Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Hamerský Vlastimil
Dřevěnka Broumov C
97,7 91,67 24 24 22 84,62 52 44 79 1,52 18 0,35 1 0,02 4 0 0 0
2. Petera Ondřej
Prima Plus Česká Skalice
97,0 94,74 20 19 18 86,05 43 37 46 1,07 13 0,30 2 0,05 3 2 0 0
3. Ulrich Michal
Prima Plus Česká Skalice
95,9 87,50 20 16 14 78,38 37 29 61 1,65 11 0,30 3 0,08 3 1 0 0
4. Luštinec Daniel
Baník Žacléř
93,3 84,21 20 19 16 76,09 46 35 70 1,52 21 0,46 2 0,04 6 0 0 0
5. Vávra Jiří
Devills Dolní Bousov A
91,1 87,50 20 16 14 78,95 38 30 40 1,05 15 0,39 4 0,11 2 1 0 0
6. Rezek Petr
Prima Plus Česká Skalice
90,0 75,00 20 16 12 73,53 34 25 46 1,35 12 0,35 1 0,03 4 1 0 0
7. Svoboda Libor
Black Angels Trutnov
88,9 90,00 20 20 18 82,22 45 37 44 0,98 15 0,33 1 0,02 3 0 0 0
8. Tišler Matěj
Puškvorec Velké Svatoňovice
88,8 91,67 24 24 22 80,36 56 45 67 1,20 12 0,21 5 0,09 3 0 0 0
9. Král Jaroslav
Dangerous Rebels Jičín
88,8 86,36 24 22 19 81,25 48 39 64 1,33 7 0,15 0 0,00 3 1 0 0
10. Pech Roman
Dvoračka Trutnov
87,5 82,35 20 17 14 77,78 36 28 39 1,08 17 0,47 0 0,00 1 0 0 0
11. Havlas Josef
Pistolníci Dolní Kalná
86,8 83,33 16 12 10 71,43 28 20 43 1,54 9 0,32 0 0,00 1 1 0 0
12. Hanzl Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
86,3 89,47 24 19 17 85,37 41 35 28 0,68 6 0,15 0 0,00 3 1 0 0
13. Mikulka Martin
Pistolníci Dolní Kalná
83,5 87,50 16 16 14 78,38 37 29 34 0,92 16 0,43 0 0,00 0 0 0 0
14. Svatý Martin
Kobry Trutnov
81,4 82,35 24 17 14 71,43 42 30 53 1,26 11 0,26 1 0,02 4 0 0 0
15. Hák Martin
Rally bar Vrchlabí A
81,0 100,00 24 22 22 88,00 50 44 16 0,32 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
16. Černý Pavel
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
78,8 91,67 24 24 22 79,31 58 46 29 0,50 5 0,09 2 0,03 5 1 0 0
17. Köhler Milan
Cukrárna Náchod
78,6 83,33 24 24 20 73,21 56 41 65 1,16 13 0,23 0 0,00 1 0 0 0
18. Kousal Zdeněk
Dřevěnka Broumov A
77,0 75,00 20 20 15 68,18 44 30 45 1,02 16 0,36 1 0,02 1 0 0 0
19. Kajzr Jan
Černý Sup Hajnice
76,9 86,36 24 22 19 75,00 52 39 47 0,90 7 0,13 1 0,02 2 0 0 0
20. Hemek Oldřich
P&R Radim
75,6 82,61 24 23 19 70,37 54 38 45 0,83 14 0,26 4 0,07 0 0 0 0
21. Hendrych Daniel
Dangerous Rebels Jičín
74,9 77,27 24 22 17 69,81 53 37 56 1,06 13 0,25 1 0,02 2 0 0 0
22. Chaloupka David
Grizzly Chotěvice
74,6 88,24 20 17 15 79,49 39 31 17 0,44 3 0,08 0 0,00 2 0 0 0
23. Šafář Jakub
Kobry Trutnov
74,6 63,64 24 22 14 63,46 52 33 57 1,10 17 0,33 2 0,04 5 1 0 0
24. Korger Tomáš
Dřevěnka Broumov B
73,9 87,50 24 24 21 81,48 54 44 17 0,31 4 0,07 1 0,02 1 0 0 0
25. Dočekal Hynek
Prima Plus Česká Skalice
73,9 75,00 20 20 15 67,35 49 33 56 1,14 16 0,33 0 0,00 1 0 0 0
26. Jurik Martin
Černý Sup Starý Rokytník
73,9 75,00 12 12 9 64,29 28 18 34 1,21 8 0,29 0 0,00 1 0 0 0
27. Šimanovský Miroslav
Grizzly Chotěvice
73,2 81,82 20 11 9 81,82 22 18 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Mach Martin
Sklípek Vrchlabí
73,0 78,95 24 19 15 67,39 46 31 41 0,89 11 0,24 3 0,07 1 0 0 0
29. Unger Lukáš
Sokolíci Červený Kostelec
72,7 62,50 24 24 15 58,33 60 35 88 1,47 25 0,42 2 0,03 3 0 0 0
30. Horčička Jiří
Černý Sup Starý Rokytník B
72,6 85,00 20 20 17 73,91 46 34 19 0,41 5 0,11 0 0,00 1 0 1 0
31. Dufka Martin
Kobry Trutnov
72,3 70,83 24 24 17 62,50 56 35 61 1,09 16 0,29 2 0,04 3 0 0 0
32. Křapka Marek
Nola Vilémov
71,5 87,50 20 16 14 72,50 40 29 21 0,53 3 0,08 0 0,00 4 0 0 0
33. Částek Libor
Černý Sup Hajnice
71,1 82,61 24 23 19 68,85 61 42 55 0,90 13 0,21 2 0,03 1 0 0 0
34. Čihák Jaroslav
U Vlčků Rtyně
71,0 68,75 20 16 11 65,00 40 26 41 1,03 11 0,28 2 0,05 2 0 0 0
35. Mindžák Milan
Stará hora Horní Maršov
70,4 70,00 24 20 14 65,96 47 31 46 0,98 14 0,30 0 0,00 1 0 0 0
36. Brovdi Jura
Vítkov Jilemnice
70,0 65,22 24 23 15 64,41 59 38 66 1,12 15 0,25 2 0,03 2 1 0 0
37. Lejsek David
JC/DC Jičín
69,7 83,33 24 24 20 73,33 60 44 28 0,47 9 0,15 0 0,00 3 0 0 0
38. Beneš Karel
Lelci z Kramolny
69,6 75,00 24 24 18 69,09 55 38 33 0,60 5 0,09 0 0,00 6 0 0 0
39. Holeščák Milan
Dřevěnka Broumov A
69,3 70,00 20 20 14 67,39 46 31 42 0,91 12 0,26 0 0,00 0 0 0 0
40. Hejna Luboš
Sparta Úpice
68,8 78,57 20 14 11 71,88 32 23 14 0,44 3 0,09 0 0,00 2 0 0 0
41. Petr Martin
Fekobe Pilníkov
68,5 61,90 24 21 13 60,38 53 32 71 1,34 12 0,23 3 0,06 2 0 0 0
42. Jirman Stanislav
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
68,2 86,67 24 15 13 73,68 38 28 20 0,53 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
43. Poláček David
Klikaři z Podskalky Úpice
68,1 75,00 20 12 9 76,92 26 20 14 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Procházka František
Podskaláci Úpice
67,8 80,00 24 15 12 67,57 37 25 20 0,54 5 0,14 0 0,00 3 0 0 0
45. Kropáček Roman
Lucky darts Jičín B
67,8 70,83 24 24 17 66,10 59 39 61 1,03 11 0,19 1 0,02 0 0 0 0
46. Košťál Robert
Fekobe Pilníkov
67,5 60,87 24 23 14 60,38 53 32 47 0,89 18 0,34 3 0,06 0 1 0 0
47. Zumr Petr
Dvoračka Trutnov
67,2 75,00 20 20 15 68,00 50 34 46 0,92 6 0,12 1 0,02 0 0 0 0
48. Mann Josef
Klikaři z Podskalky Úpice
67,1 84,62 20 13 11 74,19 31 23 10 0,32 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
49. Rada Petr
Sparta Úpice
67,0 72,22 20 18 13 72,50 40 29 13 0,33 2 0,05 1 0,03 1 1 0 0
50. Philipp Miroslav
Modrý Vlci Trutnov
66,5 75,00 24 24 18 71,15 52 37 20 0,38 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
51. Ženatý Petr
JC/DC Jičín
66,1 75,00 24 24 18 70,18 57 40 25 0,44 5 0,09 0 0,00 4 0 0 0
52. Felcman Jiří
Cukrárna Náchod
65,8 66,67 24 24 16 61,82 55 34 57 1,04 10 0,18 1 0,02 0 0 0 0
53. Semerák Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
65,7 66,67 24 24 16 65,52 58 38 60 1,03 8 0,14 1 0,02 0 0 0 0
54. Fait Jaromír
Lucky darts Jičín B
65,7 62,50 24 24 15 62,07 58 36 68 1,17 12 0,21 0 0,00 1 0 0 0
55. Hrušovský Pavel
Devills Dolní Bousov A
65,4 64,29 20 14 9 60,00 35 21 43 1,23 6 0,17 2 0,06 0 0 0 0
56. Bajan Tomáš
Lucky Darts Jičín
64,9 66,67 24 18 12 62,22 45 28 40 0,89 9 0,20 2 0,04 1 0 0 0
57. Tichý Roman
U Kellerů Rudník
64,6 70,00 20 20 14 64,58 48 31 36 0,75 9 0,19 1 0,02 0 0 0 0
58. Šlik Petr
Puškvorec Velké Svatoňovice
64,0 70,59 24 17 12 65,00 40 26 32 0,80 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
59. Havlíček Petr
P&R Radim
63,6 71,43 24 14 10 63,64 33 21 23 0,70 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
60. Jirásek René
Cukrárna Náchod
63,4 58,33 24 24 14 58,62 58 34 68 1,17 6 0,10 4 0,07 2 0 0 0
61. Švorc Lukáš
Lucky Darts Jičín
63,1 62,50 24 24 15 57,38 61 35 63 1,03 15 0,25 0 0,00 3 0 0 0
62. Štefl Dominik
Černý Sup Starý Rokytník
62,3 58,33 12 12 7 54,84 31 17 36 1,16 10 0,32 1 0,03 0 0 0 0
63. Chráska Dalibor
Darts Brothers Červený Kostelec
62,2 63,64 24 22 14 60,78 51 31 44 0,86 10 0,20 0 0,00 0 0 0 0
64. Oborník Ladislav
Lucky darts Jičín B
62,1 68,75 24 16 11 58,97 39 23 30 0,77 7 0,18 2 0,05 0 0 0 0
65. Vasko Petr
Je to marný Hostinné
61,9 80,00 20 20 16 70,21 47 33 10 0,21 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
66. Kobr Petr
Nola Vilémov
61,6 80,00 20 15 12 68,42 38 26 12 0,32 0 0,00 0 0,00 2 0 0 0
67. Skořepová Eva
Rally bar Vrchlabí A
61,4 78,26 24 23 18 67,24 58 39 16 0,28 2 0,03 1 0,02 3 0 0 0
68. Šeda Zdeněk 1967
Kremlíci Josefov
61,3 75,00 24 20 15 70,83 48 34 17 0,35 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
69. Hampl Matěj
HaFani Trutnov
60,8 75,00 20 16 12 66,67 39 26 8 0,21 2 0,05 1 0,03 2 0 0 0
70. Horáček Josef
Štíři od Soudku Arnultovice
60,5 54,17 24 24 13 55,93 59 33 67 1,14 10 0,17 2 0,03 0 1 0 0
