Za týden je očekávané Finále MISTR KHK JIH 5.12.2014 13:34 | Bernard Vladimír | Přečteno: 1918× | Komentářů: 0 |
Do finále letošního ročníku se povedlo uvést několik příjemných změn. V článku naleznete konečnou nominaci do turnaje a seznam losovných cen.
Pro letošní 7.ročník se povedlo uvést několik změn do propozic. Turnaj je nyní BEZ KREDITŮ a vítěz a vítězka si automaticky odvezou voucher na ME Poreč 2015. Do losovaných cen se tedy přesouvají dva zájezdy od hlavního sponzora CK ALPIN TOUR v hodnotě 5000,-. Věříme že vás změny potěší a přijdete předvést své umění v sobotu do Restaurace TATRAN Hradec Králové.
Finále MISTR KHK JIH – Sokolovna TATRAN(Nový Hradec Králové)
Sobota 13.12.2014 od 10:00 – 10:30 prezentace
Start turnaje cca 11:00
!!!BEZ KREDITŮ!!!
Srdečně zveme všechny nominované hráče a hráčky
Nominace na Finálový turnaj 13.12.2014:
Z absolutního pořadí z žebříčku KHK JIH (žebříček se uzavírá k 30.11.2014)
Startovné do finálového turnaje 100,-( finanční premie dle RGM)
Losované ceny, finanční prémie pro nejleších 10hráčů a 8 hráček konečného žebříčku
VÍTĚZ ABSOLUTNÍ POŘADÍ MUŽ A ŽENA – ZÁJEZD NA ME POREČ 2015
V HODNOTĚ 4.990,- (tato výhra není přenosná)
Finanční prémie pro všechny kategorie
Finálový turnaj čtyřnásobně bodovaný ,započítaný do žebříčku MISTR KHK JIH 2014
Reservace - Restaurace Tatran tel.: 603 221 789
Brněnská 87
50008 Hradec Králové
Prémie a losované ceny do finále MISTR KHK JIH 7.ročník:
Konečný JACKPOT 19.400,-
Muži
Pořadí | Částka Kč |
1 | 2000,-- |
2 | 1700,- |
3 | 1400,- |
4 | 1300,- |
5 | 1200,- |
6 | 1100,- |
7 | 900,- |
8 | 700,- |
9 | 500,- |
10 | 400,- |
Ženy
Pořadí | Částka Kč |
1 | 1800,-- |
2 | 1500,-- |
3 | 1300,-- |
4 | 1100,-- |
5 | 900,-- |
6 | 700,-- |
7 | 500,-- |
8 | 400,-- |
Kategorie sponzor Vitamin elektro a RM plastik
Pořadí | Kategorie | Částka Kč |
1 | Ženy kat. C+ D+ | 500,-- |
1 | Muži kat. B | 500,-- |
1 | Muži kat. C | 500,-- |
1 | Muži kat. D | 500,-- |
1 | Muži amatéři | 500,-- |
!!!Premie budou předány jen hráčům zaregistrovaným do Finálového turnaje!!!
Nevyzvednuté prémie budou převedeny do Jackpotu pro 8.ročník MISTR KHK JIH
Losované ceny:
Nominovaní hráči na Finále MISTR KHK JIH muži | |||||
|
|
|
|
|
|
Pořadí | Jméno hráče | Klub hráče | Kat | O | Body |
1 | Klika Josef | ŠK Maséři z Veselky Jičín | A | 80 | 41 000 |
2 | Šildberger Michal | DC Sharks Hradec Králové | A | 54 | 36 700 |
3 | Veselý Pavel | DC Marvin Hradec Králové | A | 99 | 32 200 |
4 | Pašta Petr 1985 | ŠK Maséři z Veselky Jičín | A | 32 | 31 950 |
5 | Zlatník Tomáš | Havana Club Hradec Králové | C | 37 | 28 100 |
6 | Dankiv Svyatoslav | Rampušák TEAM Dobruška | B | 45 | 27 700 |
7 | Spálenský Josef | ŠK Maséři z Veselky Jičín | A | 24 | 27 350 |
8 | Doležal Michal | ŠK Maséři z Veselky Jičín | A | 22 | 27 050 |
9 | Mašek Alexander | ŠK Maséři z Veselky Jičín | A | 28 | 25 950 |
10 | Šmíd Jan | Huricane Hradec Králové | D | 57 | 25 800 |
11 | Douda Petr | DC Bumbálka Rusek | A | 51 | 25 700 |
12 | Melich Pavel | Š.A.K. Bernard TEAM Kounov | B | 85 | 25 600 |
13 | Talavášek Jiří | Truhles Hradec Králové | A | 44 | 25 400 |
14 | Houška Jan | Soptíci Hradec Králové | B | 33 | 25 150 |
