Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga sever o udržení
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. Ne 3.9.2017 Republika Úpice 11 : 7 Sokolíci Červený Kostelec Apríl bar, Úpice
18:00 29 : 19
0. Po 11.9.2017 Baník Žacléř 11 : 7 Republika Úpice Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 26 : 18
0. Ne 24.9.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
18:00 19 : 24
0. Ne 24.9.2017 Republika Úpice 15 : 3 Kumburk Nová Paka Apríl bar, Úpice
18:00 30 : 9
0. Ne 1.10.2017 U Vlčků Rtyně 6 : 12 Republika Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 15 : 27
0. Po 2.10.2017 Baník Žacléř 14 : 4 Štíři od Soudku Arnultovice Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 29 : 14
0. Ne 8.10.2017 Sokolíci Červený Kostelec 11 : 7 Baník Žacléř Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 23 : 19
0. Ne 8.10.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 7 : 11 Kumburk Nová Paka U Soudku restaurant, Rudník
18:00 22 : 27
0. Ne 15.10.2017 Kumburk Nová Paka 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 16 : 26
0. Ne 15.10.2017 U Vlčků Rtyně 12 : 6 Štíři od Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 26 : 18
0. Ne 22.10.2017 Sokolíci Červený Kostelec 13 : 5 U Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 29 : 17
0. Po 23.10.2017 Baník Žacléř 17 : 1 Kumburk Nová Paka Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 35 : 6
0. Ne 5.11.2017 U Vlčků Rtyně 6 : 12 Baník Žacléř U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 14 : 27
0. Ne 12.11.2017 Kumburk Nová Paka 6 : 12 U Vlčků Rtyně Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 15 : 26
0. Ne 12.11.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 8 : 10 Republika Úpice U Soudku restaurant, Rudník
18:00 19 : 25
0. Ne 19.11.2017 Sokolíci Červený Kostelec 5 : 13 Republika Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 17 : 30
0. Ne 3.12.2017 Republika Úpice 10 : 8 Baník Žacléř Apríl bar, Úpice
18:00 23 : 24
0. Ne 10.12.2017 Kumburk Nová Paka 6 : 12 Republika Úpice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 18 : 27
0. Ne 10.12.2017 Sokolíci Červený Kostelec 11 : 7 Štíři od Soudku Arnultovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 24 : 19
0. Ne 7.1.2018 Republika Úpice 14 : 4 U Vlčků Rtyně Apríl bar, Úpice
18:00 30 : 10
0. Ne 7.1.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 4 : 14 Baník Žacléř U Soudku restaurant, Rudník
18:00 11 : 30
0. Ne 14.1.2018 Kumburk Nová Paka 7 : 11 Štíři od Soudku Arnultovice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 18 : 26
0. Po 15.1.2018 Baník Žacléř 10 : 8 Sokolíci Červený Kostelec Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 21 : 19
0. Ne 28.1.2018 Sokolíci Červený Kostelec 9 : 10 Kumburk Nová Paka Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 22 : 23
0. Ne 28.1.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 5 : 13 U Vlčků Rtyně U Soudku restaurant, Rudník
18:00 13 : 30
0. Ne 4.2.2018 Kumburk Nová Paka 8 : 10 Baník Žacléř Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 19 : 25
0. Ne 4.2.2018 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Sokolíci Červený Kostelec U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 27 : 19
0. Po 12.2.2018 Baník Žacléř 10 : 9 U Vlčků Rtyně Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 23 : 23
0. Ne 25.2.2018 U Vlčků Rtyně 14 : 4 Kumburk Nová Paka U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 30 : 11
0. Ne 25.2.2018 Republika Úpice 12 : 6 Štíři od Soudku Arnultovice Apríl bar, Úpice
18:00 28 : 18
1. Ne 25.3.2018 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Kumburk Nová Paka U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 25 : 17 Ulrich Pavel
1. Ne 25.3.2018 Republika Úpice 14 : 4 Štíři od Soudku Arnultovice Apríl bar, Úpice
18:00 Mach Miloš 29 : 15 Horáček Josef
1. Po 26.3.2018 Baník Žacléř 6 : 12 Sokolíci Červený Kostelec Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Polák Miroslav 18 : 28 Unger Lukáš
2. Ne 8.4.2018 Sokolíci Červený Kostelec 6 : 12 U Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 18 : 27 Vlk Martin
2. Ne 8.4.2018 Republika Úpice 12 : 6 Baník Žacléř Apríl bar, Úpice
18:00 Souček Jakub 28 : 16 Uhříček Břetislav
2. Ne 8.4.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 10 : 8 Kumburk Nová Paka U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 26 : 21 Ulrich Pavel
3. Ne 15.4.2018 Kumburk Nová Paka 6 : 12 Sokolíci Červený Kostelec Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 16 : 27 Unger Lukáš
3. Ne 15.4.2018 U Vlčků Rtyně 6 : 12 Republika Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 16 : 26 Souček Jakub
4. Po 23.4.2018 Baník Žacléř 7 : 11 U Vlčků Rtyně Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Polák Miroslav 19 : 25 Vlk Martin
3. So 28.4.2018 Baník Žacléř 18 : 0 Štíři od Soudku Arnultovice Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 36 : 0
4. Ne 29.4.2018 Republika Úpice 8 : 10 Kumburk Nová Paka Apríl bar, Úpice
18:00 Souček Jakub 19 : 23 Ulrich Pavel
4. Ne 29.4.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 6 : 12 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 17 : 27 Unger Lukáš
5. Ne 6.5.2018 Kumburk Nová Paka 10 : 9 Baník Žacléř Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 21 : 21 Uhříček Břetislav
5. Ne 6.5.2018 U Vlčků Rtyně 13 : 5 Štíři od Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 28 : 15 Horáček Josef
5. Ne 6.5.2018 Sokolíci Červený Kostelec 6 : 12 Republika Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Vítek Miloš 15 : 28 Souček Jakub

A Extraliga sever základní část
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 U Vlčků Rtyně 4 : 14 Prima Plus Česká Skalice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 15 : 29 Ulrich Michal
