Profily klubů a družstev
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga jih o udržení 272640 Bludný šípy XXL Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
A Extraliga jih o udržení 52736 Bumbálka Rusek DC Bumbálka Rusek Hradec Králové Dart´s PUB
A Extraliga jih o udržení 70400 Marvin Hradec Králové DC Marvin Hradec Králové Hradec Králové Kukleny Beseda
A Extraliga jih o udržení 4356 Notorklub Sopotnice Notorklub Sopotnice Sopotnice Na hřišti
A Extraliga jih o udržení 8766 Rebelové Myštěves ŠK Rebelové Myštěves Myštěves Obecní hostinec
A Extraliga jih o udržení 245504 Zippo team Chlumec n/C. Zippo team Chlumec n/C. Chlumec n/C Darts CLUB
A Extraliga o titul 38656 Kobry Trutnov Kobry Trutnov Na Stadionu restaurace
A Extraliga o titul 6916 Lucky Darts Jičín Lucky Darts Jičín Štěstí Cafe bar
A Extraliga o titul 232704 Pivaři Habřina Pivaři Habřina Habřina Habřinka
A Extraliga o titul 50228 Prima Plus Česká Skalice DC Prima Česká Skalice CD bar
A Extraliga o titul 229632 Sharks Hradec Králové DC Sharks Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
A Extraliga o titul 2820 The Badgers Kostelec nad Orlicí The Badgers Kostelec n/O Kostelec n/O Na Skale
A Extraliga o titul 232192 Truhles Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků
A Extraliga o titul 1588 U Soudku Arnultovice U Soudku Arnultovice U Soudku restaurant
A Extraliga jih základní část 272640 Bludný šípy XXL Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
A Extraliga jih základní část 52736 Bumbálka Rusek DC Bumbálka Rusek Hradec Králové Dart´s PUB
A Extraliga jih základní část 70400 Marvin Hradec Králové DC Marvin Hradec Králové Hradec Králové Kukleny Beseda
A Extraliga jih základní část 4356 Notorklub Sopotnice Notorklub Sopotnice Sopotnice Na hřišti
A Extraliga jih základní část 232704 Pivaři Habřina Pivaři Habřina Habřina Habřinka
A Extraliga jih základní část 8766 Rebelové Myštěves ŠK Rebelové Myštěves Myštěves Obecní hostinec
A Extraliga jih základní část 229632 Sharks Hradec Králové DC Sharks Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
A Extraliga jih základní část 2820 The Badgers Kostelec nad Orlicí The Badgers Kostelec n/O Kostelec n/O Na Skale
A Extraliga jih základní část 232192 Truhles Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků
A Extraliga jih základní část 245504 Zippo team Chlumec n/C. Zippo team Chlumec n/C. Chlumec n/C Darts CLUB
B I.liga Hradec Králové 9791 Comeback Máslojedy Combeck Máslojedy Máslojedy U Kulatý báby
B I.liga Hradec Králové 283136 Čertovi švagři Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště
B I.liga Hradec Králové 263936 Darters Pod strání Hradec Králové Darters Pod Strání HK Hradec Králové Pod Strání
B I.liga Hradec Králové 16702 Dobřeňáci Dobřenice Dobřeňáci Dobřenice Dobřenice U Nosků
B I.liga Hradec Králové 6974 Ferbek Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec
B I.liga Hradec Králové 831 H-CLUB Smiřice H-Club Smiřice Smiřice H-Club
B I.liga Hradec Králové 1075 Havana Club Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
B I.liga Hradec Králové 164608 Kocouři Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN
B I.liga Hradec Králové 69376 Löwen Hradec Králové DC Löwen Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
B I.liga Hradec Králové 11070 Odpadlíci Neznášov Odpadlíci Neznášov Neznášov U Krušiny
B I.liga Hradec Králové 13631 Parta HIC Pravy Parta HIC Dobřenice Dobřenice U Nosků
B I.liga Hradec Králové 180736 Pavouci Hradec Králové Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
B I.liga Hradec Králové 92416 Republika Březhrad DC Stará hospoda Březhrad Březhrad Stará hospoda
B I.liga Hradec Králové 251392 ŠK Běleč nad Orlicí B ŠK Běleč nad Orlicí B Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
B I.liga Hradec Králové 284928 Úletáři Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club
B I.liga Hradec Králové 16703 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Vlčáci 2011 Chlumec n.C. Chlumec n/C Darts CLUB
C II.liga Hradec Králové 3919 Bazinga Hradec Králové DC Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Café Bar Albert
C II.liga Hradec Králové 74240 DC No Score Kosice DC No Score Kosice Kosice Pod Lípama
C II.liga Hradec Králové 3390 DC Sniper Librantice DC Sniper Librantice Hradec Králové Slatina Osvěžovna
C II.liga Hradec Králové 131072 Hrádek Boys Hrádek Boys Hrádek na kopečku
C II.liga Hradec Králové 16447 ILL Niňo Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