71. Vítek Miloš
Sokolíci Červený Kostelec
60,5 54,17 24 24 13 53,45 58 31 71 1,22 15 0,26 0 0,00 1 0 0 0
72. Hrnčiariková Radka
Dangerous Rebels Jičín
60,2 70,00 24 20 14 61,22 49 30 36 0,73 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
73. Maroušek Pavel
Vodníci z Cukrárny Náchod
60,0 66,67 24 24 16 62,07 58 36 28 0,48 6 0,10 0 0,00 2 1 0 0
74. Hofman Martin
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
59,7 71,43 24 14 10 63,64 33 21 6 0,18 4 0,12 0 0,00 2 0 0 0
75. Dvořáček Josef
Bulls Velké Poříčí
59,6 69,57 24 23 16 63,46 52 33 23 0,44 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
76. Kopp Milan
Štíři od Soudku Arnultovice
59,6 68,42 24 19 13 62,00 50 31 39 0,78 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
77. Vlček Jiří
U Vlčků Rtyně
59,5 60,00 20 10 6 54,55 22 12 22 1,00 2 0,09 1 0,05 0 0 0 0
78. Kánský Břetislav
Dřevěnka Broumov A
58,9 58,33 20 12 7 57,14 28 16 26 0,93 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
79. Síbr David
Rally bar Vrchlabí A
58,7 73,68 24 19 14 62,22 45 28 16 0,36 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
80. Pavlíček Jaroslav
Noví Koně Velká Jesenice
58,6 75,00 16 16 12 66,67 36 24 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Gregůrek Michal
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
58,6 75,00 24 12 9 65,52 29 19 10 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
82. Fronc Jaroslav
Baník Žacléř C
58,6 66,67 24 24 16 64,91 57 37 30 0,53 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
83. Romančák Jiří
Divočáci Nemyčeves
58,3 75,00 24 12 9 65,52 29 19 7 0,24 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
84. Tvrdý Jiří
Nola Vilémov
58,3 70,00 20 20 14 64,58 48 31 25 0,52 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
85. Udatný Milan
Zifčák Úpice
58,0 71,43 24 14 10 65,71 35 23 12 0,34 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
86. Mužík Michal
P&R Radim
58,0 66,67 24 12 8 60,00 30 18 20 0,67 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
87. Kabrna Jan
Devills Dolní Bousov B
57,9 66,67 20 18 12 58,14 43 25 33 0,77 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
88. Bartoš Stanislav
Dřevěnka Broumov B
57,6 70,83 24 24 17 64,81 54 35 17 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Hencl Petr
Modrý Vlci Trutnov
57,6 68,75 24 16 11 63,16 38 24 14 0,37 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
90. Vlk Martin
U Vlčků Rtyně
57,5 55,00 20 20 11 52,83 53 28 55 1,04 15 0,28 1 0,02 0 0 0 0
91. Kozaňák Michal
Fekobe Pilníkov
57,0 58,33 24 24 14 55,00 60 33 49 0,82 12 0,20 2 0,03 0 0 0 0
92. Ježek Tomáš
Piráti od Vlčků Rtyně
57,0 56,52 24 23 13 57,14 56 32 47 0,84 9 0,16 1 0,02 0 0 0 0
93. Medlík Vladimír
U Kellerů Rudník
56,9 57,89 20 19 11 57,78 45 26 39 0,87 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
94. Statník Martin
Loco Trutnov
56,8 60,00 20 20 12 58,00 50 29 32 0,64 8 0,16 1 0,02 1 0 0 0
95. Otruba Michal
Dangerous Rebels Jičín
56,6 65,00 24 20 13 56,00 50 28 40 0,80 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
96. Kalenský Stanislav
Pistolníci Dolní Kalná
56,6 56,25 16 16 9 55,26 38 21 30 0,79 7 0,18 1 0,03 0 0 0 0
97. Štiller Karel
Podskaláci Úpice
56,2 66,67 24 21 14 58,00 50 29 21 0,42 3 0,06 1 0,02 2 0 0 0
98. Pullmann Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
56,2 59,09 24 22 13 53,85 52 28 43 0,83 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
99. Hofmanová Jitka
Prima Snílci Česká Skalice
55,9 66,67 20 15 10 61,76 34 21 11 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
100. Doležel Petr
Kremlíci Josefov
55,9 65,22 24 23 15 60,71 56 34 18 0,32 4 0,07 0 0,00 1 1 0 0
101. Rücker Miloš
Baník Žacléř B
55,7 62,50 24 16 10 54,05 37 20 15 0,41 3 0,08 1 0,03 3 0 0 0
102. Komárková Eliška
Prima Snílci Česká Skalice
55,2 72,73 20 11 8 59,26 27 16 11 0,41 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
103. Bauer Jaromír
Černý Sup Starý Rokytník B
55,2 71,43 20 14 10 60,61 33 20 8 0,24 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
104. Kachlík Jaroslav
Vandalové Malé Svatoňovice
55,1 68,75 24 16 11 60,98 41 25 14 0,34 1 0,02 0 0,00 0 1 0 0
105. Ulrich Pavel
Kumburk Nová Paka
55,0 64,29 24 14 9 55,26 38 21 27 0,71 4 0,11 2 0,05 0 0 0 0
106. Šilar David
Baník Žacléř
54,1 50,00 20 20 10 53,06 49 26 52 1,06 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
107. Bílek Pavel
Orli Trutnov
53,9 61,54 24 13 8 61,29 31 19 8 0,26 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
108. Šaman Radek
Rafani Dvůr Králové
53,6 75,00 24 12 9 60,61 33 20 10 0,30 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
109. Horyl Miloš
Devills Dolní Bousov A
53,5 60,00 20 20 12 55,77 52 29 41 0,79 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
110. Hruška Martin
Žraloci Trutnov
53,3 68,75 24 16 11 60,47 43 26 16 0,37 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
111. Kadrmas Josef
Podskaláci Úpice
53,2 66,67 24 12 8 60,71 28 17 6 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
112. Andrš Ladislav
Dřevěnka Broumov A
53,2 52,63 20 19 10 54,55 44 24 28 0,64 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
113. Bubaň Pavel
Sklípek Vrchlabí
53,2 50,00 24 12 6 51,61 31 16 27 0,87 6 0,19 0 0,00 1 0 0 0
114. Vohnout Zdeněk
Dangerous Rebels Jičín
53,0 50,00 24 12 6 53,33 30 16 29 0,97 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
115. Kuřátko Pavel
Vodníci z Cukrárny Náchod
52,9 62,50 24 24 15 57,63 59 34 27 0,46 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
116. Novák Jiří
U Soudku Arnultovice
52,9 50,00 20 12 6 48,39 31 15 29 0,94 9 0,29 0 0,00 0 0 0 0
117. Novotný Petr
Výletní hospůdka Kocléřov
52,8 66,67 24 12 8 58,62 29 17 3 0,10 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
118. Kavan Jiří
U Vlčků Rtyně
52,8 56,25 20 16 9 53,49 43 23 37 0,86 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
119. Skalský Milan
Nola Vilémov
52,7 72,73 20 11 8 61,54 26 16 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. Horvát Libor
Noví Koně Velká Jesenice
52,7 71,43 16 14 10 62,16 37 23 5 0,14 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
121. Pařízek Jan
Lelci z Kramolny
52,6 58,82 24 17 10 60,53 38 23 9 0,24 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
122. Erban Jiří
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
52,5 65,00 20 20 13 60,42 48 29 14 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
123. Prokop René
Puškvorec Velké Svatoňovice
52,5 60,00 24 15 9 55,56 36 20 22 0,61 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
124. Vít Josef
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
52,4 60,00 20 15 9 61,76 34 21 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
125. Oswald David
Prima Česká Skalice
52,3 58,33 20 12 7 53,33 30 16 20 0,67 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
126. Hájek Tomáš
P&R Radim
52,2 52,17 24 23 12 55,17 58 32 46 0,79 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
127. Prokop Vladimír
U Vlčků Rtyně
52,1 44,44 20 18 8 48,94 47 23 53 1,13 9 0,19 1 0,02 0 0 0 0
128. Novotný Jiří
Sklípek Vrchlabí
52,0 50,00 24 24 12 49,09 55 27 51 0,93 3 0,05 2 0,04 1 0 0 0
129. Rýdlo Jiří
Kremlíci Josefov
51,5 60,00 24 15 9 57,50 40 23 18 0,45 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
130. Meixner Jiří
Prima Česká Skalice
51,5 45,00 20 20 9 45,83 48 22 45 0,94 13 0,27 1 0,02 0 0 0 0
131. Formanová Monika
Medvědi Velký Třebešov B
