Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Seifert Miroslav
Odpadlíci Neznášov
90,5 87,50 24 24 21 80,00 55 44 80 1,45 15 0,27 3 0,05 3 0 0 0
2. Mertlík Jiří
Pivaři Habřina
89,3 87,50 24 24 21 75,44 57 43 94 1,65 13 0,23 1 0,02 6 0 0 0
3. Špaček Radim
Pivaři Habřina
88,2 83,33 24 24 20 75,00 56 42 67 1,20 25 0,45 1 0,02 4 1 0 0
4. Vaisar Zdeněk
Pivaři Habřina
83,8 80,00 24 15 12 70,27 37 26 45 1,22 12 0,32 1 0,03 6 0 0 0
5. Nejman Jiří
Truhles Hradec Králové
83,5 76,92 24 13 10 70,97 31 22 30 0,97 14 0,45 3 0,10 1 1 0 0
6. Komora Martin
Zippo team Štít
81,7 79,17 24 24 19 69,49 59 41 68 1,15 18 0,31 4 0,07 5 1 0 0
7. Novotný Roman
ILL Niňo Hradec Králové
81,4 83,33 24 24 20 75,86 58 44 70 1,21 13 0,22 0 0,00 2 1 0 0
8. Brandejs Aleš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
78,4 77,27 24 22 17 69,09 55 38 63 1,15 14 0,25 5 0,09 4 0 0 0
9. Rada Lukáš
Tygři z Neznášova B
78,1 91,67 24 24 22 79,31 58 46 34 0,59 4 0,07 1 0,02 2 2 0 0
10. Dolívka Jan
Severní vítr Hradec Králové
78,0 81,25 24 16 13 70,00 40 28 23 0,58 4 0,10 2 0,05 5 3 0 0
11. Křovák Petr
Úletáři Hradec Králové
77,2 73,91 24 23 17 70,37 54 38 68 1,26 16 0,30 0 0,00 2 0 0 0
12. Chrt Peter
Severní vítr Hradec Králové
76,6 85,00 24 20 17 70,00 50 35 35 0,70 7 0,14 0 0,00 8 1 0 0
13. Kovář Pavel
Comeback Máslojedy
76,6 70,83 24 24 17 66,04 53 35 62 1,17 17 0,32 0 0,00 4 0 0 0
14. Veselka Tomáš
Black Sheep Hradec Králové
75,5 75,00 24 24 18 71,43 56 40 45 0,80 10 0,18 0 0,00 6 1 0 0
15. Douda Petr
Bumbálka Rusek
75,0 75,00 24 24 18 67,86 56 38 62 1,11 9 0,16 4 0,07 3 0 0 0
16. Vodička Petr
Bombarďáci Želí
74,3 95,00 20 20 19 79,59 49 39 18 0,37 3 0,06 0 0,00 3 0 0 0
17. Hájek Josef 1992
pod Vodníci Hradec Králové
73,6 79,17 24 24 19 76,36 55 42 19 0,35 8 0,15 1 0,02 4 1 0 0
18. Šafařík Petr
Emírovci Pohřebačka
72,9 82,35 24 17 14 73,17 41 30 27 0,66 2 0,05 0 0,00 1 2 0 0
19. Sršeň Jiří
Black Sheep Hradec Králové
71,6 70,00 24 20 14 71,11 45 32 33 0,73 4 0,09 1 0,02 1 2 0 0
20. Sadílek Zdeněk
Dobřeňáci Dobřenice
71,5 86,36 24 22 19 76,92 52 40 23 0,44 4 0,08 0 0,00 2 0 0 0
21. Libotovský Matouš
Truhles Hradec Králové
71,5 68,18 24 22 15 63,46 52 33 58 1,12 14 0,27 4 0,08 1 0 0 0
22. Patočka Jiří
DC No Score Kosice
71,3 93,33 24 15 14 70,00 40 28 24 0,60 4 0,10 1 0,03 1 1 0 0
23. Široký Oldřich
Řepy Hradec Králové
70,6 85,71 24 21 18 77,08 48 37 20 0,42 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
24. Nádeník Milan
Chudeřičtí Mimoni
70,3 100,00 16 12 12 82,76 29 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
25. Genik Michal
Truhles Hradec Králové
70,2 65,22 24 23 15 64,29 56 36 68 1,21 13 0,23 2 0,04 2 0 0 0
26. Tomčo Jakub
Dobřeňáci Dobřenice
70,0 79,17 24 24 19 71,67 60 43 42 0,70 5 0,08 0 0,00 5 0 0 0
27. Géring Pavel
Truhles Hradec Králové
69,0 65,00 24 20 13 58,33 48 28 57 1,19 12 0,25 1 0,02 2 1 0 0
28. Vaněk Michal
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
68,8 82,61 24 23 19 70,18 57 40 26 0,46 5 0,09 1 0,02 5 0 0 0
29. Branda Marek
Rebelové Dolní Přím C
68,1 70,83 24 24 17 73,08 52 38 19 0,37 7 0,13 0 0,00 3 0 0 0
30. Flégl Daniel
Rebelové Myštěves
68,0 56,52 24 23 13 57,41 54 31 54 1,00 21 0,39 3 0,06 4 0 0 0
31. Pokorný Jaromír
Rebelové Myštěves
67,9 57,14 24 14 8 54,55 33 18 35 1,06 9 0,27 3 0,09 4 0 0 0
32. Hofman Vladislav
Bumbálka Rusek
67,6 70,83 24 24 17 63,79 58 37 57 0,98 8 0,14 1 0,02 1 1 0 0
33. Hodek Martin
U Huberta C Hradec Králové
67,4 91,67 16 12 11 74,19 31 23 11 0,35 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
34. Kůžel Jan
Happy Hippos Hradec Králové
67,3 76,92 20 13 10 73,33 30 22 12 0,40 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
35. Kollert Radek
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
67,2 73,68 20 19 14 67,44 43 29 32 0,74 1 0,02 0 0,00 3 0 0 0
36. Jirka Josef
H-CLUB Smiřice
67,2 70,83 24 24 17 61,67 60 37 59 0,98 14 0,23 0 0,00 3 0 0 0
37. Hrnčíř Jan
Sluníčko Smiřice
67,1 85,71 24 14 12 77,42 31 24 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Kušina Jan
Buď A.L.F. Roudnice
67,1 84,62 20 13 11 78,57 28 22 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
39. Žižka Pavel
Upíři Hradec Králové
67,0 75,00 20 20 15 69,57 46 32 23 0,50 6 0,13 0 0,00 2 0 0 0
40. Bláha Petr
Harpuny Hradec Králové
66,3 75,00 24 20 15 68,63 51 35 27 0,53 4 0,08 1 0,02 3 1 0 0
41. Havel Jan
Sharks Hradec Králové
66,1 62,50 24 24 15 59,32 59 35 63 1,07 16 0,27 1 0,02 3 0 0 0
42. Holeček Martin
Bubo Hradec Králové
65,3 82,61 24 23 19 72,73 55 40 21 0,38 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
43. Holub David
Comeback Máslojedy
65,3 60,00 24 20 12 62,22 45 28 50 1,11 10 0,22 0 0,00 0 0 0 0
44. Hynek Lukáš
Klucy Hradec Králové
64,9 75,00 16 16 12 67,57 37 25 13 0,35 5 0,14 0 0,00 2 0 0 0
45. Šejvl Lukáš
Rychlá Rota Hradec Králové
64,8 78,95 24 19 15 69,57 46 32 25 0,54 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
46. Nosek Jan 1973
Kocouři Hradec Králové
64,6 70,00 24 20 14 62,50 48 30 43 0,90 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
47. Kadleček František
Severní vítr Hradec Králové
64,6 69,23 24 13 9 67,86 28 19 15 0,54 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
48. Krejčík František
DC Sniper Hradec Králové
64,0 85,00 24 20 17 67,92 53 36 18 0,34 3 0,06 0 0,00 4 0 0 0
49. Rygl Luboš
ŠK Běleč nad Orlicí C
64,0 66,67 24 24 16 62,07 58 36 47 0,81 9 0,16 2 0,03 2 0 0 0
50. Volák Jan
NK Harakiri Hradec Králové
63,8 77,78 24 18 14 70,00 40 28 12 0,30 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
51. Brejla Lukáš
Comeback Máslojedy
63,4 63,16 24 19 12 55,32 47 26 44 0,94 9 0,19 2 0,04 2 1 0 0
52. Josefi Ladislav
Metro Hradec Králové
63,2 80,95 24 21 17 71,70 53 38 21 0,40 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
53. Jakl Jiří
Tygři z Neznášova C
63,0 80,00 20 20 16 70,00 50 35 22 0,44 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
54. Hejl Josef
The Badgers Kostelec nad Orlicí
62,9 58,33 24 24 14 56,90 58 33 71 1,22 10 0,17 1 0,02 2 0 0 0
55. Ondejčík Rudolf
Bubo Hradec Králové
62,8 78,57 24 14 11 71,88 32 23 7 0,22 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
56. Pražák Marek
Rychlá Rota Hradec Králové
62,7 71,43 24 21 15 64,71 51 33 26 0,51 3 0,06 2 0,04 1 1 0 0
57. Krivošík Pavel
Vlčáci 2011 Štít
62,6 56,52 24 23 13 55,17 58 32 76 1,31 15 0,26 2 0,03 0 0 0 0
58. Kubec Vratislav
Happy Hippos Hradec Králové
62,5 70,00 20 10 7 70,83 24 17 12 0,50 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
59. Čihák Petr
Bombarďáci Želí
62,4 78,95 20 19 15 67,35 49 33 19 0,39 3 0,06 1 0,02 2 0 0 0
60. Svoboda Richard
Havana Club Hradec Králové
62,3 70,83 24 24 17 62,50 64 40 66 1,03 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
61. Moník Filip
Bludný šípy XXL Hradec Králové
62,2 56,52 24 23 13 53,33 60 32 73 1,22 14 0,23 3 0,05 3 0 0 0
62. Zítko Tomáš
Repre Březhrad
62,0 87,50 16 8 7 70,00 20 14 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Mašek Alexandr
Kocouři Hradec Králové
62,0 65,00 24 20 13 59,18 49 29 45 0,92 8 0,16 1 0,02 1 0 0 0
64. Žampa Martin
Rebelové Myštěves
62,0 64,71 24 17 11 59,09 44 26 46 1,05 8 0,18 0 0,00 1 0 0 0
65. Baleš Martin
HSK U Marťase Hradec Králové
61,9 76,92 24 13 10 70,97 31 22 8 0,26 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
66. Sedláček Vojtěch
New Maschine Hradec Králové
61,9 75,00 24 24 18 69,49 59 41 20 0,34 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
67. Konšel Miloslav
Vemena Hradec Králové
61,9 75,00 20 20 15 68,09 47 32 12 0,26 3 0,06 0 0,00 2 0 0 0
68. Jánský Josef
Vikingové Neznášov
61,9 75,00 20 12 9 70,37 27 19 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Sedláček Miroslav
Úletáři Hradec Králové
61,4 53,33 24 15 8 54,05 37 20 46 1,24 7 0,19 1 0,03 0 1 0 0
70. Bulíček Michal
SPŠ Stračov
61,2 80,00 16 10 8 72,00 25 18 7 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Pokorný Pavel
Marvin Hradec Králové
61,1 70,83 24 24 17 63,49 63 40 45 0,71 7 0,11 1 0,02 1 0 0 0
72. Houška Jan
Soptíci Hradec Králové
61,0 66,67 24 24 16 63,79 58 37 23 0,40 6 0,10 2 0,03 2 1 0 0
73. Káda Lukáš
ILL Niňo Hradec Králové
60,9 66,67 24 24 16 60,34 58 35 48 0,83 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
74. Marek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
60,9 56,52 24 23 13 52,73 55 29 60 1,09 12 0,22 1 0,02 3 0 0 0
75. Líbal Jan
The Sharks Hradec Králové
60,7 82,35 24 17 14 71,43 42 30 3 0,07 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
76. Vrcek Jaroslav
Löwen Hradec Králové
60,7 70,83 24 24 17 57,63 59 34 49 0,83 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
77. Beyer Jan
Republika Březhrad
60,5 58,33 24 24 14 57,14 56 32 67 1,20 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
78. Miklošin Jakub
Orličtí Rytíři Hradec Králové
60,4 75,00 20 20 15 68,00 50 34 15 0,30 2 0,04 0 0,00 2 0 0 0
79. Mottl Radek
Repre Březhrad
60,4 66,67 16 12 8 70,37 27 19 4 0,15 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
80. Chmelík Rudolf
Zippo team Štít
60,4 50,00 24 20 10 52,94 51 27 56 1,10 12 0,24 1 0,02 3 1 0 0
81. Hrubeš Pavel
Metro Hradec Králové
60,3 83,33 24 12 10 66,67 30 20 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Knop Milan
Emírovci Pohřebačka
60,3 73,33 24 15 11 63,89 36 23 11 0,31 2 0,06 2 0,06 1 0 0 0
83. Staněk Michal
Biřička Hradec Králové
60,0 73,91 24 23 17 68,52 54 37 18 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
84. Špás Ota
Čertovi švagři Hradec Králové
60,0 54,17 24 24 13 53,45 58 31 67 1,16 12 0,21 1 0,02 0 1 0 0
85. Langer Jan
Marvin Hradec Králové
59,8 62,50 24 24 15 57,14 56 32 47 0,84 10 0,18 1 0,02 0 0 0 0
86. Kotlár Aleš
Comeback Máslojedy
59,4 65,00 24 20 13 56,25 48 27 51 1,06 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
87. Filipi Lukáš
Vemena Hradec Králové
59,3 72,22 20 18 13 65,85 41 27 11 0,27 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
88. Kuštan Petr
Marvin Hradec Králové
59,0 62,50 24 24 15 58,62 58 34 48 0,83 8 0,14 1 0,02 0 0 0 0
89. Mašková Magdaléna
Úletáři Hradec Králové
59,0 62,50 24 16 10 52,50 40 21 45 1,13 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
90. Bouček Jaroslav
Žoldnéři Hradec Králové
