Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga jih základní část
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 9.9.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
1. Út 11.9.2018 Notorklub Sopotnice Pivaři Habřina Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
1. Út 11.9.2018 Truhles Hradec Králové Vlčáci 2011 Chlumec n/C Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
1. Út 11.9.2018 Rebelové Myštěves The Badgers Kostelec nad Orlicí Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
1. Út 11.9.2018 Zippo team Chlumec n/C. Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
2. Ne 16.9.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Truhles Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
2. Ne 16.9.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Notorklub Sopotnice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
2. Út 18.9.2018 Sharks Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
2. Út 18.9.2018 Pivaři Habřina Čertovi švagři Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
2. Út 18.9.2018 Zippo team Chlumec n/C. Rebelové Myštěves Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
3. Ne 23.9.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Pivaři Habřina Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
3. Ne 23.9.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Vlčáci 2011 Chlumec n/C Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
3. Út 25.9.2018 Notorklub Sopotnice The Badgers Kostelec nad Orlicí Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
3. Út 25.9.2018 Truhles Hradec Králové Zippo team Chlumec n/C. Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
3. Út 25.9.2018 Rebelové Myštěves Sharks Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
4. Ne 30.9.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Čertovi švagři Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
4. Ne 30.9.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
4. Út 2.10.2018 Sharks Hradec Králové Pivaři Habřina Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
4. Út 2.10.2018 Rebelové Myštěves Truhles Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
4. Út 2.10.2018 Zippo team Chlumec n/C. Notorklub Sopotnice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
5. Ne 7.10.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
5. Ne 7.10.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Zippo team Chlumec n/C. Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
5. Út 9.10.2018 Pivaři Habřina Vlčáci 2011 Chlumec n/C Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
5. Út 9.10.2018 Notorklub Sopotnice Rebelové Myštěves Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
5. Út 9.10.2018 Truhles Hradec Králové Sharks Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
6. Ne 14.10.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Pivaři Habřina Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
6. Út 16.10.2018 Sharks Hradec Králové Vlčáci 2011 Chlumec n/C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
6. Út 16.10.2018 Truhles Hradec Králové Notorklub Sopotnice Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
6. Út 16.10.2018 Rebelové Myštěves Čertovi švagři Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
6. Út 16.10.2018 Zippo team Chlumec n/C. Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
7. Ne 21.10.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C The Badgers Kostelec nad Orlicí Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
7. Ne 21.10.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Rebelové Myštěves Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
7. Ne 21.10.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
7. Út 23.10.2018 Pivaři Habřina Zippo team Chlumec n/C. Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
7. Út 23.10.2018 Notorklub Sopotnice Sharks Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
8. Út 30.10.2018 Sharks Hradec Králové The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
8. Út 30.10.2018 Notorklub Sopotnice Čertovi švagři Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
8. Út 30.10.2018 Truhles Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
8. Út 30.10.2018 Rebelové Myštěves Pivaři Habřina Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
8. Út 30.10.2018 Zippo team Chlumec n/C. Vlčáci 2011 Chlumec n/C Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
9. Ne 4.11.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Zippo team Chlumec n/C. Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
9. Ne 4.11.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Rebelové Myštěves Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
9. Ne 4.11.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
9. Ne 4.11.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
9. Út 6.11.2018 Pivaři Habřina Truhles Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
10. Ne 11.11.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
10. Ne 11.11.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
10. Ne 11.11.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Rebelové Myštěves Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
10. Út 13.11.2018 Pivaři Habřina Notorklub Sopotnice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
10. Út 13.11.2018 Sharks Hradec Králové Zippo team Chlumec n/C. Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
11. Ne 18.11.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
11. Ne 18.11.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Pivaři Habřina Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Truhles Hradec Králové The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Notorklub Sopotnice Vlčáci 2011 Chlumec n/C Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
