Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1282)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1282 | Turnajů: 961

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 187 188 188 188
2. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 4 140 144 144 144
3. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 125 132 132 132
4. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 3 128 131 131 131
5. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 109 116 116 116
6. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 7 104 111 111 111
7. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 102 106 106 106
8. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 4 99 103 103 103
9. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 95 101 101 101
10. Bedlivý Pavel CZE004877 B ŠK Republika Úpice 6 94 100 100 100
11. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 5 92 97 97 97
12. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 4 91 95 95 95
13. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 3 91 94 94 94
14. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 86 92 92 92
15. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 85 91 91 91
15. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 7 84 91 91 91
17. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 2 88 90 90 90
18. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Mašinky Hradec Králové 6 79 85 85 85
19. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice 3 80 83 83 83
20. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 7 75 82 82 82
20. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 10 72 82 82 82
22. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 5 75 80 80 80
23. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 4 70 74 74 74
23. Šildberger Ivan CZE059555 D Votroci Běleč nad Orlicí 4 70 74 74 74
25. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 6 67 73 73 73
26. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 71 71 71 71
26. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 6 65 71 71 71
28. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 70 70 70 70
29. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 6 63 69 69 69
30. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 68 68 68 68
30. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 6 62 68 68 68
32. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 2 64 66 66 66
33. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 62 65 65 65
33. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 6 59 65 65 65
33. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 5 60 65 65 65
36. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 2 62 64 64 64
36. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 6 58 64 64 64
36. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 4 60 64 64 64
39. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 6 57 63 63 63
40. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 4 58 62 62 62
40. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 6 56 62 62 62
42. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 59 61 61 61
43. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 5 55 60 60 60
43. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 6 54 60 60 60
45. Šulitka Miroslav CZE046346 D Velké Svatoňovice 59 59 59 59
45. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 2 57 59 59 59
47. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 10 48 58 58 58
47. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 3 55 58 58 58
49. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Úpice 4 53 57 57 57
49. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 4 53 57 57 57
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:30:37