Profily klubů a družstev
UŠO > Jihomoravský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga A (neděle) 109825 Bullovci Křenovice A Bullovci Křenovice A Obecní hospoda
Extraliga A (neděle) 128513 DC Easy Game Brno DC Easy Game Bejvávalo U Kolečka
Extraliga A (neděle) 16897 DC Frogs Žabčice DC frogs Žabčice Restaurant Sport
Extraliga A (neděle) 13313 DC Hurricane Adamov DC Hurricane Adamov Šipkový klub Adamov
Extraliga A (neděle) 17665 DC Knajp Riders Letovice DC Knajp Riders Letovice Pohostinství Deštná
Extraliga A (neděle) 11009 Hornets Adamov DC HORNETS Adamov Šipkový klub Adamov
Extraliga A (neděle) 123649 Mustang Brno B - Němčice DC Mustang Brno B Němčice Hostinec Sokolovna Němčice
Extraliga A (neděle) 94209 PBL 45 Brno PBL 45 Brno Pivní bar Lidická
Extraliga A (neděle) 68865 Šenkýři Brno Šenkýři Restaurace Stavba
Extraliga A (neděle) 109057 Šipky Ratíškovice Šipky Ratíškovice Restaurace Sport Ratíškovice
Extraliga A (neděle) 128769 ŠK Bejvávalo Brno ŠK Bejvávalo Brno Bejvávalo U Kolečka
Extraliga A (neděle) 140033 ŠK Vyškov ŠK Vyškov Restaurace Moravan
Extraliga A (neděle) 74753 Titáni Hodonín Titáni Hodonín Pivnice U Haryho
Extraliga B (čtvrtek) 32072 Darts klub Nouzka Vyškov Dars klub Nouzska Vyškov Club 2 V
Extraliga B (čtvrtek) 9032 GLG Velešovice GLG Velešovice Velas pub Velešovice( na hřišti)
Extraliga B (čtvrtek) 205056 Juniorky Brno Juniorky Brno Na Kulecu
Extraliga B (čtvrtek) 75520 Old Boys Brno DC Old Boys Brno Herna bar Cristal
Extraliga B (čtvrtek) 3144 Rakol Brno Rakol Brno Pivnice U Ričího
Extraliga B (čtvrtek) 38728 Snipers Brno Snipers Brno Rocky sport bar
Extraliga B (čtvrtek) 269056 Šilingrák Team Brno Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák
Extraliga B (čtvrtek) 16200 Šilingrák Team Brno B Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák
Extraliga B (čtvrtek) 36936 Trimetal Brno Trimetal Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
Extraliga B (čtvrtek) 19272 Yellow fish Brno Yellov fish Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish
1. liga A (neděle) 107009 ALK Brumov ALK Brumov Pohostinství Na Gruntě
1. liga A (neděle) 128257 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice DC Hor Boj Elita Kulturní dům Horní Bojanovice
1. liga A (neděle) 96257 DC Vandals Blansko DC Vandals Blansko Restaurace Papučárna
1. liga A (neděle) 112897 Havrani Brno Lesná Havrani Restaurace U Koudelků
1. liga A (neděle) 88577 Honzíkova cesta Brno Honzíkova cesta Brno Unleaded Coffee
1. liga A (neděle) 75521 PPaO Tuřany PPaO - Tuřany Restaurace Fako
1. liga A (neděle) 114689 Prckové z Pivního baru Brno Prckové z Pivního baru Pivní bar Lidická
1. liga A (neděle) 94977 Siga Brno Siga Restaurace HATTRICK
1. liga A (neděle) 145665 Stavba Brno Stavba Brno Restaurace Stavba
1. liga A (neděle) 126977 ŠK Strmeň Popovice ŠK Strmeň Popovice Hospoda Popovice
1. liga A (neděle) 71425 Zálesáci Třebíč Zálesáci Pohostinství u Lesíka
1. liga B (čtvrtek) 40776 Darts Club 2 V Vyškov Darts club 2 V Vyškov Club 2 V
1. liga B (čtvrtek) 36424 Darts Hodějice Darts Hodějice Sokolovna Hodějice