11. Út 20.11.2018 Rebelové Myštěves Zippo team Chlumec n/C. Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
12. Ne 25.11.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
12. Ne 25.11.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Notorklub Sopotnice Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
12. Út 27.11.2018 Pivaři Habřina Bludný šípy XXL Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
12. Út 27.11.2018 Zippo team Chlumec n/C. Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
12. Út 27.11.2018 Sharks Hradec Králové Rebelové Myštěves Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
13. Ne 2.12.2018 Čertovi švagři Hradec Králové The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
13. Ne 2.12.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Vlčáci 2011 Chlumec n/C Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
13. Út 4.12.2018 Pivaři Habřina Sharks Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
13. Út 4.12.2018 Truhles Hradec Králové Rebelové Myštěves Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
13. Út 4.12.2018 Notorklub Sopotnice Zippo team Chlumec n/C. Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
14. Ne 9.12.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Pivaři Habřina Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
14. Ne 9.12.2018 The Badgers Kostelec nad Orlicí Bludný šípy XXL Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
14. Út 11.12.2018 Zippo team Chlumec n/C. Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
14. Út 11.12.2018 Rebelové Myštěves Notorklub Sopotnice Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
14. Út 11.12.2018 Sharks Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
15. Ne 16.12.2018 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
15. Ne 16.12.2018 Čertovi švagři Hradec Králové Rebelové Myštěves Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
15. Ne 16.12.2018 Bludný šípy XXL Hradec Králové Zippo team Chlumec n/C. Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
15. Út 18.12.2018 Pivaři Habřina The Badgers Kostelec nad Orlicí Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
15. Út 18.12.2018 Notorklub Sopotnice Truhles Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
16. Ne 27.1.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí Vlčáci 2011 Chlumec n/C Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
16. Út 29.1.2019 Zippo team Chlumec n/C. Pivaři Habřina Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
16. Út 29.1.2019 Rebelové Myštěves Bludný šípy XXL Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
16. Út 29.1.2019 Truhles Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
16. Út 29.1.2019 Sharks Hradec Králové Notorklub Sopotnice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
17. Ne 3.2.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí Sharks Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
17. Ne 3.2.2019 Čertovi švagři Hradec Králové Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
17. Ne 3.2.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
17. Ne 3.2.2019 Vlčáci 2011 Chlumec n/C Zippo team Chlumec n/C. Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
17. Út 5.2.2019 Pivaři Habřina Rebelové Myštěves Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
18. Út 12.2.2019 Zippo team Chlumec n/C. The Badgers Kostelec nad Orlicí Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
18. Út 12.2.2019 Rebelové Myštěves Vlčáci 2011 Chlumec n/C Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
18. Út 12.2.2019 Truhles Hradec Králové Pivaři Habřina Hradec Králové Naše hospoda U Pilnáčků, Hradec Králové
18:00
18. Út 12.2.2019 Notorklub Sopotnice Bludný šípy XXL Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
18. Út 12.2.2019 Sharks Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00

B I.liga Hradec Králové
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 9.9.2018 Odpadlíci Neznášov Úletáři Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
1. Ne 9.9.2018 Sokolí péra Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
1. Po 10.9.2018 Rychtáři Nové Město n/C Bumbálka Rusek Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
1. Po 10.9.2018 Havana Club Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
1. Út 11.9.2018 Löwen Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
1. Út 11.9.2018 Ferbek Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
1. Út 11.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Comeback Máslojedy Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
1. Út 11.9.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
2. Ne 16.9.2018 Comeback Máslojedy Bumbálka Rusek Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
2. Po 17.9.2018 ILL Niňo Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
2. Po 17.9.2018 H-CLUB Smiřice Odpadlíci Neznášov Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
2. Út 18.9.2018 Kocouři Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
2. Út 18.9.2018 Marvin Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
2. Út 18.9.2018 Republika Březhrad Rychtáři Nové Město n/C Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
2. Út 18.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Sokolí péra Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
2. Út 18.9.2018 Úletáři Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
3. Ne 23.9.2018 Odpadlíci Neznášov Kocouři Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
3. Ne 23.9.2018 Sokolí péra Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
