Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/566)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 566 | Turnajů: 311

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři 3 22 25 32 30 000
2. Dolívka Jan CZE050891 B DC Löwen Hradec Králové 3 22 25 46 25 000
3. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové 2 22 24 25 24 500
4. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové 3 22 25 49 24 400
4. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové 2 22 24 36 24 400
6. Veselý Karel CZE001841 A DC Löwen Hradec Králové 2 22 24 52 24 200
7. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři 2 22 24 31 24 100
8. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 2 20 22 22 23 500
9. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 3 22 25 62 22 500
10. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 3 22 25 59 22 300
11. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové 3 22 25 40 21 400
12. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 1 22 23 58 21 100
13. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 22 22 32 20 800
14. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 22 22 41 20 300
15. Vachutka Jaroslav CZE002421 B DC Bumbálka Rusek 22 22 28 19 800
16. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři 2 14 16 16 19 700
17. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 2 22 24 25 19 400
18. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 22 23 34 19 300
18. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 3 22 25 68 19 300
20. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři 1 16 17 17 18 900
21. Hodyc Jan CZE029875 A Havana Club Hradec Králové 1 22 23 35 18 500
22. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 22 23 34 18 400
23. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 22 23 33 18 300
24. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 22 22 44 18 100
25. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 22 22 70 18 000
26. Bous Jiří CZE041295 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 22 22 23 17 700
27. Dušánek Roman CZE052898 C U Huberta Hradec Králové 1 22 23 25 17 600
28. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 22 24 41 17 400
29. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 ŠK Běleč nad Orlicí 22 22 44 17 200
30. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Chlumec n/C. 2 18 20 20 16 700
30. Kollert Radek CZE034918 C U Huberta Hradec Králové 1 22 23 29 16 700
30. Černý Jakub CZE054467 D U Huberta Hradec Králové 2 22 24 30 16 700
33. Kekelák Michal CZE057713 D U Huberta Hradec Králové 2 22 24 32 16 400
34. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 2 22 24 40 16 100
35. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 3 22 25 39 16 000
36. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí 22 22 22 15 900
37. Bíman Martin CZE044904 A DC Sharks Hradec Králové 1 20 21 21 15 500
38. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 22 22 34 15 100
39. Hošek Josef CZE029487 A Pavouci Hradec Králové 1 22 23 26 15 000
40. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 22 22 22 14 800
41. Šildberger Ivan CZE059555 D Votroci Běleč nad Orlicí 2 22 24 74 14 600
41. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 2 22 24 24 14 600
43. Havel Jan CZE016845 A DC Sharks Hradec Králové 22 22 22 14 400
44. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 1 22 23 28 14 300
45. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 20 20 20 13 700
46. Hruška Pavel CZE061578 Hradec Králové 22 22 29 13 500
47. Jirásek Milan CZE017094 B DC Löwen Hradec Králové 1 22 23 27 13 300
47. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim 2 12 14 14 13 300
49. Selichar Josef CZE047537 B DC Löwen Hradec Králové 22 22 31 13 200
50. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím 22 22 24 13 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:31:32