Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/282)
  Náhled Tisk Nahoru
Pohár W-Sportu 2017/18 - DVOJICE

Krajské žebříčky | Dvojice smíšené | Dvojic: 282 | Turnajů: 52

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 4 1 5 6 8 250
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
2. Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice 1 2 1 4 4 7 550
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
3. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 1 4 1 6 8 7 450
Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice
3. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 1 5 7 14 7 450
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
5. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 2 5 8 9 5 750
Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně
6. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 1 4 4 5 550
Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice
7. Jurik Martin CZE051225 B Černý Sup Starý Rokytník 1 3 4 4 5 400
Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov
8. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 1 2 5 8 8 4 450
Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov
9. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 5 6 7 4 350
Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně
10. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 1 2 3 3 4 300
Petr Martin CZE008426 B Fekobe Pilníkov
11. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 4 4 4 4 200
Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
12. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 2 4 4 4 100
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
13. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 4 050
Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
14. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 2 2 2 4 000
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
15. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 3 650
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
16. Košťál Robert CZE000552 B Fekobe Pilníkov 2 2 2 3 600
Pecina Jiří CZE054216 Pilníkov
17. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 5 5 11 3 550
Král Martin CZE041709 Broumov
18. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 5 5 17 3 450
Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
18. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 1 3 3 7 7 3 450
Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice
20. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 1 1 5 7 8 3 250
Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice
21. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 1 3 3 3 150
Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice
21. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 5 5 6 3 150
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
23. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 5 5 6 3 050
Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice
23. Vlček Jiří CZE016590 A U Vlčků Rtyně 5 5 5 3 050
Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně
25. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 2 2 2 3 000
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
25. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 1 1 2 2 3 000
Procházka František CZE000392 A ŠK Republika Úpice
27. Hamerská Marie CZE041935 C Hostěrádky 5 5 19 2 850
Hamerský Petr CZE031136 C Broumov
28. Hofman Martin CZE006587 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí 1 5 6 6 2 550
Hofman Petr CZE050491 Brzice
29. Kutil Lukáš CZE053086 Broumov 5 5 15 2 350
Kutilová Lucie CZE047025 Broumov
30. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 2 2 2 2 200
Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně
30. Kánský Břetislav 1959 CZE037052 Dřevěnka Broumov 1 1 2 2 2 200
Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
32. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 5 5 13 2 150
Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
33. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 2 100
Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice
33. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 2 100
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
35. Steinerová Lenka CZE040643 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 1 950
Steiner Ladislav CZE040271 B Křinice
36. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 3 1 900
Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov
37. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 2 2 1 850
Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice
37. Čiháková Gabriela CZE039592 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 3 3 1 850
Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně
39. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 2 2 2 1 800
Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov
39. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 4 4 4 1 800
Kuřátko Pavel CZE044854 A DC Prima Česká Skalice
41. Kavan Jiří CZE015960 A U Vlčků Rtyně 1 1 2 2 1 750
Valeš Pavel CZE022032 D Rtyně v Podkrkonoší
42. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice 1 1 1 1 700
Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
42. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 1 1 1 1 700
Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
42. Tryzna Libor CZE000969 B Dolní Kalná 1 1 1 1 700
Mikulka Martin CZE039110 B Pistolníci Dolní Kalná
45. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 2 2 2 1 600
Mlejnek Eduard CZE000585 A Lucky Darts Jičín
45. Sobolík Jiří CZE004079 B TJ Sparta Úpice 1 1 2 2 1 600
Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice
47. Týfa David CZE051830 Broumov 5 5 11 1 550
Kapounová Jana CZE040642 Broumov
48. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři 1 1 1 1 500
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
48. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 1 1 1 500
Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník
48. Svatý Martin CZE000133 A Kobry Trutnov 1 1 1 1 500
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 10:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 10:00:30