3. Po 24.9.2018 Havana Club Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
3. Út 25.9.2018 Rychtáři Nové Město n/C Marvin Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
3. Út 25.9.2018 Löwen Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
3. Út 25.9.2018 Ferbek Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
3. Út 25.9.2018 Bumbálka Rusek Republika Březhrad Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
3. Út 25.9.2018 Darters Pod strání Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
4. Ne 30.9.2018 Comeback Máslojedy Republika Březhrad Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
4. Ne 30.9.2018 Sokolí péra Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
4. Po 1.10.2018 ILL Niňo Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
4. Po 1.10.2018 H-CLUB Smiřice Havana Club Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
4. Út 2.10.2018 Kocouři Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
4. Út 2.10.2018 Marvin Hradec Králové Bumbálka Rusek Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
4. Út 2.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Löwen Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
4. Út 2.10.2018 Úletáři Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
5. Ne 7.10.2018 Odpadlíci Neznášov ŠK Běleč nad Orlicí C Neznášov U Krušiny,
17:30
5. Po 8.10.2018 Havana Club Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
5. Út 9.10.2018 Republika Březhrad Marvin Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
5. Út 9.10.2018 Rychtáři Nové Město n/C H-CLUB Smiřice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
5. Út 9.10.2018 Löwen Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
5. Út 9.10.2018 Ferbek Hradec Králové Comeback Máslojedy Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
5. Út 9.10.2018 Bumbálka Rusek Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
5. Út 9.10.2018 Darters Pod strání Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
6. Ne 14.10.2018 Comeback Máslojedy Marvin Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
6. Ne 14.10.2018 Sokolí péra Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
6. Po 15.10.2018 ILL Niňo Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
6. Po 15.10.2018 H-CLUB Smiřice Bumbálka Rusek Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
6. Út 16.10.2018 Kocouři Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
6. Út 16.10.2018 Ferbek Hradec Králové Löwen Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
6. Út 16.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Darters Pod strání Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
6. Út 16.10.2018 Úletáři Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
7. Ne 21.10.2018 Odpadlíci Neznášov Ferbek Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
7. Po 22.10.2018 Havana Club Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
7. Út 23.10.2018 Marvin Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
7. Út 23.10.2018 Republika Březhrad H-CLUB Smiřice Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
7. Út 23.10.2018 Rychtáři Nové Město n/C ILL Niňo Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
7. Út 23.10.2018 Löwen Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
7. Út 23.10.2018 Bumbálka Rusek Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
7. Út 23.10.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
8. Ne 28.10.2018 Comeback Máslojedy Úletáři Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
8. Ne 28.10.2018 Sokolí péra Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
8. Po 29.10.2018 ILL Niňo Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
8. Po 29.10.2018 H-CLUB Smiřice Marvin Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
8. Út 30.10.2018 Kocouři Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
8. Út 30.10.2018 Löwen Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
8. Út 30.10.2018 Ferbek Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
8. Út 30.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Rychtáři Nové Město n/C Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
9. Ne 4.11.2018 Odpadlíci Neznášov Comeback Máslojedy Neznášov U Krušiny,
17:30
9. Po 5.11.2018 Havana Club Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
9. Út 6.11.2018 Marvin Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
9. Út 6.11.2018 Republika Březhrad ILL Niňo Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
9. Út 6.11.2018 Rychtáři Nové Město n/C Sokolí péra Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
9. Út 6.11.2018 Úletáři Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
9. Út 6.11.2018 Bumbálka Rusek ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
9. Út 6.11.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
10. Ne 11.11.2018 Comeback Máslojedy H-CLUB Smiřice Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
10. Ne 11.11.2018 Odpadlíci Neznášov Darters Pod strání Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
10. Ne 11.11.2018 Sokolí péra Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
10. Po 12.11.2018 ILL Niňo Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
10. Út 13.11.2018 Kocouři Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
10. Út 13.11.2018 Löwen Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
10. Út 13.11.2018 Ferbek Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
10. Út 13.11.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Republika Březhrad Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
11. Po 19.11.2018 H-CLUB Smiřice Kocouři Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