58,8 71,43 20 14 10 64,71 34 22 12 0,35 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
91. Radoň Pavel
Parta HIC Dobřenice
58,7 75,00 24 12 9 66,67 30 20 9 0,30 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
92. Vachutka Jaroslav
Bumbálka Rusek
58,7 54,55 24 22 12 56,36 55 31 49 0,89 14 0,25 1 0,02 1 0 0 0
93. Bartaloš Vojtěch
Parta HIC Dobřenice
58,6 64,29 24 14 9 62,86 35 22 14 0,40 3 0,09 0 0,00 3 0 0 0
94. Zasadil Zdeněk
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
58,6 58,33 24 24 14 57,63 59 34 22 0,37 7 0,12 2 0,03 5 2 0 0
95. Olívka Tomáš
Řepy Hradec Králové
58,3 73,68 24 19 14 65,22 46 30 14 0,30 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
96. Třebeška Vítězslav
Rebelové Dolní Přím B
58,3 70,59 20 17 12 65,85 41 27 14 0,34 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
97. Šonka Vlastimil
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
58,3 66,67 24 21 14 63,83 47 30 10 0,21 4 0,09 0 0,00 2 0 0 0
98. Šustr Vlastimil
Darts Stehlík Nový Bydžov
58,1 66,67 20 15 10 67,57 37 25 12 0,32 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
99. Patočka Daniel
Hrobaři Hradec Králové
58,1 66,67 20 12 8 65,38 26 17 7 0,27 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
100. Roušal Robert
Darters Pod strání Hradec Králové
58,1 62,50 24 24 15 57,63 59 34 40 0,68 12 0,20 0 0,00 1 0 0 0
101. Pátek Milan
Bubo Hradec Králové
57,8 77,27 24 22 17 65,45 55 36 13 0,24 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
102. Kašpar Petr
DC Sniper Hradec Králové
57,8 72,73 24 22 16 61,02 59 36 32 0,54 1 0,02 1 0,02 1 1 0 0
103. Džbánek Adam
Happy Hippos Hradec Králové
57,7 81,25 20 16 13 67,44 43 29 8 0,19 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
104. Šlais Patrik
Rebelové Dolní Přím
57,4 66,67 24 24 16 61,29 62 38 27 0,44 4 0,06 1 0,02 4 0 0 0
105. Dušek Pavel
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
57,4 66,67 20 18 12 61,90 42 26 19 0,45 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
106. Nešpor Michal
Praskačka
57,3 75,00 20 20 15 66,67 48 32 8 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
107. Ehrenberger Miroslav
Emírovci Pohřebačka
57,3 70,59 24 17 12 63,64 44 28 24 0,55 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
108. Hösch Petr
Sršni Starý Bydžov
57,1 66,67 20 12 8 64,29 28 18 12 0,43 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
109. Veselý Pavel
Sharks Hradec Králové
56,9 60,00 24 20 12 54,90 51 28 46 0,90 10 0,20 0 0,00 0 0 0 0
110. Baudyš Michal
Mimikry Hradec Králové
56,8 75,00 24 24 18 61,90 63 39 27 0,43 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
111. Cejpek Tomáš
Rakeťáci Hradec Králové
56,8 64,29 16 14 9 64,71 34 22 13 0,38 0 0,00 1 0,03 1 0 0 0
112. Nožička Petr
Čertovi švagři Hradec Králové
56,7 50,00 24 24 12 49,12 57 28 53 0,93 16 0,28 2 0,04 2 0 0 0
113. Pachtová Adéla
U Huberta Hradec Králové
56,5 66,67 24 24 16 62,96 54 34 17 0,31 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
114. Koch Roman
Marťánci Hradec Králové
56,4 66,67 20 18 12 64,29 42 27 6 0,14 2 0,05 0 0,00 0 1 0 0
115. Carda Daniel
The Immortals Hradec Králové
56,3 70,83 24 24 17 61,90 63 39 20 0,32 3 0,05 1 0,02 3 0 0 0
116. Vrkotová Vlada
Klucy Hradec Králové
56,1 75,00 16 16 12 68,29 41 28 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Dušánek Roman
Havana Club Hradec Králové
56,1 59,09 24 22 13 53,70 54 29 40 0,74 10 0,19 1 0,02 1 0 0 0
118. Rafael Martin
Rychlá Rota Hradec Králové
55,9 65,00 24 20 13 59,18 49 29 22 0,45 2 0,04 0 0,00 3 0 0 0
119. Zajíc Josef
U Skokana Hradec Králové
55,7 68,75 16 16 11 67,57 37 25 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. Koníček Jakub
d´Arts Obědovice
55,7 68,42 24 19 13 60,87 46 28 17 0,37 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
121. Klimek Jan
Vikingové Neznášov
55,5 75,00 20 20 15 62,26 53 33 18 0,34 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
122. Seidlová Marcela
Vrtule XXL Hradec Králové
55,4 80,00 20 20 16 66,00 50 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
123. Horký Josef
Pavouci Hradec Králové
55,2 66,67 24 24 16 60,00 60 36 25 0,42 3 0,05 0 0,00 2 0 0 0
124. Hanka Pavel
Rebelové Dolní Přím B
55,2 61,11 20 18 11 59,52 42 25 16 0,38 3 0,07 0 0,00 0 1 0 0
125. Oškera Alois
Notorklub Sopotnice
55,2 40,00 24 20 8 45,83 48 22 59 1,23 9 0,19 2 0,04 0 2 0 0
126. Lejp Jiří
Black Sheep Hradec Králové
55,0 66,67 24 24 16 60,34 58 35 20 0,34 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
127. Kopecký Lukáš
Rebelové Myštěves
54,9 46,67 24 15 7 48,65 37 18 40 1,08 12 0,32 0 0,00 0 0 0 0
128. Nosek Jan 1984
Black Sheep Hradec Králové
54,8 55,00 24 20 11 52,00 50 26 23 0,46 4 0,08 0 0,00 5 2 0 0
129. Bureš Otakar
Klucy Hradec Králové
54,5 66,67 16 12 8 62,07 29 18 6 0,21 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
130. Podlezl Petr
Pivaři Habřina
54,4 55,56 24 18 10 51,11 45 23 46 1,02 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
131. Vyleťal Milan
Kocouři Hradec Králové
54,4 50,00 24 20 10 53,85 52 28 49 0,94 9 0,17 2 0,04 0 0 0 0
132. Říčař Miroslav
NK Harakiri Hradec Králové
54,1 58,33 24 12 7 58,62 29 17 19 0,66 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
133. Pultar Filip
Union Stars Hradec Králové
54,0 66,67 20 12 8 63,33 30 19 9 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
134. Hrazdíra Bronislav
ŠK Pod strání Hr.Králové
53,8 62,50 24 16 10 61,54 39 24 18 0,46 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
135. Beránek František
Ferbek Hradec Králové
53,8 52,38 24 21 11 53,85 52 28 45 0,87 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
136. Steiner Jaroslav
Sokolí péra Hradec Králové
53,5 60,00 24 20 12 58,82 51 30 33 0,65 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
137. Kružík Jan
DC No Score Kosice
53,4 64,71 24 17 11 60,98 41 25 13 0,32 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
138. Teplý Karel
Parta HIC Dobřenice
53,3 75,00 24 12 9 63,64 33 21 3 0,09 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
139. Holeček Pavel
NK Harakiri Hradec Králové
53,3 65,00 24 20 13 59,18 49 29 19 0,39 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
140. Bernard Vladimír
Omnirecord Hradec Králové
53,2 66,67 24 24 16 58,33 60 35 20 0,33 2 0,03 0 0,00 2 0 0 0
141. Kramář Miloš
Úletáři Hradec Králové
53,1 52,63 24 19 10 50,00 52 26 50 0,96 11 0,21 0 0,00 1 0 0 0
142. Kašpárek Pavel
Vikingové Neznášov
53,0 70,00 20 20 14 62,00 50 31 8 0,16 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
143. Křížek Petr
Biřička Hradec Králové
53,0 66,67 24 24 16 60,00 60 36 18 0,30 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
144. Dvořák Marian
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
52,9 68,75 24 16 11 54,76 42 23 11 0,26 2 0,05 1 0,02 1 1 0 0
145. Bíman Martin
Sharks Hradec Králové
52,9 50,00 24 24 12 47,46 59 28 58 0,98 11 0,19 0 0,00 2 0 0 0
146. Hemerka Lukáš
U Huberta C Hradec Králové
52,8 61,54 16 13 8 59,38 32 19 10 0,31 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
147. Zelenka Miloslav
Soptíci Hradec Králové
52,8 60,00 24 20 12 60,00 50 30 23 0,46 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
148. Ulík Jan
Marťánci Hradec Králové
52,7 66,67 20 18 12 61,36 44 27 11 0,25 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
149. Beránek David
Ferbek Hradec Králové
52,7 55,00 24 20 11 53,06 49 26 37 0,76 5 0,10 0 0,00 1 0 0 0
150. Krčmář Ivo
U Huberta D Hradec Králové
52,5 73,68 20 19 14 60,78 51 31 11 0,22 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
151. Čížek Martin
Klucy Hradec Králové
52,5 66,67 16 12 8 60,71 28 17 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
152. Kubeček Jan
Darts Stehlík Nový Bydžov
52,5 63,64 20 11 7 60,71 28 17 5 0,18 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
153. Tomášů Michal
DC Sniper Hradec Králové
52,5 54,55 24 22 12 55,77 52 29 26 0,50 3 0,06 0 0,00 3 0 0 0
154. Franc Tomáš
Metro Hradec Králové
52,4 66,67 24 21 14 62,00 50 31 9 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Kujal Josef
Punde TO Hradec Králové
52,3 58,33 24 24 14 60,00 60 36 20 0,33 2 0,03 0 0,00 3 0 0 0
156. Kleandr Jan
Odpadlíci Neznášov
52,2 60,00 24 20 12 55,56 54 30 34 0,63 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
157. Mrština Vít
Řepy Hradec Králové
52,1 66,67 24 12 8 57,14 28 16 10 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Hora Martin
DC DC Hradec Králové
52,1 62,50 24 24 15 59,65 57 34 16 0,28 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
159. Krejčí David
Sharks Hradec Králové
52,1 42,11 24 19 8 45,83 48 22 54 1,13 13 0,27 0 0,00 1 0 0 0
160. Restl Denis
Rebelové Myštěves B
52,0 63,64 24 22 14 60,00 55 33 17 0,31 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
161. Veselý Karel
Severní vítr Hradec Králové
51,6 57,14 24 14 8 56,25 32 18 13 0,41 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
162. Balihar Jiří
Devils Hradec Králové
51,4 70,83 24 24 17 60,32 63 38 10 0,16 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
163. Šána Lukáš
Želáci Želí
51,4 68,75 20 16 11 62,79 43 27 9 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Černý Josef
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
51,4 60,87 24 23 14 57,89 57 33 20 0,35 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
165. Beránek Marcel
Ferbek Hradec Králové
51,3 57,89 24 19 11 56,25 48 27 30 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
166. Kopřiva Vladimír
Rychtáři Nové Město n/C
51,3 50,00 24 22 11 50,91 55 28 40 0,73 11 0,20 1 0,02 0 0 0 0
167. Douda Jaroslav
Rakeťáci Hradec Králové
51,0 62,50 16 8 5 61,90 21 13 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Hošek Josef
Pavouci Hradec Králové
51,0 54,17 24 24 13 53,45 58 31 24 0,41 3 0,05 0 0,00 1 2 0 0
169. Liman Lukáš
SPŠ Stračov
50,8 62,50 16 16 10 61,54 39 24 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Tschöpa Robert
Notorklub Sopotnice
50,8 45,00 24 20 9 46,15 52 24 53 1,02 11 0,21 2 0,04 0 0 0 0
171. Kariofyllis Demis
Punde TO Hradec Králové
50,6 62,50 24 24 15 57,41 54 31 11 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
172. Krejčí Vlastimil
ŠK Běleč nad Orlicí C
50,6 50,00 24 20 10 51,02 49 25 29 0,59 8 0,16 0 0,00 2 0 0 0
