Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/91)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 91 | Turnajů: 435

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 22 28 131 23 400
2. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 2 1 22 25 57 20 800
3. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 22 28 112 17 600
4. Kordová Romana CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 2 22 25 61 16 400
5. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 2 1 22 25 104 16 100
6. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 2 3 22 27 129 15 400
7. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 22 25 90 15 100
8. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 22 23 34 13 800
9. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 1 22 23 48 13 700
10. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 22 25 71 13 000
11. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 3 1 22 26 69 12 200
12. Manšingerová Barbora CZE026629 D Malé Svatoňovice 22 22 42 11 700
13. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 3 22 25 46 11 000
14. Meixnerová Aneta CZE049031 D Česká Skalice 2 1 18 21 21 10 900
15. Formanová Alena CZE059762 Rtyně 2 2 22 26 30 10 700
16. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 1 22 23 34 10 500
17. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice 3 1 3 7 9 9 350
18. Hájeková Helena CZE055338 Jičín 1 2 19 22 22 9 150
19. Prouzová Zdenka CZE048734 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 22 22 25 9 100
20. Szelke Nikola CZE058238 D Podskaláci Úpice 22 22 43 8 600
21. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 22 22 40 8 300
22. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 22 22 33 8 200
23. Přibylová Petra CZE053390 D Náchod 1 1 19 21 21 7 950
24. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 18 18 18 7 500
24. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 22 22 38 7 500
26. Velcová Martina CZE061376 Lumírkovci Úpice 22 22 26 7 400
27. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 22 22 22 7 300
28. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 22 22 37 7 000
29. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 17 17 17 6 650
30. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 2 14 16 16 6 300
31. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 20 20 20 6 200
32. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 3 1 3 7 7 5 250
33. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 1 14 15 15 5 200
34. Weiszová Hana CZE060468 Náchod 15 15 15 4 650
35. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 13 13 13 4 050
36. Srnková Naděžda CZE005113 Úpice 10 10 10 3 800
37. Prokopcová Irena CZE048545 D Grizzly Chotěvice 1 7 8 8 3 750
38. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 9 9 9 3 450
39. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 6 7 7 3 300
40. Plodková Kateřina CZE060309 Velký Třebešov 8 8 8 3 000
41. Dvořáková Monika CZE005750 D Blacktop Svítkov 6 6 6 2 800
42. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 1 7 8 8 2 550
43. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 2 2 4 4 2 400
44. Krudencová Zdeňka CZE025781 Horní Maršov 7 7 7 2 350
45. Vlčková Miluše CZE054395 Úpice 6 6 6 2 200
45. Kocianová Pavlína CZE059336 D DC Rýbrcoul Trutnov 1 1 2 2 2 200
47. Pullmannová Martina CZE029643 Červený Kostelec 6 6 6 2 100
47. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 6 6 6 2 100
49. Pudilová Jana CZE056262 Rtyně v Podkrkonoší 1 5 6 6 2 050
50. Holanová Jiřina CZE015986 Úpice 4 4 4 2 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 21:41

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 21:41:21