B liga KHK východ | 2. kolo | Ne 10.9.2017 14:00 | Hajnice Obecní hospoda
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Černý Sup Hajnice | 11 | : | 7 | Puškvorec Velké Svatoňovice | ||||||
Včeliš Václav | 25 | : | 20 | Prokop René | ||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Hampl Milan | 7 | 1 | ||||||
D2 | Malich Petr | 9 | 2 | ||||||
D3 | Huťka Aleš | 1 | 1 | ||||||
D4 | Částek Libor | 4 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Borůvka Lukáš | ||||||||
D6 | Téra Marek | D3 | 4 | ||||||
D7 | Včeliš Václav | D4 | |||||||
D8 | Kozák Jiří | ||||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Vaněk Pavel | 7 | 1 | ||||||
H2 | Prokop René | 5 | |||||||
H3 | Šlik Petr | 9 | 1 | ||||||
H4 | Rakus Lukáš | 7 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Šedivý Milan | H1 | 4 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Hampl Milan | H3: Šlik Petr | 2:1 | 1:0 |
2 | Single | D2: Malich Petr | H4: Rakus Lukáš | 2:0 | 2:0 |
3 | Single | D3: Huťka Aleš | H1: Vaněk Pavel | 0:2 | 2:1 |
4 | Single | D4: Částek Libor | H2: Prokop René | 2:0 | 3:1 |
5 | Single | D1: Hampl Milan | H4: Rakus Lukáš | 1:2 | 3:2 |
6 | Single | D2: Malich Petr | H3: Šlik Petr | 2:1 | 4:2 |
7 | Single | D3: Huťka Aleš | H2: Prokop René | 2:0 | 5:2 |
8 | Single | D4: Částek Libor | H1: Vaněk Pavel | 2:1 | 6:2 |
9 | Double | D5: Borůvka Lukáš D6: Téra Marek | H1: Vaněk Pavel H4: Rakus Lukáš | 2:1 | 7:2 |
D2: Malich Petr D4: Částek Libor | H3: Šlik Petr H5: Šedivý Milan | ||||
10 | Cricket | D1: Hampl Milan D4: Částek Libor | H1: Vaněk Pavel H3: Šlik Petr | 1:2 | 7:3 |
D3: Huťka Aleš D7: Včeliš Václav | H4: Rakus Lukáš H2: Prokop René | ||||
11 | Single | D1: Hampl Milan | H2: Prokop René | 2:0 | 8:3 |
12 | Single | D2: Malich Petr | H5: Šedivý Milan | 2:1 | 9:3 |
13 | Single | D3: Huťka Aleš | H4: Rakus Lukáš | 0:2 | 9:4 |
14 | Single | D4: Částek Libor | H3: Šlik Petr | 0:2 | 9:5 |
15 | Single | D1: Hampl Milan | H5: Šedivý Milan | 2:0 | 10:5 |
16 | Single | D2: Malich Petr | H2: Prokop René | 2:1 | 11:5 |
17 | Single | D6: Téra Marek | H3: Šlik Petr | 1:2 | 11:6 |
18 | Single | D7: Včeliš Václav | H4: Rakus Lukáš | 0:2 | 11:7 |