173. Paulovič Josef
Metro Hradec Králové
50,5 66,67 24 15 10 60,00 40 24 10 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
174. Hybler Martin
Punde TO Hradec Králové
50,4 65,00 24 20 13 59,18 49 29 7 0,14 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
175. Kocek Jiří
Devils Hradec Králové
50,2 62,50 24 16 10 60,98 41 25 5 0,12 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
176. Novotný Stanislav
ŠK Pod strání Hr.Králové
50,2 60,00 24 20 12 54,00 50 27 13 0,26 2 0,04 1 0,02 1 1 0 0
177. Vrablic Josef
Žoldnéři Hradec Králové
50,0 60,00 20 10 6 54,17 24 13 5 0,21 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
178. Pavlovič Petr
Těsně vedle Hradec Králové
50,0 58,33 24 24 14 51,72 58 30 26 0,45 4 0,07 0 0,00 2 0 0 0
179. Moskal Jindřich
Vikingové Neznášov
50,0 58,33 20 12 7 55,56 27 15 11 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Havlíček Lukáš
DC DC Hradec Králové
49,3 64,71 24 17 11 57,50 40 23 3 0,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
181. Černý Marek
Sluníčko Smiřice
49,3 58,33 24 12 7 58,62 29 17 9 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Jiříček Ladislav
U Huberta D Hradec Králové
49,2 60,00 20 20 12 56,25 48 27 9 0,19 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
183. Najman František
South Park Cows Hr.Králové
49,2 50,00 24 20 10 51,02 49 25 22 0,45 4 0,08 0 0,00 4 0 0 0
184. Pour Antonín
Těsně vedle Hradec Králové
49,1 56,25 24 16 9 57,14 35 20 7 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
185. Štěpánková Veronika
ŠK Běleč nad Orlicí A
49,0 66,67 24 24 16 57,63 59 34 7 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Krušina Pavel
DC DC Hradec Králové
49,0 62,50 24 24 15 56,45 62 35 16 0,26 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
187. Lindr Petr
Omnirecord Hradec Králové
48,9 62,50 24 24 15 55,38 65 36 19 0,29 3 0,05 0 0,00 2 0 0 0
188. Adámek Petr
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
48,9 57,89 24 19 11 55,32 47 26 17 0,36 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
189. Baláž Jiří
Odpadlíci Neznášov
48,7 50,00 24 24 12 48,33 60 29 46 0,77 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
190. Žirovnický Pavel
Darts Stehlík Nový Bydžov
48,5 57,14 20 14 8 55,88 34 19 8 0,24 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
191. Málek Lubomír
Pod strání B Hradec Králové
48,4 63,16 24 19 12 57,78 45 26 4 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Strýhal Stanislav
Rebelové Myštěves B
48,4 62,50 24 16 10 52,63 38 20 8 0,21 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
193. Bečka Jiří
Řepy Hradec Králové
48,4 59,09 24 22 13 58,18 55 32 13 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
194. Horák Jakub
Mimikry Hradec Králové
48,1 58,33 24 24 14 53,97 63 34 18 0,29 3 0,05 1 0,02 2 0 0 0
195. Žďárský Martin
Dobřeňáci Dobřenice
48,1 58,33 24 12 7 53,13 32 17 14 0,44 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
196. Zlatník Tomáš
Havana Club Hradec Králové
48,0 45,83 24 24 11 45,76 59 27 48 0,81 10 0,17 1 0,02 0 0 0 0
197. Hodyc Jan
Havana Club Hradec Králové
48,0 41,67 24 24 10 49,18 61 30 56 0,92 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
198. Marešová Dana
Orličtí Rytíři Hradec Králové
47,9 52,94 20 17 9 53,85 39 21 11 0,28 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
199. Pavel Marian
Tygři z Neznášova C
47,8 56,25 20 16 9 56,76 37 21 5 0,14 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
200. Čížek Josef
Barracuda Hradec Králové
47,8 56,25 24 16 9 52,78 36 19 9 0,25 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
201. Michek Miroslav
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
47,8 50,00 20 14 7 54,05 37 20 18 0,49 1 0,03 0 0,00 0 1 0 0
202. Čejka Ladislav
Votroci Hradec Králové
47,4 62,50 24 16 10 58,97 39 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Puršl David
Barracuda Hradec Králové
47,4 53,33 24 15 8 58,82 34 20 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Šmíd Jan
Čertovi švagři Hradec Králové
47,4 41,67 24 24 10 45,61 57 26 44 0,77 13 0,23 0 0,00 0 0 0 0
205. Štěrba Petr
Rumídci Roudnice
47,3 62,50 24 24 15 57,14 56 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Slezáková Iva
Upíři Hradec Králové
47,2 50,00 20 18 9 55,32 47 26 17 0,36 4 0,09 0 0,00 1 0 0 0
207. Semerák David 2001
Haluzáci Hradec Králové
47,1 63,16 24 19 12 57,14 49 28 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Čihulek Pavel 1968
Rychtáři Nové Město n/C
47,0 45,45 24 22 10 47,37 57 27 47 0,82 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
209. Donátová Barbora
Žoldnéři Hradec Králové
46,9 55,00 20 20 11 54,90 51 28 16 0,31 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
210. Ružbašan Radoslav
Bludný šípy XXL Hradec Králové
46,9 40,91 24 22 9 43,14 51 22 44 0,86 9 0,18 0 0,00 1 0 0 0
211. Václavík Jaroslav
U Skokana Hradec Králové
46,6 62,50 16 16 10 55,26 38 21 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Sobotka Lukáš
Pod strání B Hradec Králové
46,6 52,94 24 17 9 56,10 41 23 13 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. John Martin
The Immortals Hradec Králové
46,5 45,83 24 24 11 49,12 57 28 26 0,46 5 0,09 0 0,00 3 0 0 0
214. Bous Jiří
Vlčáci 2011 Štít
46,5 43,48 24 23 10 45,45 55 25 47 0,85 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
215. Homola Jiří
DC No Score Kosice
46,4 55,56 24 18 10 53,33 45 24 13 0,29 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
216. Vlachynský Kamil
Emírovci Pohřebačka
46,4 53,33 24 15 8 52,78 36 19 8 0,22 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
217. Kořistka Rudolf
NK Harakiri Hradec Králové
46,3 50,00 24 18 9 50,00 46 23 14 0,30 3 0,07 1 0,02 3 0 0 0
218. Deml Robin
Rebelové Myštěves
46,3 40,00 24 15 6 44,74 38 17 36 0,95 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
219. Hledík Jan
Bumbálka Rusek
46,3 35,71 24 14 5 42,86 35 15 30 0,86 9 0,26 0 0,00 1 0 0 0
220. Podzimek Petr 1958
Rebelové Dolní Přím
46,2 55,00 24 20 11 52,00 50 26 14 0,28 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
221. Hanka Petr
Rebelové Dolní Přím B
46,1 50,00 20 20 10 55,10 49 27 17 0,35 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
222. Pančiak Pavel
Republika Březhrad
46,0 40,00 24 20 8 42,00 50 21 51 1,02 7 0,14 0 0,00 1 0 0 0
223. Rajtr Matěj
Repre Březhrad
45,8 56,25 16 16 9 55,00 40 22 4 0,10 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
224. Mančál Petr 1986
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
45,6 57,14 24 14 8 52,94 34 18 7 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
225. Staněk Jan
Biřička Hradec Králové
45,5 55,00 24 20 11 50,94 53 27 23 0,43 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
226. Telinger Jaroslav
Sokolí péra Hradec Králové
45,5 38,89 24 18 7 45,24 42 19 35 0,83 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
227. Runkas Rudolf
Pivaři Habřina
45,3 33,33 24 15 5 38,89 36 14 43 1,19 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
228. Hynek Leoš
Tygři z Neznášova B
45,0 54,55 24 22 12 51,79 56 29 11 0,20 2 0,04 0 0,00 0 1 0 0
229. Růžičková Lucie
Rychlá Rota Hradec Králové
44,9 52,38 24 21 11 50,98 51 26 20 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
230. Grus Jan
pod Vodníci Hradec Králové
44,8 58,33 24 24 14 52,46 61 32 15 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Štěpán Jakub
Sršni Starý Bydžov
44,8 52,63 20 19 10 52,17 46 24 14 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
232. Kruml Martin
Harpuny Hradec Králové
44,8 50,00 24 24 12 51,85 54 28 12 0,22 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
233. Schnábel Jan
Praskačka
44,7 63,64 20 11 7 53,33 30 16 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
234. Smetana Ondřej
Žoldnéři Hradec Králové
44,7 55,00 20 20 11 51,02 49 25 13 0,27 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
235. Oščiatka Pavel
Republika Březhrad
44,7 41,67 24 12 5 50,00 30 15 22 0,73 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
236. Mucha Radoslav
ŠK Běleč nad Orlicí A
44,6 52,17 24 23 12 53,70 54 29 10 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
237. Řebíček Jakub
Repre Březhrad
44,4 56,25 16 16 9 51,22 41 21 10 0,24 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
238. Koblížek Tomáš
Vemena Hradec Králové
44,4 53,85 20 13 7 52,94 34 18 5 0,15 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
239. Čihák Václav
Bombarďáci Želí
44,4 50,00 20 12 6 53,13 32 17 11 0,34 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
240. Šido Pavel
H-CLUB Smiřice
44,4 41,18 24 17 7 46,67 45 21 30 0,67 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
241. Holický Radek
Marťánci Hradec Králové
44,3 50,00 20 20 10 57,14 49 28 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Mančál Petr 1967
No comment Hradec Králové
44,1 52,94 24 17 9 54,55 44 24 7 0,16 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
243. Leszczuk Michal
Darts Stehlík Nový Bydžov
44,1 50,00 20 20 10 51,02 49 25 19 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
244. Beneš David
Parta HIC Dobřenice
43,8 50,00 24 20 10 47,92 48 23 14 0,29 0 0,00 1 0,02 2 0 0 0
245. Voska Pavel
South Park Cows Hr.Králové
43,8 45,83 24 24 11 46,67 60 28 22 0,37 6 0,10 0 0,00 1 1 0 0
246. Mádle Jaroslav
SPŠ Stračov
43,5 55,56 16 9 5 52,17 23 12 3 0,13 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
247. Rychtera Martin
Buď A.L.F. Roudnice
43,5 52,63 20 19 10 53,49 43 23 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Vraštil Otakar
Hrobaři Hradec Králové
43,4 50,00 20 18 9 50,00 44 22 14 0,32 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
249. Tarant Jiří
Bazinga Hradec Králové
43,4 50,00 24 12 6 51,72 29 15 7 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
250. Krejčí Petr
H-CLUB Smiřice
43,3 40,91 24 22 9 41,82 55 23 36 0,65 10 0,18 0 0,00 1 0 0 0
251. Šlechta Ivan
Těsně vedle Hradec Králové
43,2 50,00 24 20 10 50,94 53 27 12 0,23 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
252. Rabas Štěpán
U Huberta C Hradec Králové
43,2 50,00 16 8 4 52,63 19 10 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Hanuš Petr
ILL Niňo Hradec Králové