15 | Kollert Martin | Rampušák TEAM Dobruška | B | 48 | 25 000 |
16 | Anděl Jan | DC Löwen Hradec Králové | B | 36 | 24 400 |
16 | Kotlár Aleš | Combeck Máslojedy | D | 70 | 24 400 |
18 | Vrcek Jaroslav | DC Löwen Hradec Králové | B | 53 | 24 000 |
19 | Matoška Daniel | Brutální Nikita Hradec Králové | B | 37 | 22 600 |
20 | Hejlek Bohuslav | Rytíři paní Danuše Zdelov | A | 38 | 22 500 |
21 | Krejčík František | Sem tam Trefa Hradec Králové | D | 42 | 22 300 |
22 | Zajac Martin | Rampušák TEAM Dobruška | B | 56 | 22 200 |
23 | Hanzal Jan | ŠK Běleč nad Orlicí B | B | 38 | 21 400 |
23 | Vokoun Leoš | ŠK Běleč nad Orlicí B | D | 55 | 21 400 |
25 | Beránek František | Ferbek Hradec Králové | B | 38 | 21 200 |
25 | Fotr Pavel | Š.A.K. Bernard TEAM Kounov | B | 52 | 21 200 |
27 | Synek Petr | DC Löwen Hradec Králové | B | 32 | 21 100 |
28 | Špás Ota | Čertovi švagři Hradec Králové | A | 37 | 21 000 |
29 | Sternwald Martin | White mouses Hradec Králové | B | 67 | 20 900 |
30 | Veselý Karel | White mouses Hradec Králové | A | 32 | 20 800 |
31 | Mašek Alexandr | Čertovi švagři Hradec Králové | B | 47 | 20 700 |
32 | Ondernický Petr | Notorklub Sopotnice | A | 31 | 20 650 |
33 | Novotný Filip | Trefa "21" Chrudim | A | 20 | 20 550 |
34 | Šťovík Pavel | ŠK Těžká šipka Hradec Králové | C | 62 | 20 500 |
35 | Jakubský Tomáš | ŠK Běleč nad Orlicí C | D | 42 | 19 800 |
35 | Pokorný Pavel | DC Marvin Hradec Králové | A | 44 | 19 800 |
37 | Hodyc Jan | Havana Club Hradec Králové | C | 36 | 19 700 |
38 | Danihelka Martin | DC Stará hospoda Březhrad | D | 34 | 19 200 |
39 | Pokorný Martin | DC Sharks Hradec Králové | A | 34 | 19 100 |
40 | Genik Michal | Truhles Hradec Králové | A | 28 | 19 000 |
40 | Hošek Josef | Pavouci Hradec Králové | B | 32 | 19 000 |
42 | Kabát Karel | Bludný šípy XXL Hradec Králové | B | 24 | 18 800 |
42 | Svoboda Richard | Havana Club Hradec Králové | A | 28 | 18 800 |
44 | Krčmář Ivo | Š.A.K. Bernard TEAM Kounov | B | 43 | 18 600 |
45 | Javůrek Jiří | Brutální Nikita Hradec Králové | A | 26 | 18 350 |
46 | Burda Milan | Rampušák TEAM Dobruška | B | 45 | 18 200 |
46 | Hrudík Dušan | Š.A.K. Bernard TEAM Kounov | B | 48 | 18 200 |
46 | Široký Oldřich | Huricane Hradec Králové |
| 72 | 18 200 |
49 | Cvejn Martin | Rampušák TEAM Dobruška | B | 42 | 18 100 |
50 | Havel Jan | Glasurit Hradec Králové | D | 24 | 18 000 |
51 | Kopta Jiří | ŠK Běleč nad Orlicí B | B | 34 | 17 700 |
52 | Sůra Milan | Havana Club Hradec Králové | C | 40 | 17 600 |
53 | Steiner Jaroslav | ŠK Těžká šipka Hradec Králové | B | 56 | 17 500 |
54 | Záruba Daniel | Ložisková mafie Pšov | A | 12 | 16 850 |
55 | Žampa Martin | ŠK Rebelové Myštěves | B | 34 | 16 800 |
56 | Pátek Milan | Orličtí Rytíři Hradec Králové | D | 36 | 16 500 |
57 | Sedláček Miroslav | Úletáři Hradec Králové | A | 23 | 16 350 |
58 | Dejdar Vítězslav | DC Devils Hradec Králové | D | 28 | 16 300 |
59 | Stráník Přemysl | Rychtářka Věkoše | D | 27 | 16 250 |
60 | Kousal Zdeněk 1955 | Soptíci Hradec Králové | B | 52 | 16 100 |
60 | Pírko Miloš | Severní vítr Hradec Králové | D | 71 | 16 100 |
62 | Sedláček Karel | ŠK Maséři z Veselky Jičín | A | 10 | 15 950 |