1. Ne 3.9.2017 Lucky Darts Jičín 10 : 8 Kumburk Nová Paka Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 26 : 19 Ulrich Pavel
1. Ne 3.9.2017 Republika Úpice 11 : 7 Sokolíci Červený Kostelec Apríl bar, Úpice
18:00 Vincenc Lukáš 29 : 19 Unger Lukáš
1. Ne 3.9.2017 U Soudku Arnultovice 9 : 10 Štíři od Soudku Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Hek Michal 21 : 22 Horáček Josef
2. Ne 10.9.2017 Kumburk Nová Paka 11 : 7 Kobry Trutnov Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Patočka Pavel 28 : 20 Vedmoch Pavel
2. Ne 10.9.2017 Lucky Darts Jičín 16 : 2 U Vlčků Rtyně Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Eduard 34 : 7 Vlk Martin
2. Ne 10.9.2017 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 9 U Soudku Arnultovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 22 : 21 Hek Michal
2. Po 11.9.2017 Baník Žacléř 11 : 7 Republika Úpice Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Uhříček Břetislav 26 : 18 Vincenc Lukáš
2. Po 11.9.2017 Prima Plus Česká Skalice 13 : 5 Štíři od Soudku Arnultovice CD bar, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 30 : 13 Horáček Josef
1. Po 18.9.2017 Kobry Trutnov 12 : 6 Baník Žacléř Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 26 : 18 Luštinec Daniel
3. Ne 24.9.2017 U Soudku Arnultovice 7 : 11 Baník Žacléř U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 18 : 26 Uhříček Břetislav
3. Ne 24.9.2017 Lucky Darts Jičín 6 : 12 Prima Plus Česká Skalice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 16 : 29 Ulrich Michal
3. Ne 24.9.2017 Republika Úpice 15 : 3 Kumburk Nová Paka Apríl bar, Úpice
18:00 Vincenc Lukáš 30 : 9 Ulrich Pavel
3. Ne 24.9.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 19 : 24 Unger Lukáš
3. Po 25.9.2017 Kobry Trutnov 8 : 10 U Vlčků Rtyně Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 19 : 27 Vlk Martin
4. Ne 1.10.2017 U Vlčků Rtyně 6 : 12 Republika Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 15 : 27 Vincenc Lukáš
4. Ne 1.10.2017 Lucky Darts Jičín 11 : 7 Kobry Trutnov Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 25 : 21 Vedmoch Pavel
4. Po 2.10.2017 Baník Žacléř 14 : 4 Štíři od Soudku Arnultovice Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Polák Miroslav 29 : 14 Horáček Josef
4. Po 2.10.2017 Prima Plus Česká Skalice 13 : 5 Sokolíci Červený Kostelec CD bar, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 29 : 17 Unger Lukáš
5. Ne 8.10.2017 U Soudku Arnultovice 13 : 5 U Vlčků Rtyně U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 29 : 13 Vlk Martin
5. Ne 8.10.2017 Sokolíci Červený Kostelec 11 : 7 Baník Žacléř Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 23 : 19 Uhříček Břetislav
5. Ne 8.10.2017 Republika Úpice 10 : 9 Lucky Darts Jičín Apríl bar, Úpice
18:00 Vincenc Lukáš 21 : 22 Mlejnek Eduard
5. Ne 8.10.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 7 : 11 Kumburk Nová Paka U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 22 : 27 Ulrich Pavel
5. Po 9.10.2017 Kobry Trutnov 10 : 8 Prima Plus Česká Skalice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 23 : 20 Ulrich Michal
6. Ne 15.10.2017 Kumburk Nová Paka 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 16 : 26 Unger Lukáš
6. Ne 15.10.2017 U Vlčků Rtyně 12 : 6 Štíři od Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 26 : 18 Horáček Josef
6. Ne 15.10.2017 Lucky Darts Jičín 10 : 9 U Soudku Arnultovice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 23 : 22 Hek Michal
6. Po 16.10.2017 Kobry Trutnov 11 : 7 Republika Úpice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 26 : 20 Vincenc Lukáš
6. Po 16.10.2017 Prima Plus Česká Skalice 14 : 4 Baník Žacléř CD bar, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 31 : 14 Polák Miroslav
7. Ne 22.10.2017 U Soudku Arnultovice 13 : 5 Kobry Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 29 : 13 Vedmoch Pavel
7. Ne 22.10.2017 Sokolíci Červený Kostelec 13 : 5 U Vlčků Rtyně Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 29 : 17 Vlk Martin
7. Ne 22.10.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 9 : 10 Lucky Darts Jičín U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 22 : 25 Mlejnek Eduard
7. Po 23.10.2017 Baník Žacléř 17 : 1 Kumburk Nová Paka Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Polák Miroslav 35 : 6 Ulrich Pavel
4. Ne 29.10.2017 Kumburk Nová Paka 6 : 12 U Soudku Arnultovice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 19 : 27 Hek Michal
8. Ne 5.11.2017 U Vlčků Rtyně 6 : 12 Baník Žacléř U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 14 : 27 Luštinec Daniel
8. Ne 5.11.2017 Lucky Darts Jičín 14 : 4 Sokolíci Červený Kostelec Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 30 : 10 Unger Lukáš
8. Ne 5.11.2017 Republika Úpice 7 : 11 U Soudku Arnultovice Apríl bar, Úpice
18:00 Vincenc Lukáš 18 : 27 Hek Michal
8. Po 6.11.2017 Prima Plus Česká Skalice 15 : 3 Kumburk Nová Paka CD bar, Česká Skalice
18:00 Dvořáček Jan 32 : 9 Ulrich Pavel
9. Ne 12.11.2017 U Soudku Arnultovice 11 : 7 Prima Plus Česká Skalice U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 25 : 16 Ulrich Michal
9. Ne 12.11.2017 Kumburk Nová Paka 6 : 12 U Vlčků Rtyně Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 15 : 26 Vlk Martin
9. Ne 12.11.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 8 : 10 Republika Úpice U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 19 : 25 Vincenc Lukáš
8. Po 13.11.2017 Kobry Trutnov 15 : 3 Štíři od Soudku Arnultovice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 32 : 11 Horáček Josef
9. Po 13.11.2017 Baník Žacléř 7 : 11 Lucky Darts Jičín Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Luštinec Daniel 19 : 26 Dvořáková Šárka
10. Ne 19.11.2017 Kumburk Nová Paka 8 : 10 Lucky Darts Jičín Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 19 : 22 Mlejnek Eduard