43,2 42,86 24 21 9 44,00 50 22 33 0,66 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
254. Višňák Michal
Biřička Hradec Králové
43,1 43,75 24 16 7 47,22 36 17 9 0,25 2 0,06 0 0,00 2 0 0 0
255. Tlapal Luboš
Kocouři Hradec Králové
43,1 40,00 24 20 8 41,18 51 21 39 0,76 6 0,12 0 0,00 2 0 0 0
256. Škop Jiří
Pod strání B Hradec Králové
43,0 54,55 24 22 12 50,94 53 27 7 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
257. Jenč Tomáš
U Huberta Hradec Králové
42,9 54,17 24 24 13 49,15 59 29 13 0,22 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
258. Prettenhofer Martin
Union Stars Hradec Králové
42,9 50,00 20 12 6 53,57 28 15 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Katzer Miloš
Notorklub Sopotnice
42,9 30,00 24 20 6 41,18 51 21 49 0,96 7 0,14 3 0,06 0 0 0 0
260. Kotek Kamil
Žoldnéři Hradec Králové
42,8 50,00 20 12 6 51,72 29 15 5 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
261. Truněček Martin
South Park Cows Hr.Králové
42,8 47,62 24 21 10 50,00 54 27 16 0,30 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
262. Kotek Tomáš
Buď A.L.F. Roudnice
42,6 53,85 20 13 7 51,61 31 16 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
263. Zajíc Lubomír
Union Stars Hradec Králové
42,6 50,00 20 14 7 52,94 34 18 6 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Souček Roman
SPŠ Stračov
42,5 54,55 16 11 6 50,00 28 14 7 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Rezner Jakub
Haluzáci Hradec Králové
42,5 52,38 24 21 11 50,98 51 26 10 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Matějka Jan
d´Arts Obědovice
42,4 50,00 24 16 8 50,00 42 21 9 0,21 0 0,00 0 0,00 2 0 0 0
267. Pašta Petr
Hrádek Boys
42,4 45,83 24 24 11 49,09 55 27 17 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
268. Sadílek Petr
Dobřeňáci Dobřenice
42,4 41,18 24 17 7 46,34 41 19 13 0,32 1 0,02 1 0,02 1 1 0 0
269. Pospíšil Patrik
Soptíci Hradec Králové
42,1 50,00 24 18 9 46,51 43 20 12 0,28 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
270. Vrzáň Václav
Vrtule XXL Hradec Králové
41,9 55,00 20 20 11 54,72 53 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Danda Jiří
Hrádek Boys
41,9 50,00 24 24 12 49,06 53 26 6 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
272. Semerák David 1977
Rychtářka Věkoše
41,9 47,37 20 19 9 46,81 47 22 18 0,38 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
273. Kopecký Milan
South Park Cows Hr.Králové
41,9 44,44 24 18 8 46,81 47 22 21 0,45 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
274. Němec Stanislav
Havana Club Hradec Králové
41,9 41,67 24 12 5 40,74 27 11 18 0,67 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
275. Bouška Michal
Pod strání B Hradec Králové
41,8 47,83 24 23 11 50,88 57 29 10 0,18 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
276. Kariofyllis Kostas
Punde TO Hradec Králové
41,7 50,00 24 24 12 52,54 59 31 7 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Pechánek Jiří
Vlčáci 2011 Štít
41,7 26,67 24 15 4 34,29 35 12 36 1,03 7 0,20 0 0,00 0 1 0 0
278. Voda Vlastimil
Trafačka Hradec Králové
41,6 58,33 12 12 7 51,61 31 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Procházka Václav
DC DC Hradec Králové
41,6 53,33 24 15 8 50,00 38 19 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Fait Michal
The Immortals Hradec Králové
41,5 42,11 24 19 8 50,94 53 27 18 0,34 2 0,04 1 0,02 1 0 0 0
281. Bažant Petr
Soptíci Hradec Králové
41,3 37,50 24 16 6 48,72 39 19 14 0,36 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
282. Josef Jiří
Sokolí péra Hradec Králové
41,3 35,29 24 17 6 42,11 38 16 23 0,61 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
283. Baldyňák Tomáš
No comment Hradec Králové
41,2 50,00 24 24 12 47,37 57 27 8 0,14 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
284. Otta Martin 1990
HSK U Marťase Hradec Králové
41,1 52,17 24 23 12 48,21 56 27 9 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
285. Chlíbek Lukáš
Barracuda Hradec Králové
41,1 45,83 24 24 11 46,43 56 26 19 0,34 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
286. Vlasák Jan
U Huberta C Hradec Králové
41,1 43,75 16 16 7 44,74 38 17 11 0,29 0 0,00 1 0,03 0 1 0 0
287. Holub Martin
Mimikry Hradec Králové
40,9 41,67 24 24 10 42,11 57 24 21 0,37 3 0,05 0 0,00 4 0 0 0
288. Dejdar Vítězslav
Devils Hradec Králové
40,8 50,00 24 24 12 51,61 62 32 5 0,08 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
289. Roušal Milan
Rebelové Dolní Přím
40,8 50,00 24 16 8 47,37 38 18 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Novák Josef
Hrádek Boys
40,7 47,37 24 19 9 46,67 45 21 11 0,24 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
291. Lán Lukáš
ŠK Běleč nad Orlicí C
40,7 45,83 24 24 11 45,76 59 27 24 0,41 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
292. Morávek Jiří
Těsně vedle Hradec Králové
40,6 47,62 24 21 10 47,06 51 24 11 0,22 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
293. Hlavatý Martin 1973
Darters Pod strání Hradec Králové
40,6 40,00 24 20 8 44,44 54 24 24 0,44 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
294. Bielik Rostislav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
40,5 52,94 20 17 9 48,84 43 21 6 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Teplý Ladislav
Plavci od Hrušky Hradec Králové
40,5 50,00 20 16 8 50,00 40 20 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Vokoun Leoš
ŠK Běleč nad Orlicí C
40,5 41,67 24 24 10 41,94 62 26 37 0,60 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
297. Siruček Miroslav
Hrobaři Hradec Králové
40,4 45,00 20 20 9 48,94 47 23 12 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Čiháček Petr
Pavouci Hradec Králové
40,4 36,84 24 19 7 43,48 46 20 20 0,43 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
299. Machek Tomáš
Omnirecord Hradec Králové
40,3 45,83 24 24 11 46,77 62 29 18 0,29 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
300. Roček Martin
Barracuda Hradec Králové
40,2 50,00 24 20 10 46,00 50 23 16 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Hanovec Karel
HSK U Marťase Hradec Králové
40,0 50,00 24 14 7 47,06 34 16 7 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Bednář David
U Huberta D Hradec Králové
40,0 50,00 20 12 6 50,00 28 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Šildberger Ivan
Upíři Hradec Králové
40,0 50,00 20 12 6 48,28 29 14 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
304. Černý Tomáš
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
39,8 43,75 20 16 7 45,24 42 19 21 0,50 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
305. Kružík Michael
DC No Score Kosice
39,7 46,15 24 13 6 48,48 33 16 7 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
306. Večerník Jan
ŠK Běleč nad Orlicí B
39,7 43,75 24 16 7 44,12 34 15 11 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Šupík Martin
DC DC Hradec Králové
39,6 50,00 24 12 6 46,43 28 13 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Slezák Jiří
Upíři Hradec Králové
39,5 44,44 20 18 8 46,51 43 20 14 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Burdych Radek
No comment Hradec Králové
39,4 42,11 24 19 8 48,94 47 23 9 0,19 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
310. Vytlačil Jan
Raci Račice
39,1 45,45 24 22 10 49,12 57 28 7 0,12 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
311. Federsel David
d´Arts Obědovice
39,1 44,44 24 18 8 47,73 44 21 7 0,16 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
312. Smrček Břetislav
Rychtářka Věkoše
39,0 45,45 20 11 5 46,67 30 14 10 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
313. Jeřábek Jan 1973
Chudeřičtí Mimoni
38,9 46,67 16 15 7 51,35 37 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Bozáňová Ilona
U Skokana Hradec Králové
38,8 50,00 16 16 8 47,50 40 19 4 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Jedlička Milan
Bombarďáci Želí
38,8 50,00 20 12 6 46,88 32 15 5 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
316. Kubec Tomáš
No comment Hradec Králové
38,8 45,00 24 20 9 47,92 48 23 4 0,08 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
317. Šišková Kateřina
New Maschine Hradec Králové
38,8 45,00 24 20 9 45,10 51 23 14 0,27 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
318. Filák Libor
Rebelové Myštěves B
38,8 40,00 24 15 6 42,42 33 14 12 0,36 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
319. Halíř Radek
Darters Pod strání Hradec Králové
38,8 35,00 24 20 7 40,82 49 20 27 0,55 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
320. Vondráček David
Republika Březhrad
38,8 33,33 24 24 8 37,50 56 21 48 0,86 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
321. Míšek Petr
pod Vodníci Hradec Králové
38,6 43,75 24 16 7 50,00 42 21 4 0,10 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
322. Vamberská Dagmar
Rychtáři Nové Město n/C
38,6 37,50 24 16 6 40,48 42 17 21 0,50 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
323. Doležal David
U Huberta D Hradec Králové
38,5 43,75 20 16 7 46,34 41 19 4 0,10 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
324. Moravec Martin
Ferbek Hradec Králové
38,5 30,00 24 20 6 35,42 48 17 42 0,88 5 0,10 2 0,04 0 0 0 0
325. Kariofyllis Sotirios
Rebelové Myštěves B
38,4 46,67 24 15 7 50,00 38 19 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
326. Tománek Tomáš
Pinďové Štít
38,2 45,00 20 20 9 48,98 49 24 4 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Blažek Martin
Happy Hippos Hradec Králové
38,2 43,75 20 16 7 43,59 39 17 13 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
328. Červinka Daniel
Tygři z Neznášova B
38,0 44,44 24 18 8 44,44 45 20 15 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Tobolka Radek
Brutální Nikita Hradec Králové
37,9 45,45 12 11 5 48,28 29 14 5 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Dvořáček Roman
Brutální Nikita Hradec Králové
37,9 45,45 12 11 5 46,43 28 13 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Košvanec Tomáš
Rumídci Roudnice
37,8 50,00 24 24 12 46,55 58 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Havel Tomáš
DC Sniper Hradec Králové
37,8 46,15 24 13 6 43,75 32 14 7 0,22 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
333. Šlechta Jan
Union Stars Hradec Králové