63 | Kvapil David | DC Sharks Hradec Králové | A | 19 | 15 850 |
63 | Svoboda Jaroslav | ŠK Rebelové Myštěves | B | 23 | 15 850 |
65 | Rücker Aleš | DC Bumbálka Rusek | A | 23 | 15 650 |
66 | Brejla Lukáš | Combeck Máslojedy | D | 25 | 15 450 |
67 | Drtil Pavel | (TOI TOI Dixi Bratislava) | A | 10 | 15 150 |
68 | Havlíček Lukáš | Pernštejni z Kuklen | D | 35 | 15 100 |
68 | Pilař Marcel | Rychtářka Věkoše | D | 45 | 15 100 |
70 | Baldyňák Tomáš | No comment Předměřice | D | 32 | 14 950 |
71 | Krejčí David | DC Sharks Hradec Králové | A | 21 | 14 750 |
71 | Podlezl Petr | Pivaři Habřina | A | 25 | 14 750 |
73 | Jirásek Milan | Pavouci Hradec Králové | B | 37 | 14 500 |
73 | Knap Josef | Š.A.K. Bernard TEAM Kounov | B | 48 | 14 500 |
75 | Kovář Pavel | Combeck Máslojedy | B | 23 | 14 450 |
76 | Obermajer Oldřich | White mouses Hradec Králové | B | 80 | 14 400 |
77 | Holub Tomáš | Bludný šípy XXL Hradec Králové | A | 20 | 14 300 |
78 | Hladík Vlastimil | Rampušák TEAM Dobruška | B | 28 | 14 250 |
78 | Šprinc Ota | Hrádek Boys | A | 21 | 14 250 |
80 | Štěpánek Pavel 1966 | Bělečtí Divočáci Běleč n.O. | D | 64 | 14 200 |
Nominované hráčky na Finále MISTR KHK JIH | |||||
|
|
|
|
|
|
Pořadí | Jméno hráče | Klub hráče | Kat | O | Body |
1 | Stráníková Šárka | Rychtářka Věkoše | B | 83 | 24 400 |
2 | Tomková Martina | Pavouci Hradec Králové | B | 104 | 23 300 |
3 | Seidlová Marcela | DC Vrtule XXL Hradec Králové | A | 77 | 21 900 |
4 | Čiháčková Martina | Ostrý hroty Hradec Králové | C | 51 | 18 900 |
5 | Marková Iveta | Rampušák TEAM Dobruška | B | 74 | 17 600 |
6 | Štěpánková Veronika | Bělečtí Divočáci Běleč n.O. | D | 55 | 17 400 |
7 | Mašková Magdaléna | Čertovi švagři Hradec Králové | B | 47 | 17 000 |
8 | Široká Jana | Huricane Hradec Králové | D | 69 | 16 800 |
9 | Komorová Dagmar | Kosako Konárovice | A | 11 | 15 750 |
10 | Šedivá Kopta Michaela | ŠK Běleč nad Orlicí B | B | 49 | 15 200 |
11 | Mikulová Jana | DC Vrtule XXL Hradec Králové | A | 61 | 15 100 |
12 | Bělobrádková Hana | ŠK Maséři z Veselky Jičín | A | 14 | 14 450 |
13 | Kuříková Blanka | Bludný šípy XXL Hradec Králové | D | 24 | 13 600 |
14 | Bruská Iveta | DEXTEROUS Krásný Les | A | 10 | 13 550 |
15 | Mašková Miroslava | Hradec Králové 11 |
| 51 | 13 400 |
16 | Pánková Nikola | Ostrý hroty Hradec Králové | D | 46 | 13 300 |
17 | Blahunková Michaela | Hradec Králové |
| 33 | 12 200 |
17 | Tomková Věra | Rampušák TEAM Dobruška | C | 35 | 12 200 |
19 | Farná Karolína | Sokolíci Červený Kostelec | A | 10 | 11 650 |
20 | Pokorná Hana | DC Marvinky |
| 25 | 11 150 |
21 | Kotláriková Lada | DEXTEROUS Krásný Les | A | 8 | 10 900 |
22 | Šmídová Radmila | Rampušák TEAM Dobruška | B | 38 | 10 400 |
23 | Šišková Kateřina | Černilov 1 |
| 30 | 10 300 |
24 | Drtilová Lenka | (TOI TOI Dixi Bratislava) | A | 10 | 10 150 |
25 | Danielková Lenka | Lokálka Hradec Králové | B | 14 | 9 850 |
26 | Skořepová Eva | Pivnice U Bicana Hostinné | A | 8 | 9 800 |
27 | Mrzenová Aneta | ŠK Rebelové Myštěves | B | 20 | 9 400 |
28 | Štěpánová Marta | Bělečtí Démoni Běleč n.O. | D | 28 | 9 250 |
29 | Dolénková Soňa | Hradec Králové 2 | A | 22 | 9 200 |
30 | Karlecová Jana | Dřevěnka Plus Broumov | C | 10 | 8 850 |