Statistika hráčů
UŠO > Jihomoravský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Písek David
Mustang Brno B - Němčice
129,0 100,00 12 10 10 100,00 20 20 37 1,85 10 0,50 1 0,05 5 1 0 0
2. Pátik Oldřich
Snipers Brno
99,7 93,75 16 16 15 85,71 35 30 46 1,31 11 0,31 2 0,06 1 2 0 0
3. Dofek Leoš
ŠK Vyškov
96,0 83,33 12 12 10 80,00 25 20 38 1,52 10 0,40 0 0,00 3 0 0 0
4. Hort Jaroslav
Šipkaři Budišov
93,5 93,75 16 16 15 88,24 34 30 39 1,15 6 0,18 0 0,00 1 1 0 0
5. Záboj Roman
DC Šipkaři Bistro Stvolová
92,3 93,33 16 15 14 82,86 35 29 23 0,66 16 0,46 3 0,09 2 1 0 0
6. Cigánek Josef
Darts Hodějice
92,2 100,00 16 12 12 88,89 27 24 30 1,11 6 0,22 1 0,04 0 0 0 0
7. Vališ Antonín
Pardálové Brno
90,9 90,00 16 10 9 81,82 22 18 32 1,45 4 0,18 1 0,05 1 0 0 0
8. Ščudla Pavel
Mustang Brno B - Němčice
88,9 75,00 12 12 9 70,37 27 19 31 1,15 14 0,52 1 0,04 5 0 0 0
9. Jaroš Marek
DC Sport Barbarians Třebíč
88,2 83,33 12 12 10 78,57 28 22 31 1,11 6 0,21 4 0,14 0 0 1 0
10. Wehrenberg Vít
Frčáci Avion Ivančice
86,3 87,50 16 16 14 78,95 38 30 50 1,32 12 0,32 2 0,05 0 0 0 0
11. Sekora Lukáš
Honzíkova cesta Brno
86,2 90,91 16 11 10 76,92 26 20 30 1,15 7 0,27 2 0,08 1 0 0 0
12. Pátek Jaroslav
BraStr Kohoutovice
85,4 87,50 16 16 14 82,86 35 29 33 0,94 8 0,23 1 0,03 1 0 0 0
13. Opletal Petr
Šilingrák Team Brno
85,2 80,00 20 15 12 78,79 33 26 36 1,09 11 0,33 3 0,09 0 0 0 0
14. Přibyl Pavel 1971
ŠK Modřice
84,2 85,00 20 20 17 77,78 45 35 37 0,82 15 0,33 2 0,04 3 0 0 0
15. Vaculovič Martin
DC Vandals Blansko B
83,9 93,33 16 15 14 76,32 38 29 42 1,11 10 0,26 2 0,05 2 0 0 0
16. Šeba Martin
DC Hurricane Adamov
83,8 80,00 12 10 8 69,23 26 18 30 1,15 13 0,50 0 0,00 4 0 0 0
17. Maděránek Radek
Šilingrák Team Brno
83,7 83,33 20 12 10 77,78 27 21 27 1,00 12 0,44 0 0,00 0 0 0 0
18. Barnek Roman
Šilingrák Team Brno
83,3 87,50 20 16 14 83,33 36 30 34 0,94 9 0,25 0 0,00 0 0 0 0
19. Obšil Michal
BraStr Kohoutovice
83,2 90,91 16 11 10 80,00 25 20 24 0,96 7 0,28 0 0,00 0 0 0 0
20. Kout Jiří
Tricksters Brno
81,4 91,67 16 12 11 82,14 28 23 27 0,96 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
21. Hodovanec Jiří
Snipers Brno
81,2 90,00 16 10 9 76,00 25 19 27 1,08 5 0,20 0 0,00 2 0 0 0
22. Kulhavý Radim
DC Knajp Riders Letovice
81,1 75,00 16 8 6 66,67 18 12 13 0,72 5 0,28 3 0,17 3 0 0 0
23. Fiala Michal
ŠK Strmeň Popovice
80,7 83,33 12 6 5 71,43 14 10 13 0,93 6 0,43 1 0,07 0 0 0 0
24. Zalaba Petr
Rumoví pralinky Brno
80,6 86,67 16 15 13 80,00 35 28 29 0,83 7 0,20 0 0,00 0 1 0 0
25. Štolpa Roman
DC Pivárna Sloup A
80,0 87,50 12 8 7 77,78 18 14 15 0,83 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
26. Pokorný Filip 1993
ŠK Strmeň Popovice
80,0 81,82 12 11 9 76,00 25 19 36 1,44 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
27. Ludes Rostislav
Ta tam byla Brno
79,6 91,67 16 12 11 81,48 27 22 22 0,81 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
28. Hrala Tomáš
Rakol Brno
79,3 87,50 16 16 14 75,00 40 30 42 1,05 10 0,25 1 0,03 1 0 0 0
29. Oláh Roman
DC Vandals Blansko B
79,0 87,50 16 8 7 71,43 21 15 19 0,90 3 0,14 3 0,14 0 1 0 0
30. Kulík Petr
Zběsile a rychle Vyškov
78,2 87,50 16 16 14 74,36 39 29 34 0,87 10 0,26 0 0,00 0 1 0 0
31. Majerčák Petr
DC Raptors Brankovice
78,1 81,25 16 16 13 75,00 36 27 47 1,31 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
32. Bartoň Jan
DC Na Středy Rudka
77,7 100,00 12 12 12 77,42 31 24 31 1,00 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
33. Pulpit Miroslav
Rychlé šípy Rajhrad
77,7 83,33 16 12 10 84,62 26 22 16 0,62 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
34. Toman Filip
Popelka Team Boskovice
77,4 100,00 12 12 12 77,42 31 24 28 0,90 1 0,03 2 0,06 0 0 0 0
35. Buchlovský Marcel
Bullovci Křenovice A
77,4 62,50 16 16 10 57,89 38 22 52 1,37 14 0,37 2 0,05 5 1 0 0
36. Pejchal Petr
Snipers Brno
77,2 83,33 16 12 10 75,86 29 22 32 1,10 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
37. Gabriel Drahoš
Viva Brothers Brno
77,2 80,00 16 15 12 72,22 36 26 39 1,08 9 0,25 1 0,03 1 0 0 0
38. Vodínský Bohumír
DC Sport Barbarians Třebíč
77,2 75,00 12 12 9 65,52 29 19 25 0,86 13 0,45 1 0,03 0 0 1 0
39. Gregor Richard
DC Easy Game Brno
77,0 66,67 12 12 8 62,96 27 17 26 0,96 8 0,30 3 0,11 2 1 0 0
40. Bašný David
Mustang Brno B - Němčice
76,9 66,67 12 12 8 65,52 29 19 35 1,21 11 0,38 1 0,03 3 0 0 0
41. Zbojek Lukáš
DC Hurricane Adamov
76,7 87,50 12 8 7 71,43 21 15 21 1,00 6 0,29 0 0,00 1 0 0 0
42. Winkler Ondřej
ŠK Černí baroni Boskovice
76,7 83,33 16 12 10 81,48 27 22 25 0,93 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
43. Mrva Aleš
Hornets Adamov
76,4 75,00 16 12 9 71,43 28 20 26 0,93 7 0,25 1 0,04 2 0 0 0
44. Musil Tomáš
ALK Brumov
76,4 75,00 12 12 9 67,86 28 19 32 1,14 3 0,11 2 0,07 3 0 0 0
45. Loula Roman
DC Vandals Blansko
76,4 72,73 16 11 8 64,29 28 18 34 1,21 9 0,32 0 0,00 2 1 0 0
46. Papírník Jan
ALK Brumov
76,3 81,82 12 11 9 74,07 27 20 23 0,85 8 0,30 0 0,00 1 0 0 0
47. Šarközi Jakub
Zběsile a rychle Vyškov
76,0 81,25 16 16 13 77,14 35 27 28 0,80 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
48. Réda Martin
Hornets Adamov
75,7 66,67 16 15 10 64,86 37 24 38 1,03 16 0,43 0 0,00 5 0 0 0
49. Machota Milan 1964
DC Mojitos Brno
74,8 88,89 16 9 8 76,19 21 16 17 0,81 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
50. Ovečka Roman
Šipky Ratíškovice
74,8 72,73 16 11 8 64,00 25 16 29 1,16 9 0,36 0 0,00 1 0 0 0
51. Švec Zdeněk
DC Šipkaři Bistro Stvolová
74,6 81,25 16 16 13 70,27 37 26 34 0,92 9 0,24 1 0,03 0 0 0 0
52. Sedláčková Jana
DC Bejvávalo U Kolečka B Brno
74,5 80,00 16 15 12 78,79 33 26 25 0,76 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
53. Kaláb Libor
Ta tam byla Brno
74,4 87,50 16 8 7 77,78 18 14 13 0,72 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
54. Suchý Ludvík
Zámečtí páni Rebešovice
74,2 80,00 16 15 12 72,73 33 24 32 0,97 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
55. Koubek Michal
Stavba Brno
74,1 75,00 16 16 12 75,68 37 28 38 1,03 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
56. Obrdlík Milan
Stavba Brno
73,5 90,00 16 10 9 73,08 26 19 29 1,12 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
57. Prokop Vítězslav
Viva Brothers Brno
73,1 78,57 16 14 11 75,00 32 24 27 0,84 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
58. Dočkal Jan
Ex na Ex Brno
72,9 81,25 16 16 13 73,68 38 28 33 0,87 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
59. Macík Jan
Frčáci Avion Ivančice
72,5 87,50 16 8 7 75,00 20 15 19 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
60. Bouchal Lubomír
Šilingrák Team Brno
72,4 61,11 20 18 11 59,52 42 25 50 1,19 22 0,52 0 0,00 2 0 0 0
61. Klein Tomáš
Snipers Brno
72,3 75,00 16 12 9 66,67 30 20 31 1,03 8 0,27 1 0,03 1 0 0 0
62. Röss Zbyněk
GLG Velešovice
72,2 66,67 16 12 8 66,67 27 18 29 1,07 10 0,37 0 0,00 0 0 0 0
63. Pučálka Aleš
Ta tam byla Brno
72,1 77,78 16 9 7 73,68 19 14 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
64. Pokorný Filip 1977
Šenkýři Brno
71,9 85,71 16 14 12 66,67 36 24 40 1,11 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
65. Richter Pavel
Darts klub Nouzka Vyškov
71,9 66,67 16 12 8 66,67 27 18 29 1,07 8 0,30 1 0,04 0 0 0 0
66. Svoboda Lukáš
Zálesáci Třebíč
71,9 66,67 16 12 8 65,38 26 17 36 1,38 3 0,12 0 0,00 1 0 0 0
67. Staňek Rudolf
Rakol Brno
71,6 75,00 16 16 12 65,79 38 25 30 0,79 12 0,32 3 0,08 0 0 0 0
68. Vykouřil Pavel
Ex na Ex Brno
71,5 80,00 16 15 12 75,76 33 25 19 0,58 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
69. Papoušek Petr
Šilingrák Team Brno
71,4 66,67 20 18 12 63,64 44 28 48 1,09 11 0,25 4 0,09 2 0 0 0
70. Bednařík Jaromír
Hornets Adamov
71,4 62,50 16 8 5 57,14 21 12 26 1,24 7 0,33 1 0,05 3 0 0 0
71. Halouzka Milan
DC Womitz killers Omice
71,3 75,00 12 12 9 64,52 31 20 32 1,03 11 0,35 0 0,00 1 0 0 0
72. Fára Jakub
Frogs Žabčice
71,2 84,62 16 13 11 66,67 33 22 29 0,88 6 0,18 1 0,03 1 0 0 0
73. Struhař Aleš
DC FoFo Otnice
71,1 75,00 8 8 6 77,78 18 14 16 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Slováček Jiří
Šipky Ratíškovice
71,1 68,75 16 16 11 62,16 37 23 42 1,14 11 0,30 1 0,03 1 0 0 0
75. Frühauf Milan
DC Orli Ráječko
70,8 75,00 16 16 12 65,79 38 25 34 0,89 6 0,16 2 0,05 2 0 0 0
76. Kočka Petr 1974
Rakol Brno
70,8 68,75 16 16 11 63,89 36 23 36 1,00 10 0,28 1 0,03 1 0 0 0
77. Havlát David
DC Bejvávalo U Kolečka B Brno
70,5 87,50 16 8 7 75,00 20 15 7 0,35 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
78. Lizna Martin
DC Haluzáři Cetkovice
70,5 81,25 16 16 13 74,36 39 29 27 0,69 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
79. Mik Richard
BraStr Kohoutovice
70,3 83,33 16 12 10 72,41 29 21 18 0,62 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
80. Prokop Zdeněk
Darts Hodějice
70,0 83,33 16 12 10 74,07 27 20 17 0,63 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
81. Kišner Antonín
DC Hurricane Adamov
70,0 60,00 12 10 6 55,56 27 15 24 0,89 9 0,33 2 0,07 2 2 0 0
82. Nádeníček František
Pardálové Brno
69,5 75,00 16 16 12 68,42 38 26 28 0,74 8 0,21 2 0,05 0 0 0 0
83. Mrázek Jiří
Adalbertus Medlov
69,5 68,75 16 16 11 67,57 37 25 38 1,03 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
84. Reniers Radim
BB Brno
69,0 75,00 12 12 9 72,41 29 21 22 0,76 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
85. Komínek Jiří
Siga Brno
68,6 75,00 12 12 9 67,86 28 19 32 1,14 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
86. Bláha Petr
Šilingrák team Brno C
