Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/125)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 125 | Turnajů: 267

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 2 22 24 33 19 500
2. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 2 22 24 63 19 300
2. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Mašinky Hradec Králové 3 22 25 84 19 300
4. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí 3 22 25 55 17 600
5. Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Nové Město n.C. 3 22 25 52 15 700
6. Mašková Magdaléna CZE046153 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 22 23 28 15 400
7. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 3 22 25 49 13 200
8. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 22 23 65 12 600
9. Tomková Martina CZE042745 B U Huberta Hradec Králové 2 22 24 33 11 000
10. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 1 22 23 62 10 700
11. Marešová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 18 18 18 10 200
11. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 3 22 25 34 10 200
13. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 2 22 24 28 10 000
14. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 22 23 23 9 600
15. Šedivá Kopta CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 22 22 26 8 900
16. Sedláčková Martina CZE059130 D Mašinky Hradec Králové 22 22 31 8 800
17. Meuerová Klára CZE061568 Hradec Králové 22 22 25 8 700
18. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 22 22 30 8 600
19. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 13 15 15 8 350
20. Lhotáková Lucie CZE048840 D ŠK Běleč nad Orlicí 22 22 24 8 100
20. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 12 12 12 8 100
22. Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Nové Město n.C. 2 9 11 11 7 950
23. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 15 15 15 7 250
24. Dejdarová Šárka CZE059121 D Brutální Nikita Hradec Králové 19 19 19 6 550
25. Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí 17 17 17 5 950
26. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 13 13 13 5 450
27. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 13 13 13 5 150
28. Priskinová Marie CZE059951 Měník 16 16 16 5 000
29. Čiháčková Martina CZE035633 C U Huberta Hradec Králové 1 8 9 9 4 400
30. Mikulová Jana CZE003207 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 6 7 7 3 900
31. Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové 9 9 9 3 750
32. Seidlová Marcela CZE000199 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 5 6 6 3 650
33. Macháčková Iva CZE007729 Hradec Králové 16 8 8 8 3 300
34. Dvořáková Lenka CZE058885 Hradec Králové 10 10 10 3 100
35. Hrušová Vlasáková CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 7 8 8 2 950
36. Groligová Miroslava CZE032062 D Pod strání Hradec Králové 8 8 8 2 900
37. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 750
37. Moravcová Lenka CZE011082 Skřivany 7 7 7 2 750
39. Donátová Barbora CZE059119 D Žoldnéři Hradec Králové 7 7 7 2 650
40. Kadlečková Lucie CZE061587 Hradec Králové 1 5 6 6 2 450
40. Kočová Lenka CZE032227 Rychtářka Věkoše 1 5 6 6 2 450
42. Bozáňová Ilona CZE016831 D DC Devils Hradec Králové 1 1 2 2 2 350
42. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 350
44. Dolénková Soňa CZE016615 Hradec Králové 2 8 8 8 2 200
45. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 3 3 3 2 150
46. Štěpánová Helena CZE024211 D 6 6 6 2 100
46. Hanušová Alena CZE057719 Měník 6 6 6 2 100
46. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 2 100
49. Kvapilová Andrea CZE061574 Hradec Králové 5 5 5 2 050
50. Kolníková Krystyna CZE048912 B Telata Smržovka 1 1 2 2 1 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:31:21