51,1 58,33 20 12 7 60,71 28 17 9 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
132. Pavlista Zdeněk
Prima Snílci Česká Skalice
51,0 60,00 20 20 12 58,33 48 28 13 0,27 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
133. Weintrager Marian
Černý Sup Starý Rokytník
51,0 58,33 12 12 7 51,61 31 16 25 0,81 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
134. Škývara Vladimír
Cukrárna Náchod
50,8 50,00 24 24 12 52,46 61 32 49 0,80 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
135. Chládek Martin
Medvědi Velký Třebešov B
50,7 61,11 20 18 11 56,82 44 25 11 0,25 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
136. Šimůnek Pavel
Rally bar Vrchlabí B
50,7 55,56 20 18 10 57,14 42 24 15 0,36 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
137. Scholz Martin
Zifčák Úpice
50,6 63,16 24 19 12 58,33 48 28 11 0,23 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
138. Plašil Lubomír
Žraloci Trutnov
50,6 54,17 24 24 13 57,41 54 31 14 0,26 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
139. Škrabák Michael
Černý Sup Starý Rokytník
50,3 41,67 12 12 5 44,83 29 13 25 0,86 5 0,17 1 0,03 0 1 0 0
140. Šíl Pavel
Dvoráci Dvůr Králové
50,2 60,00 24 20 12 56,00 50 28 17 0,34 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
141. Svatoš Josef
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
50,2 57,89 20 19 11 55,56 45 25 14 0,31 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
142. Vincenc Lukáš
Republika Úpice
49,8 42,11 20 19 8 42,86 42 18 37 0,88 10 0,24 2 0,05 0 0 0 0
143. Macečková Hana
Podskaláci Úpice
49,7 66,67 24 12 8 57,58 33 19 11 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
144. Maštalířský Petr
Černý Sup Hajnice
49,6 50,00 24 22 11 50,00 54 27 34 0,63 6 0,11 2 0,04 1 0 0 0
145. Hrnčíř Marcel
Černý Sup Starý Rokytník B
49,5 56,25 20 16 9 56,76 37 21 13 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
146. Lorenc David
Zifčák Úpice
49,4 60,00 24 20 12 57,14 49 28 12 0,24 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
147. Melichar David
Medvědi Velký Třebešov
49,4 55,00 24 20 11 52,08 48 25 29 0,60 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
148. Mikulka Jiří
Pistolníci Dolní Kalná
49,3 45,45 16 11 5 51,72 29 15 20 0,69 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
149. Hanuš Jaroslav
Baník Žacléř
49,0 40,00 20 20 8 44,23 52 23 48 0,92 14 0,27 0 0,00 2 0 0 0
150. Patočka Pavel
Kumburk Nová Paka
48,9 46,67 24 15 7 48,65 37 18 25 0,68 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
151. Goldmannová Anna
Klikaři z Podskalky Úpice
48,8 61,54 20 13 8 57,58 33 19 8 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
152. Parasič Josef
U Kellerů Rudník
48,6 44,44 20 18 8 45,45 44 20 41 0,93 5 0,11 1 0,02 1 0 0 0
153. Dufka Stanislav
Rýbrcoul Trutnov
48,4 61,11 24 18 11 57,78 45 26 5 0,11 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
154. Kotrbatý Petr
Stará hora Horní Maršov
48,4 58,33 24 12 7 50,00 32 16 22 0,69 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
155. Fendrych Stanislav
Fekobe Pilníkov
48,4 40,00 24 15 6 45,95 37 17 40 1,08 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
156. Sobolík Jiří
Sparta Úpice
48,3 58,33 20 12 7 55,17 29 16 9 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
157. Šmétka Jan
Loco Trutnov
48,3 50,00 20 12 6 44,83 29 13 22 0,76 2 0,07 1 0,03 1 0 0 0
158. Salaba Lubomír
Lucky Darts Jičín
48,3 47,83 24 23 11 45,76 59 27 42 0,71 9 0,15 3 0,05 1 0 0 0
159. Bezstarosti Ondřej
Rafani Dvůr Králové
48,2 62,50 24 16 10 55,26 38 21 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
160. Slavík Oldřich
Devills Dolní Bousov B
48,2 55,00 20 20 11 50,00 50 25 31 0,62 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
161. Tomcsányi Aleš
Dvoračka Trutnov
48,2 53,33 20 15 8 50,00 38 19 26 0,68 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
162. Hospodka Jakub
HaFani Trutnov
47,9 58,33 20 12 7 57,14 28 16 5 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Stárek Václav
Výletní hospůdka Kocléřov
47,8 52,17 24 23 12 51,72 58 30 22 0,38 3 0,05 1 0,02 3 0 0 0
164. Lankaš David
Medvědi Velký Třebešov B
47,6 57,14 20 14 8 55,88 34 19 7 0,21 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
165. Kubec Václav
Black Angels Trutnov
47,3 42,86 20 14 6 48,48 33 16 21 0,64 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
166. Antonín Patrik
Rafani Dvůr Králové
47,2 50,00 24 20 10 54,00 50 27 21 0,42 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
167. Vejnar Milan
Rally bar Vrchlabí B
47,0 53,85 20 13 7 51,85 27 14 8 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Hromádko Leoš
Žraloci Trutnov
46,8 54,17 24 24 13 54,24 59 32 16 0,27 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
169. Hlaváček Josef
Lions Jičín
46,8 54,17 24 24 13 50,00 60 30 22 0,37 5 0,08 0 0,00 2 0 0 0
170. Petrus Karel
Lumírkovci Úpice
46,8 45,00 20 20 9 47,73 44 21 34 0,77 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
171. Kocian Rudolf
Rýbrcoul Trutnov
46,5 59,09 24 22 13 53,70 54 29 11 0,20 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
172. Hampl Milan
Černý Sup Hajnice
46,5 45,83 24 24 11 45,00 60 27 47 0,78 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
173. Plíšek Jakub
Prima Česká Skalice
46,5 45,00 20 20 9 45,83 48 22 38 0,79 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
174. Mohr Vladimír
Sklípek Vrchlabí
46,2 47,37 24 19 9 46,67 45 21 29 0,64 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
175. Trdlikát Libor
Lumírkovci Úpice
46,1 53,33 20 15 8 50,00 38 19 22 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
176. Erban Miroslav
Štíři od Soudku Arnultovice
46,0 39,13 24 23 9 43,64 55 24 52 0,95 6 0,11 2 0,04 0 0 0 0
177. Věchet Petr
Černý Sup Starý Rokytník B
45,8 53,85 20 13 7 51,61 31 16 11 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
178. Dittmar Patrik
Sabotage A23 Jičín
45,7 41,67 20 12 5 46,67 30 14 24 0,80 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
179. Starý Jindřich
Štíři od Soudku Arnultovice
45,6 50,00 24 14 7 47,22 36 17 24 0,67 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
180. Torák Ivan
Výletní hospůdka Kocléřov
45,5 50,00 24 16 8 52,63 38 20 13 0,34 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
181. Hilčík Petr
Rafani Dvůr Králové
45,4 54,55 24 22 12 54,39 57 31 12 0,21 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
182. Vokřál Pavel
Black Angels Trutnov
45,4 37,50 20 16 6 43,24 37 16 26 0,70 6 0,16 0 0,00 0 1 0 0
183. Křivánek Jan
Je to marný Hostinné
45,3 50,00 20 20 10 48,94 47 23 20 0,43 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
184. Krupičková Jana
JC/DC Jičín
45,1 54,17 24 24 13 50,88 57 29 17 0,30 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
185. Píč Jakub
Bulls Velké Poříčí
45,0 52,17 24 23 12 51,79 56 29 15 0,27 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
186. Mach Miloš
Republika Úpice
45,0 31,58 20 19 6 40,00 50 20 52 1,04 12 0,24 1 0,02 1 0 0 0
187. Stonner Petr
Dřevěnka Broumov B
44,9 55,00 24 20 11 54,90 51 28 12 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Nývlt Jan
Medvědi Velký Třebešov
44,9 45,00 24 20 9 46,94 49 23 26 0,53 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
189. Polák Miroslav
Baník Žacléř
44,9 42,86 20 14 6 40,00 35 14 33 0,94 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
190. Gross Jiří
Cukrárna Náchod B
44,7 56,52 24 23 13 50,94 53 27 7 0,13 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