1. liga B (čtvrtek) 23368 DC Raptors Brankovice DC Raptors Brankovice Obecní hospoda Brankovice
1. liga B (čtvrtek) 6472 Frogs Žabčice Frogs Žabčice Přísnotice - V zatáčce
1. liga B (čtvrtek) 31304 Psí Vojáci Bučovice Psí Vojáci Bučovice BOO Bar
1. liga B (čtvrtek) 29512 Rozruch Van Morrison Brno Rozruch Van Morrison Brno Rest.Van Morrison
1. liga B (čtvrtek) 23112 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou
1. liga B (čtvrtek) 55552 Wolf gang Brno Wolf gang Brno Stará hospoda Brno- Nový Lískovec
1. liga B (čtvrtek) 30792 Zámečtí páni Rebešovice Zámečtí páni z Rebešovic Zámecká restaurace
1. liga B (čtvrtek) 30536 Zběsile a rychle Vyškov Zběsile a rychle Vyškov Club 2 V
2. liga A (neděle) 137729 Adalbertus Medlov Adalbertus Medlov Medlovská hospoda
2. liga A (neděle) 138241 DC Double Tops Omega Brno DC Double Tops Omega Hotel Omega - Krušovická restaurace
2. liga A (neděle) 84225 DC Fako Tuřany DC Fako Tuřany Restaurace Fako
2. liga A (neděle) 134145 DC Vandals Blansko B DC Vandals Blansko B Restaurace Papučárna
2. liga A (neděle) 137217 Ex na Ex Brno Ex na Ex Excaliber bar
2. liga A (neděle) 129025 Liguére Němčany Liguére Němčany obecní hospoda Němčany
2. liga A (neděle) 115713 M 13 Darts Club Brno M 13 Darts Club Brno M 13 Darts Club
2. liga A (neděle) 75009 Mistři netrénujou A Šlapanice Mistři netrénujou A Tenisová hala
2. liga A (neděle) 128001 Mistři netrénujou B Šlapanice Mistři netrénujou B Moravská chalupa
2. liga A (neděle) 133633 Molly Darts Club Brno Molly Darts Club Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
2. liga A (neděle) 129793 O tečku Brno O tečku Restaurace Gambrinus
2. liga A (neděle) 95233 Tricksters Brno Tricksters Brno Pivnice Litovel
2. liga B (neděle) 12033 BraStr Kohoutovice BraStr Kohoutovice Rest.Fotbalové hřiště
2. liga B (neděle) 68609 DC Minibaroni B Brno DC Minibaroni B MINI BAR
2. liga B (neděle) 83969 DC Sport Barbarians Třebíč DC Sport Barbarians Třebíč Star Aréna
2. liga B (neděle) 126465 DC Womitz killers Omice dc Womitz Killers Womická hospůdka
2. liga B (neděle) 59393 Dragon Darts Team Brno Dragon Darts Team M 13 Darts Club
2. liga B (neděle) 75265 Ex na Ex B Brno Ex na Ex B Excaliber bar
2. liga B (neděle) 79105 Frčáci Avion Ivančice Frčáci Avion Ivančice Matty Aréna
2. liga B (neděle) 103425 Frčky Ivančice Frčky Ivančice Matty Aréna
2. liga B (neděle) 27649 Minibaroni na Kuželně Brno Minibaroni na Kuželně Brno Pivnice Na Kuželně
2. liga B (neděle) 130049 Rumoví pralinky Brno Rumoví pralinky Pivnice U Remlina
2. liga B (neděle) 23553 Stará Parta Budišov Stará Parta Restaurace u Kazdů
2. liga C (neděle) 89601 Alejak Sokec Boskovice Alejak Sokec Boskovice Sokolovna Boskovice
2. liga C (neděle) 111617 Bulldog Javorek Bulldog Javorek Klubovna SDH
2. liga C (neděle) 101121 DC Milénium Bystřice n P. DC Milénium Bystřice n P. Milénium Club
2. liga C (neděle) 98817 DC Na Středy Rudka DC Na Středy Rudka Rudecká hospoda
2. liga C (neděle) 135425 DC Orli Ráječko DC Orli Ráječko Sport bar XXL
2. liga C (neděle) 101377 DC Šipkaři Bistro Stvolová DC Šipkaři Bistro Stvolová Bistro A.T.E.L.