10. Ne 19.11.2017 Sokolíci Červený Kostelec 5 : 13 Republika Úpice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 17 : 30 Vincenc Lukáš
10. Ne 19.11.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 5 : 13 U Soudku Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 16 : 29 Hek Michal
10. Po 20.11.2017 Prima Plus Česká Skalice 15 : 3 U Vlčků Rtyně CD bar, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 33 : 11 Vlk Martin
10. Po 20.11.2017 Baník Žacléř 9 : 10 Kobry Trutnov Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Polák Miroslav 27 : 26 Vedmoch Pavel
11. Ne 3.12.2017 U Soudku Arnultovice 16 : 2 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 33 : 8 Unger Lukáš
11. Ne 3.12.2017 U Vlčků Rtyně 10 : 8 Lucky Darts Jičín U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 24 : 23 Bajan Tomáš
11. Ne 3.12.2017 Štíři od Soudku Arnultovice 2 : 16 Prima Plus Česká Skalice U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 11 : 33 Dvořáček Jan
11. Ne 3.12.2017 Republika Úpice 10 : 8 Baník Žacléř Apríl bar, Úpice
18:00 Gregůrková Alena 23 : 24 Luštinec Daniel
11. Po 4.12.2017 Kobry Trutnov 12 : 6 Kumburk Nová Paka Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 28 : 16 Ulrich Pavel
12. Ne 10.12.2017 Kumburk Nová Paka 6 : 12 Republika Úpice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 18 : 27 Mach Miloš
12. Ne 10.12.2017 Sokolíci Červený Kostelec 11 : 7 Štíři od Soudku Arnultovice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 24 : 19 Horáček Josef
12. Ne 10.12.2017 U Vlčků Rtyně 12 : 6 Kobry Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 25 : 16 Vedmoch Pavel
12. Po 11.12.2017 Baník Žacléř 7 : 11 U Soudku Arnultovice Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Polák Miroslav 17 : 25 Hek Michal
12. Po 11.12.2017 Prima Plus Česká Skalice 11 : 7 Lucky Darts Jičín CD bar, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 27 : 19 Dvořáková Šárka
9. Ne 17.12.2017 Sokolíci Červený Kostelec 11 : 7 Kobry Trutnov Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 27 : 20 Vedmoch Pavel
7. 22.12.2017 Republika Úpice 6 : 12 Prima Plus Česká Skalice CD bar, Česká Skalice
18:00 Mach Miloš 17 : 29 Dvořáček Jan
13. Ne 7.1.2018 U Soudku Arnultovice 10 : 8 Kumburk Nová Paka U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 22 : 21 Ulrich Pavel
13. Ne 7.1.2018 Sokolíci Červený Kostelec 5 : 13 Prima Plus Česká Skalice Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 15 : 29 Dvořáček Jan
13. Ne 7.1.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 4 : 14 Baník Žacléř U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 11 : 30 Polák Miroslav
13. Ne 7.1.2018 Republika Úpice 14 : 4 U Vlčků Rtyně Apríl bar, Úpice
18:00 Gregůrková Alena 30 : 10 Vlk Martin
13. Po 8.1.2018 Kobry Trutnov 12 : 6 Lucky Darts Jičín Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 27 : 19 Dvořáková Šárka
14. Ne 14.1.2018 Kumburk Nová Paka 7 : 11 Štíři od Soudku Arnultovice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 18 : 26 Horáček Josef
14. Ne 14.1.2018 U Vlčků Rtyně 10 : 9 U Soudku Arnultovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 24 : 22 Hek Michal
14. Ne 14.1.2018 Lucky Darts Jičín 11 : 7 Republika Úpice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 25 : 21 Mach Miloš
14. Po 15.1.2018 Baník Žacléř 10 : 8 Sokolíci Červený Kostelec Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Luštinec Daniel 21 : 19 Unger Lukáš
14. Po 15.1.2018 Prima Plus Česká Skalice 10 : 8 Kobry Trutnov CD bar, Česká Skalice
18:00 Ulrich Michal 24 : 22 Vedmoch Pavel
15. Ne 28.1.2018 U Soudku Arnultovice 10 : 8 Lucky Darts Jičín U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 24 : 20 Salaba Lubomír
15. Ne 28.1.2018 Sokolíci Červený Kostelec 9 : 10 Kumburk Nová Paka Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 22 : 23 Patočka Pavel
15. Ne 28.1.2018 Republika Úpice 7 : 11 Kobry Trutnov Apríl bar, Úpice
18:00 Gregůrková Alena 19 : 24 Vedmoch Pavel
15. Ne 28.1.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 5 : 13 U Vlčků Rtyně U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 13 : 30 Vlk Martin
15. Ne 28.1.2018 Baník Žacléř 6 : 12 Prima Plus Česká Skalice Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
19:00 Polák Miroslav 16 : 28 Ulrich Michal
16. Ne 4.2.2018 Kumburk Nová Paka 8 : 10 Baník Žacléř Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 19 : 25 Polák Miroslav
16. Ne 4.2.2018 U Vlčků Rtyně 11 : 7 Sokolíci Červený Kostelec U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 27 : 19 Unger Lukáš
16. Ne 4.2.2018 Lucky Darts Jičín 11 : 7 Štíři od Soudku Arnultovice Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Mlejnek Eduard 26 : 19 Horáček Josef
16. Ne 4.2.2018 Prima Plus Česká Skalice 12 : 6 Republika Úpice Apríl bar, Úpice
18:00 Ulrich Michal 25 : 17 Gregůrková Alena
16. Po 5.2.2018 Kobry Trutnov 11 : 7 U Soudku Arnultovice Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 24 : 18 Hek Michal
17. Ne 11.2.2018 Kumburk Nová Paka 5 : 13 Prima Plus Česká Skalice Na Horce restaurace (Baráček), Nová Paka
14:00 Ulrich Pavel 14 : 26 Ulrich Michal
17. Ne 11.2.2018 U Soudku Arnultovice 14 : 4 Republika Úpice U Soudku restaurant, Rudník
14:00 Hek Michal 30 : 12 Mach Miloš
17. Ne 11.2.2018 Sokolíci Červený Kostelec 9 : 10 Lucky Darts Jičín Sport Sokolovna restaurace, Červený Kostelec
16:00 Unger Lukáš 19 : 24 Dvořáková Šárka
17. Ne 11.2.2018 Štíři od Soudku Arnultovice 0 : 18 Kobry Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
18:00 Horáček Josef 3 : 36 Vedmoch Pavel
17. Po 12.2.2018 Baník Žacléř 10 : 9 U Vlčků Rtyně Bingo bar (dříve Antarés), Žacléř
18:00 Uhříček Břetislav 23 : 23 Vlk Martin