191. Krouželová Viola
Partyzánky z Chmelnice Úpice
44,5 58,33 20 12 7 51,72 29 15 5 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Puš Josef
Rally bar Vrchlabí B
44,3 54,55 20 11 6 50,00 28 14 12 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Stejskal Pavel
Devills Dolní Bousov A
44,1 43,75 20 16 7 48,78 41 20 22 0,54 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
194. Böhm Jan
Bar Zámeček Hostinné
44,0 55,56 24 18 10 53,33 45 24 8 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Ducháčová Renáta
Partyzánky z Chmelnice Úpice
44,0 53,33 20 15 8 54,29 35 19 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Klimeš Jan
Bulls Velké Poříčí
44,0 52,17 24 23 12 52,73 55 29 13 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Novotný Luděk
Divočáci Nemyčeves
43,9 54,17 24 24 13 49,12 57 28 16 0,28 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
198. Stránský Daniel
U Soudku Arnultovice
43,9 40,00 20 20 8 45,10 51 23 35 0,69 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
199. Vaniš Petr
Rýbrcoul Trutnov
43,8 54,55 24 22 12 50,00 52 26 12 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
200. Hofman Jaroslav
Loco Trutnov
43,7 37,50 20 16 6 47,37 38 18 28 0,74 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
201. Kousalová Saša
Dřevěnka Broumov C
43,3 40,91 24 22 9 44,44 54 24 35 0,65 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
202. Goldmann Martin
Baník Žacléř C
43,2 53,33 24 15 8 52,63 38 20 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Kejzlar Pavel
Klikaři z Podskalky Úpice
43,1 56,25 20 16 9 50,00 42 21 11 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
204. Starý Miroslav
HaFani Trutnov
42,9 52,63 20 19 10 48,89 45 22 11 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
205. Lád Ondřej
Loco Trutnov
42,8 42,86 20 14 6 43,75 32 14 19 0,59 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
206. Štefan David
Bar Zámeček Hostinné
42,7 54,55 24 22 12 52,54 59 31 9 0,15 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
207. Vlačiha Michal
Lions Jičín
42,6 50,00 24 16 8 48,72 39 19 13 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
208. Syrový Jaroslav
Cukrárna Náchod C
42,6 47,37 24 19 9 51,06 47 24 11 0,23 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
209. Kábrt Michal
Vodníci z Cukrárny Náchod
42,2 45,83 24 24 11 50,85 59 30 20 0,34 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
210. Krátký Jan
Darts Brothers Červený Kostelec
41,8 38,89 24 18 7 46,67 45 21 20 0,44 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
211. Pfohl Lukáš
Puškvorec Velké Svatoňovice
41,7 36,36 24 22 8 38,89 54 21 40 0,74 9 0,17 2 0,04 0 0 0 0
212. Vít Jan
Lumírkovci Úpice B
41,5 47,62 24 21 10 48,08 52 25 13 0,25 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
213. Pacholík Bohumír
Sklípek Vrchlabí
41,3 42,11 24 19 8 40,00 45 18 36 0,80 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
214. Kárász Josef
Orli Trutnov
41,2 44,44 24 18 8 45,24 42 19 11 0,26 2 0,05 1 0,02 1 0 0 0
215. Skořepa David
Sabotage A23 Jičín
41,2 35,00 20 20 7 40,82 49 20 40 0,82 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
216. Regner David
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
41,1 47,06 20 17 8 50,00 44 22 11 0,25 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
217. Šimočko Štefan
Black Angels Trutnov
41,1 42,86 20 14 6 44,44 36 16 19 0,53 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
218. Pošepný Oldřich
Vítkov Jilemnice
41,1 37,50 24 16 6 40,54 37 15 22 0,59 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
219. Toman Martin
Rally bar Vrchlabí B
40,9 47,37 20 19 9 45,45 44 20 15 0,34 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
220. Hudec Ivan
Baník Žacléř C
40,9 45,83 24 24 11 49,09 55 27 6 0,11 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
221. Rudolf Jiří
Divočáci Nemyčeves
40,8 50,00 24 20 10 46,94 49 23 15 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Chudjak Josef
Noví Koně Velká Jesenice
40,8 50,00 16 10 5 48,00 25 12 5 0,20 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
223. Macek Petr
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
40,8 45,00 20 20 9 49,02 51 25 14 0,27 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
224. Janáček Ondřej
Výletní hospůdka Kocléřov
40,2 41,18 24 17 7 46,51 43 20 15 0,35 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
225. Cyrankowski Pavel
Výletní hospůdka Kocléřov
40,0 50,00 24 24 12 46,55 58 27 13 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Müller Antonín
Bar Zámeček Hostinné
40,0 47,06 24 17 8 46,34 41 19 13 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Štěpán Petr
Modrý Vlci Trutnov
40,0 41,67 24 12 5 48,15 27 13 6 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
228. Punčochář František
Vandalové Malé Svatoňovice
39,8 41,67 24 24 10 43,55 62 27 32 0,52 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
229. Potoček Jan
Vandalové Malé Svatoňovice
39,6 45,00 24 20 9 48,98 49 24 11 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
230. Kučera Petr
Republika Úpice
39,5 33,33 20 15 5 35,14 37 13 25 0,68 9 0,24 1 0,03 0 0 0 0
231. Černá Marcela
Baník Žacléř C
39,4 45,45 24 22 10 47,17 53 25 12 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
232. Raková Renáta
Vandalové Malé Svatoňovice
39,4 45,00 24 20 9 44,90 49 22 13 0,27 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
233. Zítková Iveta
Dřevěnka Broumov C
39,4 37,50 24 16 6 40,00 35 14 22 0,63 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
234. Koudelka Lukáš
P&R Radim
39,4 35,71 24 14 5 42,42 33 14 21 0,64 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
235. Šandová Eva
Sparta Úpice
39,3 45,45 20 11 5 48,28 29 14 4 0,14 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
236. Nývlt Lukáš
Piráti od Vlčků Rtyně
39,3 33,33 24 24 8 43,33 60 26 37 0,62 3 0,05 1 0,02 1 0 0 0
237. Nanáčik Martin
Devills Dolní Bousov B
39,2 31,25 20 16 5 36,11 36 13 28 0,78 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
238. Ruml Jan
Rýbrcoul Trutnov
38,7 42,11 24 19 8 44,44 45 20 12 0,27 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
239. Tupcová Renata
Cukrárna Náchod C
38,6 47,62 24 21 10 47,06 51 24 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Rodr Jiří
Orli Trutnov
38,4 40,00 24 15 6 47,37 38 18 10 0,26 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
241. Kabrna Vladimír
Devills Dolní Bousov B
38,3 38,89 20 18 7 42,55 47 20 27 0,57 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
242. Černý Jaroslav
Podskaláci Úpice
38,1 46,15 24 13 6 41,94 31 13 11 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Skořepa Jan
Rally bar Vrchlabí A
38,1 41,18 24 17 7 46,51 43 20 13 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
244. Hejzlar Petr
Lelci z Kramolny
37,8 45,00 24 20 9 42,86 49 21 13 0,27 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
245. Prouza Jiří 1964
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
37,7 43,75 20 16 7 48,84 43 21 8 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Vlček Stanislav
Zifčák Úpice
37,6 40,00 24 15 6 45,95 37 17 10 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
247. Halmo Zbyněk
Kumburk Nová Paka
36,9 37,50 24 16 6 38,89 36 14 19 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
248. Zahálka Lukáš
Prima Česká Skalice