37,8 45,00 20 20 9 46,00 50 23 7 0,14 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
334. Sokol Roman
Praskačka
37,8 44,44 20 18 8 47,83 46 22 8 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Šubrt Jiří
Chudeřičtí Mimoni
37,7 50,00 16 12 6 48,39 31 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Doležal Zdeněk
Rebelové Dolní Přím
37,6 38,10 24 21 8 42,00 50 21 15 0,30 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
337. Kratěna Jiří
Orličtí Rytíři Hradec Králové
37,5 50,00 20 10 5 45,83 24 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Selichar Josef
Löwen Hradec Králové
37,5 40,91 24 22 9 41,82 55 23 24 0,44 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
339. Matvievskyy Anatoliy
Severní vítr Hradec Králové
37,3 41,67 24 12 5 43,33 30 13 12 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Ciolek Petr
Andělé z Prorocka Hradec Králové
37,3 40,00 20 10 4 42,31 26 11 6 0,23 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
341. Felbr Tomáš
H-CLUB Smiřice
37,2 38,89 24 18 7 41,86 43 18 17 0,40 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
342. Myslík Jiří
Praskačka
37,1 41,67 20 12 5 46,43 28 13 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Pilař Radek
Rychtářka Věkoše
37,1 41,67 20 12 5 42,86 28 12 9 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Vlášek Jan
Zippo team Štít
37,0 27,27 24 22 6 33,33 54 18 52 0,96 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
345. Ležík Matěj
ŠK Pod strání Hr.Králové
36,9 45,00 24 20 9 44,90 49 22 6 0,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
346. Hrubý Jakub
Emírovci Pohřebačka
36,8 46,15 24 13 6 41,94 31 13 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Kruml Jan
Harpuny Hradec Králové
36,8 38,46 24 13 5 45,16 31 14 5 0,16 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
348. Hlubuček Martin
Vemena Hradec Králové
36,7 43,75 20 16 7 44,44 36 16 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Šildbergerová Kateřina
Severní vítr Hradec Králové
36,6 41,67 24 12 5 44,83 29 13 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Petrová Bohdana
Votroci Hradec Králové
36,4 41,67 24 24 10 47,27 55 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Žahourek Michal
Bazinga Hradec Králové
36,4 38,89 24 18 7 42,22 45 19 12 0,27 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
352. Zajíc Jan
ŠK Běleč nad Orlicí A
36,3 41,67 24 24 10 44,44 63 28 17 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
353. Černý Petr
Raci Račice
36,3 37,50 24 24 9 42,37 59 25 26 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Bouček Pavel
Votroci Hradec Králové
36,2 45,83 24 24 11 46,67 60 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Rezner Lukáš
Haluzáci Hradec Králové
36,2 42,86 24 21 9 44,00 50 22 8 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Vodička Jiří
Chudeřičtí Mimoni
36,2 41,67 16 12 5 48,28 29 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Zeman Luděk
Notorklub Sopotnice
36,2 18,75 24 16 3 30,77 39 12 41 1,05 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
358. Schejbal Lukáš
U Huberta Hradec Králové
36,1 41,67 24 12 5 42,86 28 12 4 0,14 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
359. Machaň Radek
Bazinga Hradec Králové
36,0 39,13 24 23 9 43,86 57 25 11 0,19 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
360. Synek Petr
Löwen Hradec Králové
36,0 31,25 24 16 5 37,50 40 15 22 0,55 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
361. Šamšula Miroslav
ŠK Pod strání Hr.Králové
35,8 35,00 24 20 7 40,00 50 20 12 0,24 3 0,06 0 0,00 1 1 0 0
362. Mocek Jan
Bazinga Hradec Králové
35,5 37,50 24 24 9 41,07 56 23 15 0,27 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
363. Pánek Libor
Hrádek Boys
35,3 41,18 24 17 7 44,19 43 19 8 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Baláž Martin
Tygři z Neznášova B
35,3 40,91 24 22 9 43,64 55 24 9 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
365. Černý Miroslav
ŠK Pod strání Hr.Králové
35,3 40,00 24 20 8 42,86 49 21 12 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Vanický Jakub
Želáci Želí
35,3 40,00 20 20 8 42,86 49 21 10 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
367. Vlk Miroslav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
35,3 38,46 20 13 5 43,75 32 14 4 0,13 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
368. Římal Marek
Harpuny Hradec Králové
35,1 37,50 24 16 6 40,54 37 15 11 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
369. Pavlík Roman
Raci Račice
35,1 35,00 24 20 7 38,78 49 19 16 0,33 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
370. Šimková Dominika
Rakeťáci Hradec Králové
35,0 33,33 16 15 5 41,18 34 14 10 0,29 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
371. Kořínek Ondřej
Darts Stehlík Nový Bydžov
34,9 43,75 20 16 7 43,59 39 17 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Vaníček Aleš
Omnirecord Hradec Králové
34,8 35,00 24 20 7 44,23 52 23 13 0,25 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
373. Beránková Michaela
Rakeťáci Hradec Králové
34,7 37,50 16 8 3 42,11 19 8 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Zajíček Jan
ILL Niňo Hradec Králové
34,6 31,25 24 16 5 35,14 37 13 20 0,54 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
375. Moravec Eduard
Rebelové Dolní Přím B
34,3 38,46 20 13 5 36,67 30 11 5 0,17 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
376. Novák František
Sršni Starý Bydžov
34,3 31,58 20 19 6 42,55 47 20 11 0,23 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
377. Mikulová Jana
Vrtule XXL Hradec Králové
34,2 40,00 20 20 8 47,17 53 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Kučera Jan
Darters Pod strání Hradec Králové
34,0 41,18 24 17 7 42,86 42 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
379. Otta Martin 1962
HSK U Marťase Hradec Králové
34,0 40,91 24 22 9 40,00 55 22 12 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
380. Cenkner Ivan
HSK U Marťase Hradec Králové
34,0 40,00 24 20 8 44,23 52 23 6 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Hošek Miroslav
Pavouci Hradec Králové
34,0 33,33 24 12 4 43,33 30 13 7 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
382. Čápová Eva
Řepy Hradec Králové
33,9 40,00 24 15 6 42,11 38 16 5 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
383. Slezák Michal
Upíři Hradec Králové
33,9 40,00 20 10 4 39,13 23 9 5 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Rozdolský Marek
Dobřeňáci Dobřenice
33,8 33,33 24 12 4 40,63 32 13 10 0,31 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
385. Protivínský Jan
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
33,8 30,00 20 10 3 37,50 24 9 9 0,38 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
386. Rafaelová Marcela
New Maschine Hradec Králové
33,7 42,11 24 19 8 41,30 46 19 4 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Košťál Michal
New Maschine Hradec Králové
33,6 38,10 24 21 8 40,00 50 20 12 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Jaška Petr
Brutální Nikita Hradec Králové
33,6 36,36 12 11 4 42,86 28 12 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Pešek Robert
Bludný šípy XXL Hradec Králové
33,4 25,00 24 12 3 27,59 29 8 19 0,66 7 0,24 1 0,03 0 0 0 0
390. Štěpánová Helena
Piráti GOBI Hradec Králové
33,3 35,71 24 14 5 39,39 33 13 10 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Anděl Jan
Löwen Hradec Králové
33,3 25,00 24 16 4 37,21 43 16 18 0,42 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
392. Vacek Jiří
Metro Hradec Králové
33,0 37,50 24 16 6 40,00 40 16 10 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Lorenc Martin
Zippo team Štít
32,9 19,05 24 21 4 27,08 48 13 39 0,81 11 0,23 0 0,00 1 0 0 0
394. Kaniščev Boris
Löwen Hradec Králové
32,8 28,57 24 14 4 33,33 36 12 28 0,78 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
395. Kotrč Jiří
Rychtářka Věkoše
32,7 42,11 20 19 8 39,58 48 19 6 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Štěpán Matěj
Haluzáci Hradec Králové
32,7 35,29 24 17 6 45,45 44 20 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Pilař Marcel
Rychtářka Věkoše
32,6 40,00 20 10 4 39,13 23 9 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Černovská Michaela
ŠK Běleč nad Orlicí D
32,6 37,50 24 24 9 39,66 58 23 7 0,12 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
399. Mach Lukáš
U Huberta C Hradec Králové
32,6 37,50 16 8 3 42,11 19 8 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Dürschmied Jiří
The Sharks Hradec Králové
32,6 34,78 24 23 8 39,66 58 23 8 0,14 1 0,02 0 0,00 0 1 0 0
401. Jezdinský Martin
Rebelové Dolní Přím B
32,3 33,33 20 12 4 40,00 30 12 5 0,17 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
402. Pelikán Marek
Orličtí Rytíři Hradec Králové
31,9 38,46 20 13 5 40,63 32 13 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Pázler Jiří
Rebelové Dolní Přím C
31,9 35,29 24 17 6 36,11 36 13 6 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
404. Novák Jakub
Vlčáci 2011 Štít
31,9 25,00 24 12 3 34,38 32 11 15 0,47 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
405. Sás Milan
Želáci Želí
31,8 37,50 20 16 6 40,00 40 16 3 0,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
406. Hájek Josef 1962
pod Vodníci Hradec Králové
31,7 36,84 24 19 7 39,13 46 18 4 0,09 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
407. Lhotáková Lucie
ŠK Běleč nad Orlicí D
31,6 33,33 24 24 8 36,84 57 21 13 0,23 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
408. Vašíček Jiří
Raci Račice
31,3 31,82 24 22 7 38,89 54 21 11 0,20 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
409. Burdych Ondřej
Sluníčko Smiřice
31,1 35,71 24 14 5 40,00 35 14 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Hučík Roman
Trafačka Hradec Králové
31,1 33,33 12 12 4 40,74 27 11 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Gregora Pavel
Piráti GOBI Hradec Králové
31,0 33,33 24 24 8 40,00 60 24 6 0,10 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
412. Sedláčková Martina
New Maschine Hradec Králové
30,7 33,33 24 12 4 40,00 30 12 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Marek Luboš
Rebelové Dolní Přím C