18. Ne 25.2.2018 U Vlčků Rtyně 14 : 4 Kumburk Nová Paka U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Vlk Martin 30 : 11 Ulrich Pavel
18. Ne 25.2.2018 Lucky Darts Jičín 9 : 10 Baník Žacléř Štěstí Cafe bar, Jičín
18:00 Dvořáková Šárka 22 : 21 Uhříček Břetislav
18. Ne 25.2.2018 Republika Úpice 12 : 6 Štíři od Soudku Arnultovice Apríl bar, Úpice
18:00 Mach Miloš 28 : 18 Horáček Josef
18. Po 26.2.2018 Kobry Trutnov 12 : 6 Sokolíci Červený Kostelec Na Stadionu restaurace, Trutnov
18:00 Vedmoch Pavel 29 : 19 Unger Lukáš
18. Po 26.2.2018 Prima Plus Česká Skalice 12 : 6 U Soudku Arnultovice CD bar, Česká Skalice
18:00 Dvořáček Jan 28 : 17 Hek Michal

B liga východ
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 Puškvorec Velké Svatoňovice 12 : 6 Piráti od Vlčků Rtyně Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 29 : 17 Pullmann Lukáš
1. Ne 3.9.2017 Modrý Vlci Trutnov 8 : 10 Lumírkovci Úpice Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Kosař Petr 21 : 24 Trdlikát Libor
1. Ne 3.9.2017 Prima Česká Skalice 10 : 8 Podskaláci Úpice CD bar, Česká Skalice
14:00 Meixner Jiří 24 : 20 Bedlivý Pavel
1. Ne 3.9.2017 Výletní hospůdka Kocléřov 6 : 12 Dřevěnka Broumov A Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 17 : 26 Andrš Ladislav
1. Ne 3.9.2017 Černý Sup Starý Rokytník 14 : 4 Černý Sup Hajnice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 31 : 14 Hampl Milan
1. Ne 3.9.2017 Dřevěnka Broumov C 3 : 15 Sportcentrum Kocléřov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 14 : 30 Tlachač Roman
2. Ne 10.9.2017 Lumírkovci Úpice 8 : 10 Piráti od Vlčků Rtyně Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 22 : 23 Pullmann Lukáš
2. Ne 10.9.2017 Modrý Vlci Trutnov 10 : 8 Prima Česká Skalice Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 24 : 18 Meixner Jiří
2. Ne 10.9.2017 Černý Sup Hajnice 11 : 7 Puškvorec Velké Svatoňovice U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Včeliš Václav 25 : 20 Prokop René
2. Ne 10.9.2017 Sportcentrum Kocléřov 5 : 13 Černý Sup Starý Rokytník Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 13 : 27 Weintrager Marian
2. Ne 10.9.2017 Cukrárna Náchod 6 : 12 Dřevěnka Broumov C Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 14 : 28 Wolfová Lenka
2. Ne 10.9.2017 Podskaláci Úpice 10 : 8 Výletní hospůdka Kocléřov Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Forman Miloš 24 : 19 Cyrankowski Pavel
3. So 23.9.2017 Dřevěnka Broumov C 9 : 10 Dřevěnka Broumov A Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
18:00 Wolfová Lenka 19 : 23 Andrš Ladislav
3. Ne 24.9.2017 Puškvorec Velké Svatoňovice 10 : 8 Sportcentrum Kocléřov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 23 : 19 Tlachač Roman
3. Ne 24.9.2017 Prima Česká Skalice 8 : 10 Lumírkovci Úpice CD bar, Česká Skalice
14:00 Meixner Jiří 19 : 24 Odvárko Roman
3. Ne 24.9.2017 Výletní hospůdka Kocléřov 10 : 8 Modrý Vlci Trutnov Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 21 : 21 Kynčl Jakub
3. Ne 24.9.2017 Piráti od Vlčků Rtyně 8 : 10 Černý Sup Hajnice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 20 : 25 Včeliš Václav
4. Ne 1.10.2017 Lumírkovci Úpice 12 : 6 Černý Sup Hajnice Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 27 : 21 Hampl Milan
4. Ne 1.10.2017 Sportcentrum Kocléřov 15 : 3 Piráti od Vlčků Rtyně Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 31 : 11 Pullmann Lukáš
4. Ne 1.10.2017 Cukrárna Náchod 7 : 11 Puškvorec Velké Svatoňovice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 20 : 26 Šedivý Milan
4. Ne 1.10.2017 Podskaláci Úpice 4 : 14 Dřevěnka Broumov C Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 16 : 31 Wolfová Lenka
4. 6.10.2017 Dřevěnka Broumov A 1 : 17 Černý Sup Starý Rokytník Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
18:00 Andrš Ladislav 7 : 35 Weintrager Marian
5. Ne 8.10.2017 Puškvorec Velké Svatoňovice 8 : 10 Dřevěnka Broumov A Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 19 : 25 Andrš Ladislav
5. Ne 8.10.2017 Výletní hospůdka Kocléřov 2 : 16 Lumírkovci Úpice Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 11 : 33 Trdlikát Libor
5. Ne 8.10.2017 Černý Sup Starý Rokytník 16 : 2 Podskaláci Úpice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 32 : 12 Forman Miloš
5. Ne 8.10.2017 Černý Sup Hajnice 8 : 10 Sportcentrum Kocléřov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Hampl Milan 23 : 21 Tlachač Roman
5. Ne 8.10.2017 Dřevěnka Broumov C 11 : 7 Modrý Vlci Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 26 : 18 Philipp Miroslav
5. Ne 8.10.2017 Piráti od Vlčků Rtyně 12 : 6 Cukrárna Náchod U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 27 : 13 Felcman Jiří
6. Ne 15.10.2017 Lumírkovci Úpice 5 : 13 Sportcentrum Kocléřov Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 13 : 28 Tlachač Roman
6. Ne 15.10.2017 Cukrárna Náchod 12 : 6 Černý Sup Hajnice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 27 : 14 Včeliš Václav
6. Ne 15.10.2017 Prima Česká Skalice 10 : 8 Dřevěnka Broumov C CD bar, Česká Skalice
14:00 Meixner Jiří 23 : 22 Wolfová Lenka
6. Ne 15.10.2017 Modrý Vlci Trutnov 2 : 16 Černý Sup Starý Rokytník Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Kosař Petr 9 : 34 Weintrager Marian
6. Ne 15.10.2017 Dřevěnka Broumov A 11 : 7 Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 26 : 17 Pullmann Lukáš
6. Ne 15.10.2017 Podskaláci Úpice 8 : 10 Puškvorec Velké Svatoňovice Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Forman Miloš 20 : 25 Šedivý Milan
7. Ne 22.10.2017 Puškvorec Velké Svatoňovice 14 : 4 Modrý Vlci Trutnov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 30 : 14 Mikundová Petra
7. Ne 22.10.2017 Sportcentrum Kocléřov 7 : 11 Cukrárna Náchod Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 20 : 26 Felcman Jiří
