Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/98)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - ženy kat. C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 98 | Turnajů: 200

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 2 17 19 52 16 050
2. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Mašinky Hradec Králové 3 17 20 63 15 550
3. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí A 3 17 20 45 14 450
4. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 3 17 20 40 10 850
5. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 17 18 54 9 950
6. Marešová Dana CZE052391 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 17 17 17 9 850
7. Rafaelová Marcela CZE054438 Hradec Králové 3 17 20 28 8 350
8. Šimková Dominika CZE059559 D Mašinky Hradec Králové 1 17 18 47 8 250
9. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 2 17 19 22 8 150
10. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí A 1 17 18 19 7 850
11. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 11 11 11 7 150
12. Meuerová Klára Hradec Králové 17 17 21 7 050
13. Hanušová Andrea CZE050060 Měník 14 14 14 6 600
14. Sedláčková Martina CZE059130 D Mašinky Hradec Králové 17 17 19 6 250
14. Lhotáková Lucie CZE048840 D Mašinky Hradec Králové 17 17 18 6 250
16. Černovská Michaela CZE026559 D Bělečtí Divočáci Běleč n.O. 14 14 14 5 100
16. Denková Iveta CZE057736 Hradec Králové 12 12 12 5 100
18. Hanušová Marcela CZE056907 Měník 12 12 12 4 800
19. Dejdarová Šárka CZE059121 D Brutální Nikita Hradec Králové 13 13 13 4 450
20. Čiháčková Martina CZE035633 C U Huberta Hradec Králové 1 8 9 9 4 400
21. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 12 12 12 4 300
22. Mikulová Jana CZE003207 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 6 7 7 3 900
23. Priskinová Marie CZE059951 Měník 11 11 11 3 750
24. Seidlová Marcela CZE000199 C DC Vrtule XXL Hradec Králové 1 5 6 6 3 650
25. Macháčková Iva CZE007729 Hradec Králové 16 8 8 8 3 300
26. Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové 1 7 8 8 2 950
27. Groligová Miroslava CZE032062 D Pod strání Hradec Králové 8 8 8 2 900
28. Dvořáková Lenka CZE058885 Hradec Králové 9 9 9 2 750
28. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 750
30. Beránková Michaela CZE048966 D Mašinky Hradec Králové 6 6 6 2 500
31. Kočová Lenka CZE032227 Rychtářka Věkoše 1 5 6 6 2 450
32. Moravcová Lenka CZE011082 DATWYLER Dartes Nový Bydžov 6 6 6 2 400
33. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 350
33. Bozáňová Ilona CZE016831 D DC Devils Hradec Králové 1 1 2 2 2 350
35. Kvapilová Andrea Hradec Králové 5 5 5 2 050
36. Donátová Barbora CZE059119 D Piráti GOBI Hradec Králové 6 6 6 2 000
37. Hanušová Alena CZE057719 Měník 5 5 5 1 650
38. Kadlečková Lucie Hradec Králové 1 2 3 3 1 500
39. Hrubá Veronika CZE035815 D Union Stars Hradec Králové 1 1 2 2 1 350
40. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 1 1 1 1 300
40. Štěpánová Helena CZE024211 D ŠK Kozlovka Hradec Králové 4 4 4 1 300
42. Oudrnická Lucie CZE057725 D d´Arts Obědovice 5 5 5 1 250
43. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 2 2 2 1 200
43. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 2 2 2 1 200
43. Chalašová Jana CZE033059 Hradec Králové 4 4 4 1 200
46. Drozdová Jana CZE048838 D U Huberta Hradec Králové 3 3 3 1 150
46. Borůvková Radka CZE016443 Bumbálka Rusek III. 3 3 3 1 150
48. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 2 2 2 1 100
49. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 3 3 3 1 050
50. Kloučková Zdeňka CZE043458 C DC Sniper Librantice 2 2 2 1 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:10:39