30,5 27,27 24 22 6 34,55 55 19 19 0,35 4 0,07 0 0,00 1 0 0 0
414. Pošepná Marie
DC No Score Kosice
30,2 31,25 24 16 5 39,02 41 16 9 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Šedivá Kopta
ŠK Běleč nad Orlicí D
30,0 33,33 24 24 8 33,93 56 19 15 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
416. Bursa Martin 1987
Sokolí péra Hradec Králové
29,7 25,00 24 16 4 34,21 38 13 16 0,42 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
417. Havlena Michal
Vrtule XXL Hradec Králové
29,6 35,00 20 20 7 38,30 47 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Jeřábek Jan 1995
Chudeřičtí Mimoni
29,6 33,33 16 12 4 39,29 28 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Ende Michal
Hrobaři Hradec Králové
29,3 31,25 20 16 5 37,50 40 15 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Mráz Zbyněk
Happy Hippos Hradec Králové
29,2 30,00 20 10 3 37,50 24 9 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Čiháčková Martina
U Skokana Hradec Králové
29,0 31,25 16 16 5 38,46 39 15 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
422. Černý Jakub
Bludný šípy XXL Hradec Králové
28,8 15,38 24 13 2 28,13 32 9 27 0,84 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
423. Kučerová Dagmar
Devils Hradec Králové
28,6 33,33 24 24 8 37,29 59 22 1 0,02 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
424. Plavec Luboš
Plavci od Hrušky Hradec Králové
28,5 25,00 20 12 3 39,39 33 13 4 0,12 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
425. Mencl Miloš
Pavouci Hradec Králové
28,1 23,08 24 13 3 32,26 31 10 10 0,32 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
426. Mádlo Jaroslav
Želáci Želí
28,0 35,00 20 20 7 33,33 45 15 2 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Sprostý Miroslav
Piráti GOBI Hradec Králové
27,7 29,41 24 17 5 33,33 39 13 6 0,15 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
428. Sternwald Martin
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
27,7 27,27 24 22 6 31,91 47 15 11 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
429. Špráchal Radek
Piráti GOBI Hradec Králové
27,4 28,57 24 21 6 37,04 54 20 6 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Kučera Ondřej
Pinďové Štít
27,1 31,25 20 16 5 36,59 41 15 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Pavel Miroslav
H-CLUB Smiřice
27,1 25,00 24 12 3 32,26 31 10 11 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
432. Zahradník Dušan
Mimikry Hradec Králové
27,0 25,00 24 20 5 31,91 47 15 17 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Smékal Jaroslav
Rumídci Roudnice
26,9 30,00 24 20 6 37,25 51 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Šecová Marie
The Sharks Hradec Králové
26,7 25,00 24 24 6 36,07 61 22 6 0,10 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
435. John Radek
The Immortals Hradec Králové
26,7 22,73 24 22 5 33,33 54 18 11 0,20 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
436. Brandejs Jakub
ŠK Běleč nad Orlicí B
26,2 25,00 24 20 5 34,00 50 17 9 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
437. Slezák Milan
Sluníčko Smiřice
26,0 28,57 24 14 4 34,29 35 12 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Dlouhý Martin
Pinďové Štít
25,9 25,00 20 20 5 34,69 49 17 5 0,10 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
439. Vysůček Pavel
U Huberta Hradec Králové
25,8 19,05 24 21 4 34,62 52 18 16 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Podzimek Petr 1980
Marvin Hradec Králové
25,7 20,83 24 24 5 29,31 58 17 23 0,40 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
441. Hrubeš Jiří
Votroci Hradec Králové
25,6 27,78 24 18 5 34,88 43 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Hrochová Radka
Happy Hippos Hradec Králové
25,4 25,00 20 12 3 35,71 28 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Juránková Anna
Rakeťáci Hradec Králové
25,3 25,00 16 12 3 33,33 30 10 5 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Mareš Jan
ŠK Běleč nad Orlicí D
25,1 25,00 24 16 4 35,14 37 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Móro Jan
Odpadlíci Neznášov
24,8 15,38 24 13 2 27,27 33 9 19 0,58 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
446. Svoboda Tomáš
Hrádek Boys
24,5 25,00 24 12 3 34,48 29 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Kocourek Radek
Trafačka Hradec Králové
24,5 25,00 12 8 2 35,00 20 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Klimeš Pavel
ŠK Běleč nad Orlicí B
24,2 25,00 24 16 4 30,56 36 11 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Kousal Zdeněk
Soptíci Hradec Králové
24,2 22,22 24 18 4 30,23 43 13 7 0,16 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
450. Vodička Martin
Buď A.L.F. Roudnice
23,4 25,00 20 20 5 31,91 47 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Bartaloš Petr
Parta HIC Dobřenice
23,3 22,22 24 18 4 27,50 40 11 4 0,10 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
452. Svoboda Zbyněk
Sluníčko Smiřice
23,2 22,73 24 22 5 32,14 56 18 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Tomas David
Parta HIC Dobřenice
23,2 16,67 24 12 2 29,03 31 9 5 0,16 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
454. Svoboda Petr
ŠK Běleč nad Orlicí A
23,1 25,00 24 16 4 28,57 35 10 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Valášek Jiří 1959
Tygři z Neznášova C
23,1 25,00 20 12 3 31,03 29 9 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Motl Martin
Notorklub Sopotnice
23,1 16,67 24 12 2 23,08 26 6 12 0,46 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
457. Pázler Jan
Rebelové Dolní Přím C
22,4 20,00 24 20 4 26,53 49 13 13 0,27 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
458. Hlavatý Martin 1991
SPŠ Stračov
22,3 12,50 16 8 1 31,82 22 7 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
459. Jedinák Ondřej
Sluníčko Smiřice
22,2 20,00 24 20 4 30,61 49 15 6 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Svrčina Lukáš
ŠK Běleč nad Orlicí B
21,8 20,00 24 20 4 28,57 49 14 9 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Valášková Iveta
Tygři z Neznášova C
21,8 17,65 20 17 3 30,00 40 12 4 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
462. Bárta Jaroslav
Plavci od Hrušky Hradec Králové
21,5 23,53 20 17 4 28,21 39 11 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Podzimková Zdena
Rebelové Dolní Přím C
21,3 23,08 24 13 3 26,67 30 8 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Ouvín Miroslav
U Huberta Hradec Králové
21,1 20,00 24 15 3 28,57 35 10 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Sevič Ladislav
Barracuda Hradec Králové
20,6 15,38 24 13 2 31,25 32 10 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Hálová Kateřina
Čertovi švagři Hradec Králové
20,5 12,50 24 16 2 21,62 37 8 20 0,54 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
467. Šálek David
Plavci od Hrušky Hradec Králové
19,8 15,79 20 19 3 28,57 49 14 4 0,08 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
468. Hlavsa Josef
Bazinga Hradec Králové
19,7 16,67 24 12 2 30,00 30 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Kejzlarová Monika
Union Stars Hradec Králové
19,0 16,67 20 12 2 27,59 29 8 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Sklenář Petr
Repre Březhrad
18,9 25,00 16 8 2 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Šonková Kateřina
Andělé z Prorocka Hradec Králové
18,9 13,33 20 15 2 27,03 37 10 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Vyleťal Filip
Buď A.L.F. Roudnice
18,8 18,18 20 11 2 26,92 26 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Tavali Libor
ŠK Běleč nad Orlicí B
18,7 18,18 24 22 4 25,00 52 13 4 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Bečičková Veronika
The Badgers Kostelec nad Orlicí
17,4 6,25 24 16 1 18,42 38 7 22 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
475. Tomalová Karin
Trafačka Hradec Králové
17,0 12,50 12 8 1 25,00 20 5 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Franc Jakub
d´Arts Obědovice
16,9 16,67 24 12 2 24,14 29 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Ocelníková Simona
Pinďové Štít
16,5 12,50 20 16 2 25,00 40 10 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Martínek Pavel
Hrobaři Hradec Králové
16,2 7,14 20 14 1 27,03 37 10 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Dejdarová Šárka
Piráti GOBI Hradec Králové
15,5 14,29 24 14 2 21,21 33 7 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Škorvánek Pavel
Brutální Nikita Hradec Králové
15,2 9,09 12 11 1 22,22 27 6 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Kněžourek Karel
Plavci od Hrušky Hradec Králové
12,8 8,33 20 12 1 20,69 29 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Marečková Martina
The Sharks Hradec Králové
12,7 8,33 24 24 2 18,18 55 10 6 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Rothanzl Robert
Praskačka
11,4 10,00 20 10 1 13,64 22 3 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
484. Ulíková Irena
Marťánci Hradec Králové
8,8 8,33 20 12 1 12,00 25 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Koutník Miroslav
NK Harakiri Hradec Králové
  100,00 24 5 5 71,43 14 10 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
486. Jůza Martin
Pavouci Hradec Králové
  100,00 24 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Kabát Karel
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  100,00 24 4 4 80,00 10 8 13 1,30 4 0,40 1 0,10 1 0 0 0
488. Cisár René
Tygři z Neznášova B
  100,00 24 3 3 100,00 6 6 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Hlavatá Lucie
Vemena Hradec Králové
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Veselková Michaela
Metro Hradec Králové
  100,00 24 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Vítek Jaroslav
Raci Račice
  100,00 24 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Fiala Jaroslav
Rebelové Myštěves B
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Hladík Dušan
Sokolí péra Hradec Králové
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 3 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Kubánek Jakub
Chudeřičtí Mimoni
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Kučera Matěj
Sharks Hradec Králové
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 4 2,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