7. Ne 22.10.2017 Černý Sup Hajnice 8 : 10 Dřevěnka Broumov A U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Hampl Milan 21 : 24 Andrš Ladislav
7. Ne 22.10.2017 Černý Sup Starý Rokytník 13 : 5 Prima Česká Skalice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 29 : 15 Meixner Jiří
7. Ne 22.10.2017 Dřevěnka Broumov C 11 : 7 Výletní hospůdka Kocléřov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 28 : 19 Cyrankowski Pavel
7. Ne 22.10.2017 Piráti od Vlčků Rtyně 10 : 9 Podskaláci Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 26 : 20 Bedlivý Pavel
3. So 28.10.2017 Černý Sup Starý Rokytník 10 : 8 Cukrárna Náchod U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 22 : 19 Felcman Jiří
4. So 28.10.2017 Prima Česká Skalice 16 : 2 Výletní hospůdka Kocléřov CD bar, Česká Skalice
14:00 Meixner Jiří 32 : 12 Cyrankowski Pavel
8. Ne 5.11.2017 Lumírkovci Úpice 6 : 12 Cukrárna Náchod Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 15 : 27 Felcman Jiří
8. Ne 5.11.2017 Výletní hospůdka Kocléřov 0 : 18 Černý Sup Starý Rokytník Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 2 : 36 Weintrager Marian
8. Ne 5.11.2017 Prima Česká Skalice 10 : 9 Puškvorec Velké Svatoňovice CD bar, Česká Skalice
14:00 Meixner Jiří 24 : 22 Prokop René
8. Ne 5.11.2017 Modrý Vlci Trutnov 7 : 11 Piráti od Vlčků Rtyně Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 23 : 24 Pullmann Lukáš
8. Ne 5.11.2017 Dřevěnka Broumov A 10 : 8 Sportcentrum Kocléřov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 24 : 19 Tlachač Roman
8. Ne 5.11.2017 Podskaláci Úpice 10 : 9 Černý Sup Hajnice Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Forman Miloš 21 : 21 Hampl Milan
9. Ne 12.11.2017 Puškvorec Velké Svatoňovice 11 : 7 Výletní hospůdka Kocléřov Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Šedivý Milan 25 : 20 Cyrankowski Pavel
9. Ne 12.11.2017 Cukrárna Náchod 10 : 8 Dřevěnka Broumov A Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 24 : 22 Andrš Ladislav
9. Ne 12.11.2017 Sportcentrum Kocléřov 11 : 7 Podskaláci Úpice Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 25 : 19 Bedlivý Pavel
9. Ne 12.11.2017 Černý Sup Hajnice 10 : 9 Modrý Vlci Trutnov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 25 : 22 Philipp Miroslav
9. Ne 12.11.2017 Dřevěnka Broumov C 11 : 7 Lumírkovci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 25 : 20 Miščuk Ladislav
9. Ne 12.11.2017 Piráti od Vlčků Rtyně 7 : 11 Prima Česká Skalice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 19 : 25 Meixner Jiří
10. Ne 19.11.2017 Lumírkovci Úpice 7 : 11 Dřevěnka Broumov A Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 19 : 26 Holeščák Milan
10. Ne 19.11.2017 Výletní hospůdka Kocléřov 10 : 8 Piráti od Vlčků Rtyně Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 23 : 23 Pullmann Lukáš
10. Ne 19.11.2017 Prima Česká Skalice 12 : 6 Černý Sup Hajnice CD bar, Česká Skalice
14:00 Meixner Jiří 26 : 17 Hampl Milan
10. Ne 19.11.2017 Modrý Vlci Trutnov 10 : 8 Sportcentrum Kocléřov Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 26 : 21 Tlachač Roman
10. Ne 19.11.2017 Podskaláci Úpice 12 : 6 Cukrárna Náchod Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 28 : 17 Felcman Jiří
11. Ne 3.12.2017 Puškvorec Velké Svatoňovice 10 : 9 Dřevěnka Broumov C Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 21 : 23 Wolfová Lenka
11. Ne 3.12.2017 Cukrárna Náchod 12 : 6 Modrý Vlci Trutnov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 28 : 16 Mikundová Petra
11. Ne 3.12.2017 Sportcentrum Kocléřov 12 : 6 Prima Česká Skalice Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 25 : 19 Meixner Jiří
11. Ne 3.12.2017 Černý Sup Hajnice 9 : 10 Výletní hospůdka Kocléřov U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 23 : 22 Cyrankowski Pavel
11. Ne 3.12.2017 Černý Sup Starý Rokytník 12 : 6 Lumírkovci Úpice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 28 : 16 Odvárko Roman
11. Ne 3.12.2017 Dřevěnka Broumov A 9 : 10 Podskaláci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 22 : 21 Nohejl Milan
10. Ne 17.12.2017 Dřevěnka Broumov C 5 : 13 Černý Sup Starý Rokytník Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 13 : 27 Weintrager Marian
12. Ne 14.1.2018 Lumírkovci Úpice 13 : 5 Podskaláci Úpice Apríl bar, Úpice
13:00 Odvárko Roman 27 : 12 Bedlivý Pavel
12. Ne 14.1.2018 Černý Sup Starý Rokytník 13 : 5 Puškvorec Velké Svatoňovice U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 27 : 13 Prokop René
12. Ne 14.1.2018 Výletní hospůdka Kocléřov 5 : 13 Sportcentrum Kocléřov Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 15 : 29 Tlachač Roman
12. Ne 14.1.2018 Prima Česká Skalice 5 : 13 Cukrárna Náchod CD bar, Česká Skalice
14:00 Plíšek Jakub 15 : 27 Felcman Jiří
12. Ne 14.1.2018 Modrý Vlci Trutnov 4 : 14 Dřevěnka Broumov A Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 14 : 29 Andrš Ladislav
12. Ne 14.1.2018 Dřevěnka Broumov C 14 : 4 Piráti od Vlčků Rtyně Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 28 : 13 Pullmann Lukáš
13. Ne 28.1.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 8 : 10 Lumírkovci Úpice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 20 : 25 Trdlikát Libor
13. Ne 28.1.2018 Cukrárna Náchod 15 : 3 Výletní hospůdka Kocléřov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Jirásek René 33 : 11 Cyrankowski Pavel
13. Ne 28.1.2018 Černý Sup Hajnice 7 : 11 Dřevěnka Broumov C U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 17 : 26 Wolfová Lenka
13. Ne 28.1.2018 Dřevěnka Broumov A 10 : 9 Prima Česká Skalice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 26 : 25 Plíšek Jakub
13. Ne 28.1.2018 Podskaláci Úpice 14 : 4 Modrý Vlci Trutnov Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 31 : 13 Mikundová Petra