2. liga C (neděle) 44801 DC Zenit Deštná A DC Zenit Deštná A Pohostinství Deštná
2. liga C (neděle) 125185 DC Zenit Deštná B DC Zenit Deštná B Restaurace Koupaliště
2. liga C (neděle) 127233 Dělníci Blansko Dělníci Blansko Restaurace U Slunce Blansko
2. liga C (neděle) 108033 Hoteliéři Usobrno A Hoteliéři Usobrno A Hospoda U Hoteliérů
2. liga C (neděle) 113409 Hoteliéři Usobrno B Hoteliéři Usobrno B Hospoda U Hoteliérů
2. liga C (neděle) 103681 Surikaty Vavřinec Surikaty Hospůdka U Vavřinečka
2. liga C (neděle) 98305 TJ Babylon Němčice B TJ Babylon Němčice B Hostinec Sokolovna Němčice
2. liga D (čtvrtek) 33096 Borci Brno Borci Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran
2. liga D (čtvrtek) 37192 Grácie Brno Grácie Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
2. liga D (čtvrtek) 7496 Kénik Brno Kénik Brno Restaurace Na blbým místě Brno
2. liga D (čtvrtek) 31816 Komárov Brno Komárov Brno Rest. U Mikešů
2. liga D (čtvrtek) 39240 Outsiders Kohoutovice Outsiders Brno Kohoutovice Brno - JR club
2. liga D (čtvrtek) 38472 Pardálové Brno Pardálové Brno Na Kulecu
2. liga D (čtvrtek) 35912 Rocky bar Brno Rocky bar Brno Rocky sport bar
2. liga D (čtvrtek) 21832 Rychlé šípy Rajhrad Rychlé šípy Rajhrad Rajhrad - Herna bar Kamčatka
2. liga D (čtvrtek) 37448 Šilingrák team Brno C Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák
2. liga D (čtvrtek) 20040 ŠK Modřice ŠK Modřice Restaurace U Matěje
3. liga A (neděle) 133121 DC Bejvávalo U Kolečka B Brno DC Bejvávalo U Kolečka B Bejvávalo U Kolečka
3. liga A (neděle) 133889 DC Bernard kuželna Rosice DC Bernard Kuželna Rosice KK Slovan Rosice
3. liga A (neděle) 141825 DC Easy Game B Brno DC Easy Game B Bejvávalo U Kolečka
3. liga A (neděle) 119809 DC Kolečko Majťáci Brno DC Kolečko Majťáci Bejvávalo U Kolečka
3. liga A (neděle) 12545 DC Rychlé šipky Bosonohy DC Rychlé šipky Bosonohy 1. FC Pivnice
3. liga A (neděle) 139777 Phoenix Darts Brno Phoenix Darts Bejvávalo U Kolečka
3. liga A (neděle) 120321 Pirania Brno Pirania Brno Pirania
3. liga A (neděle) 145409 Pohodáři - šipky nás baví Brno Pohodáři - šipky nás baví Brno Bejvávalo U Kolečka
3. liga A (neděle) 127745 Šipkaři Budišov Šipkaři Budišov Hospoda U Floriánka
3. liga A (neděle) 138753 Šmoulové z PBL Brno Šmoulové z PBL Pivní bar Lidická
3. liga A (neděle) 124417 Viva Brothers Brno Viva Brothers Hostinec u Dána
3. liga A (neděle) 142081 Zálesáci B Třebíč Zálesáci B Pohostinství u Lesíka
3. liga B (neděle) 113153 BB Brno BB Brno Bat Beerhouse
3. liga B (neděle) 142593 BBH Brno BBH Brno Bat Beerhouse
3. liga B (neděle) 140289 Chicago 30 Brno Chicago 30 Chicago 30
3. liga B (neděle) 134657 Čajda Kuřim Čajda Kuřim Pivnice U Čajdy
3. liga B (neděle) 133377 Darts of the Dark Side Brno Darts of the Dark Side M 13 Darts Club
