Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1221)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1221 | Turnajů: 793

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 138 139 139 139
2. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 4 118 122 122 122
3. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 7 105 112 112 112
4. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 3 104 107 107 107
5. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 7 91 98 98 98
6. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 90 97 97 97
7. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 84 90 90 90
8. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 83 89 89 89
9. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 84 88 88 88
10. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 4 81 85 85 85
11. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 4 79 83 83 83
12. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 7 72 79 79 79
13. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 6 68 74 74 74
13. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 5 69 74 74 74
15. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 3 70 73 73 73
15. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 6 67 73 73 73
17. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 7 65 72 72 72
18. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 65 71 71 71
19. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 2 66 68 68 68
20. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Mašinky Hradec Králové 6 58 64 64 64
20. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 5 59 64 64 64
22. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice 3 60 63 63 63
23. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 62 62 62 62
24. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 6 55 61 61 61
24. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 6 55 61 61 61
26. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 10 50 60 60 60
27. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 6 53 59 59 59
28. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 10 46 56 56 56
29. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 2 53 55 55 55
29. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 6 49 55 55 55
31. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 6 48 54 54 54
31. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 5 49 54 54 54
31. Šildberger Ivan CZE059555 D Votroci Běleč nad Orlicí 4 50 54 54 54
34. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 50 53 53 53
34. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 4 49 53 53 53
34. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 4 49 53 53 53
37. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 6 46 52 52 52
38. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 2 49 51 51 51
38. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 51 51 51 51
40. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 6 44 50 50 50
40. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 4 46 50 50 50
42. Šimková Dominika CZE059559 D Mašinky Hradec Králové 2 47 49 49 49
42. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 47 49 49 49
42. Šulitka Miroslav CZE046346 D Salamandr Malé Svatoňovice 49 49 49 49
42. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 3 46 49 49 49
42. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 6 43 49 49 49
47. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 5 43 48 48 48
47. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 4 44 48 48 48
47. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 5 43 48 48 48
50. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 6 41 47 47 47
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:08:37