Mistrovství SVČ Galerie Mistrů
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Mistrovství SVČ Galerie Mistrů
Galerie MISTRYŇ a MISTRŮ SVČ

31.12.2007 13:48 (aktualizováno 14.8.2018 07:59) | Vylíčil Ondřej | Přečteno: 4122×

Na úplném konci této stránky najdete kompletní statistiku medailistů soutěže.

11. ročník 2017

Gregůrková Alena (ŠK Republika Úpice), Záruba Daniel (Ložisková mafie Pšov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie B ženy: Komárková Eliška (DC Prima Česká Skalice)
Kategorie C ženy: Kousalová Saša (Dřevěnka Broumov)
Kategorie D+ ženy: Hofmanová Jitka (DC Prima Česká Skalice)
Kategorie B muži: Bašák Jiří (Černý Sup Starý Rokytník)
Kategorie C muži: Tomcsányi Aleš (Dvoračka Trutnov)
Kategorie D+ muži: Černý Pavel (Zlatí Bažanti Velké Poříčí)

10. ročník 2016

Gregůrková Alena (ŠK Republika Úpice), Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie B ženy: Šlechtová Monika (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie C ženy: Goldmannová Anna (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie D+ ženy: Koudelová Marie (Náchod)
Kategorie B muži: Štefl Dominik (Black Angels Trutnov)
Kategorie C muži: Bašák Jiří (Trutnov)
Kategorie D+ muži: Selinger Michal (Salamandr Malé Svatoňovice)

9. ročník 2015

Dvořáková Šárka (DC Jičín), Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie B ženy: Kordová Romana st. (SLZA z Podskalky Úpice)
Kategorie C ženy: Šlechtová Monika (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie D+ ženy: Trejtnarová Irena (Trutnov)
Kategorie B muži: Dvořáček Jan (DC Prima Česká Skalice)
Kategorie C muži: Ulrich Michal (DC Prima Česká Skalice)
Kategorie D+ muži: Bílek Jiří (Dvoračka Trutnov)

8. ročník 2014

Uhříčková Lenka (TJ Baník Žacléř), Záruba Daniel (Ložisková mafie Pšov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie B ženy: Zítková Iveta (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie C ženy: Karlecová Jana (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie D+ ženy: Šlechtová Monika (Partyzánky z Chmelnice Úpice)
Kategorie B muži: Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)
Kategorie C muži: Korda Milan (SLZA z Podskalky Úpice)
Kategorie D+ muži: Benecký Roman (U Soudku Arnultovice)

7. ročník 2013

Kosařová Pavlína (Black Angels Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

Kategorie C+ ženy: Prouzová Marie (SLZA z Podsklaky Úpice)
Kategorie B muži: Kousal Zdeněk (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie C muži: Hendrych Daniel (DC Jičín)
Kategorie D muži: Píša Ondřej (El Pisada Trutnov)
Kategorie E muži (amatéři): Rezek Petr (Náchod)

6. ročník 2012

Kosařová Pavlína (Bejci Trutnov), Holík Jiří (TJ Sparta Úpice)

Vítězové podkategorií:

Kategorie C+ ženy (1. Oblastní a nižší ligy a amatérky): Cejzlarová Jitka (Black Angels Trutnov)
Kategorie B muži (Krajské ligy): Hamerský Vlastimil (Dřevěnka Plus Broumov)
Kategorie C muži (1. Oblastní ligy): Šimočko Štefan (Tygři od Machače Trutnov)
Kategorie D muži (2. Oblastní ligy): Mikulka Martin (ŠK Juráši Horní Olešnice)
Kategorie E muži (amatéři): Hejna Jakub (Červený Kostelec)

5. ročník 2011

Kosařová Pavlína (Bejci Trutnov), Holík Jiří (TJ Sparta Úpice)

Vítězové podkategorií:

Kategorie C ženy (2. liga): Uhříčková Lenka (TJ Baník Žacléř)
Kategorie D ženy (3. a nižší ligy a amatérky): Marksová Blanka (Modré růže Trutnov)
Kategorie B muži (1. liga): Melichar Jan (TJ Sparta Úpice)
Kategorie C muži (2. liga): Plašil Lubomír (Žraloci od Vlaďky Trutnov)
Kategorie D muži (3. a nižší ligy): Šimočko Štefan (Tygři od Machače Trutnov)
Kategorie E muži (amatéři): Marinica David (Olešnice u Červeného Kostelce)

4. ročník 2010

Plašilová Miroslava (Žraloci od Vlaďky Trutnov), Dlab Josef (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

1. a nižší ligy ženy: Plašilová Miroslava (Žraloci od Vlaďky Trutnov)
1. liga muži: Bílek Jiří (Dvoračka Trutnov)
2. liga, nižší soutěže a neregistrovaní muži: Plašil Lubomír (Žraloci od Vlaďky Trutnov)
Divize a neregistrovaní muži: Hrouda Vratislav (Trutnov)

3. ročník 2009

Zálabská Iva (Lancetta Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

2. a nižší ligy ženy: Petrová Bohdana (ŠK Juráši Horní Olešnice)
1. liga muži: Efler Petr (Bejci z  Výsluní Trutnov)
2. liga muži: Svoboda Libor (Black Angels Trutnov)
3. liga muži: Kraus Jan (El Pisada Trutnov)
Divize a neregistrovaní muži: Hrouda Vratislav (Trutnov)

2. ročník 2008

Zálabská Iva (Inferno Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

2. a nižší ligy ženy: Cejzlarová Jitka (Trutnov)
1. liga muži: Wondráček Josef (Pistolníci Dolní Kalná)
2. liga muži: Efler Petr (Bejci z  Výsluní Trutnov)
3. liga muži: Kvasničák Petr (DC Renegáti Kocléřov)
Divize a neregistrovaní muži: Rybak Oleksandr (Lumírkovci Úpice)

1. ročník 2007

Zálabská Iva (Midway Club Trutnov), Kuric Robert (Kousal Twist Trutnov)

Vítězové podkategorií:

2. a nižší ligy ženy: Doležalová Lenka (TJ Baník Žacléř)
1. liga muži: Uhříček Břetislav (TJ Baník Žacléř)
2. liga muži: Vylíčil Ondřej (TJ Sparta Zifčák Úpice)
3. liga muži: Kotrbatý Petr (Stará hora Horní Maršov)
Neregistrovaní muži: Krudenc Miloš (Horní Maršov)

STATISTIKA MEDAILISTŮ

Pokud chcete zobrazit statistiku v novém samostatném okně klikněte na tento odkaz.

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 12:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 12:00:19