3. liga B (neděle) 138497 DC Cobra Brno DC Cobra Brno Restaurace HATTRICK
3. liga B (neděle) 143105 DC FoFo Otnice DC FoFo Otnice Pohostinství U Marků
3. liga B (neděle) 145153 DC Mojitos Brno DC Mojitos Brno Hřiště Chrlice
3. liga B (neděle) 145921 DC Orca Brno DC Orca Brno Pivní bar na Kotelně
3. liga B (neděle) 142337 Devastators Brno Devastators Brno Cobra Sport bar
3. liga B (neděle) 119553 Ferrari Bar Kyjov Ferrari Bar Kyjov L.H.Club - Ferrari Bar
3. liga B (neděle) 123137 Ta tam byla Brno Ta tam byla Brno Horácká pivnice
3. liga B (neděle) 107265 WC Šipkouni Brno WC Šipkouni Snack Bar Jerry
3. liga C (neděle) 118529 DC Bikers Sloup A DC Bikers Sloup A Hospůdka U Kola
3. liga C (neděle) 144897 DC Bikers Sloup B DC Bikers Sloup B Hospůdka U Kola
3. liga C (neděle) 110337 DC Haluzáři Cetkovice DC Haluzáři Cetkovice Pohostinství Smékal
3. liga C (neděle) 137985 DC Meziriver Deštná DC Meziriver Pohostinství Deštná
3. liga C (neděle) 139265 DC Pivárna Sloup A DC Pivárna Sloup A Pivárna Sloup
3. liga C (neděle) 78849 DC Triple X Letovice DC Triple X Letovice Pohostinství Deštná
3. liga C (neděle) 139009 DC Vandals Blansko C DC Vandals Blansko C Restaurace Papučárna
3. liga C (neděle) 146433 Dělníci z Dělňáku Blansko Dělníci z Dělňáku Blansko Restaurace Dělnický dům
3. liga C (neděle) 130561 Hoteliéři Usobrno C Hoteliéři Usobrno C Hospoda U Hoteliérů
3. liga C (neděle) 101633 Popelka Team Boskovice Popelka Team Popelka bar
3. liga C (neděle) 136193 Příšerky Stvolová Příšerky Stvolová Bistro A.T.E.L.
3. liga C (neděle) 136961 Rumíci Krhov Rumíci Krhov Pohostinství Krhov
3. liga C (neděle) 136705 ŠK Černí baroni Boskovice ŠK Černí baroni Boskovice Restaurace U Statečného Kováře
3. liga D (čtvrtek) 584 1.ŠK U Všech svatých Brno 1.ŠK U Všech svatých Restaurace Na blbým místě Brno
3. liga D (čtvrtek) 146177 Bestie Bučovice Bestie Bučovice Bistro U Draka
3. liga D (čtvrtek) 15432 DC Bufál Brno DC Bufál Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran
3. liga D (čtvrtek) 37960 DC Štěstí Brno DC Štěstí Brno Restaurace Bohunická rychta
3. liga D (čtvrtek) 33864 Desperados Brno Desperados Brno Restaurace Bohunická rychta
3. liga D (čtvrtek) 29256 Letka Brno Letka Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
3. liga D (čtvrtek) 143873 Pivní Komando M 13 Brno Pivní Komando M 13 M 13 Darts Club
3. liga D (čtvrtek) 40008 Puboši Brno Puboši Brno Pivnice U Ričího
3. liga D (čtvrtek) 212736 Skurut Hai Brno Skurut Hai Brno Pivnice U Ričího
3. liga D (čtvrtek) 144385 Snipers Brno B Snipers Brno B Rocky sport bar
3. liga D (čtvrtek) 41288 Star team by Laso Brno Star team by Laso Restaurace U lasa
3. liga D (čtvrtek) 237056 UDO Holštejn UDO Holštejn Holštejn - Hostinec pod hradem
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 13:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 13:38:57