Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/139)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 139 | Turnajů: 406

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov 3 3 17 23 25 22 650
2. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 52 22 550
3. Kousalová Saša CZE011143 B Dřevěnka Broumov 3 1 17 21 26 22 350
4. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 1 17 21 44 20 650
5. Formanová Monika CZE056394 Velký Třebešov 3 3 17 23 110 19 850
6. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 3 2 17 22 94 18 650
7. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 2 1 17 20 54 18 050
7. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 3 1 17 21 69 18 050
9. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín 3 2 16 21 21 17 700
10. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 3 1 17 21 21 15 550
11. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 17 23 94 14 250
12. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 17 19 23 13 350
13. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 2 1 17 20 85 13 150
14. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 17 20 87 12 850
15. Rolcová Andrea CZE039630 B TJ Sparta Úpice 2 1 17 20 27 12 450
16. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 17 18 44 11 250
16. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 17 18 26 11 250
16. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 3 1 17 21 45 11 250
19. Wolfová Lenka CZE039951 B Dřevěnka Broumov 3 17 20 23 11 150
20. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 17 18 39 10 750
21. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 2 1 17 20 20 10 650
22. Železová Jaroslava CZE053287 D Puškvorec Velké Svatoňovice 2 17 19 105 10 550
23. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 3 1 17 21 59 10 450
24. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 1 1 17 19 39 10 250
24. Máslová Iva CZE052128 C Darts Brothers Červený Kostelec 3 1 17 21 38 10 250
26. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Klikaři z Podskalky Úpice 2 17 19 44 9 850
27. Manšingerová Barbora CZE026629 D Salamandr Malé Svatoňovice 17 17 37 9 550
27. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 2 1 3 6 6 9 550
29. Formanová Alena CZE059762 Rtyně 2 2 17 21 30 9 450
30. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 2 1 17 20 38 9 350
30. Prokopcová Martina CZE046509 D U Soudku Arnultovice 3 1 3 7 9 9 350
32. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 3 17 20 46 9 250
33. Karlecová Jana CZE039950 B Dřevěnka Broumov 3 11 14 14 8 750
34. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 3 10 13 14 8 600
34. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov 3 10 13 13 8 600
36. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 1 17 18 27 8 450
37. Čiháková Gabriela CZE039592 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 17 18 22 8 150
38. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 17 18 41 8 050
39. Hájeková Helena CZE055338 Jičín 1 1 17 19 19 7 550
40. Hamerská Marie CZE041935 C Dřevěnka Broumov 17 17 18 7 450
41. Danielková Lenka CZE039991 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 8 11 11 7 400
42. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 3 5 8 8 7 350
43. Prouzová Zdenka CZE048734 D Puškvorec Velké Svatoňovice 17 17 22 7 150
44. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 17 17 25 6 650
45. Drahotská Terezie CZE050494 D Hagafa Oáza Pilníkov 2 14 16 16 6 300
46. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 17 17 38 6 250
46. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 17 17 31 6 250
48. Szelke Nikola CZE058238 D Klikaři z Podskalky Úpice 17 17 27 6 050
49. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 17 17 19 5 850
50. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 3 6 9 9 5 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 09:25

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 09:25:25