Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/87)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 87 | Turnajů: 268

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové 3 22 25 40 21 400
2. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 2 22 24 25 19 400
3. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 22 23 34 19 300
4. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 22 22 70 18 000
5. Dušánek Roman CZE052898 C U Huberta Hradec Králové 1 22 23 25 17 600
6. Kollert Radek CZE034918 C U Huberta Hradec Králové 1 22 23 29 16 700
7. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 2 22 24 40 16 100
8. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 2 22 24 24 14 600
9. Kopřiva Vladimír CZE046185 C Rychtáři Nové Město n.C. 22 22 22 12 900
10. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 19 19 19 12 350
11. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 1 22 23 25 12 100
12. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové 22 22 26 11 200
13. Blažek Martin CZE052395 C Happy Hippos Hradec Králové 2 22 24 25 11 100
14. Vokoun Leoš CZE014353 C ŠK Běleč nad Orlicí 18 18 18 11 000
15. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 22 22 36 10 800
16. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 20 20 20 10 700
17. Bareš Václav CZE010411 C DC No Score Kosice 18 18 18 9 900
18. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 16 16 16 9 800
19. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 22 22 35 9 600
20. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 13 13 13 8 850
21. Čihulek Pavel 2000 CZE057987 C Rychtáři Nové Město n.C. 18 18 18 8 700
22. Telinger Jaroslav CZE047181 C U Huberta Hradec Králové 15 15 15 8 650
23. Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice 22 22 25 8 500
24. Čihulek Pavel 1968 CZE016387 C Rychtáři Nové Město n.C. 15 15 15 8 450
25. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 18 18 18 8 400
26. Novotný Roman CZE018674 C ILL Niňo Hradec Králové 14 14 14 8 000
26. Všetečka Petr CZE011611 C No comment Předměřice 20 20 20 8 000
28. Holeček Martin CZE004918 C Hradec Králové 13 13 13 7 450
29. Kružík Michael CZE059126 C DC No Score Kosice 19 19 19 7 350
30. Rejda Patrik CZE029022 C ILL Niňo Hradec Králové 12 12 12 6 900
31. Krejčí Vlastimil CZE002785 C ŠK Běleč nad Orlicí 2 7 9 9 6 550
32. Lesák Vladimír CZE009014 C U Huberta Hradec Králové 13 13 13 6 250
33. Steiner Jaroslav CZE011362 C U Huberta Hradec Králové 10 10 10 6 200
34. Houška Jan CZE001409 C Soptíci Hradec Králové 2 5 7 7 6 050
35. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové 12 12 12 5 500
36. Lán Lukáš CZE026268 C ŠK Běleč nad Orlicí 9 9 9 5 150
37. Pavlovič Petr CZE013441 C Těsně vedle Plačice 9 9 9 4 350
38. Šťastný Jiří CZE018370 C Rychtáři Nové Město n.C. 10 10 10 4 300
39. Knop Milan CZE023782 C Emírovci Pohřebačka 6 6 6 4 200
40. Bolech Filip CZE053702 C Pivní Tácky Pardubice 5 5 5 4 050
41. Krejčík František CZE002551 C DC Sniper Librantice 5 5 5 3 850
42. Mlateček Roman CZE040058 C Rebelové Dolní Přím 8 8 8 3 600
43. Brzek Vladimír CZE010478 C DC No Score Kosice 7 7 7 3 050
44. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 5 5 5 2 750
45. Veselovský Jaroslav CZE011569 C No comment Předměřice 1 4 5 5 2 500
46. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 4 4 4 2 200
46. Hanuš Petr CZE016830 C ILL Niňo Hradec Králové 4 4 4 2 200
48. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice 4 4 4 2 000
49. Mencl Miloš CZE023637 C AK Kamikadze Hr. Králové 4 4 4 1 900
50. Krušina Pavel CZE020514 C Soptíci Hradec Králové 5 5 5 1 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:30:51