Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 81 | Turnajů: 220

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dolívka Jan CZE050891 B DC Löwen Hradec Králové 3 22 25 46 25 000
2. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 22 22 32 20 800
3. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 22 22 41 20 300
4. Vachutka Jaroslav CZE002421 B DC Bumbálka Rusek 22 22 28 19 800
5. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 22 23 34 18 400
6. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 22 22 44 18 100
7. Bous Jiří CZE041295 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 22 22 23 17 700
8. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí 22 22 22 15 900
9. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 22 22 22 14 800
10. Krčmář Ivo CZE045793 B U Huberta Hradec Králové 1 22 23 28 14 300
11. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 20 20 20 13 700
12. Jirásek Milan CZE017094 B DC Löwen Hradec Králové 1 22 23 27 13 300
13. Selichar Josef CZE047537 B DC Löwen Hradec Králové 22 22 31 13 200
14. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové 17 17 17 10 850
15. Kaniščev Boris CZE007983 B DC Löwen Hradec Králové 1 19 20 20 10 350
16. Tavali Libor CZE027328 B ŠK Běleč nad Orlicí 20 20 20 10 000
17. Rozdolský Marek CZE049326 B Dobřeňáci Dobřenice 17 17 17 9 950
18. Novák Jakub CZE033247 B Vlčáci 2011 Chlumec n.C. 16 16 16 8 400
19. Svoboda Jaroslav CZE001658 B Ferbek Hradec Králové 15 15 15 8 050
20. Nosek Jan 1984 CZE023485 B ŠK Black Sheep Hradec králové 13 13 13 7 750
21. Kotlár Aleš CZE022819 B Combeck Máslojedy 12 12 12 7 100
22. Sadílek Petr CZE039822 B Dobřeňáci Dobřenice 13 13 13 6 850
23. Kramář Miloš CZE010900 B Úletáři Hradec Králové 12 12 12 6 600
24. Mrštík Jakub CZE039798 B Dobřeňáci Dobřenice 17 17 17 6 550
25. Kabourek Michal CZE017096 B Combeck Máslojedy 10 10 10 6 300
26. Beránek František CZE016271 B Ferbek Hradec Králové 10 10 10 5 500
27. Synek Petr CZE018814 B DC Löwen Hradec Králové 9 9 9 5 050
28. Mach Jiří CZE001632 B Úletáři Hradec Králové 11 11 11 4 950
29. Křovák Petr CZE012953 B Úletáři Hradec Králové 5 5 5 4 250
30. Hruban Martin CZE039892 B Parta HIC Dobřenice 5 5 5 3 750
31. Brejla Lukáš CZE004536 B Combeck Máslojedy 4 4 4 3 600
32. Anděl Jan CZE016065 B DC Löwen Hradec Králové 6 6 6 3 200
33. Balihar Jaroslav CZE007915 B Motyčky Třebosice 5 5 5 3 150
34. Lejp Jiří CZE016090 B ŠK Black Sheep Hradec králové 7 7 7 3 050
35. Tomas David CZE056618 B Parta HIC Dobřenice 7 7 7 2 950
36. Raim Jan CZE017194 B Úletáři Hradec Králové 5 5 5 2 550
37. Čiháček Petr CZE033263 B Pavouci Hradec Králové 5 5 5 2 150
38. Pančiak Pavel CZE000928 B DC Stará hospoda Březhrad 3 3 3 2 050
39. Kovář Pavel CZE025867 B Combeck Máslojedy 2 2 2 1 700
40. Seifert Miroslav CZE057490 B Odpadlíci Neznášov 2 2 2 1 600
41. Javůrek Jiří CZE031615 B Upíři Hradec Králové 2 2 2 1 500
42. Vondráček David CZE028101 B DC Stará hospoda Březhrad 2 2 2 1 400
43. Holub Pavel CZE035378 B Pavouci Hradec Králové 2 2 2 1 300
43. Felbr Tomáš CZE044364 B H-Club Smiřice 2 2 2 1 300
43. Vlček David CZE039690 B Pod strání Hradec Králové 2 2 2 1 300
46. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 1 1 1 1 150
46. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 1 1 1 1 150
48. Beyer Jan CZE009227 B DC Stará hospoda Březhrad 2 2 2 1 100
49. Kolník Zdeněk CZE037740 B Telata Smržovka 1 1 2 2 1 050
49. Sedláček Miroslav CZE008453 B Hradec Králové 6 1 1 1 1 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:31:29