Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/192)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 192 | Turnajů: 470

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 3 2 22 27 64 21 500
2. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 3 3 22 28 95 19 600
3. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 1 22 26 98 19 000
4. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 2 3 22 27 92 17 100
5. Kánský Břetislav 1959 CZE037052 Dřevěnka Broumov 1 2 20 23 23 16 500
6. Vohnout Zdeněk CZE007756 Jičín 2 1 22 25 38 15 900
7. Pecina Jiří CZE054216 Pilníkov 2 3 10 15 15 15 800
8. Šulitka Miroslav CZE046346 D Velké Svatoňovice 22 22 59 13 700
9. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 22 23 32 12 400
10. Macek Petr CZE001771 D Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 18 18 18 11 000
11. Lamka Josef CZE055816 D SKKS Cukrárna Náchod 22 22 32 10 900
12. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 20 22 22 10 700
13. Kresan Břetislav CZE047907 D Orli Trutnov 19 19 19 10 150
14. Syrový Jaroslav CZE056448 D SKKS Cukrárna Náchod 22 22 23 9 700
15. Hrouda Vratislav CZE027098 Trutnov 22 22 35 9 100
15. Hroneš Dušan CZE048601 D Malé Svatoňovice 22 22 26 9 100
17. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary 2 1 7 10 11 8 850
18. Korda Milan CZE041275 Úpice 15 15 15 8 650
19. Semerák Dominik CZE059996 Malé Svatoňovice 22 22 47 8 600
19. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov 2 22 24 32 8 600
21. Valeš Pavel CZE022032 D Rtyně v Podkrkonoší 1 22 23 25 7 800
22. Vlach David CZE059367 Náchod 22 22 26 7 700
23. Illner Antonín CZE061377 Lumírkovci Úpice 22 22 34 7 600
24. Hoffman Martin CZE059602 D Rtyně v Podkrkonoší 15 15 15 7 450
25. Kutil Lukáš CZE053086 Broumov 20 20 20 7 100
26. Král Martin CZE041709 Broumov 12 12 12 6 700
27. Číla Radomír CZE055339 Jičín 2 18 20 20 6 300
28. Wiesner Jiří CZE058177 D Zlatí Bažanti Velké Poříčí 17 17 17 6 150
29. Malach Matěj CZE051928 Jičín 1 12 13 13 5 700
30. Skopár Dominik CZE051946 Jičín 1 10 11 11 5 500
30. Matys Roman CZE060230 Trutnov 18 18 18 5 500
32. Bamburowicz Krzysztof POL Polsko 3 6 9 9 5 400
33. Fiala Lubomír CZE019994 Podhorní Újezd 10 10 10 5 300
34. Krátký Lubomír CZE049176 Broumov 11 11 11 5 250
35. Kučera Matěj CZE060056 DC Prima Česká Skalice 11 11 11 4 750
36. Havel Daniel CZE052127 D Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 12 12 12 4 600
36. Pozsonyi Viktor CZE049519 Jičín 1 10 11 11 4 600
38. Bárta Vlasta CZE015916 Náchod 11 11 11 4 550
39. Doubek Petr CZE021969 D ŠK Nola Vilémov 3 2 5 5 4 500
39. Novotný Vojtěch CZE059584 D Malé Svatoňovice 14 14 14 4 500
41. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov 3 3 6 6 4 450
42. Czyzycki Damian Polsko 2 4 6 6 4 400
43. Prouza Jiří CZE058288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 12 12 12 4 300
43. Rosi Marek CZE060258 TJ Baník Žacléř 1 12 13 13 4 300
43. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 4 5 5 4 300
46. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov 2 4 6 6 4 100
46. Neumann Luboš CZE042401 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 8 8 8 4 100
46. Houštěk Tomáš CZE053573 D Zlatí Bažanti Velké Poříčí 12 12 12 4 100
49. Čihák Martin CZE059102 D Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice 8 8 8 3 900
49. Horký Tomáš CZE061186 Úpice 1 10 11 11 3 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 10:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 10:00:46