Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 84 | Turnajů: 220

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dušánek Roman CZE052898 C U Huberta Hradec Králové 1 17 18 24 15 550
2. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 17 18 25 15 450
3. Šprinc Ota CZE000297 C Hrádek Boys 2 16 18 18 14 800
4. Kůžel Jan CZE041121 C No comment Předměřice 3 17 20 24 14 650
5. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 17 17 61 13 650
6. Kollert Radek CZE034918 C U Huberta Hradec Králové 1 17 18 22 12 650
7. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 2 17 19 29 12 250
8. Široký Oldřich CZE045802 C Řepy Hradec Králové 2 17 19 20 11 850
9. Kopřiva Vladimír CZE046185 C Rychtáři Nové Město n.C. 17 17 20 10 850
10. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 15 15 15 9 950
11. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 1 17 18 19 9 750
11. Blažek Martin CZE052395 C No comment Předměřice 2 17 19 24 9 750
13. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 15 15 15 9 350
13. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 17 17 18 9 350
15. Vokoun Leoš CZE014353 C ŠK Běleč nad Orlicí B 15 15 15 8 850
16. Bareš Václav CZE010411 C DC No Score Kosice 15 15 15 8 450
17. Čihulek Pavel 2000 CZE057987 C Rychtáři Nové Město n.C. 17 17 17 8 350
18. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 17 17 30 8 150
19. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové 16 16 16 8 000
20. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 17 17 28 7 650
21. Čihulek Pavel 1968 CZE016387 C Rychtáři Nové Město n.C. 13 13 13 7 550
22. Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice 17 17 23 7 150
23. Novotný Roman CZE018674 C ILL Niňo Hradec Králové 11 11 11 6 750
24. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 13 13 13 6 350
24. Rejda Patrik CZE029022 C ILL Niňo Hradec Králové 11 11 11 6 350
26. Telinger Jaroslav CZE047181 C U Huberta Hradec Králové 12 12 12 6 300
27. Houška Jan CZE001409 C Soptíci Hradec Králové 2 5 7 7 6 050
28. Kružík Michael CZE059126 C DC No Score Kosice 15 15 15 5 650
29. Krejčí Vlastimil CZE002785 C ŠK Běleč nad Orlicí C 2 5 7 7 5 250
30. Všetečka Petr CZE011611 C No comment Předměřice 13 13 13 4 950
31. Holeček Martin CZE004918 C Hradec Králové 9 9 9 4 750
32. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové 10 10 10 4 500
32. Lesák Vladimír CZE009014 C U Huberta Hradec Králové 10 10 10 4 500
34. Knop Milan CZE023782 C Emírovci Pohřebačka 6 6 6 4 200
35. Bolech Filip CZE053702 C Pivní Tácky Pardubice 5 5 5 4 050
36. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 7 7 7 3 950
37. Krejčík František CZE002551 C DC Sniper Librantice 5 5 5 3 850
38. Lán Lukáš CZE026268 C ŠK Běleč nad Orlicí C 7 7 7 3 750
38. Šťastný Jiří CZE018370 C Rychtáři Nové Město n.C. 9 9 9 3 750
40. Steiner Jaroslav CZE011362 C U Huberta Hradec Králové 6 6 6 3 500
41. Mlateček Roman CZE040058 C Rebelové Dolní Přím 7 7 7 3 250
42. Brzek Vladimír CZE010478 C DC No Score Kosice 7 7 7 3 050
43. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 5 5 5 2 750
44. Veselovský Jaroslav CZE011569 C No comment Předměřice 1 4 5 5 2 500
45. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 4 4 4 2 200
46. Mencl Miloš CZE023637 C AK Kamikadze Hr. Králové 4 4 4 1 900
47. Krušina Pavel CZE020514 C Soptíci Hradec Králové 5 5 5 1 850
48. Kušina Jan CZE001764 C Buď A.L.F. Roudnice 4 4 4 1 800
49. Roušal Milan CZE039637 C Rebelové Dolní Přím 4 4 4 1 700
49. Kružík Jan CZE049101 C DC No Score Kosice 4 4 4 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:12

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:12:03