11. Po 19.11.2018 Havana Club Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
11. Út 20.11.2018 Marvin Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
11. Út 20.11.2018 Republika Březhrad Sokolí péra Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
11. Út 20.11.2018 Rychtáři Nové Město n/C Löwen Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
11. Út 20.11.2018 Úletáři Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Bumbálka Rusek Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
11. Út 20.11.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
12. Ne 25.11.2018 Comeback Máslojedy Kocouři Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
12. Ne 25.11.2018 Odpadlíci Neznášov Rychtáři Nové Město n/C Neznášov U Krušiny,
17:30
12. Ne 25.11.2018 Sokolí péra Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
12. Po 26.11.2018 ILL Niňo Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
12. Út 27.11.2018 Löwen Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
12. Út 27.11.2018 Ferbek Hradec Králové Republika Březhrad Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
12. Út 27.11.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Úletáři Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
12. Út 27.11.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
13. Po 3.12.2018 H-CLUB Smiřice ŠK Běleč nad Orlicí C Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
13. Po 3.12.2018 Havana Club Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
13. Út 4.12.2018 Kocouři Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
13. Út 4.12.2018 Marvin Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
13. Út 4.12.2018 Republika Březhrad Löwen Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
13. Út 4.12.2018 Rychtáři Nové Město n/C Darters Pod strání Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
13. Út 4.12.2018 Úletáři Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
13. Út 4.12.2018 Bumbálka Rusek Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
14. Ne 9.12.2018 Comeback Máslojedy ILL Niňo Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
14. Ne 9.12.2018 Odpadlíci Neznášov Republika Březhrad Neznášov U Krušiny,
17:30
14. Ne 9.12.2018 Sokolí péra Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
14. Po 10.12.2018 Havana Club Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
14. Út 11.12.2018 Löwen Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
14. Út 11.12.2018 Ferbek Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
14. Út 11.12.2018 ŠK Běleč nad Orlicí C Kocouři Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
14. Út 11.12.2018 Darters Pod strání Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
15. Po 17.12.2018 ILL Niňo Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
15. Po 17.12.2018 H-CLUB Smiřice Ferbek Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
15. Út 18.12.2018 Kocouři Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
15. Út 18.12.2018 Marvin Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
15. Út 18.12.2018 Republika Březhrad Darters Pod strání Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
15. Út 18.12.2018 Rychtáři Nové Město n/C Comeback Máslojedy Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
15. Út 18.12.2018 Úletáři Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
15. Út 18.12.2018 Bumbálka Rusek Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
16. Ne 27.1.2019 Comeback Máslojedy ŠK Běleč nad Orlicí C Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
16. Po 28.1.2019 H-CLUB Smiřice Löwen Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
16. Po 28.1.2019 ILL Niňo Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
16. Út 29.1.2019 Republika Březhrad Havana Club Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
16. Út 29.1.2019 Marvin Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
16. Út 29.1.2019 Kocouři Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
16. Út 29.1.2019 Bumbálka Rusek Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
16. Út 29.1.2019 Úletáři Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
17. Ne 3.2.2019 Odpadlíci Neznášov H-CLUB Smiřice Neznášov U Krušiny,
17:30
17. Ne 3.2.2019 Sokolí péra Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
17. Po 4.2.2019 Havana Club Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
17. Út 5.2.2019 Ferbek Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
17. Út 5.2.2019 Löwen Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
17. Út 5.2.2019 Rychtáři Nové Město n/C Republika Březhrad Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
17. Út 5.2.2019 Bumbálka Rusek Comeback Máslojedy Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
17. Út 5.2.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
18. Ne 10.2.2019 Comeback Máslojedy Sokolí péra Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
18. Po 11.2.2019 H-CLUB Smiřice Darters Pod strání Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
18. Po 11.2.2019 ILL Niňo Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
18. Út 12.2.2019 Republika Březhrad Bumbálka Rusek Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
18. Út 12.2.2019 Marvin Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
18. Út 12.2.2019 Kocouři Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
18. Út 12.2.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Ferbek Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
18. Út 12.2.2019 Úletáři Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
19. Ne 17.2.2019 Odpadlíci Neznášov ILL Niňo Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
19. Po 18.2.2019 Havana Club Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