13. Ne 28.1.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 0 : 18 Černý Sup Starý Rokytník U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 3 : 36 Weintrager Marian
14. Ne 4.2.2018 Lumírkovci Úpice 10 : 8 Modrý Vlci Trutnov Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 22 : 19 Mikundová Petra
14. Ne 4.2.2018 Černý Sup Hajnice 4 : 14 Černý Sup Starý Rokytník U Malichů hospoda, Hajnice
14:00 Maštalířský Petr 13 : 31 Weintrager Marian
14. Ne 4.2.2018 Dřevěnka Broumov A 13 : 5 Výletní hospůdka Kocléřov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 27 : 14 Cyrankowski Pavel
14. Ne 4.2.2018 Podskaláci Úpice 6 : 12 Prima Česká Skalice Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 18 : 28 Plíšek Jakub
15. Ne 11.2.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 7 : 11 Černý Sup Hajnice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Šedivý Milan 17 : 26 Hampl Milan
15. Ne 11.2.2018 Výletní hospůdka Kocléřov 3 : 15 Podskaláci Úpice Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 11 : 33 Bedlivý Pavel
15. Ne 11.2.2018 Černý Sup Starý Rokytník 15 : 3 Sportcentrum Kocléřov U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 31 : 9 Tlachač Roman
15. Ne 11.2.2018 Prima Česká Skalice 10 : 8 Modrý Vlci Trutnov CD bar, Česká Skalice
14:00 Plíšek Jakub 24 : 20 Philipp Miroslav
15. Ne 11.2.2018 Dřevěnka Broumov C 5 : 13 Cukrárna Náchod Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 14 : 29 Jirásek René
15. Ne 11.2.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 7 : 11 Lumírkovci Úpice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 18 : 25 Trdlikát Libor
14. Ne 18.2.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 8 : 10 Puškvorec Velké Svatoňovice U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 20 : 23 Rakus Lukáš
16. So 24.2.2018 Dřevěnka Broumov A 12 : 6 Dřevěnka Broumov C Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 29 : 17 Wolfová Lenka
16. Ne 25.2.2018 Lumírkovci Úpice 11 : 7 Prima Česká Skalice Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 28 : 22 Plíšek Jakub
16. Ne 25.2.2018 Sportcentrum Kocléřov 13 : 5 Puškvorec Velké Svatoňovice Sportcentrum, Vítězná
14:00 Janáček Ondřej 28 : 17 Prokop René
16. Ne 25.2.2018 Cukrárna Náchod 7 : 11 Černý Sup Starý Rokytník Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 20 : 28 Weintrager Marian
16. Ne 25.2.2018 Modrý Vlci Trutnov 11 : 7 Výletní hospůdka Kocléřov Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Kosař Petr 26 : 17 Cyrankowski Pavel
16. Ne 25.2.2018 Černý Sup Hajnice 12 : 6 Piráti od Vlčků Rtyně U Malichů hospoda, Hajnice
16:00 Maštalířský Petr 27 : 15 Pullmann Lukáš
17. Ne 4.3.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 5 : 13 Cukrárna Náchod Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Šedivý Milan 15 : 29 Felcman Jiří
17. Ne 4.3.2018 Černý Sup Starý Rokytník 8 : 10 Dřevěnka Broumov A U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 23 : 23 Kousal Zdeněk
17. Ne 4.3.2018 Výletní hospůdka Kocléřov 7 : 11 Prima Česká Skalice Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 19 : 28 Plíšek Jakub
17. Ne 4.3.2018 Dřevěnka Broumov C 10 : 8 Podskaláci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 24 : 21 Bedlivý Pavel
17. Ne 4.3.2018 Černý Sup Hajnice 13 : 5 Lumírkovci Úpice U Malichů hospoda, Hajnice
16:00 Maštalířský Petr 27 : 15 Trdlikát Libor
17. Ne 4.3.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 10 : 8 Sportcentrum Kocléřov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 25 : 19 Tlachač Roman
18. Ne 11.3.2018 Lumírkovci Úpice 10 : 8 Výletní hospůdka Kocléřov Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 22 : 19 Cyrankowski Pavel
18. Ne 11.3.2018 Sportcentrum Kocléřov 5 : 13 Černý Sup Hajnice Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 15 : 29 Kajzr Jan
18. Ne 11.3.2018 Cukrárna Náchod 12 : 6 Piráti od Vlčků Rtyně Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Jirásek René 30 : 13 Pullmann Lukáš
18. Ne 11.3.2018 Modrý Vlci Trutnov 3 : 15 Dřevěnka Broumov C Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 14 : 31 Wolfová Lenka
18. Ne 11.3.2018 Dřevěnka Broumov A 11 : 7 Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 27 : 18 Prokop René
18. Ne 11.3.2018 Podskaláci Úpice 2 : 16 Černý Sup Starý Rokytník Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 12 : 32 Valášek Martin
19. Ne 18.3.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 9 : 10 Podskaláci Úpice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 24 : 26 Bedlivý Pavel
19. Ne 18.3.2018 Sportcentrum Kocléřov 8 : 10 Lumírkovci Úpice Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 22 : 23 Trdlikát Libor
19. Ne 18.3.2018 Černý Sup Starý Rokytník 16 : 2 Modrý Vlci Trutnov U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 34 : 10 Mikundová Petra
19. Ne 18.3.2018 Dřevěnka Broumov C 8 : 10 Prima Česká Skalice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 22 : 22 Plíšek Jakub
19. Ne 18.3.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 6 : 12 Dřevěnka Broumov A U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 17 : 27 Kousal Zdeněk
19. Ne 18.3.2018 Černý Sup Hajnice 10 : 9 Cukrárna Náchod U Malichů hospoda, Hajnice
16:00 Maštalířský Petr 22 : 23 Semerák Tomáš
20. Ne 25.3.2018 Cukrárna Náchod 10 : 8 Sportcentrum Kocléřov Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Jirásek René 24 : 21 Tlachač Roman
20. Ne 25.3.2018 Modrý Vlci Trutnov 8 : 10 Puškvorec Velké Svatoňovice Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 20 : 23 Prokop René
20. Ne 25.3.2018 Prima Česká Skalice 4 : 14 Černý Sup Starý Rokytník CD bar, Česká Skalice
14:00 Plíšek Jakub 16 : 30 Štefl Dominik
20. Ne 25.3.2018 Výletní hospůdka Kocléřov 9 : 10 Dřevěnka Broumov C Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 23 : 23 Wolfová Lenka
