Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/124)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 124 | Turnajů: 386

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 3 3 17 23 77 28 750
2. Jurik Martin CZE051225 B Black Angels Trutnov 3 3 17 23 45 27 650
3. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 3 3 17 23 42 23 250
4. Tišler Matěj CZE054746 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 17 20 122 20 950
4. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 57 20 950
6. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 3 1 17 21 24 19 350
7. Bedlivý Pavel CZE004877 B Podskaláci Úpice 3 1 17 21 71 19 050
8. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 3 3 17 23 39 18 650
9. Šlik Petr CZE024598 B Puškvorec Velké Svatoňovice 2 1 17 20 48 18 450
10. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 3 2 14 19 19 17 000
11. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 1 17 21 51 16 950
12. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 2 1 17 20 48 16 850
13. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 3 2 17 22 44 15 750
14. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 17 20 35 15 050
15. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 3 17 23 50 14 650
15. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 1 17 18 21 14 650
17. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 17 19 136 14 550
18. Petr Martin CZE008426 B Fekobe Pilníkov 3 3 4 10 10 14 500
19. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 1 17 19 21 14 050
20. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 1 2 17 20 29 13 950
21. Nohejl Milan CZE033148 B Podskaláci Úpice 3 17 20 21 12 950
22. Vondráček Aleš CZE044615 B DC Prima Česká Skalice 2 17 19 37 12 650
23. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 1 17 19 66 12 250
24. Prokop René CZE003110 B Puškvorec Velké Svatoňovice 17 17 18 11 850
25. Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník 2 1 13 16 16 11 750
25. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 3 15 18 18 11 750
25. Sobolík Jiří CZE004079 B TJ Sparta Úpice 1 1 17 19 19 11 750
28. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 17 18 34 11 650
28. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 17 17 19 11 650
30. Mrštný František CZE028041 B TJ Loko Trutnov 2 17 19 33 11 550
31. Petera Ondřej CZE000182 B Námořníci z Paluby Dvůr Králové 3 7 10 10 11 350
31. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 1 17 18 50 11 350
33. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 1 17 18 33 10 750
34. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Dvoračka Trutnov 1 16 17 17 10 400
35. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 1 17 18 30 9 550
36. Kozaňák Michal CZE055781 B Fekobe Pilníkov 3 1 7 11 11 9 450
37. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 2 1 17 20 37 8 950
38. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 2 1 17 20 31 8 750
39. Skořepa David CZE042489 B Sabotage A23 Jičín 17 17 20 8 650
40. Vokřál Pavel CZE011598 B Střelci ze zátiší 3 9 12 12 8 450
41. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 14 14 14 8 100
42. Krumnikl Kamil CZE050137 B SKKS Cukrárna Náchod 14 14 14 7 800
43. Miščuk Ladislav CZE041598 B Lumírkovci Úpice 13 13 13 6 850
44. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 17 17 21 6 750
45. Otruba Michal CZE042335 B Dangerous Rebels Jičín 1 1 10 12 12 6 600
46. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 11 11 11 6 450
47. Pfohl Lukáš CZE059436 B Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 8 11 11 5 900
48. Odvárko Roman CZE001786 B Lumírkovci Úpice 9 9 9 5 750
49. Pecka Zdeněk CZE033032 B Piráti od Vlčků Rtyně 13 13 13 5 350
50. Rafael Ladislav CZE040593 B SKKS Cukrárna Náchod 14 14 14 5 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 09:22

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 09:22:45