36,8 33,33 20 15 5 32,35 34 11 25 0,74 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
249. Ljubechko Oleksandr
Lumírkovci Úpice B
36,7 43,75 24 16 7 41,03 39 16 10 0,26 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
250. Pluháček Jiří
Cukrárna Náchod B
36,5 37,50 24 16 6 40,54 37 15 16 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
251. Kresan Břetislav
Orli Trutnov
36,4 41,67 24 12 5 42,86 28 12 7 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Kučera Bedřich
Dřevěnka Broumov B
36,3 40,00 24 20 8 43,48 46 20 9 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
253. Pirkl Filip
Dřevěnka Broumov C
36,2 36,84 24 19 7 35,56 45 16 32 0,71 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
254. Horn Jan
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
36,0 45,45 20 11 5 40,00 25 10 3 0,12 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
255. Vyskočil Pavel
Lelci z Kramolny
35,8 38,89 24 18 7 40,00 40 16 14 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Šulitka Adam
Zifčák Úpice
35,8 36,36 24 22 8 45,45 55 25 12 0,22 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
257. Hampl Petr
HaFani Trutnov
35,7 41,67 20 12 5 43,33 30 13 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Hanzl Jiří 1984
Bulls Velké Poříčí
35,6 39,13 24 23 9 45,61 57 26 8 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
259. Prokopcová Martina
Grizzly Chotěvice
35,5 41,67 20 12 5 41,38 29 12 6 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
260. Vaněk Petr
Darts Brothers Červený Kostelec
35,5 31,58 24 19 6 36,36 44 16 30 0,68 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
261. Kopecký Jiří
Cukrárna Náchod B
35,4 40,00 24 20 8 42,00 50 21 12 0,24 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
262. Izák Milan
Medvědi Velký Třebešov
35,2 27,78 24 18 5 36,36 44 16 32 0,73 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
263. Havelka Pavel
Lucky Darts Jičín
35,2 25,00 24 20 5 36,00 50 18 35 0,70 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
264. Machek Jaroslav
Je to marný Hostinné
35,1 38,89 20 18 7 37,21 43 16 14 0,33 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
265. Hofman Jiří
Sokolíci Červený Kostelec
35,1 25,00 24 16 4 22,86 35 8 42 1,20 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
266. Jína Radek
JC/DC Jičín
35,0 37,50 24 16 6 41,18 34 14 5 0,15 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
267. Mlejnek Miloslav
Lucky darts Jičín B
34,6 33,33 24 24 8 35,71 56 20 30 0,54 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
268. Hrtús Michal
Sabotage A23 Jičín
34,6 25,00 20 20 5 34,00 50 17 43 0,86 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
269. Vrabec Lukáš
Prima Snílci Česká Skalice
34,3 45,45 20 11 5 42,86 28 12 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Hegedüš Karel
Baník Žacléř B
34,3 34,78 24 23 8 37,50 56 21 17 0,30 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
271. Janku Jiří
Lumírkovci Úpice
34,3 31,25 20 16 5 32,43 37 12 20 0,54 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
272. Knap Petr
Medvědi Velký Třebešov
34,0 25,00 24 12 3 36,67 30 11 16 0,53 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
273. Homza Jaroslav
Je to marný Hostinné
33,9 33,33 20 12 4 41,94 31 13 10 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
274. Cejzlarová Jitka
Black Angels Trutnov
33,9 27,27 20 11 3 39,29 28 11 11 0,39 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
275. Vanický Jiří
Medvědi Velký Třebešov B
33,8 35,71 20 14 5 41,18 34 14 8 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
276. Hek Michal
U Soudku Arnultovice
33,8 26,32 20 19 5 36,17 47 17 31 0,66 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
277. Špetla Petr
Dvoračka Trutnov
33,5 30,00 20 10 3 34,62 26 9 17 0,65 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
278. Selinger Michal
Vandalové Malé Svatoňovice
33,2 37,50 24 16 6 40,54 37 15 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Petrásek Jaroslav
Kremlíci Josefov
33,1 41,67 24 12 5 37,93 29 11 4 0,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
280. Bjelka Milan
U Soudku Arnultovice
33,0 15,79 20 19 3 30,00 50 15 41 0,82 12 0,24 0 0,00 1 0 0 0
281. Hudec Luboš
Sabotage A23 Jičín
32,9 30,77 20 13 4 35,48 31 11 15 0,48 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
282. Kuneš Radomír
Stará hora Horní Maršov
32,7 21,05 24 19 4 37,50 48 18 25 0,52 5 0,10 0 0,00 1 0 0 0
283. Šantora Jakub
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
32,6 30,00 20 20 6 40,00 50 20 15 0,30 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
284. Kostka Miloš
Kumburk Nová Paka
32,4 29,41 24 17 5 33,33 42 14 17 0,40 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
285. Markl David
Dvoráci Dvůr Králové
32,3 33,33 24 24 8 37,70 61 23 26 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Blažek Daniel
Grizzly Chotěvice
32,2 36,84 20 19 7 40,82 49 20 7 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
287. Kopecký Petr
Žraloci Trutnov
32,1 29,41 24 17 5 39,53 43 17 16 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
288. Flégl Petr
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
32,0 31,25 20 16 5 40,00 40 16 11 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
289. Klempíř Petr
Dvoračka Trutnov
31,9 27,27 20 11 3 33,33 27 9 18 0,67 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
290. Kluz Martin
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
31,8 27,78 20 18 5 40,82 49 20 13 0,27 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
291. Kobrle Jaromír
Kumburk Nová Paka
31,6 25,00 24 20 5 34,69 49 17 27 0,55 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
292. Sekerka Jakub
U Kellerů Rudník
31,5 16,67 20 18 3 35,42 48 17 29 0,60 5 0,10 2 0,04 0 0 0 0
293. Štim Jan
Vodníci z Cukrárny Náchod
30,9 35,71 24 14 5 38,24 34 13 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Šandor Miroslav
Divočáci Nemyčeves
30,8 31,25 24 16 5 36,84 38 14 8 0,21 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
295. Koderič Jakub
Grizzly Chotěvice
30,8 30,00 20 10 3 42,31 26 11 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Geťko Jiří
Cukrárna Náchod B
30,5 33,33 24 15 5 37,84 37 14 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
297. Syřiště Miroslav
Lions Jičín
30,0 33,33 24 24 8 36,21 58 21 9 0,16 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
298. Kocianová Pavlína
Rýbrcoul Trutnov
30,0 33,33 24 15 5 37,84 37 14 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Ságner Luděk
Kremlíci Josefov
29,7 33,33 24 15 5 35,14 37 13 10 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
300. Lamka Josef
Cukrárna Náchod C
29,3 31,82 24 22 7 38,18 55 21 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Kynčl Jakub
Modrý Vlci Trutnov
28,4 25,00 24 12 3 38,71 31 12 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Nguyen Marek
Baník Žacléř B
27,7 29,17 24 24 7 35,00 60 21 10 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
303. Benák Michal
Lumírkovci Úpice
27,0 20,00 20 10 2 30,43 23 7 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
304. Kučera Matěj
Prima Snílci Česká Skalice
25,0 25,00 20 12 3 33,33 30 10 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Prouzová Zdenka
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
25,0 20,00 20 15 3 36,84 38 14 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Demuth Petr
Stará hora Horní Maršov