20. Ne 25.3.2018 Dřevěnka Broumov A 8 : 10 Černý Sup Hajnice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 19 : 24 Hampl Milan
20. Ne 25.3.2018 Podskaláci Úpice 8 : 10 Piráti od Vlčků Rtyně Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 21 : 25 Pullmann Lukáš
21. Ne 8.4.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 8 : 10 Prima Česká Skalice Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Prokop René 22 : 25 Plíšek Jakub
21. Ne 8.4.2018 Cukrárna Náchod 11 : 7 Lumírkovci Úpice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 27 : 18 Trdlikát Libor
21. Ne 8.4.2018 Sportcentrum Kocléřov 8 : 10 Dřevěnka Broumov A Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 21 : 25 Andrš Ladislav
21. Ne 8.4.2018 Černý Sup Starý Rokytník 18 : 0 Výletní hospůdka Kocléřov U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 36 : 7 Jurčík Jaroslav
21. Ne 8.4.2018 Černý Sup Hajnice 11 : 7 Podskaláci Úpice U Malichů hospoda, Hajnice
16:00 Maštalířský Petr 24 : 17 Bedlivý Pavel
21. Ne 8.4.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 11 : 7 Modrý Vlci Trutnov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 26 : 17 Kosař Petr
22. Ne 15.4.2018 Lumírkovci Úpice 10 : 8 Dřevěnka Broumov C Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 23 : 21 Wolfová Lenka
22. Ne 15.4.2018 Modrý Vlci Trutnov 8 : 10 Černý Sup Hajnice Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 22 : 25 Hampl Milan
22. Ne 15.4.2018 Prima Česká Skalice 11 : 7 Piráti od Vlčků Rtyně CD bar, Česká Skalice
14:00 Plíšek Jakub 26 : 18 Pullmann Lukáš
22. Ne 15.4.2018 Výletní hospůdka Kocléřov 5 : 13 Puškvorec Velké Svatoňovice Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 13 : 26 Šedivý Milan
22. Ne 15.4.2018 Dřevěnka Broumov A 5 : 13 Cukrárna Náchod Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 17 : 29 Felcman Jiří
22. Ne 15.4.2018 Podskaláci Úpice 8 : 10 Sportcentrum Kocléřov Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 23 : 25 Tlachač Roman
23. Ne 29.4.2018 Cukrárna Náchod 16 : 2 Podskaláci Úpice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 34 : 9 Štiller Karel
23. Ne 29.4.2018 Černý Sup Starý Rokytník 15 : 3 Dřevěnka Broumov C U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 31 : 11 Wolfová Lenka
23. Ne 29.4.2018 Sportcentrum Kocléřov 10 : 8 Modrý Vlci Trutnov Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 25 : 19 Mikundová Petra
23. Ne 29.4.2018 Dřevěnka Broumov A 12 : 6 Lumírkovci Úpice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 29 : 17 Trdlikát Libor
23. Ne 29.4.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 13 : 5 Výletní hospůdka Kocléřov U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 30 : 11 Cyrankowski Pavel
23. Ne 29.4.2018 Černý Sup Hajnice 13 : 5 Prima Česká Skalice U Malichů hospoda, Hajnice
16:00 Malich Petr 27 : 18 Plíšek Jakub
24. Ne 6.5.2018 Lumírkovci Úpice 3 : 15 Černý Sup Starý Rokytník Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 7 : 32 Štefl Dominik
24. Ne 6.5.2018 Modrý Vlci Trutnov 7 : 11 Cukrárna Náchod Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 16 : 26 Felcman Jiří
24. Ne 6.5.2018 Prima Česká Skalice 15 : 3 Sportcentrum Kocléřov CD bar, Česká Skalice
14:00 Plíšek Jakub 31 : 9 Tlachač Roman
24. Ne 6.5.2018 Výletní hospůdka Kocléřov 9 : 10 Černý Sup Hajnice Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 20 : 25 Maštalířský Petr
24. Ne 6.5.2018 Dřevěnka Broumov C 4 : 14 Puškvorec Velké Svatoňovice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 13 : 30 Prokop René
24. Ne 6.5.2018 Podskaláci Úpice 5 : 13 Dřevěnka Broumov A Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Nohejl Milan 14 : 29 Andrš Ladislav
14. Ne 13.5.2018 Sportcentrum Kocléřov 5 : 13 Dřevěnka Broumov C Sportcentrum, Vítězná
14:00 Tlachač Roman 15 : 29 Kousalová Saša
25. Ne 20.5.2018 Puškvorec Velké Svatoňovice 6 : 12 Černý Sup Starý Rokytník Na Puškvorci hospoda, Velké Svatoňovice
13:00 Tišler Matěj 16 : 28 Štefl Dominik
25. Ne 20.5.2018 Sportcentrum Kocléřov 12 : 6 Výletní hospůdka Kocléřov Sportcentrum, Vítězná
14:00 Janáček Ondřej 28 : 17 Cyrankowski Pavel
25. Ne 20.5.2018 Cukrárna Náchod 12 : 6 Prima Česká Skalice Nápojové občerstvení (Cukrárna), Náchod
14:00 Felcman Jiří 27 : 16 Plíšek Jakub
25. Ne 20.5.2018 Dřevěnka Broumov A 12 : 6 Modrý Vlci Trutnov Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Andrš Ladislav 27 : 17 Mikundová Petra
25. Ne 20.5.2018 Podskaláci Úpice 7 : 11 Lumírkovci Úpice Pod Skalkou restaurace, Úpice
16:00 Bedlivý Pavel 21 : 24 Trdlikát Libor
25. Ne 20.5.2018 Piráti od Vlčků Rtyně 6 : 12 Dřevěnka Broumov C U Vlčků restaurace, Rtyně v Podkrkonoší
16:00 Pullmann Lukáš 20 : 26 Wolfová Lenka
26. Ne 27.5.2018 Lumírkovci Úpice 12 : 6 Puškvorec Velké Svatoňovice Apríl bar, Úpice
13:00 Trdlikát Libor 26 : 19 Tišler Matěj
26. Ne 27.5.2018 Modrý Vlci Trutnov 10 : 8 Podskaláci Úpice Hospoda., Trutnov-Voletiny
14:00 Mikundová Petra 23 : 20 Szelke Oskar
26. Ne 27.5.2018 Prima Česká Skalice 12 : 6 Dřevěnka Broumov A CD bar, Česká Skalice
14:00 Plíšek Jakub 28 : 14 Andrš Ladislav
26. Ne 27.5.2018 Výletní hospůdka Kocléřov 2 : 16 Cukrárna Náchod Výletní hospůdka, Vítězná
14:00 Cyrankowski Pavel 8 : 34 Jirásek René
26. Ne 27.5.2018 Černý Sup Starý Rokytník 16 : 2 Piráti od Vlčků Rtyně U Černého Supa hospoda, Trutnov
14:00 Weintrager Marian 34 : 11 Pullmann Lukáš
26. Ne 27.5.2018 Dřevěnka Broumov C 12 : 6 Černý Sup Hajnice Dřevěnka šipková klubovna, Broumov
15:00 Wolfová Lenka 27 : 18 Maštalířský Petr

B liga západ
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 Fekobe Pilníkov 8 : 10 Dangerous Rebels Jičín Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 21 : 25 Král Jaroslav
1. Ne 3.9.2017 Devills Dolní Bousov B 13 : 5 P&R Radim U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 28 : 16 Havlíček Petr