496. Fišar Jiří
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Novák Pavel
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Pokorný Michal
Bubo Hradec Králové
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Bukač Ondřej
Vikingové Neznášov
  87,50 20 8 7 78,95 19 15 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
500. Vanžura Jiří
Vikingové Neznášov
  87,50 20 8 7 71,43 21 15 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Sehnal Jiří
Notorklub Sopotnice
  87,50 24 8 7 63,64 22 14 34 1,55 2 0,09 0 0,00 1 0 0 0
502. Veselovský Jaroslav
No comment Hradec Králové
  80,00 24 10 8 70,83 24 17 10 0,42 7 0,29 0 0,00 3 1 0 0
503. Vlasák Miroslav
Rumídci Roudnice
  80,00 24 10 8 64,29 28 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Ulík Petr
Marťánci Hradec Králové
  75,00 20 8 6 72,22 18 13 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Školník Oldřich
Bumbálka Rusek
  75,00 24 8 6 66,67 21 14 25 1,19 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
506. Němeček Petr
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  75,00 24 8 6 66,67 18 12 23 1,28 6 0,33 0 0,00 1 0 0 0
507. Valentová Anna
U Huberta D Hradec Králové
  75,00 20 4 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Staněk Roman
Emírovci Pohřebačka
  75,00 24 4 3 70,00 10 7 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 1 0 0
509. Balický Jiří
Trafačka Hradec Králové
  75,00 12 4 3 60,00 10 6 0 0,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
510. Vrkota Radek
Klucy Hradec Králové
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
511. Brož Jiří
Vlčáci 2011 Štít
  72,73 24 11 8 66,67 27 18 24 0,89 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
512. Pěnkava Zdeněk
Truhles Hradec Králové
  72,73 24 11 8 65,38 26 17 30 1,15 8 0,31 2 0,08 1 0 0 0
513. Borůvka Radek
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  72,73 24 11 8 64,00 25 16 4 0,16 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
514. Chaloupka Miloš
Bubo Hradec Králové
  72,73 24 11 8 60,71 28 17 6 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
515. Talavášek Jiří
Truhles Hradec Králové
  71,43 24 7 5 64,71 17 11 19 1,12 5 0,29 1 0,06 0 0 0 0
516. Šedivý David
NK Harakiri Hradec Králové
  71,43 24 7 5 62,50 16 10 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
517. Lesák Vladimír
Sokolí péra Hradec Králové
  70,00 24 10 7 65,38 26 17 15 0,58 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
518. Bareš Václav
DC No Score Kosice
  70,00 24 10 7 58,33 24 14 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Školník David
Comeback Máslojedy
  66,67 24 9 6 68,18 22 15 18 0,82 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
520. Toth Martin
Haluzáci Hradec Králové
  66,67 24 9 6 63,64 22 14 12 0,55 4 0,18 0 0,00 4 0 0 0
521. Marx Luboš
Pod strání B Hradec Králové
  66,67 24 6 4 66,67 15 10 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Pácha David
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  66,67 24 6 4 57,14 14 8 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Hlavatý Kryštof
SPŠ Stračov
  66,67 16 6 4 56,25 16 9 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
524. Martínek Jan
Orličtí Rytíři Hradec Králové
  66,67 20 3 2 71,43 7 5 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Solnička Vlastimil
NK Harakiri Hradec Králové
  66,67 24 3 2 57,14 7 4 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Doležel Jan
Happy Hippos Hradec Králové
  66,67 20 3 2 50,00 8 4 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
527. Vydra Jaroslav
Emírovci Pohřebačka
  63,64 24 11 7 65,22 23 15 9 0,39 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
528. Mlateček Roman
Rebelové Dolní Přím
  62,50 24 8 5 66,67 18 12 8 0,44 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
529. Cejzlar Jan
DC Sniper Hradec Králové
  62,50 24 8 5 57,14 21 12 5 0,24 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
530. Holubář Tomáš
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  62,50 24 8 5 55,00 20 11 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Dvořáček Michal
Kocouři Hradec Králové
  62,50 24 8 5 54,55 22 12 18 0,82 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
532. Vlček Martin
Těsně vedle Hradec Králové
  60,00 24 10 6 60,00 25 15 7 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Vít Lukáš
NK Harakiri Hradec Králové
  60,00 24 5 3 53,85 13 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Pinka Eugen
Rychlá Rota Hradec Králové
  57,14 24 7 4 58,82 17 10 5 0,29 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
535. Kazda Tomáš
The Immortals Hradec Králové
  57,14 24 7 4 52,94 17 9 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Macháček Josef
Bubo Hradec Králové
  57,14 24 7 4 50,00 18 9 0 0,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
537. Klouzek Radek
Ferbek Hradec Králové
  57,14 24 7 4 47,06 17 8 10 0,59 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
538. Císařovský Roman
pod Vodníci Hradec Králové
  55,56 24 9 5 50,00 20 10 1 0,05 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
539. Eliáš Matěj
Orličtí Rytíři Hradec Králové
  55,56 20 9 5 45,83 24 11 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Raim Jan
Úletáři Hradec Králové
  50,00 24 10 5 56,00 25 14 26 1,04 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
541. Půček Pavel
Republika Březhrad
  50,00 24 8 4 60,00 20 12 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
542. Valášek Jiří 1988
Tygři z Neznášova C
  50,00 20 8 4 57,14 21 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Hruban Martin
Parta HIC Dobřenice
  50,00 24 8 4 50,00 20 10 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Petr Martin
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  50,00 20 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Halíř Milan
Darters Pod strání Hradec Králové
  50,00 24 8 4 45,00 20 9 6 0,30 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
546. Novák Zdeněk
Metro Hradec Králové
  50,00 24 6 3 53,85 13 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Nováček Martin
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  50,00 24 6 3 50,00 16 8 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Slovák Milan
Raci Račice
  50,00 24 6 3 46,67 15 7 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Všetečka Petr
No comment Hradec Králové
  50,00 24 6 3 46,67 15 7 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Hos Miroslav
Union Stars Hradec Králové
  50,00 20 6 3 46,15 13 6 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Žďárský Milan
Omnirecord Hradec Králové
  50,00 24 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Hájková Jitka
pod Vodníci Hradec Králové
  50,00 24 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Anděra Jiří
Piráti GOBI Hradec Králové
  50,00 24 4 2 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Hrušová Vlasáková
Upíři Hradec Králové
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Vápeníková Petra
Rebelové Myštěves B
  50,00 24 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Ružinský Radovan
Severní vítr Hradec Králové
  44,44 24 9 4 45,83 24 11 2 0,08 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
557. Šefr Václav
d´Arts Obědovice
  44,44 24 9 4 45,83 24 11 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Fumfera Luděk
Rebelové Dolní Přím
  42,86 24 7 3 47,06 17 8 4 0,24 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
559. Jedlička Karel
Bubo Hradec Králové
  42,86 24 7 3 46,67 15 7 2 0,13 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
560. Haňáček Aleš
Harpuny Hradec Králové
  42,86 24 7 3 40,00 15 6 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Myška Aleš
Rebelové Myštěves
  40,00 24 10 4 44,00 25 11 14 0,56 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
562. Dvořák Jiří
DC Sniper Hradec Králové
  40,00 24 10 4 42,31 26 11 13 0,50 1 0,04 1 0,04 1 0 0 0
563. Schmoranz Filip
Biřička Hradec Králové
  40,00 24 10 4 36,00 25 9 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Solničková Zoja
NK Harakiri Hradec Králové
  37,50 24 8 3 45,45 22 10 1 0,05 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
565. Svobodová Věra
ŠK Běleč nad Orlicí D
  37,50 24 8 3 45,45 22 10 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Šrůta Petr
Rychlá Rota Hradec Králové
  37,50 24 8 3 45,00 20 9 6 0,30 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
567. Kalacska Štefan
The Sharks Hradec Králové
  37,50 24 8 3 40,00 20 8 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Štěpán Tomáš
Sršni Starý Bydžov
  37,50 20 8 3 38,89 18 7 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
569. Valc Vik
Orličtí Rytíři Hradec Králové
  37,50 20 8 3 38,89 18 7 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
570. Kuříková Blanka
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  37,50 24 8 3 35,29 17 6 12 0,71 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
571. Rohr Milan
Bubo Hradec Králové
  36,36 24 11 4 42,31 26 11 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Stružka Martin
South Park Cows Hr.Králové
  36,36 24 11 4 40,74 27 11 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Šťastný Jiří
Rychtáři Nové Město n/C
  36,36 24 11 4 32,00 25 8 9 0,36 3 0,12 1 0,04 0 0 0 0
574. Mrštík Jakub
Dobřeňáci Dobřenice
  33,33 24 9 3 42,86 21 9 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Elišák Vítězslav
Praskačka
  33,33 20 9 3 41,67 24 10 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
576. Vražba Martin
Zippo team Štít
  33,33 24 9 3 35,00 20 7 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
577. Matějka Jiří
d´Arts Obědovice
  33,33 24 9 3 33,33 21 7 2 0,10 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
578. Barcic Arnold
Harpuny Hradec Králové
  33,33 24 6 2 37,50 16 6 0 0,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
579. Škoda Petr
Barracuda Hradec Králové
  33,33 24 3 1 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Kohout Kamil
H-CLUB Smiřice
  33,33 24 3 1 37,50 8 3 0 0,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
581. Oudrnická Lucie
d´Arts Obědovice