24,7 21,05 24 19 4 27,91 43 12 14 0,33 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
307. Ježek Radek
Dvoráci Dvůr Králové
23,3 20,83 24 24 5 31,03 58 18 10 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Vlach Jan
Cukrárna Náchod C
22,8 23,53 24 17 4 30,77 39 12 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Prouza Jiří 1995
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
22,6 20,00 20 10 2 30,43 23 7 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Pirkl Marian
Dřevěnka Broumov C
22,4 16,67 24 12 2 20,00 25 5 13 0,52 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
311. Drahotská Terezie
HaFani Trutnov
22,3 16,67 20 12 2 32,26 31 10 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
312. Bernat Roman
Lions Jičín
22,1 20,83 24 24 5 28,07 57 16 9 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
313. Záruba Jiří
Vítkov Jilemnice
21,2 14,29 24 21 3 26,92 52 14 19 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Veselý Miroslav
Divočáci Nemyčeves
21,0 16,67 24 12 2 29,03 31 9 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
315. Varga Josef
Stará hora Horní Maršov
20,8 11,76 24 17 2 20,51 39 8 23 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
316. Švorc Martin
Dvoráci Dvůr Králové
20,7 16,67 24 24 4 28,33 60 17 11 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Červenka Tomáš
Nola Vilémov
20,0 18,18 20 11 2 20,83 24 5 3 0,13 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
318. Langr Aleš
Sokolíci Červený Kostelec
20,0 9,52 24 21 2 16,67 48 8 34 0,71 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
319. Brovdi Ivan
Vítkov Jilemnice
19,3 11,11 24 18 2 19,05 42 8 23 0,55 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
320. Kohlíček Ludvík
Kobry Trutnov
19,0 7,14 24 14 1 16,13 31 5 15 0,48 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
321. Mílová Alena
Partyzánky z Chmelnice Úpice
18,8 16,67 20 18 3 23,81 42 10 4 0,10 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
322. Wajsar Michal
Piráti od Vlčků Rtyně
16,1 14,29 24 14 2 16,13 31 5 7 0,23 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
323. Rosi Marek
Baník Žacléř B
15,5 7,69 24 13 1 22,58 31 7 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
324. Sequensová Petra
Modrý Vlci Trutnov
13,9 6,25 24 16 1 21,05 38 8 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
325. Kučerová Iva
Lumírkovci Úpice B
12,2 8,33 24 12 1 18,52 27 5 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
326. Illner Antonín
Lumírkovci Úpice B
12,1 7,14 24 14 1 18,18 33 6 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Mrštný František
Loco Trutnov
11,5 7,69 20 13 1 11,11 27 3 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Kriváková Jana
Partyzánky z Chmelnice Úpice
6,4 0,00 20 11 0 12,00 25 3 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Schwertner Jiří
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  100,00 20 8 8 94,12 17 16 7 0,41 1 0,06 1 0,06 3 0 0 0
330. Doubek Petr
Nola Vilémov
  100,00 20 7 7 87,50 16 14 8 0,50 2 0,13 0 0,00 1 0 0 0
331. Hylmar Miloš
U Kellerů Rudník
  100,00 20 3 3 75,00 8 6 8 1,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
332. Svoboda Štěpán
Je to marný Hostinné
  100,00 20 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
333. Chmelík Jan
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Botek Jan
U Soudku Arnultovice
  100,00 20 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Kuřík Matěj
Pistolníci Dolní Kalná
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Horyl Tomáš
Devills Dolní Bousov A
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Kořínek Jan
P&R Radim
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Uhříček Břetislav
Baník Žacléř
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
339. Vacek Lukáš
Dřevěnka Broumov A
  87,50 20 8 7 77,78 18 14 19 1,06 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
340. Harcuba Václav
Kobry Trutnov
  80,00 24 10 8 72,73 22 16 22 1,00 8 0,36 1 0,05 1 0 0 0
341. Váňa Jiří
Rally bar Vrchlabí A
  80,00 24 5 4 60,00 15 9 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
342. Bartůněk Marek 1992
Bar Zámeček Hostinné
  75,00 24 8 6 63,16 19 12 5 0,26 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
343. Mrkvička Radek
Je to marný Hostinné
  75,00 20 8 6 60,00 20 12 8 0,40 2 0,10 0 0,00 1 0 0 0
344. Nanáčik Václav
Devills Dolní Bousov B
  75,00 20 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Havelka Vlastimil
Divočáci Nemyčeves
  75,00 24 4 3 63,64 11 7 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
346. Matějka Petr
Modrý Vlci Trutnov
  75,00 24 4 3 63,64 11 7 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
347. Šíl Radek
Dvoráci Dvůr Králové
  75,00 24 4 3 63,64 11 7 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Dvořáček Aleš
Sparta Úpice
  66,67 20 9 6 54,17 24 13 5 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
349. Špaček Miroslav
Medvědi Velký Třebešov B
  66,67 20 6 4 62,50 16 10 4 0,25 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
350. Dopita Marek
Lelci z Kramolny
  66,67 24 6 4 56,25 16 9 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Slabý Tomáš
Noví Koně Velká Jesenice
  66,67 16 6 4 56,25 16 9 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Věchet Jiří
Fekobe Pilníkov
  66,67 24 3 2 71,43 7 5 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Neškera Antonín
Bar Zámeček Hostinné
  66,67 24 3 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Dvořáček Jan
Prima Plus Česká Skalice
  62,50 20 8 5 60,00 20 12 25 1,25 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
355. Kosař Petr
Modrý Vlci Trutnov
  62,50 24 8 5 58,82 17 10 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Hrdlička Zdeněk
Orli Trutnov
  62,50 24 8 5 57,89 19 11 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Müller Petr
Štíři od Soudku Arnultovice
  62,50 24 8 5 56,52 23 13 20 0,87 5 0,22 0 0,00 0 0 0 0
358. Jirků Elen
Medvědi Velký Třebešov
  60,00 24 10 6 60,00 25 15 8 0,32 4 0,16 1 0,04 0 0 0 0
359. Rafael Ladislav
Cukrárna Náchod B
  60,00 24 10 6 60,00 25 15 4 0,16 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
360. Bartůněk Marek 1969
Bar Zámeček Hostinné
  60,00 24 10 6 50,00 24 12 4 0,17 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
361. Turčík Michal
Stará hora Horní Maršov
  57,14 24 7 4 58,82 17 10 4 0,24 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
362. Kubeček Leoš
Sokolíci Červený Kostelec
  57,14 24 7 4 50,00 18 9 20 1,11 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
363. Vojtíšek Jakub
Sabotage A23 Jičín
  57,14 20 7 4 50,00 16 8 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Kormaňák Jan
Rafani Dvůr Králové
  55,56 24 9 5 61,90 21 13 2 0,10 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
365. Kubišta Tomáš
Kumburk Nová Paka
  55,56 24 9 5 54,55 22 12 18 0,82 5 0,23 2 0,09 0 0 0 0
366. Weintrager Robert
Černý Sup Starý Rokytník B
  55,56 20 9 5 52,63 19 10 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Jelínek Jan
Bar Zámeček Hostinné
  54,55 24 11 6 62,96 27 17 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Cejzlar Pavel
Žraloci Trutnov
  54,55 24 11 6 53,57 28 15 12 0,43 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
369. Mencl Miloš
Rafani Dvůr Králové
  50,00 24 10 5 52,17 23 12 3 0,13 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
370. Formanová Denisa
Medvědi Velký Třebešov B