1. Ne 3.9.2017 Vítkov Jilemnice 8 : 10 U Kellerů Rudník U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 21 : 22 Medlík Vladimír
1. Ne 3.9.2017 Pistolníci Dolní Kalná 12 : 6 Devills Dolní Bousov A Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 27 : 16 Stejskal Pavel
2. Ne 10.9.2017 Black Angels Trutnov 9 : 10 Devills Dolní Bousov A Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 20 : 25 Hrušovský Pavel
2. Ne 10.9.2017 P&R Radim 6 : 12 Fekobe Pilníkov U Růže restaurace, Radim
14:00 Havlíček Petr 19 : 25 Věchet Jiří
2. Ne 10.9.2017 Žraloci Trutnov 6 : 12 Pistolníci Dolní Kalná U Machače herna, Trutnov
14:00 Cejzlar Pavel 16 : 29 Kalenský Stanislav
2. Ne 10.9.2017 Rally bar Vrchlabí 4 : 14 Dangerous Rebels Jičín Rally bar, Vrchlabí
16:00 Síbr David 14 : 31 Král Jaroslav
2. Ne 10.9.2017 Sklípek Vrchlabí 16 : 2 Devills Dolní Bousov B Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00 Bartoš Jiří 33 : 14 Kabrna Vladimír
1. Ne 17.9.2017 Lucky darts Jičín B 5 : 13 Sklípek Vrchlabí Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Miloslav 15 : 28 Bartoš Jiří
3. Ne 24.9.2017 Fekobe Pilníkov 13 : 5 Sklípek Vrchlabí Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 28 : 17 Novotný Jiří
3. Ne 24.9.2017 Devills Dolní Bousov B 10 : 9 U Kellerů Rudník U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 23 : 23 Hloušek Martin
3. Ne 24.9.2017 Vítkov Jilemnice 10 : 8 Devills Dolní Bousov A U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 25 : 24 Hrušovský Pavel
3. Ne 24.9.2017 Black Angels Trutnov 12 : 6 Žraloci Trutnov Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 26 : 19 Plašilová Miroslava
3. Ne 24.9.2017 Pistolníci Dolní Kalná 13 : 5 Rally bar Vrchlabí Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 28 : 15 Síbr David
3. Ne 24.9.2017 Dangerous Rebels Jičín 12 : 6 P&R Radim Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 26 : 15 Havlíček Petr
4. Ne 1.10.2017 Devills Dolní Bousov A 7 : 11 Lucky darts Jičín B U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Stejskal Pavel 17 : 25 Mlejnek Miloslav
4. Ne 1.10.2017 Pistolníci Dolní Kalná 14 : 4 Black Angels Trutnov Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 30 : 11 Svoboda Libor
4. Ne 1.10.2017 Žraloci Trutnov 10 : 9 Vítkov Jilemnice U Machače herna, Trutnov
14:00 Cejzlar Pavel 22 : 25 Záruba Jiří
4. Ne 1.10.2017 Rally bar Vrchlabí 8 : 10 P&R Radim Rally bar, Vrchlabí
16:00 Síbr David 20 : 24 Havlíček Petr
4. Ne 1.10.2017 U Kellerů Rudník 7 : 11 Fekobe Pilníkov U Kellerů hostinec, Rudník
16:00 Hloušek Martin 16 : 23 Věchet Jiří
4. Ne 1.10.2017 Sklípek Vrchlabí 7 : 11 Dangerous Rebels Jičín Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00 Bartoš Jiří 18 : 24 Král Jaroslav
5. Ne 8.10.2017 P&R Radim 8 : 10 Sklípek Vrchlabí U Růže restaurace, Radim
14:00 Koudelka Lukáš 23 : 26 Bartoš Jiří
5. Ne 8.10.2017 Devills Dolní Bousov B 7 : 11 Devills Dolní Bousov A U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Jan 18 : 26 Hrušovský Pavel
5. Ne 8.10.2017 Vítkov Jilemnice 3 : 15 Pistolníci Dolní Kalná U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 11 : 32 Kalenský Stanislav
5. Ne 8.10.2017 Dangerous Rebels Jičín 10 : 8 U Kellerů Rudník Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 24 : 18 Hloušek Martin
5. Ne 8.10.2017 Lucky darts Jičín B 14 : 4 Žraloci Trutnov Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Miloslav 30 : 13 Cejzlar Pavel
6. Ne 15.10.2017 Devills Dolní Bousov A 4 : 14 Fekobe Pilníkov U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Hrušovský Pavel 11 : 31 Věchet Jiří
6. Ne 15.10.2017 Black Angels Trutnov 8 : 10 Vítkov Jilemnice Národní dům, Trutnov
14:00 Svoboda Libor 21 : 21 Záruba Jiří
6. Ne 15.10.2017 Pistolníci Dolní Kalná 14 : 4 Lucky darts Jičín B Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Kalenský Stanislav 30 : 12 Mlejnek Miloslav
6. Ne 15.10.2017 Žraloci Trutnov 10 : 8 Devills Dolní Bousov B U Machače herna, Trutnov
14:00 Cejzlar Pavel 24 : 21 Špála Václav
6. Ne 15.10.2017 Rally bar Vrchlabí 7 : 11 Sklípek Vrchlabí Rally bar, Vrchlabí
16:00 Síbr David 19 : 24 Bartoš Jiří
6. Ne 15.10.2017 U Kellerů Rudník 10 : 9 P&R Radim U Kellerů hostinec, Rudník
16:00 Hloušek Martin 25 : 21 Havlíček Petr
7. Ne 22.10.2017 Fekobe Pilníkov 13 : 5 Žraloci Trutnov Na hřišti hospůdka, Pilníkov
14:00 Věchet Jiří 28 : 12 Cejzlar Pavel
7. Ne 22.10.2017 Devills Dolní Bousov B 6 : 12 Pistolníci Dolní Kalná U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Kabrna Vladimír 15 : 26 Dresslerová Kateřina
7. Ne 22.10.2017 Vítkov Jilemnice 12 : 6 Rally bar Vrchlabí U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 27 : 17 Hák Martin
7. Ne 22.10.2017 Sklípek Vrchlabí 13 : 5 U Kellerů Rudník Sklípek restaurace, Vrchlabí
16:00 Bartoš Jiří 28 : 19 Medlík Vladimír
7. Ne 22.10.2017 Dangerous Rebels Jičín 11 : 7 Devills Dolní Bousov A Rento Bowling & Sport bar, Jičín
16:00 Král Jaroslav 25 : 16 Hrušovský Pavel
7. Ne 22.10.2017 Lucky darts Jičín B 10 : 8 Black Angels Trutnov Štěstí Cafe bar, Jičín
16:00 Mlejnek Miloslav 23 : 19 Svoboda Libor
2. Ne 29.10.2017 U Kellerů Rudník 10 : 8 Lucky darts Jičín B U Kellerů hostinec, Rudník
16:00 Hloušek Martin 23 : 21 Mlejnek Miloslav
8. Ne 5.11.2017 Devills Dolní Bousov A 9 : 10 P&R Radim U Svaté Kateřiny restaurace, Dolní Bousov
14:00 Hrušovský Pavel 23 : 24 Havlíček Petr
8. Ne 5.11.2017 Vítkov Jilemnice 8 : 10 Lucky darts Jičín B U Stadionu restaurace, Jilemnice
14:00 Záruba Jiří 20 : 25 Mlejnek Miloslav
8. Ne 5.11.2017 Black Angels Trutnov 8 : 10 Devills Dolní Bousov B Národní dům, Trutnov
14:00 Uhříčková Lenka 24 : 24 Kabrna Jan
8. Ne 5.11.2017 Pistolníci Dolní Kalná 11 : 7 Fekobe Pilníkov Vytahaný švihadlo, Dolní Kalná
14:00 Dresslerová Kateřina 25 : 16 Věchet Jiří
8. Ne 5.11.2017