Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/124)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. Amatéři

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 124 | Turnajů: 202

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 ŠK Běleč nad Orlicí 22 22 44 17 200
2. Hruška Pavel CZE061578 Hradec Králové 22 22 29 13 500
3. Mach Lukáš CZE061572 U Huberta Hradec Králové 22 22 43 10 700
4. Cejpek Tomáš CZE061580 Rakeťáci Hradec Králové 22 22 25 9 800
5. Paštika Josef CZE007714 Hradec Králové 2 22 22 28 8 600
5. Buchta Tomáš CZE044301 Třebechovice p.O. 22 22 26 8 600
7. Pírko Miloš CZE036462 Hradec Králové 21 21 21 8 050
8. Bareš Václav CZE061583 Kosice 18 18 18 6 300
9. Sigmund Dominik CZE061557 Obědovice 19 19 19 5 850
10. Poskočil Jan CZE013549 Třebechovice pod Ore 15 15 15 5 250
11. Bambas Jiří CZE025670 Chlumec n/C 11 11 11 5 050
12. Lakatoš Vít CZE002087 Smidary 8 8 8 4 200
13. Stuchlík Michal CZE061555 Rychtáři Nové Město n.C. 12 12 12 3 700
14. Rys Martin CZE057708 Olešnice 8 8 8 3 600
15. Pavlíček David CZE030434 Hradec Králové 6 6 6 3 100
15. Kotek Tomáš CZE061588 Měník 8 8 8 3 100
17. Hejčl František CZE043745 Barchůvek 6 6 6 2 600
18. Brandejs Jakub CZE036229 ŠK Běleč nad Orlicí 6 6 6 2 200
18. Dvořák Vlastimil CZE057734 Barchůvek 4 4 4 2 200
20. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 3 3 3 2 150
21. Dvořák Tomáš CZE050063 1 1 2 2 2 050
22. Coufal Julius CZE060965 Hradec Králové 3 3 3 1 950
23. Chlíbek Lukáš CZE061593 Barracuda Hradec Králové 5 5 5 1 850
23. Šťastný Martin CZE022256 Nové Město 90 3 3 3 1 850
23. Hanuš Marcel CZE061591 Nový Bydžov 5 5 5 1 850
26. Vodička Martin CZE059699 Měník 6 6 6 1 800
26. Dostál David CZE060966 Hradec Králové 4 4 4 1 800
28. Kubíček Matěj CZE036074 Chlumec n/C 5 5 5 1 650
28. Žák Jan 1968 CZE060072 Zlín 1 3 4 4 1 650
28. Vacek Roman CZE014212 Hradec Králové 2 1 1 2 2 1 650
31. Vála Milan CZE015299 Příšovice 3 3 3 1 550
32. Moštěk Vlastimil CZE047282 Rychtářka Věkoše 4 4 4 1 500
32. Hanuš Pavel CZE060414 Měník 2 2 2 1 500
32. Jeremiáš Michal CZE001747 Třebechovice pod Ore 4 4 4 1 500
35. Rezek Josef CZE034073 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 1 450
35. Daňo Lukáš CZE061599 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 1 450
37. Dvořák Jiří CZE016632 Jeníkovice 1 1 2 2 1 350
38. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 1 2 3 3 1 300
38. Hejcman Josef CZE016858 Kosičky 2 2 2 1 300
38. Pilař Jakub CZE038524 Hradec Králové 4 4 4 1 300
41. Krejčí Lukáš CZE059502 Chlumec nad Cidlinou 3 3 3 1 250
41. Kekelák Lukáš CZE061597 Hradec Králové 3 3 3 1 250
41. Balický Jiří CZE023475 Hradec Králové 1 1 2 2 1 250
44. Stránský Jiří CZE036405 Chlumec n/C 3 3 3 1 150
44. Sadílek Jan CZE040015 Obědovice 3 3 3 1 150
46. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 2 2 2 1 100
47. Vašák Ondřej CZE060759 Měník 3 3 3 950
47. Vyleťal Filip CZE061548 Kratonohy 3 3 3 950
49. Smrček Břetislav CZE059309 Hradec Králové 2 2 2 900
49. Konšel Miloslav CZE019897 Vemena Hradec Králové 2 2 2 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:31:12