  50,00 20 8 4 57,89 19 11 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
371. Souček Jakub
Republika Úpice
  50,00 20 8 4 52,38 21 11 19 0,90 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
372. Martinek Jiří
Černý Sup Starý Rokytník B
  50,00 20 8 4 50,00 20 10 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Ježek Vojtěch
P&R Radim
  50,00 24 8 4 47,62 21 10 12 0,57 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
374. Krtička Pavel
Cukrárna Náchod B
  50,00 24 6 3 57,14 14 8 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Danielková Lenka
Medvědi Velký Třebešov
  50,00 24 6 3 46,15 13 6 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Zárubová Blanka
Vítkov Jilemnice
  50,00 24 6 3 46,15 13 6 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Dvořáková Šárka
Lucky Darts Jičín
  50,00 24 6 3 42,86 14 6 11 0,79 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
378. Janeček Bohumír
Noví Koně Velká Jesenice
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 6 0,60 1 0,10 0 0,00 1 0 0 0
379. Kynych Tomáš
Kumburk Nová Paka
  50,00 24 4 2 54,55 11 6 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Rouče Josef
Lucky darts Jičín B
  50,00 24 4 2 50,00 12 6 7 0,58 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
381. Stejskal Petr
Sabotage A23 Jičín
  50,00 20 4 2 50,00 8 4 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
382. Kubečková Martina
Sokolíci Červený Kostelec
  50,00 24 4 2 44,44 9 4 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
383. Špála Václav
Devills Dolní Bousov B
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
384. Cerman Josef
Rally bar Vrchlabí B
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Holík Tomáš
Rally bar Vrchlabí A
  50,00 24 2 1 60,00 5 3 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Hudrlík Jiří
Stará hora Horní Maršov
  50,00 24 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Hloušek Martin
U Kellerů Rudník
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Kavčak Pavel
Rally bar Vrchlabí B
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Hegedüš Marek
Baník Žacléř B
  45,45 24 11 5 50,00 26 13 13 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
390. Ondráček Jan
Fekobe Pilníkov
  42,86 24 7 3 43,75 16 7 10 0,63 3 0,19 1 0,06 0 0 0 0
391. Havel Daniel
Jestřábi z Puškvorce V. Svatoňovice
  42,86 20 7 3 38,89 18 7 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Vladyka Petr 1979
Orli Trutnov
  40,00 24 10 4 44,00 25 11 13 0,52 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
393. Bednář Marek
Loco Trutnov
  40,00 20 5 2 46,15 13 6 10 0,77 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
394. Neumann Luboš
Puškvorec Velké Svatoňovice
  40,00 24 5 2 40,00 10 4 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Srnka Martin
Podskaláci Úpice
  40,00 24 5 2 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Gregůrková Alena
Republika Úpice
  37,50 20 8 3 42,86 21 9 25 1,19 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
397. Lieser Jiří
Prima Plus Česká Skalice
  37,50 20 8 3 42,86 21 9 22 1,05 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
398. Moronga Jiří
Dřevěnka Broumov B
  37,50 24 8 3 42,11 19 8 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Jarkovský Robert
Medvědi Velký Třebešov B
  37,50 20 8 3 41,18 17 7 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Kozák Matěj
HaFani Trutnov
  37,50 20 8 3 36,84 19 7 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Wiesner Jiří
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
  36,36 24 11 4 40,74 27 11 4 0,15 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
402. Szelke Oskar
Podskaláci Úpice
  33,33 24 9 3 47,83 23 11 5 0,22 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
403. Kašpárek Jiří
Prima Česká Skalice
  33,33 20 9 3 43,48 23 10 19 0,83 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
404. Horká Iva
Klikaři z Podskalky Úpice
  33,33 20 9 3 34,78 23 8 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Bedlivý Pavel
Republika Úpice
  33,33 20 9 3 33,33 21 7 13 0,62 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
406. Eliášová Petra
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  33,33 20 9 3 30,00 20 6 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Horvát Josef
Noví Koně Velká Jesenice
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Šitina Ondřej
Noví Koně Velká Jesenice
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
409. Škrabalová Kateřina
Sparta Úpice
  33,33 20 6 2 37,50 16 6 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Miščuk Ladislav
Lumírkovci Úpice
  33,33 20 6 2 35,71 14 5 11 0,79 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
411. Přibylová Petra
Cukrárna Náchod B
  33,33 24 6 2 30,77 13 4 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Šimon Pavol
Rafani Dvůr Králové
  33,33 24 3 1 37,50 8 3 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Jarošová Jitka
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  33,33 20 3 1 28,57 7 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Kuřík Vít
Pistolníci Dolní Kalná
  33,33 16 3 1 28,57 7 2 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Semeráková Kateřina
Cukrárna Náchod C
  30,00 24 10 3 28,57 21 6 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Prouza Antonín
Podskaláci Úpice
  28,57 24 7 2 31,25 16 5 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Čiháková Gabriela
Piráti od Vlčků Rtyně
  28,57 24 7 2 26,67 15 4 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
418. Radvanovský Michal
Darts Brothers Červený Kostelec
  27,27 24 11 3 32,00 25 8 13 0,52 4 0,16 1 0,04 0 0 0 0
419. Šlechtová Monika
Zifčák Úpice
  25,00 24 4 1 45,45 11 5 2 0,18 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
420. Jurčík Jaroslav
Výletní hospůdka Kocléřov
  25,00 24 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Bernard Libor
Devills Dolní Bousov A
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
422. Mentlik Jan
Klikaři z Podskalky Úpice
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Horák Karel
Orli Trutnov
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Kordová Romana 1969
Klikaři z Podskalky Úpice
  25,00 20 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Plašilová Miroslava
Žraloci Trutnov
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Vaníček Radim
JC/DC Jičín
  25,00 24 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Vylíčil Ondřej
Sparta Úpice
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
428. Hubálovská Petra
Rafani Dvůr Králové
  25,00 24 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Meixnerová Aneta
Prima Česká Skalice
  25,00 20 4 1 22,22 9 2 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
430. Stach Pavel
Lumírkovci Úpice
  25,00 20 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Šubrt Ivo
Modrý Vlci Trutnov
  25,00 24 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Špatenka Ladislav
Rally bar Vrchlabí B
  22,22 20 9 2 31,82 22 7 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
433. Tomášů Martin
Devills Dolní Bousov A
  22,22 20 9 2 23,81 21 5 18 0,86 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
434. Kučera Jan
Lumírkovci Úpice B
  20,00 24 10 2 29,17 24 7 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Dufková Petra
Bar Zámeček Hostinné
  20,00 24 5 1 38,46 13 5 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Vaněk Pavel
Prima Plus Česká Skalice
