Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1170)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1170 | Turnajů: 1116

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 8 161 169 169 169
2. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 142 142 142 142
3. Lasovský Dušan CZE033525 B Šmoulové z PBL 133 133 133 133
4. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 131 132 132 132
5. Pixa Patrik CZE056658 D Šmoulové z PBL 119 119 119 119
6. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 6 111 117 117 117
7. Balej Josef 1967 CZE038406 A Trimetal 7 103 110 110 110
8. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 8 101 109 109 109
9. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno 3 97 100 100 100
10. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex 5 94 99 99 99
11. Florian Roman CZE055262 D Puboši Brno 98 98 98 98
12. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 1 96 97 97 97
13. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 2 94 96 96 96
14. Suchý Roman CZE032109 C Siga 5 87 92 92 92
15. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 90 90 90 90
16. Kyzlink David CZE040369 B PBL 45 Brno 89 89 89 89
17. Tichá Martina CZE054116 C Šilingrák Team Brno 3 83 86 86 86
18. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 4 80 84 84 84
19. Novotná Kateřina CZE060496 DC Rychlé šipky Bosonohy 1 81 82 82 82
20. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 4 77 81 81 81
20. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 8 73 81 81 81
22. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 C ŠK Modřice 8 68 76 76 76
22. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 76 76 76 76
24. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game 8 66 74 74 74
25. Daška Pavel CZE001049 A Siga 3 69 72 72 72
26. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 6 65 71 71 71
26. Motka Robert CZE056105 C Prckové z Pivního baru 4 67 71 71 71
28. Picmaus Petr CZE039836 B PBL 45 Brno 2 68 70 70 70
28. Benda Zbyněk CZE054098 D Šilingrák Team Brno 70 70 70 70
30. Zelina Martin CZE000159 C DC Rychlé šipky Bosonohy 67 67 67 67
30. Pokorný Filip 1993 CZE050230 C ŠK Strmeň Popovice 6 61 67 67 67
32. Skoupý Leopold CZE059712 DC Bikers Sloup A 4 62 66 66 66
33. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 6 59 65 65 65
33. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 65 65 65 65
35. Bařina Milan CZE036795 C WC Šipkouni 62 62 62 62
35. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 5 57 62 62 62
37. Kučera Jiří 1987 CZE047020 C DC Vandals Blansko 1 59 60 60 60
38. Pejchal Petr CZE049072 B Snipers Brno 7 52 59 59 59
38. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 59 59 59 59
38. Funk Michal CZE055518 A DC Easy Game B 2 57 59 59 59
38. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 59 59 59 59
42. Zourek Martin CZE051812 B Phoenix Darts 58 58 58 58
43. Kohoutek Milan CZE011710 C DC Cobra Brno 57 57 57 57
43. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci 57 57 57 57
45. Komárek Jiří CZE012759 A DC Cobra Brno 4 52 56 56 56
45. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 6 50 56 56 56
45. Sládeček Ladislav CZE044505 C WC Šipkouni 56 56 56 56
45. Sedláček Jiří CZE052591 C DC Bejvávalo U Kolečka B 56 56 56 56
45. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice 6 50 56 56 56
50. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 5 50 55 55 55
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 13:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 13:39:05