68,5 75,00 16 8 6 70,00 20 14 12 0,60 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
87. Pukl Miroslav
Hoteliéři Usobrno A
68,3 66,67 12 12 8 65,52 29 19 36 1,24 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
88. Křivka Marek
DC Double Tops Omega Brno
68,2 66,67 16 12 8 71,43 28 20 27 0,96 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
89. Konopáč Jaroslav
DC Knajp Riders Letovice
68,2 58,33 16 12 7 57,14 28 16 34 1,21 10 0,36 0 0,00 2 0 0 0
90. Barták Jiří
GLG Velešovice
68,1 62,50 16 16 10 61,11 36 22 41 1,14 10 0,28 0 0,00 1 0 0 0
91. Kuda Luboš
Alejak Sokec Boskovice
68,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Štylárek Petr
Pohodáři - šipky nás baví Brno
67,9 81,25 16 16 13 73,68 38 28 27 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Hudec Pavel
UDO Holštejn
67,9 76,92 16 13 10 71,43 28 20 11 0,39 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
94. Bělík Josef
DC Haluzáři Cetkovice
67,8 87,50 16 16 14 73,17 41 30 24 0,59 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
95. Machota Milan 1987
DC Mojitos Brno
67,8 81,25 16 16 13 75,68 37 28 18 0,49 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
96. Čupr Kamil
Letka Brno
67,7 81,25 16 16 13 74,36 39 29 20 0,51 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
97. Kobzák Pavel
Šenkýři Brno
67,6 66,67 16 15 10 62,16 37 23 37 1,00 14 0,38 0 0,00 0 0 0 0
98. Irsenský Miroslav
DC Bernard kuželna Rosice
67,4 81,25 16 16 13 68,42 38 26 31 0,82 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
99. Kříž Milan
Skurut Hai Brno
67,3 93,75 16 16 15 75,00 40 30 12 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
100. Huňař Kamil
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
67,2 66,67 12 12 8 68,97 29 20 23 0,79 8 0,28 0 0,00 0 0 0 0
101. Závodník Jindřich
Šenkýři Brno
67,1 60,00 16 10 6 62,50 24 15 18 0,75 7 0,29 4 0,17 0 0 0 0
102. Poráň David
PBL 45 Brno
66,8 45,45 16 11 5 50,00 28 14 40 1,43 8 0,29 2 0,07 3 1 0 0
103. Šabata Petr
Zámečtí páni Rebešovice
66,6 69,23 16 13 9 65,63 32 21 32 1,00 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
104. Štrof Petr
DC Pivárna Sloup A
66,5 75,00 12 8 6 70,00 20 14 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
105. Funk Michal
DC Easy Game B Brno
66,4 71,43 16 14 10 72,73 33 24 21 0,64 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
106. Reml Petr
Rumoví pralinky Brno
66,4 66,67 16 12 8 67,86 28 19 17 0,61 7 0,25 0 0,00 1 0 0 0
107. Košťál Zdeněk
DC Fako Tuřany
66,3 75,00 16 16 12 71,05 38 27 21 0,55 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
108. Jizerský Pavel
Wolf gang Brno
66,3 68,75 16 16 11 65,71 35 23 30 0,86 3 0,09 0 0,00 1 0 0 0
109. Beránek Richard
PPaO Tuřany
66,3 66,67 16 12 8 60,00 30 18 28 0,93 6 0,20 3 0,10 1 0 0 0
110. Dyk Roman
BraStr Kohoutovice
66,0 83,33 16 12 10 66,67 30 20 18 0,60 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
111. Caha Miroslav
Zálesáci B Třebíč
65,9 75,00 16 12 9 70,37 27 19 14 0,52 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
112. Konůpka Miloslav
DC Bikers Sloup A
65,9 75,00 12 12 9 65,63 32 21 25 0,78 7 0,22 0 0,00 1 0 0 0
113. Matuška Miroslav
Outsiders Kohoutovice
65,7 78,57 20 14 11 65,71 35 23 28 0,80 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
114. Matuška Osvald
DC Easy Game Brno
65,7 50,00 12 10 5 52,17 23 12 23 1,00 7 0,30 1 0,04 4 0 0 0
115. Pavlík Vojtěch
DC Sport Barbarians Třebíč
65,5 60,00 12 10 6 63,64 22 14 18 0,82 3 0,14 0 0,00 0 1 0 0
116. Ondrák Aleš
DC Hurricane Adamov
65,4 63,64 12 11 7 57,14 28 16 37 1,32 7 0,25 1 0,04 0 0 0 0
117. Procházka Petr
O tečku Brno
65,3 75,00 16 16 12 67,50 40 27 32 0,80 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
118. Vít Petr
Phoenix Darts Brno
65,0 73,33 16 15 11 65,79 38 25 29 0,76 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
119. Toncar Martin
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
65,0 66,67 12 6 4 62,50 16 10 12 0,75 5 0,31 0 0,00 1 0 0 0
120. Celý Radek
Liguére Němčany
64,9 68,75 16 16 11 61,54 39 24 32 0,82 8 0,21 0 0,00 0 1 0 0
121. Hron Ondřej
Snipers Brno
64,7 75,00 16 8 6 68,42 19 13 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
122. Navrátil Zdenek
DC Cobra Brno
64,5 75,00 12 8 6 65,00 20 13 17 0,85 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
123. Březovský Bořivoj
ŠK Vyškov
64,4 50,00 12 12 6 55,56 27 15 28 1,04 13 0,48 1 0,04 0 0 0 0
124. Knosp Miroslav
Desperados Brno
64,2 81,82 16 11 9 69,23 26 18 8 0,31 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
125. Zicháček Marek
Snipers Brno B
64,2 75,00 16 16 12 71,05 38 27 19 0,50 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
126. Sadílek Jan
Honzíkova cesta Brno
64,2 66,67 16 12 8 61,54 26 16 27 1,04 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
127. Učeň David
DC Raptors Brankovice
64,1 68,75 16 16 11 64,10 39 25 38 0,97 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
128. Vlach Otakar
DC Orli Ráječko
64,1 62,50 16 16 10 64,10 39 25 32 0,82 10 0,26 1 0,03 0 0 0 0
129. Matoušek Petr 1967
Frčáci Avion Ivančice
64,0 75,00 16 12 9 63,33 30 19 22 0,73 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
130. Kaláb Zdeněk
GLG Velešovice
64,0 56,25 16 16 9 57,50 40 23 43 1,08 16 0,40 1 0,03 0 0 0 0
131. Tlamka Martin
O tečku Brno
63,9 62,50 16 16 10 60,53 38 23 35 0,92 6 0,16 1 0,03 2 0 0 0
132. Holas Vojtěch
DC Meziriver Deštná
63,8 75,00 16 16 12 69,23 39 27 21 0,54 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
133. Merna Jiří
Devastators Brno
63,8 75,00 12 12 9 65,63 32 21 27 0,84 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
134. Blahutka Jaroslav
DC Cobra Brno
63,7 75,00 12 12 9 66,67 30 20 21 0,70 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
135. Franc Aleš
ALK Brumov
63,7 58,33 12 12 7 59,26 27 16 30 1,11 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
136. Hudec Petr
Honzíkova cesta Brno
63,5 62,50 16 16 10 60,00 40 24 31 0,78 13 0,33 1 0,03 1 0 0 0
137. Hejl Lukáš
M 13 Darts Club Brno
63,4 68,75 16 16 11 63,41 41 26 25 0,61 8 0,20 0 0,00 3 0 0 0
138. Černý Radek
Zámečtí páni Rebešovice
63,2 60,00 16 15 9 58,82 34 20 27 0,79 11 0,32 1 0,03 0 0 0 0
139. Konečný Petr
Titáni Hodonín
63,2 57,14 12 7 4 52,63 19 10 24 1,26 7 0,37 0 0,00 1 0 0 0
140. Pokorný Michal 1985
DC Frogs Žabčice
63,1 50,00 12 12 6 50,00 26 13 23 0,88 15 0,58 0 0,00 1 0 0 0
141. Kočí Milan
Mistři netrénujou B Šlapanice
62,9 75,00 16 8 6 61,90 21 13 15 0,71 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
142. Floder Radim
Adalbertus Medlov
62,8 68,75 16 16 11 58,97 39 23 41 1,05 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
143. Bezděk Martin
Darts Hodějice
62,7 64,29 16 14 9 57,58 33 19 31 0,94 5 0,15 0 0,00 2 0 0 0
144. Daška Pavel
Siga Brno
62,6 66,67 12 12 8 61,29 31 19 22 0,71 7 0,23 1 0,03 1 0 0 0
145. Nešpůrek Pavel
Šilingrák Team Brno B
62,6 62,50 16 16 10 56,41 39 22 46 1,18 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
146. Kleveta Jan
Honzíkova cesta Brno
62,5 60,00 16 10 6 58,33 24 14 22 0,92 3 0,13 2 0,08 1 0 0 0
147. Zourek Martin
Phoenix Darts Brno
62,3 75,00 16 16 12 69,23 39 27 14 0,36 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
148. Lazištán Ladislav
Ta tam byla Brno
62,2 75,00 16 12 9 66,67 27 18 10 0,37 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
149. Brůžek Jan
ŠK Strmeň Popovice
62,1 60,00 12 10 6 54,17 24 13 22 0,92 10 0,42 0 0,00 0 0 0 0
150. Král Petr
Alejak Sokec Boskovice
61,8 100,00 4 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
151. Bajko Josef
Psí Vojáci Bučovice
61,8 68,75 16 16 11 63,16 38 24 21 0,55 5 0,13 1 0,03 1 0 0 0
152. Bednář Jan
DC Bejvávalo U Kolečka B Brno
61,7 75,00 16 16 12 68,29 41 28 26 0,63 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
153. Mráz Hanuš
Frogs Žabčice
61,7 62,50 16 16 10 61,11 36 22 24 0,67 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
154. Kejduš Ludvík
Rumíci Krhov
61,6 68,75 16 16 11 64,86 37 24 21 0,57 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
155. Linhart Jaroslav
Ex na Ex Brno
61,6 68,75 16 16 11 63,16 38 24 26 0,68 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
156. Matoušek Petr 1984
ŠK Vyškov
61,4 58,33 12 12 7 55,17 29 16 30 1,03 8 0,28 1 0,03 0 0 0 0
157. Merhaut Miroslav 1988
DC FoFo Otnice
61,3 50,00 8 4 2 50,00 8 4 9 1,13 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
158. Krejzlík Milan
Skurut Hai Brno
60,9 73,33 16 15 11 67,65 34 23 8 0,24 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
159. Brychta Darius
Darts klub Nouzka Vyškov
60,9 55,56 16 9 5 59,09 22 13 21 0,95 5 0,23 1 0,05 0 0 0 0
160. Babák Zdeněk
Kénik Brno
60,8 73,33 16 15 11 64,86 37 24 18 0,49 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
161. Jelínek Radek
Skurut Hai Brno
60,5 75,00 16 16 12 66,67 39 26 12 0,31 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
162. Jeřábek Lukáš
Snipers Brno B
60,5 75,00 16 16 12 66,67 39 26 6 0,15 6 0,15 0 0,00 1 0 0 0
163. Vorel Vladimír
Pivní Komando M 13 Brno
60,5 75,00 16 16 12 65,85 41 27 15 0,37 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
164. Konečný Bedřich
Hornets Adamov
60,5 60,00 16 10 6 59,09 22 13 20 0,91 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
165. Matoušek Pavel
DC Zenit Deštná A
60,4 75,00 12 12 9 74,07 27 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Slezáček Pavel
DC Orli Ráječko
60,4 58,33 16 12 7 59,26 27 16 20 0,74 7 0,26 0 0,00 0 0 0 0
167. Kváčala Tomáš
DC Easy Game Brno