19. Út 19.2.2019 Republika Březhrad Comeback Máslojedy Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
19. Út 19.2.2019 Rychtáři Nové Město n/C Úletáři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
19. Út 19.2.2019 Ferbek Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
19. Út 19.2.2019 Löwen Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
19. Út 19.2.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
19. Út 19.2.2019 Bumbálka Rusek Marvin Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
20. Ne 3.3.2019 Comeback Máslojedy Ferbek Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
20. Ne 3.3.2019 Sokolí péra Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
20. Po 4.3.2019 H-CLUB Smiřice Rychtáři Nové Město n/C Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
20. Po 4.3.2019 ILL Niňo Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
20. Út 5.3.2019 Marvin Hradec Králové Republika Březhrad Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
20. Út 5.3.2019 Kocouři Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
20. Út 5.3.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Odpadlíci Neznášov Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
20. Út 5.3.2019 Úletáři Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
21. Ne 10.3.2019 Odpadlíci Neznášov Sokolí péra Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
21. Po 11.3.2019 Havana Club Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
21. Út 12.3.2019 Marvin Hradec Králové Comeback Máslojedy Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
21. Út 12.3.2019 Rychtáři Nové Město n/C Kocouři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
21. Út 12.3.2019 Republika Březhrad Úletáři Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
21. Út 12.3.2019 Löwen Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
21. Út 12.3.2019 Bumbálka Rusek H-CLUB Smiřice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
21. Út 12.3.2019 Darters Pod strání Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
22. Ne 17.3.2019 Comeback Máslojedy Löwen Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
22. Ne 17.3.2019 Sokolí péra Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
22. Po 18.3.2019 H-CLUB Smiřice Republika Březhrad Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
22. Po 18.3.2019 ILL Niňo Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
22. Út 19.3.2019 Kocouři Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
22. Út 19.3.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Havana Club Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
22. Út 19.3.2019 Ferbek Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
22. Út 19.3.2019 Úletáři Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
23. Ne 24.3.2019 Odpadlíci Neznášov Löwen Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
23. Po 25.3.2019 Havana Club Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
23. Út 26.3.2019 Republika Březhrad Kocouři Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
23. Út 26.3.2019 Marvin Hradec Králové H-CLUB Smiřice Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
23. Út 26.3.2019 Rychtáři Nové Město n/C ŠK Běleč nad Orlicí C Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
23. Út 26.3.2019 Úletáři Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
23. Út 26.3.2019 Bumbálka Rusek ILL Niňo Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
23. Út 26.3.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
24. Ne 31.3.2019 Comeback Máslojedy Odpadlíci Neznášov Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
24. Ne 31.3.2019 Sokolí péra Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
24. Po 1.4.2019 H-CLUB Smiřice Úletáři Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
24. Po 1.4.2019 ILL Niňo Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
24. Út 2.4.2019 Kocouři Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
24. Út 2.4.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Bumbálka Rusek Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
24. Út 2.4.2019 Ferbek Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
24. Út 2.4.2019 Löwen Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
25. Po 8.4.2019 H-CLUB Smiřice Comeback Máslojedy Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
25. Po 8.4.2019 Havana Club Hradec Králové Löwen Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
25. Út 9.4.2019 Marvin Hradec Králové ILL Niňo Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
25. Út 9.4.2019 Rychtáři Nové Město n/C Ferbek Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
25. Út 9.4.2019 Republika Březhrad ŠK Běleč nad Orlicí C Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
25. Út 9.4.2019 Úletáři Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
25. Út 9.4.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Odpadlíci Neznášov Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
25. Út 9.4.2019 Bumbálka Rusek Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
26. Ne 14.4.2019 Odpadlíci Neznášov Havana Club Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
26. Ne 14.4.2019 Comeback Máslojedy Darters Pod strání Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
26. Ne 14.4.2019 Sokolí péra Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
26. Po 15.4.2019 ILL Niňo Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
26. Út 16.4.2019 Kocouři Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
26. Út 16.4.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C Marvin Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
26. Út 16.4.2019 Ferbek Hradec Králové Bumbálka Rusek Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