  20,00 20 5 1 38,46 13 5 15 1,15 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
437. Mlejnek Eduard
Lucky Darts Jičín
  20,00 24 5 1 27,27 11 3 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
438. Uhříčková Lenka
Black Angels Trutnov
  20,00 20 5 1 27,27 11 3 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Vladyka Petr 1952
Orli Trutnov
  20,00 24 5 1 25,00 12 3 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Zaplatílek Michal
Pistolníci Dolní Kalná
  20,00 16 5 1 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Mervart Martin
Orli Trutnov
  18,18 24 11 2 32,14 28 9 9 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
442. Hudecová Michaela
Baník Žacléř C
  18,18 24 11 2 28,00 25 7 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Belák Milan
Lelci z Kramolny
  18,18 24 11 2 26,92 26 7 9 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Janík František
Baník Žacléř
  16,67 20 6 1 26,67 15 4 13 0,87 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
445. Karásek Ondřej
Rally bar Vrchlabí B
  16,67 20 6 1 23,08 13 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Pecka Zdeněk
Piráti od Vlčků Rtyně
  16,67 24 6 1 23,08 13 3 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Vašulín Václav
Cukrárna Náchod C
  14,29 24 7 1 23,53 17 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Wenzelová Klára
Lumírkovci Úpice B
  14,29 24 7 1 23,53 17 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Minařík Jiří
Dvoračka Trutnov
  14,29 20 7 1 13,33 15 2 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
450. Železová Jaroslava
Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice - odstoupilo
  12,50 20 8 1 26,32 19 5 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Svoboda Zdeněk
Vodníci z Cukrárny Náchod
  12,50 24 8 1 25,00 20 5 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Vlačiha Roman
Lions Jičín
  12,50 24 8 1 25,00 20 5 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Dvořáček Jaroslav
Rally bar Vrchlabí A
  12,50 24 8 1 22,22 18 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Veselá Soňa
Divočáci Nemyčeves
  12,50 24 8 1 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Velcová Martina
Lumírkovci Úpice B
  12,50 24 8 1 21,05 19 4 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Adam Lukáš
Prima Snílci Česká Skalice
  11,11 20 9 1 27,27 22 6 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Přívratský Jan
Lumírkovci Úpice
  11,11 20 9 1 26,09 23 6 9 0,39 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
458. Seidel Lukáš
Medvědi Velký Třebešov
  10,00 24 10 1 21,74 23 5 9 0,39 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
459. Šeda Zdeněk 2002
Kremlíci Josefov
  9,09 24 11 1 16,67 24 4 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Máslo Josef
U Soudku Arnultovice
  0,00 20 9 0 5,26 19 1 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
461. Prokopcová Irena
Grizzly Chotěvice
  0,00 20 8 0 15,79 19 3 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Schmidtová Kateřina
Lumírkovci Úpice B
  0,00 24 8 0 15,79 19 3 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Vedmoch Pavel
Kobry Trutnov
  0,00 24 8 0 5,88 17 1 8 0,47 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
464. Šantora Petr
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  0,00 20 7 0 12,50 16 2 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Dubová Renáta
Partyzánky z Chmelnice Úpice
  0,00 20 7 0 0,00 14 0 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Rolcová Andrea
Sparta Úpice
  0,00 20 6 0 25,00 16 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Pošepný David
Vítkov Jilemnice
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Rakus Lukáš
Puškvorec Velké Svatoňovice
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 15 1,15 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
469. Pošepná Hana
Vítkov Jilemnice
  0,00 24 6 0 0,00 12 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Uxová Karolína
Baník Žacléř B
  0,00 24 5 0 9,09 11 1 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Renner Tadeáš
Štíři od Soudku Arnultovice
  0,00 24 5 0 0,00 10 0 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Téra Marek
Černý Sup Hajnice
  0,00 24 5 0 0,00 10 0 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Papež Jan
JC/DC Jičín
  0,00 24 4 0 33,33 12 4 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Gondek Jan
Lucky darts Jičín B
  0,00 24 4 0 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Hanzl Jiří 1980
Sabotage A23 Jičín
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 2 0,20 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
476. Horká Alena
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Kordová Romana 1995
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Šedivý Milan
Puškvorec Velké Svatoňovice
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
479. Grof Tomáš
Grizzly Chotěvice
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Kokoška Radek
Štíři od Soudku Arnultovice
  0,00 24 3 0 25,00 8 2 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
481. Košťálová Eva
Fekobe Pilníkov
  0,00 24 3 0 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Knap Martin
Puškvorec Velké Svatoňovice
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 3 0,43 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
483. Wolfová Lenka
Dřevěnka Broumov C
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Adam Jiří
Republika Úpice
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 5 1,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
485. Bartoš Jiří
Sklípek Vrchlabí
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Jarošová Lucie
Bar Zámeček Hostinné
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Paterová Lucie
Prima Snílci Česká Skalice
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Szelke Nikola
Podskaláci Úpice
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Vitko Pavel
Noví Koně Velká Jesenice
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Marel Jiří
Zifčák Úpice
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Šantorová Lada
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
492. Šturmová Adéla
Námořníci z Paluby Dvůr Králové
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Bartošová Martina
Sklípek Vrchlabí
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Hanuš Ondřej
Darts Brothers Červený Kostelec
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Goldmann Petr
Klikaři z Podskalky Úpice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Havlík Josef
Vodníci z Cukrárny Náchod
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Houštěk Tomáš
Zlatí Bažanti Velké Poříčí
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Hromádko Libor
Kobry Trutnov
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Kmínek Mariusz
Kumburk Nová Paka
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Lánský Jiří
P&R Radim
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Máslová Iva
Darts Brothers Červený Kostelec
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Podroužek Jiří
HaFani Trutnov
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Svoboda Jakub
Vodníci z Cukrárny Náchod
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Zelená Dagmar
Dřevěnka Broumov A
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 11:58

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 11:58:23