Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/130)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 130 | Turnajů: 479

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 3 3 22 28 90 34 800
2. Jurik Martin CZE051225 B Černý Sup Starý Rokytník 3 3 22 28 51 32 700
3. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 3 22 26 144 28 800
4. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín 3 3 22 28 46 27 300
5. Bedlivý Pavel CZE004877 B ŠK Republika Úpice 3 3 22 28 98 25 500
6. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 3 3 22 28 68 24 300
7. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov 3 2 22 27 30 24 100
8. Šlik Petr CZE024598 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 2 22 26 55 23 700
9. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice 3 3 22 28 47 22 100
10. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 2 2 22 26 57 21 800
11. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov 3 3 18 24 24 21 600
12. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 3 1 22 26 63 20 500
13. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov 3 3 22 28 54 19 300
14. Petr Martin CZE008426 B Fekobe Pilníkov 3 3 8 14 17 18 500
14. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 22 24 186 18 500
16. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 1 22 23 29 18 400
17. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně 3 1 22 26 37 18 200
18. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 1 2 22 25 90 18 000
19. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 3 22 28 63 17 500
20. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice 1 3 22 26 34 17 400
21. Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice 3 2 10 15 15 17 000
22. Vondráček Aleš CZE044615 B Velký Třebešov 2 22 24 44 15 700
23. Mrštný František CZE028041 B Loco Trutnov 2 22 24 42 15 600
24. Nývlt Jan CZE027211 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 22 22 25 15 400
25. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov 3 1 20 24 24 15 300
26. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 1 22 23 69 14 700
27. Ježek Tomáš CZE015995 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 1 19 21 21 14 650
28. Weintrager Marian CZE032460 B Černý Sup Starý Rokytník 2 2 15 19 19 14 250
29. Nývlt Lukáš CZE051123 B Piráti od Vlčků Rtyně 1 22 23 34 13 900
30. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Dvoračka Trutnov 1 22 23 23 13 800
31. Szelke Oskar CZE056513 B Podskaláci Úpice 1 22 23 48 13 200
31. Nohejl Milan CZE033148 B Úpice 3 18 21 21 13 200
33. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov 3 16 19 19 12 900
33. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim 1 22 23 34 12 900
35. Prokop René CZE003110 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 19 19 19 12 650
36. Sobolík Jiří CZE004079 B TJ Sparta Úpice 1 2 18 21 21 12 600
37. Míl Jindřich CZE001776 B Horní Maršov 2 2 22 26 45 11 800
38. Wajsar Michal CZE051122 B Piráti od Vlčků Rtyně 2 2 22 26 39 11 000
39. Kozaňák Michal CZE055781 B Fekobe Pilníkov 3 1 7 11 11 9 450
40. Skořepa David CZE042489 B Sabotage A23 Jičín 20 20 20 9 400
41. Semerák Tomáš CZE018712 B SKKS Cukrárna Náchod 22 22 29 8 600
42. Dittmar Patrik CZE027554 B Sabotage A23 Jičín 14 14 14 8 100
43. Miščuk Ladislav CZE041598 B Lumírkovci Úpice 15 15 15 7 950
44. Turčík Michal CZE005068 B Stará hora Horní Maršov 16 16 16 7 900
45. Krumnikl Kamil CZE050137 B Náchod 14 14 14 7 800
46. Bartoš Stanislav CZE010419 B Dřevěnka Broumov 13 13 13 7 350
46. Pfohl Lukáš CZE059436 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 1 2 11 14 14 7 350
48. Otruba Michal CZE042335 B Dangerous Rebels Jičín 1 1 10 12 12 6 600
49. Kořínek Jan CZE048345 B P&R Radim 1 1 14 16 16 6 300
50. Rafael Ladislav CZE040593 B SKKS Cukrárna Náchod 17 17 17 6 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 10:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 10:00:25