26. Út 16.4.2019 Löwen Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
27. Po 29.4.2019 H-CLUB Smiřice ILL Niňo Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
27. Po 29.4.2019 Havana Club Hradec Králové Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
27. Út 30.4.2019 Kocouři Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
27. Út 30.4.2019 Rychtáři Nové Město n/C Odpadlíci Neznášov Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
27. Út 30.4.2019 Republika Březhrad Ferbek Hradec Králové Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
27. Út 30.4.2019 Marvin Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
27. Út 30.4.2019 Bumbálka Rusek Löwen Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
27. Út 30.4.2019 Úletáři Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
28. Ne 5.5.2019 Odpadlíci Neznášov Bumbálka Rusek Neznášov U Krušiny,
17:30
28. Ne 5.5.2019 Comeback Máslojedy Havana Club Hradec Králové Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
28. Ne 5.5.2019 Sokolí péra Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
28. Po 6.5.2019 ILL Niňo Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
28. Út 7.5.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C H-CLUB Smiřice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
28. Út 7.5.2019 Ferbek Hradec Králové Marvin Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
28. Út 7.5.2019 Löwen Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
28. Út 7.5.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
29. Po 13.5.2019 ILL Niňo Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
29. Po 13.5.2019 H-CLUB Smiřice Sokolí péra Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
17:30
29. Út 14.5.2019 Rychtáři Nové Město n/C Havana Club Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
29. Út 14.5.2019 Republika Březhrad Odpadlíci Neznášov Březhrad Stará hospoda, Březhrad
17:30
29. Út 14.5.2019 Marvin Hradec Králové Löwen Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
29. Út 14.5.2019 Kocouři Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí C Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
29. Út 14.5.2019 Bumbálka Rusek Darters Pod strání Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
29. Út 14.5.2019 Úletáři Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Morava Holland club, Hradec Králové
18:00
30. Ne 19.5.2019 Odpadlíci Neznášov Marvin Hradec Králové Neznášov U Krušiny,
17:30
30. Ne 19.5.2019 Comeback Máslojedy Rychtáři Nové Město n/C Máslojedy U Kulatý báby, Máslojedy
17:30
30. Ne 19.5.2019 Sokolí péra Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
30. Po 20.5.2019 Havana Club Hradec Králové Bumbálka Rusek Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
17:30
30. Út 21.5.2019 ŠK Běleč nad Orlicí C ILL Niňo Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
30. Út 21.5.2019 Ferbek Hradec Králové H-CLUB Smiřice Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
30. Út 21.5.2019 Löwen Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
30. Út 21.5.2019 Darters Pod strání Hradec Králové Republika Březhrad Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00

C II.liga Hradec Králové
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 9.9.2018 DC Sniper Librantice Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
1. Ne 9.9.2018 No comment Hradec Králové Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
1. Ne 9.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B DC No Score Kosice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
1. Po 10.9.2018 The Immortals Hradec Králové Rebelové Dolní Přím Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
1. Po 10.9.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
1. Po 10.9.2018 Dobřeňáci Dobřenice Mimikry Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
1. Po 10.9.2018 Black Sheep Hradec Králové Rumídci Roudnice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
1. Út 11.9.2018 Soptíci Hradec Králové Parta HIC Pravy Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
2. Ne 16.9.2018 DC No Score Kosice Bazinga Hradec Králové Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
2. Ne 16.9.2018 Mimikry Hradec Králové Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
2. Ne 16.9.2018 Rumídci Roudnice Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
2. Ne 16.9.2018 Parta HIC Pravy DC Sniper Librantice Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
2. Ne 16.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B Dobřeňáci Dobřenice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
2. Ne 16.9.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové No comment Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
2. Ne 16.9.2018 Pavouci Hradec Králové The Immortals Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
2. Út 18.9.2018 Rebelové Dolní Přím Soptíci Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
3. Ne 23.9.2018 DC Sniper Librantice Rebelové Dolní Přím Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
3. Ne 23.9.2018 No comment Hradec Králové Rumídci Roudnice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
3. Po 24.9.2018 The Immortals Hradec Králové ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
3. Po 24.9.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
3. Po 24.9.2018 Dobřeňáci Dobřenice DC No Score Kosice Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
3. Po 24.9.2018 Bazinga Hradec Králové Parta HIC Pravy Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
3. Po 24.9.2018 Black Sheep Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