C II.liga Hradec Králové 20287 Mimikry Hradec Králové Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Na Staré
C II.liga Hradec Králové 4158 No comment Hradec Králové No comment Předměřice Hradec Králové Pod Strání
C II.liga Hradec Králové 195840 Rebelové Dolní Přím Rebelové Dolní Přím Dolní Přím - Obecní hostinec
C II.liga Hradec Králové 267264 Rumídci Roudnice Rumídci Roudnice Roudnice Hospoda U Formana
C II.liga Hradec Králové 202240 Rychtáři Nové Město n/C Rychtáři Nové Město n.C. Chlumec n/C Darts CLUB
C II.liga Hradec Králové 10046 Sokolí péra Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
C II.liga Hradec Králové 214272 Soptíci Hradec Králové Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar
C II.liga Hradec Králové 6206 ŠK Běleč nad Orlicí C ŠK Běleč nad Orlicí C Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
C II.liga Hradec Králové 233216 Těsně vedle Hradec Králové Těsně vedle Plačice Hradec Králové Na bjelidle
C II.liga Hradec Králové 208640 The Immortals Hradec Králové The Immortals Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání
C II.liga Hradec Králové 318 Želáci Želí Želáci Želí Želí Osvěžovna
D III.liga A Hradec Králové 112128 Emírovci Pohřebačka Emírovci Pohřebačka Pohřebačka Soukr.Klub
D III.liga A Hradec Králové 255744 Hrobaři Hradec Králové Hrobaři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
D III.liga A Hradec Králové 124672 HSK U Marťase Hradec Králové HSK Hradec Králové Hradec Králové U Marťase
D III.liga A Hradec Králové 19006 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
D III.liga A Hradec Králové 18688 Mašinky Hradec Králové Mašinky Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
D III.liga A Hradec Králové 178688 Omnirecord Hradec Králové Omnirecord Hradec Králové Hradec Králové Malšovice Kuželna
D III.liga A Hradec Králové 13630 Pod strání B Hradec Králové Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání
D III.liga A Hradec Králové 5711 pod Vodníci Hradec Králové pod Vodníci Hradec Králové Hradec Králové U Dvořáků
D III.liga A Hradec Králové 20030 Raci Račice Raci Račice Račice U Střelce
D III.liga A Hradec Králové 847 Rebelové z Prorocka Hradec Králové Rebelové z Prorocka Hradec Králové Hradec Králové Jonáš-Prorock
D III.liga A Hradec Králové 15616 Severní vítr Hradec Králové Severní vítr Hradec Králové Hradec Králové Kondic
D III.liga A Hradec Králové 251136 ŠK Běleč nad Orlicí A ŠK Běleč nad Orlicí A Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
D III.liga A Hradec Králové 3391 ŠK Pod strání Hr.Králové Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání
D III.liga A Hradec Králové 3902 Tygři z Neznášova B Tygři z Neznášova B Neznášov U Krušiny
D III.liga A Hradec Králové 5694 Tygři z Neznášova C Tygři z Neznášova C Neznášov U Krušiny
D III.liga A Hradec Králové 267520 U Huberta D Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
D III.liga B Hradec Králové 22016 Barracuda Hradec Králové Barracuda Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle
D III.liga B Hradec Králové 2127 Bělečtí Divočáci Běleč n.O. Bělečtí Divočáci Běleč n.O. Běleč n.O. Bistro U Štěpánků
D III.liga B Hradec Králové 6718 Biřička Hradec Králové ŠK Biřička Hradec Králové Hradec Králové U Pavlíny Biřička
D III.liga B Hradec Králové 6223 Black Sheep Hradec Králové ŠK Black Sheep Hradec králové Hradec Králové Pivnice C 34
D III.liga B Hradec Králové 33536 Buď A.L.F. Roudnice Buď A.L.F. Roudnice Roudnice Hospoda U Formana
D III.liga B Hradec Králové 56576 Devils Hradec Králové DC Devils Hradec Králové Hradec Králové Klub na výstavišti
D III.liga B Hradec Králové 4159 MATYs bar Hradec Králové DC MATYs bar Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
D III.liga B Hradec Králové 169984 NK Harakiri Hradec Králové NK Harakiri Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar
D III.liga B Hradec Králové 5438 Punde TO Hradec Králové Punde TO Hradec Králové Hradec Králové Country club Lucie
D III.liga B Hradec Králové 13375 Rebelové Dolní Přím B Rebelové Dolní Přím Dolní Přím - Obecní hostinec
D III.liga B Hradec Králové 39680 Rebelové Myštěves B ŠK Rebelové Myštěves Myštěves Obecní hostinec
D III.liga B Hradec Králové 27711 Sluníčko Smiřice DC Sluníčko Smiřice Smiřice Sport Gril BAR
D III.liga B Hradec Králové 214784 South Park Cows Hr.Králové South Park Cows Hr.Král. Hradec Králové Na rozcestí
D III.liga B Hradec Králové 260864 ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
