Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/232)
  Náhled Tisk Nahoru
Pohár W-Sportu 2017/18 - DVOJICE

Krajské žebříčky | Dvojice smíšené | Dvojic: 232 | Turnajů: 44

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 4 4 4 6 800
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
2. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 1 5 6 10 6 150
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
3. Jurik Martin CZE051225 B Black Angels Trutnov 3 3 3 4 700
Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov
4. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 2 5 7 8 4 650
Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně
5. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 4 4 4 4 600
Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice
6. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 5 6 7 4 350
Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně
7. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 4 050
Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
8. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 2 2 2 4 000
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři
9. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 3 650
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
10. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 5 5 11 3 550
Král Martin CZE041709 Broumov
11. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 5 5 15 3 450
Stoner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
12. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 3 3 3 3 300
Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
13. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 2 4 6 6 3 200
Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov
14. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 2 1 3 3 3 150
Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice
15. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 5 5 6 3 050
Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice
15. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 5 5 5 3 050
Zítková Iveta CZE036957 B Dřevěnka Broumov
15. Vlček Jiří CZE016590 A U Vlčků Rtyně 5 5 5 3 050
Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně
18. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice 2 2 2 3 000
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
19. Hamerská Marie CZE041935 C Dřevěnka Broumov 5 5 17 2 850
Hamerský Petr CZE031136 C Dřevěnka Broumov
20. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 1 5 6 7 2 550
Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice
21. Kutil Lukáš CZE053086 Broumov 5 5 14 2 250
Kutilová Lucie CZE047025 Broumov
22. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 2 2 2 2 200
Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně
23. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 5 5 12 2 150
Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
24. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 1 1 1 2 100
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
24. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov 1 1 1 2 100
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
24. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 1 2 100
Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice
27. Hofman Martin CZE006587 A Lumírkovci Úpice 5 5 5 2 050
Hofman Petr CZE050491 Brzice
28. Košťál Robert CZE000552 B Fekobe Pilníkov 1 1 1 1 900
Pecina Jiří CZE054216 Pilníkov
29. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 2 2 1 850
Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice
29. Čiháková Gabriela CZE039592 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 3 3 1 850
Vlk Martin 1970 CZE016589 A U Vlčků Rtyně
31. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 4 4 4 1 800
Kuřátko Pavel CZE044854 A DC Prima Česká Skalice
32. Kavan Jiří CZE015960 A U Vlčků Rtyně 1 1 2 2 1 750
Valeš Pavel CZE022032 D Salamandr Malé Svatoňovice
33. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 1 1 1 1 700
Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
33. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 1 1 1 1 700
Procházka František CZE000392 A ŠK Republika Úpice
33. Tryzna Libor CZE000969 B Pistolníci Dolní Kalná 1 1 1 1 700
Mikulka Martin CZE039110 B Pistolníci Dolní Kalná
33. Steinerová Lenka CZE040643 B Dřevěnka Broumov 4 4 4 1 700
Steiner Ladislav CZE040271 B Dřevěnka Broumov
37. Týfa David CZE051830 Broumov 5 5 9 1 550
Kapounová Jana CZE040642 Broumov
38. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 1 1 500
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
38. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 1 1 1 1 500
Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník
38. Svatý Martin CZE000133 A Kobry Trutnov 1 1 1 1 500
Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
41. Čihák Martin CZE059102 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 1 2 2 1 450
Verner Pavel CZE025733 Rtyně v Podkrkonoší
41. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 1 1 2 2 1 450
Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice
43. Král Martin CZE041709 Broumov 2 2 2 1 400
Kučera Bedřich CZE032467 B Dřevěnka Broumov
44. Erban Jiří CZE053288 D Puškvorec Velké Svatoňovice 1 3 4 4 1 350
Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice
44. Pudilová Jana CZE056262 Rtyně v Podkrkonoší 1 3 4 4 1 350
Pullmannová Martina CZE029643 Červený Kostelec
46. Kábrt Michal CZE053920 C SKKS Cukrárna Náchod 1 1 1 1 300
Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice
46. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Dvoračka Trutnov 1 1 1 1 300
Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov
46. Kánský Břetislav 1983 CZE038894 Broumov 2 2 2 1 300
Kánský Břetislav 1959 CZE037052 Broumov
46. Stránský Daniel CZE046594 D U Soudku Arnultovice 1 1 1 1 300
Hek Michal CZE003976 A U Soudku Arnultovice
50. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 2 1 200
Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 09:20

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 09:20:07