Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/107)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 107 | Turnajů: 411

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 3 3 22 28 75 25 800
2. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 3 3 22 28 81 25 600
3. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 22 25 92 21 800
4. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 2 3 22 27 93 20 100
5. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 3 3 22 28 64 18 800
5. Knap Petr CZE045305 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 22 23 49 18 800
7. Kárász Josef CZE034819 C Orli Trutnov 22 22 30 18 200
8. Kubec Václav CZE042466 C Black Angels Trutnov 1 22 23 30 17 600
9. Kábrt Michal CZE053920 C Nové Město n. M. 2 3 22 27 45 16 400
10. Pirkl Marian CZE047572 C Dřevěnka Broumov 3 2 22 27 29 15 800
11. Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov 1 2 22 25 34 14 500
12. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 1 22 25 105 14 300
13. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 3 1 22 26 37 14 200
14. Pirkl Filip CZE051304 C Dřevěnka Broumov 3 2 22 27 29 13 900
15. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř 3 1 22 26 36 13 700
16. Horák Karel CZE021132 C Orli Trutnov 22 22 40 13 500
17. Špaček Miroslav CZE014046 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 2 2 22 26 28 13 300
17. Varga Josef CZE059257 C Stará hora Horní Maršov 22 22 42 13 300
19. Vaněk Petr CZE037869 C Darts Brothers Červený Kostelec 1 1 22 24 27 13 000
20. Bílek Pavel CZE026189 C Orli Trutnov 22 22 25 12 900
21. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 22 22 31 12 700
22. Punčochář František CZE051500 C Vandalové Úpice 1 1 22 24 24 12 400
22. Lankaš David CZE055539 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 22 22 33 12 400
24. Pluháček Jiří CZE053389 C SKKS Cukrárna Náchod 2 2 19 23 23 12 350
25. Izák Milan CZE042483 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 22 23 28 12 200
26. Hegedüš Karel CZE001602 C TJ Baník Žacléř 1 22 23 31 11 700
27. Štim Jan CZE024413 C Vodníci z Potoka Náchod 22 22 26 11 300
28. Vladyka Petr 1952 CZE037284 C Orli Trutnov 22 22 33 11 000
28. Prouza Jiří CZE048547 C Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 22 22 29 11 000
30. Geťko Jiří CZE041060 C SKKS Cukrárna Náchod 1 22 23 30 10 800
30. Duben Karel CZE026300 C Žacléř 22 22 38 10 800
32. Rücker Miloš CZE002130 C TJ Baník Žacléř 18 18 18 10 600
33. Goldmann Martin CZE045102 C TJ Baník Žacléř 1 17 18 18 10 150
34. Vlach Jan CZE058456 C SKKS Cukrárna Náchod 22 22 31 8 800
35. Zumr Petr CZE045193 C Dvoračka Trutnov 1 1 9 11 11 8 550
36. Krátký Jan CZE054595 C Darts Brothers Červený Kostelec 1 16 17 17 8 200
37. Goldmann Petr CZE040773 C Klikaři z Podskalky Úpice 22 22 34 8 100
38. Klempíř Petr CZE021128 C Dvoračka Trutnov 17 17 17 7 650
39. Hamerský Petr CZE031136 C Broumov 17 17 17 7 050
40. Radvanovský Michal CZE053137 C Darts Brothers Červený Kostelec 1 9 10 10 6 550
41. Kozák Matěj CZE059285 C HaFani Trutnov 19 19 19 6 250
42. Vít Josef CZE003160 C Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 11 11 11 5 950
43. Klimeš Jan CZE053089 C Bulls Velké Poříčí 1 1 10 12 12 5 900
44. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov 1 8 9 9 5 600
45. Ljubechko Oleksandr CZE043314 C Lumírkovci Úpice 11 11 11 5 250
46. Vanický Jiří CZE030634 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 14 14 14 5 100
47. Horn Jan CZE003012 C Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 13 13 13 4 750
48. Hampl Matěj CZE040080 C HaFani Trutnov 9 9 9 4 550
49. Dvořáček Josef CZE054575 C Bulls Velké Poříčí 1 7 8 8 4 450
50. Chmelík Jan CZE050673 C Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 13 13 13 4 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 10:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 10:00:14