  33,33 24 3 1 28,57 7 2 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Puchr Pavel
Rebelové Myštěves B
  33,33 24 3 1 28,57 7 2 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Vašák Ondřej
Buď A.L.F. Roudnice
  33,33 20 3 1 28,57 7 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Svoboda Jaroslav
Ferbek Hradec Králové
  30,00 24 10 3 42,31 26 11 15 0,58 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
585. Holeček Josef
d´Arts Obědovice
  30,00 24 10 3 37,50 24 9 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Jansta Jiří
Rebelové Myštěves B
  30,00 24 10 3 36,00 25 9 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Dürschmied Jan
Sršni Starý Bydžov
  28,57 20 7 2 41,18 17 7 6 0,35 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
588. Hetfleiš David
Tygři z Neznášova B
  28,57 24 7 2 41,18 17 7 2 0,12 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
589. Kořínek Jan
Řepy Hradec Králové
  28,57 24 7 2 35,29 17 6 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Šoltýs Jindřich
Votroci Hradec Králové
  28,57 24 7 2 35,29 17 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Heislerová Stanislava
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  28,57 20 7 2 29,41 17 5 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Brzek Vladimír
DC No Score Kosice
  28,57 24 7 2 26,67 15 4 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
593. Andrejs Jaroslav
Odpadlíci Neznášov
  27,27 24 11 3 40,74 27 11 11 0,41 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
594. Rejda Patrik
ILL Niňo Hradec Králové
  27,27 24 11 3 37,04 27 10 13 0,48 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
595. Bous Lukáš
Vlčáci 2011 Štít
  27,27 24 11 3 30,77 26 8 22 0,85 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
596. Holub Tomáš
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  25,00 24 8 2 38,10 21 8 25 1,19 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
597. Horák Jan
Devils Hradec Králové
  25,00 24 8 2 36,36 22 8 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Malínský Jaroslav
Želáci Želí
  25,00 20 8 2 35,00 20 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Michálek Karel
Kocouři Hradec Králové
  25,00 24 8 2 27,78 18 5 5 0,28 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
600. Štěpánek Pavel
ŠK Běleč nad Orlicí A
  25,00 24 8 2 27,78 18 5 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Hruška Jiří
Plavci od Hrušky Hradec Králové
  25,00 20 4 1 45,45 11 5 2 0,18 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
602. Lenfeld Zdeněk
Těsně vedle Hradec Králové
  25,00 24 4 1 41,67 12 5 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Zeman Josef
U Huberta C Hradec Králové
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Stuchlík Michal
Rychtáři Nové Město n/C
  25,00 24 4 1 36,36 11 4 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Tomáš Jiří
Darts Stehlík Nový Bydžov
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Vondra Marek
Pinďové Štít
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Cisár Roman
Odpadlíci Neznášov
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 6 0,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
608. Heisler Rudolf
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  25,00 20 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Kalaš Jan
Mimikry Hradec Králové
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Křivánek Petr
Trafačka Hradec Králové
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Veselý Peavy
Tygři z Neznášova C
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Kabourek Michal
Comeback Máslojedy
  25,00 24 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Pirťák Imrich
Rakeťáci Hradec Králové
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Jirásek Milan
Löwen Hradec Králové
  25,00 24 4 1 22,22 9 2 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
615. Groligová Miroslava
Pod strání B Hradec Králové
  22,22 24 9 2 36,36 22 8 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Kočová Lenka
Rychtářka Věkoše
  22,22 20 9 2 36,00 25 9 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Mach Jiří
Úletáři Hradec Králové
  22,22 24 9 2 33,33 21 7 14 0,67 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
618. Valášek Martin
Haluzáci Hradec Králové
  20,00 24 5 1 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Syrůček Simon
Barracuda Hradec Králové
  20,00 24 5 1 18,18 11 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Horáček Jiří
Sršni Starý Bydžov
  16,67 20 6 1 26,67 15 4 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Ježek Petr
Vemena Hradec Králové
  16,67 20 6 1 23,08 13 3 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
622. Tomešová Lucie
Bombarďáci Želí
  16,67 20 6 1 23,08 13 3 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Laube Pavel
Darters Pod strání Hradec Králové
  14,29 24 7 1 27,78 18 5 10 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Vach Jakub
Bombarďáci Želí
  14,29 20 7 1 13,33 15 2 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Žižka Michal
Rebelové Myštěves B
  12,50 24 8 1 28,57 21 6 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Pokorný Martin
Sharks Hradec Králové
  12,50 24 8 1 25,00 20 5 12 0,60 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
627. Kánská Alice
Rychtáři Nové Město n/C
  12,50 24 8 1 22,22 18 4 6 0,33 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
628. Novotný Jakub
Rumídci Roudnice
  12,50 24 8 1 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Řehák David
Čertovi švagři Hradec Králové
  12,50 24 8 1 17,65 17 3 13 0,76 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
630. Svoboda Martin
Black Sheep Hradec Králové
  12,50 24 8 1 17,65 17 3 3 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
631. Danihelka Martin
Republika Březhrad
  12,50 24 8 1 16,67 18 3 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Vítek Tomáš
Harpuny Hradec Králové
  11,11 24 9 1 29,17 24 7 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
633. Rekšák Jaroslav
Sršni Starý Bydžov
  11,11 20 9 1 26,09 23 6 9 0,39 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
634. Tomková Martina
U Huberta D Hradec Králové
  11,11 20 9 1 20,00 20 4 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Smetana Zdeněk
Rumídci Roudnice
  10,00 24 10 1 20,83 24 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Čihulek Pavel 2000
Rychtáři Nové Město n/C
  9,09 24 11 1 16,67 24 4 9 0,38 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
637. Hloušek Petr
Rebelové Myštěves B
  0,00 24 4 0 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Suchochleb Lukáš
Pinďové Štít
  0,00 20 4 0 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Bednář Bedřich
SPŠ Stračov
  0,00 16 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
640. Čanda Petr
Repre Březhrad
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Jakubský Tomáš
ŠK Běleč nad Orlicí C
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
642. Marek Rudolf
Bazinga Hradec Králové
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Šnytr Tomáš
Bombarďáci Želí
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Železný Zdeněk
Marťánci Hradec Králové
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Kačerová Adéla
DC DC Hradec Králové
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Kubíček Denis
Žoldnéři Hradec Králové
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Čížková Veronika
Vemena Hradec Králové
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Kout Jiří
Votroci Hradec Králové
  0,00 24 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Lotz Bohumil
Tygři z Neznášova C
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Jahelka Martin
Biřička Hradec Králové
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Matoušek Jan
Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Bursa Martin 1977
HSK U Marťase Hradec Králové
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Novotná Kateřina
Rakeťáci Hradec Králové
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Charous Milan
U Huberta C Hradec Králové
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
655. Charvát Jiří
Bumbálka Rusek
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
656. Rücker Aleš
Bumbálka Rusek
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 2 0,40 3 0,60 0 0,00 0 0 0 0
657. Rudyš Jiří
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Steklý Milan
Rychtáři Nové Město n/C
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Greša Martin
Piráti GOBI Hradec Králové
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Hruška Pavel
Bazinga Hradec Králové
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Laušmanová Michaela
ŠK Běleč nad Orlicí B
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Mate Simona
Vemena Hradec Králové
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Podstavek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Šmída Jaroslav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Halva Ondřej
South Park Cows Hr.Králové
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Hruška David
Bazinga Hradec Králové
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Koudelka Jan
U Huberta C Hradec Králové
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Kulhavý František
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Marcelis Pavel
Ferbek Hradec Králové
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Škríb Jan
DC Sniper Hradec Králové
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Dítě Tomáš
Vlčáci 2011 Štít
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Koza Zdeněk
Harpuny Hradec Králové
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Kozma Roman
Rebelové z Prorocka Hradec Králové
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Štěrba Vlastimil
Buď A.L.F. Roudnice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Tejkl Bohumil
Těsně vedle Hradec Králové
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Venclák Jiří
South Park Cows Hr.Králové
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2018 18:15

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.10.2018 18:16:00