Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/107)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 107 | Turnajů: 537

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 3 27 34 156 28 850
2. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov 4 1 27 32 66 28 550
3. Kordová Romana CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 2 27 32 85 23 150
4. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 3 27 34 130 23 050
5. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 3 1 27 31 128 20 050
6. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 4 3 27 34 166 19 250
7. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov 3 27 30 58 18 150
7. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 27 31 96 18 150
9. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 3 27 32 111 17 850
10. Horká Iva CZE042800 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 27 28 43 16 950
11. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 4 1 27 32 79 15 150
12. Jarkovská Natálie CZE050591 Velký Třebešov 1 1 27 29 39 13 650
13. Semeráková Radka CZE056303 Velké Svatoňovice 4 27 31 53 13 550
14. Manšingerová Barbora CZE026629 D Vandalové Úpice 27 27 42 13 450
15. Prokopová Alena CZE059762 Rtyně 3 2 27 32 38 13 150
16. Prouzová Zdenka CZE048734 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 27 27 35 11 850
17. Szelke Nikola CZE058238 D Podskaláci Úpice 27 27 58 11 050
18. Meixnerová Aneta CZE049031 D DC Prima Česká Skalice 2 1 18 21 21 10 900
19. Velcová Martina CZE061376 Lumírkovci Úpice 27 27 53 10 750
20. Tupcová Renata CZE054047 D SKKS Cukrárna Náchod 26 26 26 10 700
21. Přibylová Petra CZE053390 D SKKS Cukrárna Náchod 1 1 27 29 29 10 550
22. Pavlechová Irena CZE024796 Trutnov 27 27 49 10 350
23. Trejtnarová Irena CZE036841 Trutnov 27 27 40 9 750
24. Horká Pavlína CZE060948 Chvaleč 1 27 28 38 9 450
25. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice 3 1 3 7 9 9 350
26. Hájeková Helena CZE055338 Chroustov 88 1 2 19 22 22 9 150
27. Chládková Eliška CZE059016 Česká Skalice 27 27 42 8 850
28. Kutilová Lucie CZE047025 Broumov 26 26 26 8 800
29. Semeráková Kateřina CZE051961 D SKKS Cukrárna Náchod 21 21 21 8 650
30. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 27 27 55 8 450
31. Morongová Iveta CZE047495 Broumov 26 26 26 8 400
32. Srnková Naděžda CZE005113 Úpice 17 17 17 8 350
33. Drahotská Terezie CZE050494 D HaFani Trutnov 2 16 18 18 7 100
34. Weiszová Hana CZE060468 Náchod 20 20 20 6 300
35. Plodková Kateřina CZE060309 Česká Skalice 2 10 12 12 5 500
36. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 3 1 3 7 7 5 250
37. Lesková Michaela CZE050870 Česká Skalice 15 15 15 5 050
38. Weidlová Jana CZE000264 Trutnov 4 3 7 7 4 950
39. Trdlikátová Lada CZE059578 Úpice 1 13 14 14 4 550
40. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 D DC Rýbrcoul Trutnov 2 1 3 6 6 4 050
40. Jirků Anna CZE060143 Velký Třebešov 11 11 11 4 050
42. Čubová Iva CZE001571 Horní Maršov 10 10 10 3 900
43. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 10 10 10 3 800
44. Prokopcová Irena CZE048545 D Grizzly Chotěvice 1 7 8 8 3 750
45. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 1 6 7 7 3 300
46. Dvořáková Monika CZE005750 D Blacktop Svítkov 6 6 6 2 800
47. Kropáčková Natálie CZE060448 9 9 9 2 650
48. Rafalska Barbara POLDS0276 Polkowice 1 2 3 3 2 500
48. Tomaszewska Malgorzata POLDS0062 Lubin 1 2 3 3 2 500
50. Krudencová Zdeňka CZE025781 Horní Maršov 7 7 7 2 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 12:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 12:26:41