3. Út 25.9.2018 Soptíci Hradec Králové Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
4. Ne 30.9.2018 DC No Score Kosice Parta HIC Pravy Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
4. Ne 30.9.2018 Mimikry Hradec Králové No comment Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
4. Ne 30.9.2018 Rumídci Roudnice The Immortals Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
4. Ne 30.9.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
4. Ne 30.9.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
4. Ne 30.9.2018 Pavouci Hradec Králové DC Sniper Librantice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
4. Po 1.10.2018 Dobřeňáci Dobřenice Black Sheep Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
4. Út 2.10.2018 Rebelové Dolní Přím Bazinga Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
5. Ne 7.10.2018 Parta HIC Pravy Rebelové Dolní Přím Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
5. Ne 7.10.2018 DC Sniper Librantice ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
5. Ne 7.10.2018 No comment Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
5. Po 8.10.2018 The Immortals Hradec Králové Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
5. Po 8.10.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
5. Po 8.10.2018 Bazinga Hradec Králové Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
5. Po 8.10.2018 Black Sheep Hradec Králové DC No Score Kosice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
5. Út 9.10.2018 Soptíci Hradec Králové Rumídci Roudnice Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
6. Ne 14.10.2018 DC No Score Kosice Rebelové Dolní Přím Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
6. Ne 14.10.2018 Mimikry Hradec Králové Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
6. Ne 14.10.2018 Rumídci Roudnice DC Sniper Librantice Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
6. Ne 14.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B The Immortals Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
6. Ne 14.10.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
6. Ne 14.10.2018 Pavouci Hradec Králové Parta HIC Pravy Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
6. Po 15.10.2018 Dobřeňáci Dobřenice No comment Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
6. Po 15.10.2018 Black Sheep Hradec Králové Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
7. Ne 21.10.2018 Parta HIC Pravy ŠK Pod strání Hr.Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
7. Ne 21.10.2018 DC Sniper Librantice Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
7. Ne 21.10.2018 No comment Hradec Králové Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
7. Po 22.10.2018 The Immortals Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
7. Po 22.10.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové DC No Score Kosice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
7. Po 22.10.2018 Bazinga Hradec Králové Rumídci Roudnice Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
7. Út 23.10.2018 Rebelové Dolní Přím Pavouci Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
7. Út 23.10.2018 Soptíci Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
8. Ne 28.10.2018 DC No Score Kosice Pavouci Hradec Králové Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
8. Ne 28.10.2018 Mimikry Hradec Králové Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
8. Ne 28.10.2018 Rumídci Roudnice Parta HIC Pravy Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
8. Ne 28.10.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B DC Sniper Librantice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
8. Ne 28.10.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové Rebelové Dolní Přím Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
8. Po 29.10.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové No comment Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
8. Po 29.10.2018 Dobřeňáci Dobřenice Soptíci Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
8. Po 29.10.2018 Black Sheep Hradec Králové The Immortals Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
9. Ne 4.11.2018 Parta HIC Pravy Mimikry Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
9. Ne 4.11.2018 DC Sniper Librantice Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
9. Ne 4.11.2018 No comment Hradec Králové DC No Score Kosice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
9. Ne 4.11.2018 Pavouci Hradec Králové ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
9. Po 5.11.2018 The Immortals Hradec Králové Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
9. Po 5.11.2018 Bazinga Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
9. Út 6.11.2018 Rebelové Dolní Přím Rumídci Roudnice Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
9. Út 6.11.2018 Soptíci Hradec Králové Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
10. Ne 11.11.2018 DC No Score Kosice ŠK Pod strání Hr.Králové Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
10. Ne 11.11.2018 Mimikry Hradec Králové Rebelové Dolní Přím Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
10. Ne 11.11.2018 Rumídci Roudnice Pavouci Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
10. Ne 11.11.2018 No comment Hradec Králové The Immortals Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
10. Ne 11.11.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B Parta HIC Pravy Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
10. Po 12.11.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
10. Po 12.11.2018 Dobřeňáci Dobřenice Bazinga Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
10. Po 12.11.2018 Black Sheep Hradec Králové DC Sniper Librantice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
