Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/148)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 148 | Turnajů: 524

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 3 3 22 28 33 26 600
2. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 3 2 22 27 32 26 400
3. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 3 3 22 28 62 25 700
4. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 1 22 26 54 24 200
5. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 3 3 22 28 112 23 400
5. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 22 28 131 23 400
7. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 3 1 22 26 81 21 200
8. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 2 1 22 25 57 20 800
9. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 3 2 17 22 22 18 650
10. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 22 28 112 17 600
11. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 2 22 25 26 17 200
12. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 3 1 21 25 25 17 050
13. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 2 22 25 61 16 400
14. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 2 1 22 25 104 16 100
15. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 2 3 22 27 129 15 400
16. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 22 25 90 15 100
17. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 2 1 22 25 31 14 700
17. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 1 2 22 25 53 14 700
19. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 3 2 22 27 59 14 200
20. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 2 3 22 27 61 14 100
21. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 22 23 34 13 800
22. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 22 23 48 13 700
23. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 3 22 25 26 13 300
24. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 2 1 22 25 55 13 100
24. Máslová Iva CZE052128 C Darts Brothers Červený Kostelec 3 2 22 27 56 13 100
26. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 22 25 71 13 000
27. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 3 1 22 26 69 12 200
28. Manšingerová Barbora CZE026629 D Malé Svatoňovice 22 22 42 11 700
29. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 3 22 25 46 11 000
30. Meixnerová Aneta CZE049031 D Česká Skalice 2 1 18 21 21 10 900
31. Formanová Alena CZE059762 Rtyně 2 2 22 26 30 10 700
32. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 1 22 23 34 10 500
33. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 1 3 6 6 9 550
34. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice 3 1 3 7 9 9 350
35. Karlecová Jana CZE039950 B Dřevěnka Broumov 3 12 15 15 9 200
35. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 3 1 6 10 10 9 200
37. Hájeková Helena CZE055338 Jičín 1 2 19 22 22 9 150
37. Čiháková Gabriela CZE039592 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 21 22 22 9 150
39. Prouzová Zdenka CZE048734 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 22 22 25 9 100
40. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov 3 10 13 13 8 600
40. Szelke Nikola CZE058238 D Podskaláci Úpice 22 22 43 8 600
40. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 3 10 13 14 8 600
40. Šlechtová Monika CZE039600 A Zifčák Úpice 18 18 18 8 600
44. Hamerská Marie CZE041935 C Hostěrádky 20 20 20 8 500
45. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 22 22 40 8 300
46. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 22 22 33 8 200
47. Přibylová Petra CZE053390 D Náchod 1 1 19 21 21 7 950
48. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 22 22 38 7 500
48. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 18 18 18 7 500
50. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 8 11 11 7 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 09:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 09:59:54