60,4 50,00 12 12 6 50,00 26 13 26 1,00 7 0,27 2 0,08 1 0 0 0
168. Rybář Luděk
DC Na Středy Rudka
60,3 66,67 12 12 8 60,00 30 18 19 0,63 8 0,27 0 0,00 0 0 0 0
169. Bučík Tomáš
Ex na Ex B Brno
60,0 71,43 12 7 5 75,00 16 12 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Pokluda Aleš
Dělníci Blansko
60,0 64,29 16 14 9 61,76 34 21 30 0,88 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
171. Hanke Gabriel
Dragon Darts Team Brno
60,0 58,33 12 12 7 58,62 29 17 25 0,86 6 0,21 1 0,03 0 0 0 0
172. Chudá Martina
Grácie Brno
59,8 70,00 20 20 14 62,00 50 31 32 0,64 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
173. Lachman Milan
Adalbertus Medlov
59,8 68,75 16 16 11 58,54 41 24 30 0,73 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
174. Kocman Libor
DC Vandals Blansko B
59,7 75,00 16 12 9 66,67 30 20 16 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Holeček Jiří
BB Brno
59,6 63,64 12 11 7 64,00 25 16 16 0,64 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
176. Nebl Pavel
Havrani Brno Lesná
59,6 50,00 16 12 6 51,85 27 14 25 0,93 8 0,30 0 0,00 2 0 0 0
177. Bureš Michal
Viva Brothers Brno
59,3 66,67 16 12 8 64,29 28 18 18 0,64 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
178. Dočekal Jaromír
DC Rychlé šipky Bosonohy
59,2 68,75 16 16 11 63,89 36 23 15 0,42 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
179. Langr Antonín
ŠK Černí baroni Boskovice
59,2 62,50 16 16 10 59,46 37 22 29 0,78 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
180. Kolegar Petr
O tečku Brno
59,1 53,33 16 15 8 55,88 34 19 32 0,94 7 0,21 0 0,00 1 0 0 0
181. Novotný Jakub 1982
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
59,0 62,50 16 8 5 65,00 20 13 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
182. Stix Jiří
Borci Brno
58,9 66,67 20 15 10 63,16 38 24 30 0,79 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
183. Zukal Tomáš
Mistři netrénujou A Šlapanice
58,9 56,25 16 16 9 57,89 38 22 29 0,76 11 0,29 0 0,00 0 0 0 0
184. Popelka Marek
Darts klub Nouzka Vyškov
58,9 50,00 16 14 7 54,29 35 19 39 1,11 10 0,29 1 0,03 0 0 0 0
185. David Jakub
Šenkýři Brno
58,7 66,67 16 9 6 60,87 23 14 21 0,91 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
186. Petržela Jiří
Bullovci Křenovice A
58,6 62,50 16 8 5 57,14 21 12 13 0,62 4 0,19 1 0,05 1 0 0 0
187. Pouchlý Michal
Dragon Darts Team Brno
58,6 58,33 12 12 7 57,14 28 16 30 1,07 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
188. Šmíd Michal
Havrani Brno Lesná
58,5 57,14 16 14 8 55,88 34 19 35 1,03 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
189. Stöhr Jindřich
DC Zenit Deštná B
58,4 80,00 12 10 8 72,00 25 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Malík David
Rocky bar Brno
58,2 66,67 16 15 10 60,53 38 23 34 0,89 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
191. Košařová Markéta
DC Bernard kuželna Rosice
58,1 66,67 16 15 10 63,89 36 23 20 0,56 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
192. Hořínek Libor
DC Šipkaři Bistro Stvolová
58,0 62,50 16 16 10 60,98 41 25 34 0,83 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
193. Krčál Aleš
Rumoví pralinky Brno
57,9 62,50 16 8 5 57,89 19 11 12 0,63 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
194. Gottwaldová Jana
Grácie Brno
57,7 75,00 20 12 9 60,00 30 18 18 0,60 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
195. Mrázek Tomáš
Borci Brno
57,7 66,67 20 12 8 60,00 30 18 20 0,67 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
196. Nesrsta Radek
DC Minibaroni B Brno
57,6 70,00 16 10 7 60,00 25 15 17 0,68 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
197. Andrle Jan
Devastators Brno
57,6 66,67 12 12 8 58,62 29 17 18 0,62 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
198. Nedvědický Tomáš 1997
Šipky Ratíškovice
57,5 63,64 16 11 7 53,57 28 15 23 0,82 5 0,18 0 0,00 1 0 0 0
199. Slezák Vladimír
M 13 Darts Club Brno
57,5 62,50 16 16 10 57,50 40 23 27 0,68 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
200. Smejkal Bronislav 1986
Hoteliéři Usobrno C
57,5 62,50 16 8 5 55,00 20 11 10 0,50 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
201. Boháček Erik
Darts Hodějice
57,2 71,43 16 14 10 61,11 36 22 21 0,58 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
202. Šváb Kamil
UDO Holštejn
57,1 75,00 16 16 12 65,85 41 27 10 0,24 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
203. Kejduš Jan
Rumíci Krhov
57,1 69,23 16 13 9 61,29 31 19 13 0,42 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
204. Vrána Jaroslav
Phoenix Darts Brno
57,1 66,67 16 15 10 60,53 38 23 22 0,58 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
205. Ladýř Lukáš
Čajda Kuřim
57,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 2 0,20 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
206. Pop Aleš
Rychlé šípy Rajhrad
56,9 66,67 16 15 10 61,11 36 22 21 0,58 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
207. Papoušek Jan
DC Sport Barbarians Třebíč
56,9 66,67 12 6 4 61,54 13 8 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Večeřa Radek
Zálesáci Třebíč
56,9 57,14 16 14 8 59,38 32 19 22 0,69 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
209. Šabata František
Desperados Brno
56,8 75,00 16 8 6 63,16 19 12 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Kotrba Bohumil
Zálesáci Třebíč
56,8 58,33 16 12 7 54,84 31 17 34 1,10 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
211. Driml Jakub
DC Milénium Bystřice n P.
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Krejčiřík Jaroslav
Mistři netrénujou A Šlapanice
56,7 60,00 16 15 9 58,97 39 23 27 0,69 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
213. Machota Jan
DC Mojitos Brno
56,4 70,00 16 10 7 64,00 25 16 10 0,40 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
214. Mrkávek David
Frčáci Avion Ivančice
56,3 62,50 16 8 5 57,89 19 11 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
215. Škoda Dalibor
Desperados Brno
56,2 75,00 16 8 6 61,90 21 13 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
216. Zřídkaveselý Radek
BB Brno
56,2 63,64 12 11 7 57,69 26 15 18 0,69 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
217. Pelíšek Martin
DC Vandals Blansko
56,2 58,33 16 12 7 51,72 29 15 26 0,90 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
218. Kovařík Lukáš
DC Knajp Riders Letovice
56,1 50,00 16 16 8 50,00 38 19 42 1,11 10 0,26 0 0,00 0 0 0 0
219. Budiš Miroslav
Titáni Hodonín
55,9 50,00 12 12 6 48,28 29 14 27 0,93 10 0,34 1 0,03 0 0 0 0
220. Voborný Jiří
DC Bejvávalo U Kolečka B Brno
55,8 70,00 16 10 7 58,33 24 14 13 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
221. Matyáš Dalibor
Ex na Ex B Brno
55,7 60,00 12 10 6 61,90 21 13 7 0,33 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
222. Adam Rostislav
Darts Club 2 V Vyškov
55,6 64,29 16 14 9 55,88 34 19 29 0,85 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
223. Jochman Jiří
DC FoFo Otnice
55,6 57,14 8 7 4 56,25 16 9 14 0,88 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
224. Dulínek Zdeněk
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
55,6 50,00 12 10 5 52,00 25 13 23 0,92 6 0,24 0 0,00 1 0 0 0
225. Klíč Radek
Desperados Brno
55,2 75,00 16 12 9 62,07 29 18 7 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Frühauf Pavel
Ferrari Bar Kyjov
55,0 62,50 16 16 10 57,14 42 24 31 0,74 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
227. Toman Petr
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
55,0 50,00 12 8 4 50,00 18 9 15 0,83 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
228. Slavík Jiří
Komárov Brno
54,7 58,33 16 12 7 53,33 30 16 18 0,60 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
229. Holík Martin
Šenkýři Brno
54,7 50,00 16 12 6 50,00 30 15 33 1,10 7 0,23 0 0,00 0 0 0 0
230. Jakubec Milan
DC Zenit Deštná A
54,5 75,00 12 12 9 65,52 29 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Tomek Jaroslav
Trimetal Brno
54,5 53,85 16 13 7 48,48 33 16 34 1,03 4 0,12 3 0,09 0 0 0 0
232. Ševčík Vlastimil
Star team by Laso Brno
54,3 68,75 16 16 11 62,50 40 25 9 0,23 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
233. Kučera David
BBH Brno
54,3 56,25 16 16 9 55,00 40 22 33 0,83 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
234. Hudeček Jiří
WC Šipkouni Brno
54,1 66,67 12 12 8 62,07 29 18 5 0,17 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
235. Blaštík Petr
Pivní Komando M 13 Brno
54,1 61,54 16 13 8 59,38 32 19 10 0,31 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
236. Vašina Martin
Darts klub Nouzka Vyškov
54,1 53,85 16 13 7 56,25 32 18 28 0,88 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
237. Hynšt Petr
Zběsile a rychle Vyškov
54,0 60,00 16 15 9 55,00 40 22 33 0,83 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
238. Dlábek Ladislav
ŠK Černí baroni Boskovice
53,9 62,50 16 16 10 60,53 38 23 16 0,42 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
239. Petro Juraj
DC Vandals Blansko
53,9 55,56 16 9 5 56,52 23 13 19 0,83 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
240. Časta Jiří
Frčáci Avion Ivančice
53,9 54,55 16 11 6 53,57 28 15 28 1,00 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
241. Petrů Lukáš
Ta tam byla Brno
53,8 54,55 16 11 6 61,54 26 16 10 0,38 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
242. Ondrůj David
PBL 45 Brno
53,8 50,00 16 16 8 51,35 37 19 36 0,97 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
243. Driml Stanislav
DC Milénium Bystřice n P.
