 5 17 22 78 17 950
16. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 2 17 19 34 17 350
17. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 3 16 19 19 17 300
18. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 3 17 20 52 17 050
19. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice 4 10 14 14 16 600
20. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 17 17 48 16 550
20. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 4 17 21 35 16 550
22. Daška Pavel CZE001049 A Siga 2 17 19 45 16 350
23. Gruber Roman CZE000710 A Siga 2 17 19 25 15 850
24. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 1 17 18 36 15 550
25. Pavličko Anton CZE028613 A DC Kolečko Extra 1 17 18 28 15 450
25. Suchý Patrik CZE033778 A Šenkýři 2 17 19 21 15 450
27. Závodník Jindřich CZE000053 A Šenkýři 1 17 18 19 15 250
28. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Knajp Riders Letovice 3 14 17 17 15 000
29. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov 5 17 22 22 14 750
30. Sedlák Ladislav CZE006859 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 17 18 26 14 150
31. Bahula Jan CZE001142 A Siga 17 17 23 14 050
32. Kolínek Tomáš CZE041488 A DC Knajp Riders Letovice 1 17 18 19 13 350
33. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice 4 12 16 16 13 300
34. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 17 18 20 13 150
35. Zahradník Jan CZE005636 A Šenkýři 2 17 19 31 12 850
36. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 14 15 15 12 300
37. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 17 17 32 12 050
38. Klein Tomáš CZE049016 A DC bulldog Darts 2 12 14 14 11 800
39. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 1 15 16 16 11 650
40. Komárek Jiří CZE012759 A DC Cobra Brno 2 17 19 30 10 950
40. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Easy Game 17 17 24 10 950
42. Chudá Martina CZE000056 A Grácie Brno 17 17 31 10 850
42. Tlamka Jiří CZE035245 A Siga 17 17 39 10 850
44. Boudová Marie CZE055159 D DC Bikers Sloup 17 17 39 10 750
44. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 17 17 20 10 750
46. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 3 13 16 16 10 550
47. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 17 17 43 10 450
48. Wisman Ondřej CZE045227 A DC Nanosekundy Brno 3 10 13 13 10 400
49. Veselá Veronika CZE024672 B DC Bejvávalo U Kolečka 17 17 58 10 250
50. Brychta Karel CZE047019 A ŠK Blansko pivovar Č.H 1 17 18 24 10 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:06

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:06:48