Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1285)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1285 | Turnajů: 974

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 1 187 188 188 188
2. Tišler Matěj CZE054746 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 4 140 144 144 144
3. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 126 133 133 133
4. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 3 128 131 131 131
5. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 7 109 116 116 116
6. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 7 106 113 113 113
7. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 4 103 107 107 107
8. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 4 100 104 104 104
9. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 95 101 101 101
10. Bedlivý Pavel CZE004877 B ŠK Republika Úpice 6 94 100 100 100
11. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 5 92 97 97 97
12. Janku Jiří CZE031947 C Lumírkovci Úpice 4 91 95 95 95
13. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 3 91 94 94 94
14. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 86 92 92 92
14. Chládková Veronika CZE051828 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 86 92 92 92
14. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 2 90 92 92 92
17. Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí 7 84 91 91 91
18. Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Mašinky Hradec Králové 6 81 87 87 87
19. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 10 74 84 84 84
20. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice 3 80 83 83 83
20. Komárková Eliška CZE042222 A DC Prima Česká Skalice 7 76 83 83 83
22. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 5 77 82 82 82
23. Semerák Jan CZE052126 C Darts Brothers Červený Kostelec 4 72 76 76 76
24. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 4 71 75 75 75
25. Vaněk Pavel CZE027292 A DC Prima Česká Skalice 6 67 73 73 73
26. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 72 72 72 72
27. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 71 71 71 71
27. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 6 65 71 71 71
27. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 6 65 71 71 71
30. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 70 70 70 70
31. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 6 63 69 69 69
32. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 2 66 68 68 68
33. Hloušek Jaroslav CZE012355 Havlovice 5 62 67 67 67
34. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov 6 60 66 66 66
34. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 4 62 66 66 66
34. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 2 64 66 66 66
37. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 3 62 65 65 65
38. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice 6 58 64 64 64
38. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 6 58 64 64 64
38. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 6 58 64 64 64
41. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 4 59 63 63 63
41. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 2 61 63 63 63
43. Šandová Eva CZE056779 C TJ Sparta Úpice 5 57 62 62 62
44. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 2 59 61 61 61
45. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 6 54 60 60 60
46. Šulitka Miroslav CZE046346 D Velké Svatoňovice 59 59 59 59
46. Melicharová Nikol CZE056427 Velký Třebešov 10 49 59 59 59
48. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 3 55 58 58 58
48. Máslová Iva CZE052128 C Darts Brothers Červený Kostelec 4 54 58 58 58
50. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 6 51 57 57 57
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 10:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 10:00:48