53,7 75,00 8 8 6 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Kaláb Michal
Wolf gang Brno
53,7 56,25 16 16 9 60,53 38 23 20 0,53 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
245. Hanák Dušan
DC Bernard kuželna Rosice
53,5 66,67 16 15 10 59,46 37 22 16 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
246. Bradáč Marek
Šilingrák Team Brno B
53,4 46,67 16 15 7 48,57 35 17 32 0,91 9 0,26 1 0,03 0 0 0 0
247. Kováč Jakub
Rakol Brno
53,4 42,86 16 14 6 46,88 32 15 31 0,97 8 0,25 1 0,03 1 0 0 0
248. Havlík Lubor
Bulldog Javorek
53,3 75,00 8 8 6 66,67 21 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
249. Cigánek Adam
Darts Hodějice
53,3 58,33 16 12 7 56,67 30 17 18 0,60 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
250. Páviš Kamil
DC Frogs Žabčice
53,2 58,33 12 12 7 48,39 31 15 25 0,81 5 0,16 2 0,06 0 0 0 0
251. Václavík Lukáš
DC Minibaroni B Brno
53,1 66,67 16 15 10 57,14 35 20 14 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
252. Kočka Petr 1984
Šilingrák team Brno C
53,1 58,33 16 12 7 58,62 29 17 15 0,52 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
253. Kopečný Vojtěch
Popelka Team Boskovice
53,0 66,67 12 12 8 56,67 30 17 14 0,47 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
254. Kovář Zdeněk
Bestie Bučovice
52,9 60,00 12 10 6 58,33 24 14 9 0,38 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
255. Králík Jaroslav
Zběsile a rychle Vyškov
52,9 60,00 16 10 6 50,00 24 12 17 0,71 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
256. Zbořil Petr
Šmoulové z PBL Brno
52,9 58,33 16 12 7 57,14 28 16 19 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Šandera Roman
Phoenix Darts Brno
52,8 62,50 16 8 5 55,56 18 10 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
258. Kříž Ondřej
Komárov Brno
52,8 56,25 16 16 9 57,50 40 23 27 0,68 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
259. Kalivoda Zdeněk
Phoenix Darts Brno
52,7 66,67 16 9 6 59,09 22 13 9 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Čvančara Jiří
Darts Club 2 V Vyškov
52,7 62,50 16 16 10 60,98 41 25 13 0,32 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
261. Rybár Eduard
UDO Holštejn
52,6 61,54 16 13 8 58,82 34 20 13 0,38 3 0,09 0 0,00 1 0 0 0
262. Kummer David
DC Double Tops Omega Brno
52,5 56,25 16 16 9 60,00 40 24 19 0,48 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
263. Nárožný Vladimír
Mustang Brno B - Němčice
52,5 50,00 12 8 4 45,00 20 9 18 0,90 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
264. Boudová Marie
DC Bikers Sloup B
52,3 62,50 16 16 10 56,41 39 22 18 0,46 0 0,00 2 0,05 0 0 0 0
265. Čunek Lukáš
Molly Darts Club Brno
52,0 62,50 16 16 10 55,00 40 22 17 0,43 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
266. Přikryl Miloslav
Devastators Brno
52,0 62,50 12 8 5 55,00 20 11 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
267. Kostelka Martin
Trimetal Brno
51,9 54,55 16 11 6 48,15 27 13 21 0,78 3 0,11 2 0,07 0 0 0 0
268. Dvořák Jaroslav
O tečku Brno
51,7 50,00 16 10 5 52,17 23 12 24 1,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Zdráhal Vladimír
Dragon Darts Team Brno
51,7 41,67 12 12 5 46,67 30 14 35 1,17 6 0,20 1 0,03 0 0 0 0
270. Laštůvka Lukáš
Hoteliéři Usobrno A
51,6 58,33 12 12 7 51,61 31 16 24 0,77 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
271. Šmída Petr
Popelka Team Boskovice
51,4 58,33 12 12 7 55,17 29 16 18 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
272. Otřísal Jiří
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
51,3 50,00 12 10 5 50,00 24 12 12 0,50 8 0,33 0 0,00 0 0 0 0
273. Polák Aleš
Mistři netrénujou A Šlapanice
51,2 54,55 16 11 6 53,85 26 14 21 0,81 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Lizna Tomáš
DC Haluzáři Cetkovice
51,1 56,25 16 16 9 55,26 38 21 18 0,47 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
275. Mikula Marek
Hoteliéři Usobrno B
51,0 75,00 16 8 6 61,90 21 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Pala Lubomír
Alejak Sokec Boskovice
51,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Němec Jiří
Zálesáci B Třebíč
50,9 58,33 16 12 7 53,13 32 17 19 0,59 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
278. Sládek Jan
Darts of the Dark Side Brno
50,8 56,25 16 16 9 55,56 36 20 18 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
279. Kohoutek Milan
DC Cobra Brno
50,7 50,00 12 12 6 55,17 29 16 20 0,69 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
280. Uma Jan
Komárov Brno
50,5 56,25 16 16 9 57,50 40 23 20 0,50 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
281. Abrahámek Petr
Stavba Brno
50,5 50,00 16 14 7 50,00 38 19 25 0,66 10 0,26 1 0,03 0 0 0 0
282. Pekařová Alice
DC Easy Game B Brno
50,4 60,00 16 10 6 56,00 25 14 14 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Sobol Lukáš
DC Zenit Deštná B
50,3 66,67 12 12 8 62,07 29 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Kolínek Tomáš
DC Knajp Riders Letovice
50,3 50,00 16 16 8 45,00 40 18 37 0,93 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
285. Marek Lukáš
Snipers Brno B
50,0 66,67 16 15 10 57,50 40 23 11 0,28 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
286. Palbuchta Richard
DC Triple X Letovice
50,0 62,50 12 8 5 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
287. Skřipský Radek
DC Vandals Blansko C
50,0 58,33 12 12 7 57,14 28 16 11 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
288. Žilka Michal
Hoteliéři Usobrno A
50,0 55,56 12 9 5 52,38 21 11 15 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Hájek Tomáš
Prckové z Pivního baru Brno
50,0 50,00 16 14 7 50,00 34 17 26 0,76 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
290. Strachoň Ivan
DC Pivárna Sloup A
50,0 50,00 12 8 4 50,00 18 9 11 0,61 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
291. Netopil Petr
Psí Vojáci Bučovice
50,0 45,45 16 11 5 50,00 28 14 21 0,75 7 0,25 0 0,00 0 0 0 0
292. Picmaus Petr
PBL 45 Brno
50,0 43,75 16 16 7 47,50 40 19 42 1,05 4 0,10 2 0,05 0 0 0 0
293. Suchý Roman
Siga Brno
50,0 41,67 12 12 5 42,86 28 12 30 1,07 6 0,21 1 0,04 0 0 0 0
294. Matyáš Pavel
Liguére Němčany
49,7 50,00 16 14 7 48,57 35 17 22 0,63 6 0,17 2 0,06 0 0 0 0
295. Stria Jaroslav
DC Meziriver Deštná
49,6 58,33 16 12 7 53,57 28 15 11 0,39 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
296. Florian Roman
Puboši Brno
49,5 66,67 16 15 10 56,41 39 22 7 0,18 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
297. Trhlíková Radka
Puboši Brno
49,5 62,50 16 8 5 60,00 20 12 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Brel Martin
Puboši Brno
49,5 50,00 16 16 8 54,76 42 23 14 0,33 4 0,10 1 0,02 3 0 0 0
299. Skúpý Jan
DC Frogs Žabčice
49,4 41,67 12 12 5 46,88 32 15 30 0,94 4 0,13 2 0,06 1 0 0 0
300. Vymazal Lukáš
DC Bikers Sloup A
49,0 62,50 12 8 5 57,14 21 12 8 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Bajcar Josef
Frčáci Avion Ivančice
48,8 55,56 16 9 5 56,00 25 14 10 0,40 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
302. Jakšík Zdeněk
Zálesáci B Třebíč
48,8 50,00 16 10 5 54,17 24 13 11 0,46 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
303. Konečná Lucie
DC Orca Brno
48,4 56,25 16 16 9 55,26 38 21 14 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
304. Lancman Pavel
Pirania Brno
48,4 50,00 16 16 8 52,63 38 20 20 0,53 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
305. Petlák Zdeněk
Old Boys Brno
48,3 62,50 16 16 10 53,66 41 22 8 0,20 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
306. Stuchlík Vladislav
DC Raptors Brankovice
48,3 50,00 16 12 6 53,33 30 16 18 0,60 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
307. Dočkal Petr
DC Orca Brno
48,1 56,25 16 16 9 52,38 42 22 24 0,57 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
308. Michalčík Josef
Adalbertus Medlov
48,0 50,00 16 16 8 50,00 40 20 28 0,70 1 0,03 2 0,05 0 0 0 0
309. Korčák Lukáš
Havrani Brno Lesná
47,9 43,75 16 16 7 48,72 39 19 31 0,79 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
310. Danišová Leona
Star team by Laso Brno
47,6 57,14 16 14 8 57,58 33 19 4 0,12 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
311. Gric Dan
Borci Brno
47,6 55,00 20 20 11 51,02 49 25 21 0,43 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
312. Muhr Petr
Ta tam byla Brno
47,6 50,00 16 12 6 51,72 29 15 19 0,66 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
313. Sís Pavel
WC Šipkouni Brno
47,5 66,67 12 6 4 56,25 16 9 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Pondělíček Lukáš
Bulldog Javorek
47,2 62,50 8 8 5 55,56 18 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Chmel Michal
Pardálové Brno
47,2 50,00 16 16 8 51,28 39 20 26 0,67 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
316. Navrátil Tomáš
BBH Brno
47,1 50,00 16 12 6 53,57 28 15 15 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Lasovský Pavel
Darts klub Nouzka Vyškov
47,1 43,75 16 16 7 47,37 38 18 30 0,79 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
318. Chabina Miroslav
Šilingrák Team Brno B
47,1 43,75 16 16 7 45,71 35 16 26 0,74 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
319. Mikula Jiří
Bullovci Křenovice A
46,9 31,25 16 16 5 37,14 35 13 36 1,03 5 0,14 2 0,06 1 1 0 0
320. Běhavý Aleš
Old Boys Brno
46,8 56,25 16 16 9 52,50 40 21 11 0,28 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
321. Čermák Miroslav
Zálesáci B Třebíč
46,8 50,00 16 16 8 47,37 38 18 24 0,63 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
322. Suchá Dagmar
Příšerky Stvolová
46,8 50,00 16 10 5 56,00 25 14 6 0,24 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
323. Humlíček Marek
Pivní Komando M 13 Brno
46,7 60,00 16 15 9 53,85 39 21 12 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
324. Stano Tomáš
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
46,7 50,00 16 16 8 48,72 39 19 17 0,44 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
325. Smejkal Bronislav 1964
Hoteliéři Usobrno C
46,6 50,00 16 16 8 51,22 41 21 17 0,41 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
326. Němec Ondřej
Minibaroni na Kuželně Brno
46,6 43,75 16 16 7 48,78 41 20 30 0,73 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
327. Kratochvíl Pavel
DC Bufál Brno
46,5 62,50 16 8 5 55,00 20 11 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Němeček Dominik
DC Double Tops Omega Brno
46,4 50,00 16 16 8 51,28 39 20 23 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
329. Turek Roman
Chicago 30 Brno
46,4 50,00 16 12 6 52,00 25 13 7 0,28 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
330. Dvořáček Martin
TJ Babylon Němčice B
46,3 58,33 12 12 7 60,00 30 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Huzlík Miroslav
Rychlé šípy Rajhrad
46,3 50,00 16 12 6 53,13 32 17 17 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
332. Balej Josef
Trimetal Brno
46,3 41,67 16 12 5 40,00 30 12 33 1,10 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
333. Jagoš Miroslav
Titáni Hodonín
46,2 45,45 12 11 5 48,28 29 14 25 0,86 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
334. Straka Vojtěch
Outsiders Kohoutovice
46,1 54,55 20 11 6 53,57 28 15 6 0,21 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
335. Votoupal Marek
Šipkaři Budišov
45,9 56,25 16 16 9 51,22 41 21 13 0,32 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
336. Kappel Martin
Rocky bar Brno
45,7 46,67 16 15 7 48,65 37 18 28 0,76 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
337. Létal Jiří
Mistři netrénujou B Šlapanice
45,7 44,44 16 9 4 47,62 21 10 11 0,52 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
338. Klekar Jakub
Rumíci Krhov
45,5 50,00 16 14 7 48,48 33 16 13 0,39 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
339. Matuška Karel
Dělníci z Dělňáku Blansko
45,5 50,00 12 8 4 50,00 20 10 9 0,45 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
340. Pelíšková Tereza
DC Vandals Blansko
45,5 42,86 16 14 6 39,39 33 13 27 0,82 6 0,18 0 0,00 1 0 0 0
341. Klašková Lenka
Čajda Kuřim
45,4 60,00 8 5 3 53,85 13 7 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Póč Zdeněk
Kénik Brno
45,4 45,45 16 11 5 46,15 26 12 15 0,58 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
343. Parolek Lukáš
Hoteliéři Usobrno B
45,3 56,25 16 16 9 55,56 36 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Mahdal Michal
Komárov Brno
45,3 42,86 16 14 6 46,88 32 15 26 0,81 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
345. Dočkal Jakub
Ex na Ex B Brno
45,2 50,00 12 10 5 52,38 21 11 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
346. Kopřiva Radek
ŠK Modřice
45,1 50,00 20 18 9 48,89 45 22 22 0,49 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
347. Hřebíček Radim
DC Kolečko Majťáci Brno
45,0 50,00 16 8 4 45,45 22 10 19 0,86 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
348. Los Jaroslav
Minibaroni na Kuželně Brno
45,0 45,45 16 11 5 50,00 26 13 9 0,35 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
349. Šenkyřík Michal
Zálesáci Třebíč
45,0 42,86 16 14 6 40,00 30 12 29 0,97 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
350. Mičkal Jiří
DC Štěstí Brno
44,9 56,25 16 16 9 53,85 39 21 5 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
351. Šebela Lukáš
TJ Babylon Němčice B
44,7 62,50 12 8 5 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Skopík Jiří
DC Minibaroni B Brno
44,6 46,67 16 15 7 45,71 35 16 19 0,54 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
353. Lička Pavel
Outsiders Kohoutovice
44,4 60,00 20 10 6 52,00 25 13 4 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Soukal Jiří
Ferrari Bar Kyjov
44,4 46,67 16 15 7 47,06 34 16 20 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
355. Bednář Zdeněk
Čajda Kuřim
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Lipovský Pavel
Skurut Hai Brno
43,9 57,14 16 14 8 52,78 36 19 5 0,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
357. Chmelík Petr
DC Milénium Bystřice n P.