11. Ne 18.11.2018 Parta HIC Pravy Dobřeňáci Dobřenice Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
11. Ne 18.11.2018 DC Sniper Librantice Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
11. Ne 18.11.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové Rumídci Roudnice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
11. Ne 18.11.2018 Pavouci Hradec Králové Mimikry Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
11. Po 19.11.2018 The Immortals Hradec Králové DC No Score Kosice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
11. Po 19.11.2018 Bazinga Hradec Králové Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
11. Út 20.11.2018 Rebelové Dolní Přím ŠK Běleč nad Orlicí B Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
11. Út 20.11.2018 Soptíci Hradec Králové No comment Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
12. Ne 25.11.2018 DC No Score Kosice Rumídci Roudnice Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
12. Ne 25.11.2018 Mimikry Hradec Králové ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
12. Ne 25.11.2018 No comment Hradec Králové DC Sniper Librantice Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
12. Ne 25.11.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B Pavouci Hradec Králové Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
12. Po 26.11.2018 The Immortals Hradec Králové Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
12. Po 26.11.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
12. Po 26.11.2018 Dobřeňáci Dobřenice Rebelové Dolní Přím Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
12. Po 26.11.2018 Black Sheep Hradec Králové Parta HIC Pravy Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
13. Ne 2.12.2018 Rumídci Roudnice Mimikry Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
13. Ne 2.12.2018 Parta HIC Pravy Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
13. Ne 2.12.2018 DC Sniper Librantice The Immortals Hradec Králové Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
13. Ne 2.12.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
13. Ne 2.12.2018 Pavouci Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
13. Po 3.12.2018 Bazinga Hradec Králové No comment Hradec Králové Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
13. Út 4.12.2018 Rebelové Dolní Přím Black Sheep Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
13. Út 4.12.2018 Soptíci Hradec Králové DC No Score Kosice Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
14. Ne 9.12.2018 DC No Score Kosice Mimikry Hradec Králové Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
14. Ne 9.12.2018 No comment Hradec Králové Parta HIC Pravy Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
14. Ne 9.12.2018 ŠK Běleč nad Orlicí B Rumídci Roudnice Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
14. Po 10.12.2018 The Immortals Hradec Králové Bazinga Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
14. Po 10.12.2018 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Rebelové Dolní Přím Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
14. Po 10.12.2018 Dobřeňáci Dobřenice ŠK Pod strání Hr.Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
14. Po 10.12.2018 Black Sheep Hradec Králové Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
14. Út 11.12.2018 Soptíci Hradec Králové DC Sniper Librantice Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
15. Ne 16.12.2018 Mimikry Hradec Králové ŠK Běleč nad Orlicí B Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
15. Ne 16.12.2018 Rumídci Roudnice Dobřeňáci Dobřenice Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
15. Ne 16.12.2018 Parta HIC Pravy The Immortals Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
15. Ne 16.12.2018 DC Sniper Librantice DC No Score Kosice Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
15. Ne 16.12.2018 ŠK Pod strání Hr.Králové Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
15. Ne 16.12.2018 Pavouci Hradec Králové Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
15. Po 17.12.2018 Bazinga Hradec Králové Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
15. Út 18.12.2018 Rebelové Dolní Přím No comment Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
16. Ne 27.1.2019 Parta HIC Pravy Soptíci Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
16. Ne 27.1.2019 Rumídci Roudnice Black Sheep Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
16. Ne 27.1.2019 Mimikry Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
16. Ne 27.1.2019 DC No Score Kosice ŠK Běleč nad Orlicí B Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30
16. Ne 27.1.2019 Pavouci Hradec Králové No comment Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
18:00
16. Ne 27.1.2019 ŠK Pod strání Hr.Králové Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
16. Po 28.1.2019 Bazinga Hradec Králové DC Sniper Librantice Hradec Králové Café Bar Albert, Hradec Králové
18:00
16. Út 29.1.2019 Rebelové Dolní Přím The Immortals Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
17. Ne 3.2.2019 No comment Hradec Králové ŠK Pod strání Hr.Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
17. Ne 3.2.2019 DC Sniper Librantice Parta HIC Pravy Hradec Králové Slatina Osvěžovna, Hradec Králové
17:30
17. Po 4.2.2019 Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové Rumídci Roudnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
17. Po 4.2.2019 The Immortals Hradec Králové Pavouci Hradec Králové Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
17. Po 4.2.2019 Dobřeňáci Dobřenice ŠK Běleč nad Orlicí B Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30