D III.liga B Hradec Králové 28735 U Huberta Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
D III.liga B Hradec Králové 5199 Upíři Hradec Králové Upíři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB
E.liga Divize A Hradec Králové 5376 AK Kamikadze Hr. Králové AK Kamikadze Hr. Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
E.liga Divize A Hradec Králové 20031 Beseda Hradec Králové Beseda Kukleny Hradec Králové Hradec Králové Kukleny Beseda
E.liga Divize A Hradec Králové 2895 Dravci ze Mlejna Pohřebačka Dravci ze Mlejna Pohřebačka Pohřebačka Soukr.Klub
E.liga Divize A Hradec Králové 5967 Haluzáci Hradec Králové Haluzáci Hradec králové Věkoše Rychtářka
E.liga Divize A Hradec Králové 4670 Harpuny Hradec Králové ŠK Harpuny Hradec Králové Hradec Králové U Báby
E.liga Divize A Hradec Králové 145920 Klucy Hradec Králové Klucy Hradec Králové Hradec Králové Smíchovská restaurace
E.liga Divize A Hradec Králové 2367 Marťánci Hradec Králové Marťánci Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec
E.liga Divize A Hradec Králové 4175 Metro Hradec Králové Metro Hradec Králové Hradec Králové Morava
E.liga Divize A Hradec Králové 27967 Pohoda Hradec Králové Pohoda Hradec Králové Hradec Králové Pohoda
E.liga Divize A Hradec Králové 2623 Praskačka Praskačka Na hřišti Urbanice
E.liga Divize A Hradec Králové 6991 Rebelové Dolní Přím C Rebelové Dolní Přím Dolní Přím - Obecní hostinec
E.liga Divize A Hradec Králové 3407 Rychlá Rota Hradec Králové Rychlá Rota Hradec Králové Hradec Králové U Bejka
E.liga Divize A Hradec Králové 9278 Rychtářka Věkoše Rychtářka Věkoše Věkoše Rychtářka
E.liga Divize A Hradec Králové 2879 U Skokana Hradec Králové U Skokana Hradec Králové Hradec Králové U Skokana
E.liga Divize A Hradec Králové 144384 Vrtule XXL Hradec Králové DC Vrtule XXL Hradec Králové Hradec Králové Věkoše U Letců
E.liga Divize B Hradec Králové 4943 Bombarďáci Lhota pod Libčany ŠK Bombarďáci Lhota pod Libčany Želí Osvěžovna
E.liga Divize B Hradec Králové 575 Captains no.1 Hradec Králové Captains No.1 Hradec Králové Hradec Králové Bar no.1
E.liga Divize B Hradec Králové 6479 d´Arts Obědovice d´Arts Obědovice Obědovice U Vavřince
E.liga Divize B Hradec Králové 1615 El Presidento Hradec Králové El Presidento Hradec Králové Hradec Králové Kozlovka
E.liga Divize B Hradec Králové 261632 Kozlovka Hradec Králové ŠK Kozlovka Hradec Králové Hradec Králové Kozlovka
E.liga Divize B Hradec Králové 4926 Orličtí Rytíři Hradec Králové Orličtí Rytíři Hradec Králové Hradec Králové Orlice Bar a Club
E.liga Divize B Hradec Králové 6400 Plavci od Hrušky Hradec Králové Plavci od Hrušky Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka U hrušky
E.liga Divize B Hradec Králové 30271 Řepy Hradec Králové Řepy Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club
E.liga Divize B Hradec Králové 6735 Sršni Starý Bydžov Sršni Starý Bydžov Starý Bydžov Obecní hospoda
E.liga Divize B Hradec Králové 9790 The Sharks Hradec Králové The Sharks Hradec Králové Hradec Králové Orlice Bar a Club
E.liga Divize B Hradec Králové 26175 U Huberta C Hradec Králové U Huberta Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus
E.liga Divize B Hradec Králové 237312 Union Stars Hradec Králové Union Stars Hradec Králové Hradec Králové U Báby
E.liga Divize B Hradec Králové 242432 Votroci Hradec Králové Votroci Běleč nad Orlicí Hradec Králové Kozlovka
E.liga Divize B Hradec Králové 7247 Zdechliny Zdechovice Zdechliny Zdechovice Zdechovice Hostinec
F.liga Přebor Hradec Králové 8015 Andělé z Prorocka Hradec Králové Andělé z Prorocka Hradec Králové Hradec Králové Jonáš-Prorock
F.liga Přebor Hradec Králové 190720 Brutální Nikita Hradec Králové Brutální Nikita Hradec Králové Hradec Králové U Dvořáků
F.liga Přebor Hradec Králové 32063 Chudeřičtí Mimoni Mimoni Chudeřice Chudeřice Hostinec
F.liga Přebor Hradec Králové 33087 Darts Stehlík Nový Bydžov Darts Stehlík Nový Bydžov Nový Bydžov Restaurace U Stehlíku
F.liga Přebor Hradec Králové 32575 Piráti GOBI Hradec Králové Piráti GOBI Hradec Králové Hradec Králové U Žoldnéře
F.liga Přebor Hradec Králové 7759 SPŠ Stračov SPŠ Stračov Stračov Klubovna
F.liga Přebor Hradec Králové 32319 Vajeno Stars Hradec Králové - vyloučeno
F.liga Přebor Hradec Králové 7503 Vikingové Neznášov Vikingové Neznášov Neznášov U Krušiny
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 21:16

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 21:16:06