43,6 50,00 8 6 3 57,14 14 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
358. Bařina Milan
WC Šipkouni Brno
43,6 50,00 12 6 3 50,00 14 7 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Vozár Otmar
Juniorky Brno
43,5 33,33 16 12 4 38,46 26 10 21 0,81 7 0,27 0 0,00 0 0 0 0
360. Opletal Ivoš
Bullovci Křenovice A
43,3 40,00 16 10 4 41,67 24 10 20 0,83 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
361. Jiroušek Zdeněk
ŠK Modřice
43,2 43,75 20 16 7 46,34 41 19 25 0,61 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
362. Felkl Martin
Dělníci Blansko
43,2 41,67 16 12 5 48,39 31 15 22 0,71 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
363. Rajlich Zdeněk
DC Fako Tuřany
43,2 38,46 16 13 5 48,39 31 15 14 0,45 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
364. Tichá Martina
Šilingrák team Brno C
43,0 55,56 16 9 5 47,83 23 11 7 0,30 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
365. Pixa Patrik
Šmoulové z PBL Brno
43,0 36,36 16 11 4 40,74 27 11 20 0,74 3 0,11 1 0,04 1 0 0 0
366. Suchý Jakub
DC Knajp Riders Letovice
43,0 33,33 16 12 4 36,67 30 11 29 0,97 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
367. Kučera Jiří 1987
DC Vandals Blansko
42,8 35,71 16 14 5 34,48 29 10 31 1,07 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
368. Forberger Pavel
Pirania Brno
42,7 50,00 16 16 8 45,45 44 20 21 0,48 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
369. Macálková Pavlína
Šipkaři Budišov
42,4 50,00 16 10 5 52,00 25 13 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Hladík Jiří
Molly Darts Club Brno
42,4 43,75 16 16 7 45,24 42 19 24 0,57 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
371. Hrubec Jiří
Mistři netrénujou A Šlapanice
42,3 43,75 16 16 7 45,00 40 18 26 0,65 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
372. Horčička Jan
Rozruch Van Morrison Brno
42,3 37,50 16 16 6 43,59 39 17 30 0,77 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
373. Ženata Luboš
Rumíci Krhov
42,2 50,00 16 14 7 47,22 36 17 14 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
374. Smejkalová Veronika
Hoteliéři Usobrno C
41,8 50,00 16 14 7 48,48 33 16 7 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
375. Zelina Martin
DC Rychlé šipky Bosonohy
41,8 41,67 16 12 5 46,43 28 13 13 0,46 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
376. Strmiska Petr
Ferrari Bar Kyjov
41,7 46,67 16 15 7 45,71 35 16 15 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
377. Prudík Michal
WC Šipkouni Brno
41,7 37,50 12 8 3 44,44 18 8 14 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Vejmělek Jan
Star team by Laso Brno
41,4 50,00 16 10 5 45,45 22 10 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Wiedermann Anton
Letka Brno
41,4 50,00 16 8 4 52,38 21 11 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Kučera Tomáš
DC Vandals Blansko C
41,4 50,00 12 8 4 47,62 21 10 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
381. Martišek Tomáš
DC Double Tops Omega Brno
41,4 44,44 16 9 4 47,62 21 10 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Staněk Otakar
Juniorky Brno
41,3 40,00 16 10 4 41,67 24 10 15 0,63 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
383. Sedláček Zdeněk
DC Bufál Brno
41,1 50,00 16 14 7 54,05 37 20 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Sedláček Petr
Kénik Brno
41,1 50,00 16 8 4 47,37 19 9 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
385. Musil Antonín
ALK Brumov
41,1 45,45 12 11 5 40,74 27 11 13 0,48 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
386. Přikryl Karel
Hoteliéři Usobrno A
41,1 37,50 12 8 3 42,11 19 8 15 0,79 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
387. Halebrand Martin
DC Bikers Sloup B
41,0 41,67 16 12 5 46,67 30 14 16 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
388. Pelánek Josef
DC Fako Tuřany
41,0 37,50 16 16 6 45,00 40 18 30 0,75 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
389. Kočí Daniel
Pardálové Brno
40,8 40,00 16 10 4 45,83 24 11 13 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
390. Tureček Ivo
DC Easy Game B Brno
40,7 41,67 16 12 5 44,83 29 13 16 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
391. Vymazal Stanislav
PPaO Tuřany
40,7 41,67 16 12 5 37,93 29 11 18 0,62 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
392. Mašlán Jakub
Pivní Komando M 13 Brno
40,6 50,00 16 12 6 51,61 31 16 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Prudil David
DC Triple X Letovice
40,6 50,00 12 8 4 50,00 18 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Novotný Jakub 1993
Dělníci z Dělňáku Blansko
40,6 41,67 12 12 5 48,48 33 16 17 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
395. Bořil Miroslav
Prckové z Pivního baru Brno
40,6 35,71 16 14 5 45,71 35 16 21 0,60 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
396. Havránek Miloslav
DC Meziriver Deštná
40,5 50,00 16 16 8 51,22 41 21 5 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Sládeček Ladislav
WC Šipkouni Brno
40,5 50,00 12 8 4 47,37 19 9 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Šváb Petr
UDO Holštejn
40,5 50,00 16 8 4 47,37 19 9 2 0,11 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
399. Novotný Václav
DC Vandals Blansko C
40,4 45,45 12 11 5 50,00 26 13 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Štrajt Jindřich
BB Brno
40,4 45,45 12 11 5 39,29 28 11 17 0,61 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
401. Matěja Miroslav
DC Rychlé šipky Bosonohy
40,0 46,67 16 15 7 47,37 38 18 13 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Jirků Radek
Dělníci Blansko
40,0 43,75 16 16 7 47,37 38 18 9 0,24 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
403. Vinklárek Radek
1.ŠK U Všech svatých Brno
39,7 50,00 12 12 6 48,28 29 14 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Hlodan Pavel
PPaO Tuřany
39,7 37,50 16 16 6 38,46 39 15 26 0,67 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
405. Stöhrová Ivana
DC Zenit Deštná B
39,6 50,00 12 10 5 50,00 24 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Holý Jan
Ex na Ex B Brno
39,6 40,00 12 10 4 50,00 24 12 5 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
407. Šušlík Michal
Šipky Ratíškovice
39,6 27,27 16 11 3 37,04 27 10 23 0,85 3 0,11 1 0,04 1 0 0 0
408. Lužný Vlastimil
Hoteliéři Usobrno C
39,5 50,00 16 8 4 50,00 22 11 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Horník Vojtěch
Ex na Ex B Brno
39,5 37,50 12 8 3 42,86 21 9 15 0,71 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
410. Stöhr Libor
DC Zenit Deštná B
39,4 50,00 12 12 6 51,61 31 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Matuška Radek
Havrani Brno Lesná
39,4 33,33 16 15 5 40,00 35 14 31 0,89 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
412. Buchtová Helena
Rumoví pralinky Brno
39,3 41,67 16 12 5 40,74 27 11 9 0,33 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
413. Linduška Michal
Borci Brno
39,3 41,67 20 12 5 40,74 27 11 14 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
414. Hamerník Milan
Liguére Němčany
39,1 42,86 16 14 6 41,18 34 14 17 0,50 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
415. Beranec Martin
Rocky bar Brno
39,1 40,00 16 10 4 40,91 22 9 7 0,32 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
416. Kalivoda Pavel
DC Na Středy Rudka
39,1 33,33 12 12 4 42,42 33 14 22 0,67 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
417. Tůma Jan
DC Zenit Deštná A
39,0 50,00 12 12 6 50,00 30 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Hasoň Pavel
DC Bikers Sloup A
39,0 37,50 12 8 3 45,00 20 9 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Čada Jaromír
Pardálové Brno
38,9 41,67 16 12 5 42,86 28 12 12 0,43 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
420. Vaverka Vít
Šilingrák team Brno C
38,8 38,46 16 13 5 40,63 32 13 20 0,63 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
421. Opletalová Tereza
Molly Darts Club Brno
38,7 43,75 16 16 7 41,03 39 16 16 0,41 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
422. Vyška Radek
DC Vandals Blansko C
38,7 41,67 12 12 5 45,16 31 14 11 0,35 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
423. Hamšík Petr
Darts of the Dark Side Brno
38,6 45,45 16 11 5 44,83 29 13 12 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Kessner Jiří
Frčky Ivančice
38,6 41,67 12 12 5 41,38 29 12 15 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
425. Kučerová Alena
BBH Brno
38,5 41,67 16 12 5 46,15 26 12 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Mierny Ballon
Outsiders Kohoutovice
38,4 50,00 20 12 6 48,39 31 15 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Vaško Lukáš
DC Minibaroni B Brno
38,3 44,44 16 9 4 45,83 24 11 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
428. Sladký Martin
Mistři netrénujou B Šlapanice
38,3 37,50 16 16 6 45,00 40 18 11 0,28 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
429. Mlčoch Ondřej
Rychlé šípy Rajhrad
38,3 33,33 16 12 4 44,83 29 13 10 0,34 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
430. Ševčíková Petra
DC Bikers Sloup B
38,2 41,67 16 12 5 45,45 33 15 16 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Votrubcová Kateřina
Ferrari Bar Kyjov
37,9 43,75 16 16 7 42,11 38 16 13 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
432. Smejkal Dušan
Hoteliéři Usobrno C
37,9 41,67 16 12 5 42,86 28 12 11 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Hebelka Alois
Alejak Sokec Boskovice
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Myslín Vlastimil
Minibaroni na Kuželně Brno
