Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/208)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. D

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 208 | Turnajů: 375

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 4 27 31 77 27 650
2. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 4 27 31 73 27 550
3. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 3 27 30 87 23 050
4. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 27 28 42 21 550
5. Černý Jakub CZE054467 D Bludný šípy XXL Hradec Králové 3 27 30 37 21 450
6. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 4 27 31 45 19 350
7. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 27 27 39 18 450
8. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 3 27 30 92 18 350
9. Kekelák Michal CZE057713 D U Huberta Hradec Králové 2 27 29 32 18 150
10. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím 27 27 40 18 050
11. Sobotka Lukáš CZE044188 D Pod strání Hradec Králové 1 27 28 56 14 750
12. Sternwald Martin CZE039833 D Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 27 27 43 14 450
13. Brendl Rudolf CZE055603 D Hradec Králové 1 27 28 42 14 150
14. Vlasák Jan CZE047605 D U Huberta Hradec Králové 27 27 37 14 050
15. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 27 27 33 13 850
16. Hemerka Lukáš CZE039658 D U Huberta Hradec Králové 27 27 32 13 650
17. Anděra Robert CZE058633 D Brutální Nikita Hradec Králové 27 27 32 12 650
18. Kujal Josef CZE056720 D Punde TO Hradec Králové 1 21 22 22 12 550
19. Pilař Marcel CZE019010 D Rychtářka Věkoše 1 27 28 35 12 450
20. Štěpánek Pavel CZE002409 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 27 28 29 12 150
21. Burdych Radek CZE016486 D No comment Předměřice 21 21 21 11 950
22. Ouvín Miroslav CZE055614 D U Huberta Hradec Králové 27 27 45 11 650
23. Macháček Josef CZE033821 D ŠK Bubo Hradec Králové 27 27 30 11 350
24. Pražák Marek CZE027418 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 15 17 17 11 050
25. Rohr Milan CZE047218 D ŠK Bubo Hradec Králové 27 27 31 10 850
26. Obermajer Oldřich CZE002821 D Hradec Králové 2 27 27 42 10 650
27. Rabas Štěpán CZE049355 D U Huberta Hradec Králové 27 27 42 10 550
28. Stránský David CZE052389 D U Huberta Hradec Králové 27 27 27 10 450
28. Suchý Jakub CZE034727 D Captains No.1 Hradec Králové 25 25 25 10 450
28. Rafael Martin CZE059128 D Rychlá Rota Hradec Králové 1 25 26 26 10 450
28. Douda Jaroslav CZE051298 D Rakeťáci Hradec Králové 1 27 28 39 10 450
32. Klapač Petr CZE051621 D Hradec Králové 1 26 27 27 10 200
33. Charous Milan CZE016511 D U Huberta Hradec Králové 27 27 27 9 850
34. Strnad Josef CZE050453 D Hrobaři Hradec Králové 27 27 34 9 550
35. Špráchal Radek CZE057704 D Piráti GOBI Hradec Králové 22 22 22 9 500
36. Zajíc Jan CZE052318 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 19 20 20 9 450
36. Gregora Pavel CZE058143 D Piráti GOBI Hradec Králové 25 25 25 9 450
38. Rydrych Derek CZE055985 D Hradec Králové 27 27 28 9 350
39. Valášek Martin CZE052952 D Haluzáci Hradec králové 1 26 27 27 9 200
39. Poláček Jakub CZE055983 D U Huberta Hradec Králové 2 22 24 24 9 200
41. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové 1 20 21 21 9 100
42. Slezák Michal CZE057760 D Upíři Hradec Králové 1 21 22 22 8 950
42. Sevič Ladislav CZE058886 D Barracuda Hradec Králové 27 27 30 8 950
44. Pokorný Michal CZE044912 D ŠK Bubo Hradec Králové 24 24 24 8 900
45. Ďoubal Stanislav CZE055273 D 27 27 34 8 450
46. Černý Petr CZE033264 D Raci Račice 19 19 19 8 250
47. Hloušek Petr CZE004371 D ŠK Rebelové Myštěves 19 19 19 7 850
48. Bednář David CZE056617 D U Huberta Hradec Králové 21 21 21 7 750
49. Vašíček Jiří CZE041454 D Raci Račice 19 19 19 7 550
49. Veselka Tomáš CZE001263 D ŠK Black Sheep Hradec králové 11 11 11 7 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 18:49

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 18:49:34