37,6 37,50 16 8 3 35,29 17 6 10 0,59 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
435. Veselý Michal
ŠK Bejvávalo Brno
37,6 31,25 16 16 5 35,14 37 13 27 0,73 3 0,08 2 0,05 0 0 0 0
436. Kotlán Tomáš
DC Orli Ráječko
37,5 44,44 16 9 4 41,67 24 10 8 0,33 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
437. Marek Květoslav
DC Bikers Sloup A
37,5 41,67 12 12 5 42,86 28 12 8 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
438. Dofek Pavel
Frogs Žabčice
37,4 31,25 16 16 5 41,03 39 16 26 0,67 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
439. Balaštík Jiří
Titáni Hodonín
37,2 33,33 12 12 4 34,48 29 10 24 0,83 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
440. Pařez Martin
ŠK Strmeň Popovice
37,2 25,00 12 8 2 33,33 18 6 14 0,78 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
441. Prudil Radomír
DC Triple X Letovice
37,1 50,00 12 8 4 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Calta Martin
Bestie Bučovice
36,9 41,67 12 12 5 44,83 29 13 7 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Jebáček Milan
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
36,8 37,50 16 16 6 37,84 37 14 20 0,54 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
444. Velan Jan
Minibaroni na Kuželně Brno
36,8 36,36 16 11 4 40,00 25 10 12 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
445. Hlaváč Michal
Dělníci Blansko
36,8 36,36 16 11 4 39,29 28 11 12 0,43 1 0,04 2 0,07 0 0 0 0
446. Dozbaba Martin
Yellow fish Brno
36,7 40,00 20 20 8 43,48 46 20 9 0,20 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
447. Kosík Martin
DC Womitz killers Omice
36,7 33,33 12 12 4 37,04 27 10 11 0,41 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
448. Matušňak Pavol
ŠK Modřice
36,4 40,00 20 10 4 36,36 22 8 9 0,41 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
449. Novák Petr
Psí Vojáci Bučovice
36,4 37,50 16 16 6 35,90 39 14 22 0,56 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
450. Přibyl Martin
DC Orli Ráječko
36,4 36,36 16 11 4 42,86 28 12 10 0,36 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
451. Němeček David
Pirania Brno
36,3 36,36 16 11 4 37,04 27 10 16 0,59 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
452. Horáček Michal
UDO Holštejn
36,2 44,44 16 9 4 42,86 21 9 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
453. Vykoukal Pavel
Bestie Bučovice
36,2 37,50 12 8 3 47,62 21 10 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Cepek Petr
Old Boys Brno
35,9 43,75 16 16 7 40,54 37 15 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Sedlák Ladislav
ŠK Bejvávalo Brno
35,9 25,00 16 16 4 36,59 41 15 26 0,63 9 0,22 0 0,00 0 0 0 0
456. Zachrla Michal
Bestie Bučovice
35,7 41,67 12 12 5 42,86 28 12 2 0,07 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
457. Kočí Petr
Šipkaři Budišov
35,6 33,33 16 12 4 40,63 32 13 17 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
458. Světnica Zbyněk
Viva Brothers Brno
35,6 33,33 16 9 3 40,00 25 10 13 0,52 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
459. Bugner Michal
DC Womitz killers Omice
35,6 28,57 12 7 2 37,50 16 6 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
460. Slezák Petr
Bulldog Javorek
35,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Psota Jan
DC Orca Brno
35,5 37,50 16 16 6 42,11 38 16 11 0,29 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
462. Tomancová Michaela
DC Štěstí Brno
35,5 37,50 16 8 3 45,00 20 9 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Dub Viktor
Zálesáci Třebíč
35,5 33,33 16 12 4 38,71 31 12 14 0,45 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
464. Sobotka Jakub
Dělníci z Dělňáku Blansko
35,4 33,33 12 12 4 39,29 28 11 16 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Helis Miroslav
Tricksters Brno
35,3 33,33 16 12 4 40,00 30 12 14 0,47 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
466. Šlouf Michal
Zálesáci B Třebíč
35,2 40,00 16 10 4 40,00 25 10 8 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
467. Tlamka Jiří 1963
Siga Brno
35,2 33,33 12 12 4 34,48 29 10 20 0,69 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
468. Nezdařil Luboš
DC Bernard kuželna Rosice
35,2 30,00 16 10 3 44,00 25 11 10 0,40 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
469. Němeček Zdeněk
Wolf gang Brno
35,1 37,50 16 16 6 43,59 39 17 8 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
470. Staroba Filip
Frogs Žabčice
35,0 31,25 16 16 5 40,00 40 16 12 0,30 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
471. Kaluža Vilém
Rozruch Van Morrison Brno
35,0 30,00 16 10 3 38,46 26 10 12 0,46 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
472. Machek David
PBL 45 Brno
34,6 20,00 16 10 2 33,33 24 8 18 0,75 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
473. Des Martin
Desperados Brno
34,5 37,50 16 8 3 45,00 20 9 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Řezáč Tomáš
Šilingrák Team Brno B
34,5 30,77 16 13 4 36,36 33 12 20 0,61 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
475. Švach Petr
Surikaty Vavřinec
34,4 37,50 16 16 6 43,90 41 18 9 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Zítková Andrea
Grácie Brno
34,4 33,33 20 12 4 40,63 32 13 17 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Obdržálek Alois
Psí Vojáci Bučovice
34,3 30,00 16 10 3 34,78 23 8 18 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Kočí Iveta
Mistři netrénujou B Šlapanice
34,1 40,00 16 15 6 38,24 34 13 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Bičan Lukáš
Chicago 30 Brno
34,1 37,50 16 16 6 41,03 39 16 9 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
480. Churý Jakub
DC Bufál Brno
34,1 36,36 16 11 4 40,74 27 11 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Kosmák Robert
Wolf gang Brno
34,1 31,25 16 16 5 37,84 37 14 16 0,43 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
482. Pelíšek Michal
Surikaty Vavřinec
33,9 41,67 16 12 5 42,86 28 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Melkes Kamil
WC Šipkouni Brno
33,8 37,50 12 8 3 42,86 21 9 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Kopuletý Michal
M 13 Darts Club Brno
33,6 35,71 16 14 5 41,03 39 16 14 0,36 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
485. Miartuš Martin
Rumoví pralinky Brno
33,6 33,33 16 9 3 40,91 22 9 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Kučera Jiří 1988
DC FoFo Otnice
33,6 25,00 8 4 1 45,45 11 5 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
487. Blažková Jarmila
DC Vandals Blansko B
33,5 33,33 16 12 4 34,62 26 9 12 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
488. Suchá Michaela
Devastators Brno
33,4 33,33 12 12 4 37,93 29 11 12 0,41 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
489. Kalivoda Jiří
Prckové z Pivního baru Brno
33,4 26,67 16 15 4 36,84 38 14 23 0,61 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
490. Villa Sanchez
Yellow fish Brno
33,3 40,00 20 20 8 40,82 49 20 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Unger Zdeněk
DC Kolečko Majťáci Brno
33,2 37,50 16 8 3 42,11 19 8 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Janíček Martin
DC Frogs Žabčice
33,2 27,27 12 11 3 35,71 28 10 14 0,50 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
493. Kovář Radek
Outsiders Kohoutovice
32,9 40,00 20 10 4 41,67 24 10 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Sixta Stanislav
Pohodáři - šipky nás baví Brno
32,9 37,50 16 16 6 39,47 38 15 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Macek Pavel
DC Triple X Letovice
32,7 41,67 12 12 5 38,46 26 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Jiroušek Milan
ŠK Modřice
32,7 33,33 20 12 4 40,00 30 12 7 0,23 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
497. Přibyl Jan
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
32,6 33,33 16 12 4 33,33 27 9 13 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
498. Roháč Michal
DC Meziriver Deštná
32,5 27,27 16 11 3 39,29 28 11 9 0,32 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
499. Vojta Radim
Yellow fish Brno
32,4 31,25 20 16 5 42,11 38 16 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
500. Krejčí Radim
DC Vandals Blansko B
32,3 30,00 16 10 3 38,46 26 10 9 0,35 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
501. Lupač Jan
Bulldog Javorek
32,1 37,50 8 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Titl Martin
Surikaty Vavřinec
32,1 31,25 16 16 5 40,48 42 17 11 0,26 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
503. Leník Pavel
Dragon Darts Team Brno
31,7 33,33 12 12 4 37,93 29 11 9 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Dörrerová Markéta
Ex na Ex Brno
31,7 25,00 16 12 3 36,67 30 11 13 0,43 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
505. Nováček Václav
Frčky Ivančice
31,5 37,50 12 8 3 35,00 20 7 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Parák Dominik
Kénik Brno
31,5 35,71 16 14 5 41,18 34 14 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Vaněk Vojtěch
DC Bufál Brno
31,5 31,25 16 16 5 41,03 39 16 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Mačuda David
DC Mojitos Brno
31,5 31,25 16 16 5 35,90 39 14 10 0,26 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
509. Ruiner Martin
DC Easy Game B Brno
31,5 27,27 16 11 3 34,62 26 9 12 0,46 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
510. Dymáček Tomáš
Letka Brno
31,3 33,33 16 12 4 38,71 31 12 9 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Sedlmajerová Alena
Pohodáři - šipky nás baví Brno
31,3 31,25 16 16 5 38,46 39 15 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
512. Šindelář Karel
DC Milénium Bystřice n P.
31,1 37,50 8 8 3 38,89 18 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Svánovská Jitka
DC Pivárna Sloup A
31,1 28,57 12 7 2 36,84 19 7 10 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Ondroušková Marie
Příšerky Stvolová
31,0 33,33 16 12 4 40,00 30 12 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
515. Pipek Libor
PPaO Tuřany
31,0 25,00 16 12 3 32,26 31 10 10 0,32 2 0,06 1 0,03 0 1 0 0
516. Novotný Lukáš
Šmoulové z PBL Brno
30,8 26,67 16 15 4 36,84 38 14 15 0,39 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
517. Štefan Karel
Trimetal Brno
30,6 28,57 16 14 4 30,30 33 10 16 0,48 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
518. Kaderka Pavel
Příšerky Stvolová
30,5 26,67 16 15 4 40,00 40 16 8 0,20 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
519. Knecht Josef
Zámečtí páni Rebešovice
30,5 25,00 16 8 2 33,33 21 7 13 0,62 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
520. Filoušová Petra
Grácie Brno
30,4 30,00 20 10 3 37,50 24 9 5 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
521. Chytrý Jiří
M 13 Darts Club Brno
30,3 28,57 16 14 4 32,26 31 10 12 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
522. Vašíčková Lenka
DC Haluzáři Cetkovice
29,6 27,27 16 11 3 35,71 28 10 12 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Vyskočil Zdeněk
Mistři netrénujou B Šlapanice
29,5 33,33 16 9 3 33,33 21 7 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Blažek David
Puboši Brno
29,5 25,00 16 8 2 40,91 22 9 4 0,18 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
525. Malina Zdeněk
DC Minibaroni B Brno
29,5 25,00 16 8 2 31,58 19 6 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
526. Kouřil Eduard
TJ Babylon Němčice B
29,3 33,33 12 12 4 40,00 30 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Kaššai Jan
TJ Babylon Němčice B
29,1 33,33 12 12 4 40,63 32 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Nesnídal Petr
Letka Brno
29,1 28,57 16 14 4 37,50 32 12 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Bouda Marek
DC Bikers Sloup B
29,1 25,00 16 8 2 39,13 23 9 8 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Hájek Martin
DC Kolečko Majťáci Brno
28,8 30,00 16 10 3 33,33 24 8 6 0,25 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
531. Kovač Antonín
Bullovci Křenovice A
28,8 20,00 16 10 2 30,77 26 8 18 0,69 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
532. Záboj Pavel 1989
DC Šipkaři Bistro Stvolová
28,7 25,00 16 12 3 35,48 31 11 13 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Kříž Tomáš
DC Womitz killers Omice
28,6 25,00 12 12 3 31,03 29 9 15 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
534. Sedlák Slavomír
Minibaroni na Kuželně Brno
28,3 21,43 16 14 3 34,29 35 12 18 0,51 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Svoboda Tomáš
Rozruch Van Morrison Brno
28,3 16,67 16 12 2 27,59 29 8 23 0,79 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
536. Číhalová Klára
Tricksters Brno
28,0 33,33 16 9 3 30,00 20 6 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Křivánková Lucie
Rocky bar Brno
28,0 25,00 16 8 2 35,00 20 7 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Pavličko Anton
ŠK Bejvávalo Brno
27,6 16,67 16 12 2 24,14 29 7 23 0,79 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
539. Slavický David
Kénik Brno
27,5 28,57 16 14 4 36,11 36 13 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
540. Vylášek František
Rumoví pralinky Brno
27,4 25,00 16 8 2 31,58 19 6 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
541. Machková Michaela
Star team by Laso Brno
27,0 26,67 16 15 4 37,50 40 15 3 0,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
542. Stupka David
Darts of the Dark Side Brno
26,9 26,67 16 15 4 33,33 36 12 9 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Polívka Leoš
Surikaty Vavřinec
26,8 25,00 16 16 4 34,21 38 13 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Košťál Jiří
DC Fako Tuřany
26,8 22,22 16 9 2 36,36 22 8 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Nečasová Kristýna
DC Easy Game B Brno
26,8 22,22 16 9 2 31,82 22 7 10 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Motka Robert
Prckové z Pivního baru Brno
26,4 21,43 16 14 3 24,24 33 8 14 0,42 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
547. Hřib Jan
Rocky bar Brno
26,4 18,75 16 16 3 30,77 39 12 20 0,51 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
548. Novák Michal 1987
DC Mojitos Brno
26,3 25,00 16 8 2 26,32 19 5 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
549. Abrahámek Dušan
Stavba Brno
26,3 21,43 16 14 3 28,13 32 9 10 0,31 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
550. Lavrin Lesia
BBH Brno
26,2 25,00 16 12 3 26,92 26 7 12 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Suchá Miloslava
Příšerky Stvolová
26,0 33,33 16 9 3 30,00 20 6 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Novotný Jan
Honzíkova cesta Brno
25,7 20,00 16 10 2 26,09 23 6 7 0,30 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
553. Kulka Petr
Outsiders Kohoutovice
25,4 30,00 20 10 3 33,33 24 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Nečas Tomáš
DC Bikers Sloup B
25,2 25,00 16 12 3 29,63 27 8 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Major Jiří
DC FoFo Otnice
25,0 25,00 8 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Přikryl Pavel 1975
Tricksters Brno
25,0 21,43 16 14 3 26,47 34 9 17 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
557. Krejčíř Vojtěch
Liguére Němčany
24,7 21,43 16 14 3 29,41 34 10 9 0,26 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
558. Zitka Jiří
Chicago 30 Brno
24,4 27,27 16 11 3 33,33 27 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Slezák Zdeněk 1987
ŠK Černí baroni Boskovice
24,2 15,38 16 13 2 25,81 31 8 21 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Suchánek Petr
Stará Parta Budišov
24,1 25,00 12 12 3 25,93 27 7 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Stria Petr
DC Meziriver Deštná
24,1 22,22 16 9 2 31,82 22 7 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Ladýřová Iveta
Čajda Kuřim
24,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Baláž Milan
DC Kolečko Majťáci Brno
23,8 11,11 16 9 1 29,17 24 7 13 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
564. Urbánek Miroslav
Pohodáři - šipky nás baví Brno
23,3 16,67 16 12 2 30,00 30 9 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Bouček Daniel
Čajda Kuřim
23,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Přibyl Pavel 1993
DC Easy Game Brno
23,0 11,11 12 9 1 20,00 20 4 10 0,50 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
567. Žvátora Tibor
Juniorky Brno
23,0 0,00 16 8 0 20,00 20 4 18 0,90 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
568. Lang Richard
Puboši Brno
22,8 25,00 16 16 4 30,00 40 12 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Pospíšil Ladislav
Stará Parta Budišov
22,6 25,00 12 12 3 25,93 27 7 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Morávek Martin
ŠK Bejvávalo Brno
22,5 0,00 16 9 0 25,00 24 6 16 0,67 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
571. Vyoral František
Tricksters Brno
22,2 15,38 16 13 2 25,00 32 8 13 0,41 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
572. Cyrner Evžen
1.ŠK U Všech svatých Brno
22,1 25,00 12 12 3 28,57 28 8 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Ondrášek Martin
Chicago 30 Brno
21,8 20,00 16 15 3 27,27 33 9 4 0,12 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
574. Smolejová Šárka
Příšerky Stvolová
21,7 18,18 16 11 2 31,03 29 9 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Trháč Jiří
Letka Brno
21,4 20,00 16 10 2 27,27 22 6 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
576. Ševčík Karel
Rozruch Van Morrison Brno
21,3 10,00 16 10 1 21,74 23 5 17 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Kozlová Kateřina
DC Kolečko Majťáci Brno
21,2 18,18 16 11 2 24,00 25 6 9 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Psotová Dagmar
DC Orca Brno
21,1 20,00 16 15 3 30,56 36 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Švec Jiří
Hoteliéři Usobrno B
20,7 25,00 16 12 3 25,93 27 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Zezula Jaroslav
Stará Parta Budišov
20,0 16,67 12 12 2 23,08 26 6 6 0,23 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
581. Ďurečka Michal
Borci Brno
20,0 15,38 20 13 2 21,43 28 6 6 0,21 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
582. Štěpánek Richard
Čajda Kuřim
20,0 0,00 8 4 0 33,33 12 4 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Zbořil Jiří
Rozruch Van Morrison Brno
19,6 20,00 16 10 2 21,74 23 5 6 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Annuš David
Darts Club 2 V Vyškov
19,4 14,29 16 14 2 21,88 32 7 11 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
585. Kuchařík Bohuslav
DC Na Středy Rudka
19,1 10,00 12 10 1 21,74 23 5 9 0,39 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
586. Slezák Zdeněk 1961
1.ŠK U Všech svatých Brno
19,0 16,67 12 12 2 27,59 29 8 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Langer Patrik
Hoteliéři Usobrno B
18,9 25,00 16 8 2 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Řezáč Roman
Šilingrák team Brno C
18,5 16,67 16 12 2 23,08 26 6 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Chylík Petr
1.ŠK U Všech svatých Brno
18,5 12,50 12 8 1 30,00 20 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Matal Tomáš
Juniorky Brno
18,3 12,50 16 8 1 16,67 18 3 7 0,39 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
591. Matula Zdeněk
Chicago 30 Brno
17,9 12,50 16 8 1 21,05 19 4 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
592. Krbušek Ivo
Psí Vojáci Bučovice
17,8 10,00 16 10 1 17,39 23 4 10 0,43 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
593. Cepek Pavel
Old Boys Brno
17,7 18,75 16 16 3 20,00 35 7 6 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Hýzl Zbyněk
GLG Velešovice
17,3 9,09 16 11 1 19,23 26 5 11 0,42 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
595. Macháček Jaroslav
Juniorky Brno
17,2 12,50 16 8 1 16,67 18 3 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Lusková Kateřina
Darts Club 2 V Vyškov
17,0 11,11 16 9 1 20,00 20 4 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Rajdl David
DC Rychlé šipky Bosonohy
16,9 9,09 16 11 1 23,08 26 6 7 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Mrázek Roman
BBH Brno
16,8 16,67 16 12 2 20,00 25 5 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Neubauerová Kateřina
Molly Darts Club Brno
16,5 11,11 16 9 1 20,00 20 4 4 0,20 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
600. Andoniadis Lukáš
Juniorky Brno
16,5 8,33 16 12 1 11,54 26 3 17 0,65 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
601. Šustáčková Veronika
DC Štěstí Brno
16,2 13,33 16 15 2 24,32 37 9 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Lipková Michaela
Star team by Laso Brno
15,5 11,11 16 9 1 22,73 22 5 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Žalud Pavel
Darts Club 2 V Vyškov
15,4 9,09 16 11 1 19,23 26 5 6 0,23 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
604. Kocáb Zdeněk
Frčky Ivančice
15,0 8,33 12 12 1 15,38 26 4 8 0,31 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
605. Šlapanský Radek
Frčky Ivančice
14,4 8,33 12 12 1 14,81 27 4 10 0,37 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
606. Kapitán Petr
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
14,1 12,50 16 8 1 11,76 17 2 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Dohnalová Denisa
Šmoulové z PBL Brno
14,0 11,11 16 9 1 15,00 20 3 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Dufek Karel
DC Kolečko Majťáci Brno
13,0 8,33 16 12 1 14,81 27 4 8 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Adametz Tomáš
Yellow fish Brno
11,2 6,67 20 15 1 15,15 33 5 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Špičák Roman
Pirania Brno
9,6 0,00 16 12 0 7,69 26 2 11 0,42 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
611. Fajk Petr
DC Štěstí Brno
9,5 0,00 16 9 0 18,18 22 4 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Kříž Jiří
Čajda Kuřim
8,8 0,00 8 7 0 12,50 16 2 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Forberger Jakub
Pirania Brno
6,8 0,00 16 9 0 5,26 19 1 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
614. Sobotka Petr
Bulldog Javorek
5,6 0,00 8 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Mareček Petr
Dělníci z Dělňáku Blansko
4,7 0,00 12 7 0 6,67 15 1 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Jaroš Petr
Hoteliéři Usobrno B
4,3 0,00 16 16 0 8,57 35 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Špika Libor
DC Zenit Deštná A
2,9 0,00 12 8 0 5,88 17 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Pospíšil Radim
Stará Parta Budišov
0,0 0,00 12 12 0 0,00 24 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Bartek Štefan
DC Milénium Bystřice n P.
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Hutárek Ladislav
Rychlé šípy Rajhrad
  100,00 16 6 6 100,00 12 12 6 0,50 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
621. Nývlt Marian
DC Cobra Brno
  100,00 12 5 5 83,33 12 10 7 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Jurášek Petr
Letka Brno
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Kroupa Vladimír
DC FoFo Otnice
  100,00 8 3 3 85,71 7 6 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
624. Mlčoch Dominik
Dělníci z Dělňáku Blansko
  100,00 12 3 3 85,71 7 6 6 0,86 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
625. Macháň Vladislav
Skurut Hai Brno
  100,00 16 3 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Neubauer Ivo
DC Bejvávalo U Kolečka B Brno
  100,00 16 3 3 75,00 8 6 4 0,50 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
627. Dvořáček Roman
Dělníci Blansko
  100,00 16 2 2 100,00 4 4 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
628. Půček Josef
DC Milénium Bystřice n P.
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Smejkal Petr
DC Rychlé šipky Bosonohy
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
630. Strouhal Kamil
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
  100,00 12 2 2 80,00 5 4 7 1,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Cenek Libor
Šenkýři Brno
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Čermák Pavel
DC Vandals Blansko C
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Haičman Vít
DC Double Tops Omega Brno
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 3 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Ingr Jan
Honzíkova cesta Brno
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Merhaut Miroslav 1961
DC FoFo Otnice
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Fridrich David
Šilingrák Team Brno
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Fröhlich Lukáš
DC Frogs Žabčice
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Machálek Tomáš
Ferrari Bar Kyjov
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Pavlík Martin
DC Bernard kuželna Rosice
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Přibylík Milan
Zběsile a rychle Vyškov
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Sušilová Sabina
DC FoFo Otnice
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Vítková Gabriela
Ferrari Bar Kyjov
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Antl Tomáš
Hornets Adamov
  80,00 16 5 4 64,29 14 9 15 1,07 3 0,21 1 0,07 1 0 0 0
644. Javorský Zdeněk
Šmoulové z PBL Brno
  80,00 16 5 4 60,00 15 9 14 0,93 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
645. Blíženec Robert
Tricksters Brno
  75,00 16 4 3 70,00 10 7 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Prokeš Martin
Zálesáci B Třebíč
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Wujčík Martin
BraStr Kohoutovice
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
648. Hasoň Jiří
DC Pivárna Sloup A
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
649. Hloušek Petr
DC Bikers Sloup A
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
650. Roik Natalia
Grácie Brno
  75,00 20 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Šumpich Patrick
DC Minibaroni B Brno
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Novotná Petra
Popelka Team Boskovice
  75,00 12 4 3 54,55 11 6 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Kubík Petr
PBL 45 Brno
  71,43 16 7 5 64,71 17 11 19 1,12 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
654. Požár Jan
Viva Brothers Brno
  71,43 16 7 5 61,11 18 11 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
655. Floriančič Ondřej
Zběsile a rychle Vyškov
  66,67 16 6 4 61,54 13 8 11 0,85 6 0,46 0 0,00 0 0 0 0
656. Schild Jiří
DC Bernard kuželna Rosice
  66,67 16 3 2 71,43 7 5 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Novotný Martin
DC Easy Game Brno
  66,67 12 3 2 62,50 8 5 9 1,13 4 0,50 1 0,13 0 0 0 0
658. Beneš Josef
UDO Holštejn
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
659. Kuchařová Iveta
Popelka Team Boskovice
  66,67 12 3 2 57,14 7 4 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Medek Pavel
DC Cobra Brno
  66,67 12 3 2 57,14 7 4 5 0,71 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
661. Kagelová Renáta
Grácie Brno
  62,50 20 8 5 52,63 19 10 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Slavíček Michal
Zámečtí páni Rebešovice
  60,00 16 5 3 61,54 13 8 8 0,62 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
663. Lasovský Dušan
Šmoulové z PBL Brno
  60,00 16 5 3 54,55 11 6 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
664. Procházka Aleš
DC Raptors Brankovice
  57,14 16 7 4 62,50 16 10 10 0,63 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
665. Kořínek Stanislav
Hornets Adamov
  57,14 16 7 4 58,82 17 10 28 1,65 5 0,29 2 0,12 3 0 0 0
666. Táborský Miloslav
BraStr Kohoutovice
  57,14 16 7 4 58,82 17 10 7 0,41 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
667. Sedláček Jiří
DC Bejvávalo U Kolečka B Brno
  57,14 16 7 4 56,25 16 9 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Berka Lukáš
Viva Brothers Brno
  57,14 16 7 4 52,63 19 10 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Nečas Marek
Hornets Adamov
  57,14 16 7 4 50,00 18 9 19 1,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Hrubý Jan
Snipers Brno
  50,00 16 6 3 50,00 14 7 11 0,79 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
671. Buřík Radim
DC Vandals Blansko B
  50,00 16 6 3 42,86 14 6 12 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Koutný Radim
ŠK Strmeň Popovice
  50,00 12 4 2 60,00 10 6 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
673. Sedláček Michal
Šmoulové z PBL Brno
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Melichar Jan
DC Hurricane Adamov
  50,00 12 4 2 50,00 12 6 9 0,75 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
675. Cyrner Jan
1.ŠK U Všech svatých Brno
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Haška Miroslav
DC Vandals Blansko C
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 7 0,70 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
677. Komárek Jiří
DC Cobra Brno
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
678. Nečas Jaromír
DC Triple X Letovice
  50,00 12 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Slezák Igor
DC Štěstí Brno
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Vrzal Lukáš
Šipkaři Budišov
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Bracek Ladislav
DC Zenit Deštná A
  50,00 12 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Chmelař Filip
Stavba Brno
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
683. Doušek Miroslav
TJ Babylon Němčice B
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
684. Kocian Roman
Pohodáři - šipky nás baví Brno
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Vitamvás Ambrož
DC Bernard kuželna Rosice
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 4 0,36 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
686. Baláž František
DC Pivárna Sloup A
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
687. Řehoř Stanislav
Frčky Ivančice
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Stehlík Pavel
Snipers Brno B
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Tajovský Jiří
Devastators Brno
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 7 0,78 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
690. Hochman Martin
ŠK Bejvávalo Brno
  50,00 16 4 2 40,00 10 4 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
691. Strachoň Štěpán
DC Pivárna Sloup A
  50,00 12 4 2 40,00 10 4 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Augustýn Jiří
Desperados Brno
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
693. Javořík Michal
DC Raptors Brankovice
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
694. Koudelka Aleš
Kénik Brno
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Pouchlý Miroslav
Šenkýři Brno
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 3 0,50 4 0,67 0 0,00 1 0 0 0
696. Skopal Roman
DC Easy Game Brno
  50,00 12 2 1 50,00 6 3 4 0,67 1 0,17 1 0,17 0 0 0 0
697. Dobrovolný Miroslav
DC Hurricane Adamov
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
698. Dudík Milan
DC Hurricane Adamov
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
699. Havlenová Kateřina
DC Sport Barbarians Třebíč
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Pejchalová Lucie
Snipers Brno B
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Willmannová Marcela
Grácie Brno
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Reiner Zdeněk
Outsiders Kohoutovice
  44,44 20 9 4 50,00 22 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Bursáková Alena
Darts of the Dark Side Brno
  42,86 16 7 3 50,00 18 9 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Krajčo Peter
Desperados Brno
  42,86 16 7 3 47,06 17 8 4 0,24 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
705. Tlamka Jiří 1985
O tečku Brno
  42,86 16 7 3 43,75 16 7 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Štěpánek Martin
Příšerky Stvolová
  42,86 16 7 3 37,50 16 6 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
707. Pokorný Miroslav
ŠK Strmeň Popovice
  40,00 12 5 2 46,15 13 6 6 0,46 4 0,31 1 0,08 0 0 0 0
708. Novotná Eliška
Popelka Team Boskovice
  40,00 12 5 2 41,67 12 5 6 0,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
709. Fečo Karel
Ex na Ex Brno
  40,00 16 5 2 36,36 11 4 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
710. Müller Vojtěch
DC Pivárna Sloup A
  40,00 12 5 2 33,33 12 4 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Mičkal Ladislav
DC Štěstí Brno
  33,33 16 6 2 43,75 16 7 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
712. Korgo Luboš
Komárov Brno
  33,33 16 6 2 42,86 14 6 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
713. David Jiří
DC Bufál Brno
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Sedláček Jan
Rychlé šípy Rajhrad
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 6 0,40 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
715. Smejkal Martin
Hoteliéři Usobrno C
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
716. Vejrostová Lucie
Snipers Brno B
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
717. Nedvědický Tomáš 1972
Šipky Ratíškovice
  33,33 16 6 2 38,46 13 5 12 0,92 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
718. Oprchal Oldřich
PPaO Tuřany
  33,33 16 6 2 38,46 13 5 10 0,77 2 0,15 1 0,08 0 0 0 0
719. Materna Petr
Juniorky Brno
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 18 1,29 2 0,14 0 0,00 1 0 0 0
720. Tebich Jiří
Darts of the Dark Side Brno
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 9 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Hait Petr
BB Brno
  33,33 12 3 1 42,86 7 3 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Khýr Milan
Mustang Brno B - Němčice
  33,33 12 3 1 42,86 7 3 4 0,57 3 0,43 0 0,00 0 0 0 0
723. Nováková Dana
Frogs Žabčice
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 1 0,14 2 0,29 1 0,14 0 0 0 0
724. Pavelka David
Pivní Komando M 13 Brno
  33,33 16 3 1 37,50 8 3 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
725. Staněk Petr
DC Zenit Deštná B
  33,33 12 3 1 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
726. Petlák Jan
DC Bufál Brno
  33,33 16 3 1 28,57 7 2 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Farkaš Jakub
Dělníci Blansko
  28,57 16 7 2 41,18 17 7 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Pokuta Michal
DC Raptors Brankovice
  28,57 16 7 2 36,84 19 7 15 0,79 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Smutný Vladimír
DC Double Tops Omega Brno
  28,57 16 7 2 36,84 19 7 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Hádlerová Eliška
ŠK Černí baroni Boskovice
  28,57 16 7 2 35,29 17 6 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Jambor Antonín
Havrani Brno Lesná
  28,57 16 7 2 31,25 16 5 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Vodička Roman
DC Fako Tuřany
  28,57 16 7 2 31,25 16 5 2 0,13 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
733. Přibyl Pavel 1984
GLG Velešovice
  28,57 16 7 2 28,57 14 4 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Kotulan Petr
Zámečtí páni Rebešovice
  28,57 16 7 2 26,67 15 4 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
735. Pokorná Pavla
Grácie Brno
  25,00 20 8 2 31,58 19 6 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
736. Kratochvíl Radek
ŠK Modřice
  25,00 20 4 1 45,45 11 5 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
737. Hanák Martin
DC Vandals Blansko
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 10 1,00 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
738. Janíček Vlastimil
Rumíci Krhov
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Bezděk Pavel
Surikaty Vavřinec
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 2 0,18 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
740. Dočekalová Martina
DC Rychlé šipky Bosonohy
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Pelikán Ivo
DC Womitz killers Omice
  25,00 12 4 1 36,36 11 4 0 0,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
742. Boháček Vít
DC Cobra Brno
  25,00 12 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Bonczek Martin
DC Raptors Brankovice
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
744. Drahoš Jiří
ŠK Strmeň Popovice
  25,00 12 4 1 33,33 9 3 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Hořava Michal
Šilingrák Team Brno B
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
746. Mikulášek Ondřej
DC Bikers Sloup B
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Poláček Lukáš
Darts of the Dark Side Brno
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Štipčák Petr
Pivní Komando M 13 Brno
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Vejr David
Minibaroni na Kuželně Brno
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Češka Leopold
DC Triple X Letovice
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Lajšner Rostislav
Hoteliéři Usobrno B
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Kulhavý Petr
DC Triple X Letovice
  25,00 12 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
753. Meluzín Jan
Desperados Brno
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
754. Nečasová Veronika
Grácie Brno
  25,00 20 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
755. Skaličan Petr
ŠK Vyškov
  20,00 12 5 1 40,00 15 6 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
756. Hačka Dalibor
Yellow fish Brno
  20,00 20 5 1 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Záboj Pavel 1970
DC Šipkaři Bistro Stvolová
  20,00 16 5 1 35,71 14 5 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
758. Kosina Tomáš
Snipers Brno B
  20,00 16 5 1 33,33 12 4 2 0,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
759. Liznová Vlasta
DC Haluzáři Cetkovice
  20,00 16 5 1 33,33 12 4 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Marečková Tereza
Darts of the Dark Side Brno
  20,00 16 5 1 27,27 11 3 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Přikryl Michal
Hoteliéři Usobrno A
  20,00 12 5 1 27,27 11 3 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
762. Ščudlová Šárka
Mistři netrénujou A Šlapanice
  20,00 16 5 1 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Novák Michal 1992
Šilingrák team Brno C
  16,67 16 6 1 37,50 16 6 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
764. Nedvědický Radek
Šipky Ratíškovice
  16,67 16 6 1 33,33 15 5 6 0,40 2 0,13 1 0,07 0 0 0 0
765. Abrahámková Petra
Stavba Brno
  16,67 16 6 1 23,08 13 3 8 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Richtr Pavel
PPaO Tuřany
  16,67 16 6 1 23,08 13 3 7 0,54 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
767. Drahuta Štefan
ŠK Bejvávalo Brno
  14,29 16 7 1 27,78 18 5 20 1,11 3 0,17 0 0,00 1 0 0 0
768. Polák Vojtěch
Prckové z Pivního baru Brno
  14,29 16 7 1 23,53 17 4 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Šváb Filip
Trimetal Brno
  14,29 16 7 1 23,53 17 4 13 0,76 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
770. Kolečko Jan
Borci Brno
  12,50 20 8 1 16,67 18 3 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
771. Kubík Ondřej
Mistři netrénujou B Šlapanice
  0,00 16 7 0 6,67 15 1 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
772. Willmann Miloš
Trimetal Brno
  0,00 16 7 0 0,00 14 0 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
773. Pohlodek Lukáš
DC Bufál Brno
  0,00 16 6 0 14,29 14 2 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
774. Bardoun Milan
Rozruch Van Morrison Brno
  0,00 16 6 0 7,69 13 1 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
775. Šebelová Tereza
DC Kolečko Majťáci Brno
  0,00 16 6 0 7,69 13 1 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
776. Nikodýmová Nicole
DC Štěstí Brno
  0,00 16 6 0 0,00 12 0 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
777. Babyrád Pavel
ŠK Vyškov
  0,00 12 5 0 9,09 11 1 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
778. Budišová Ludmila
Titáni Hodonín
  0,00 12 5 0 9,09 11 1 2 0,18 1 0,09