Aktuality
UŠO > Liberecký kraj > Aktuality
Přestupy 2018/2019

10.7.2018 14:55 (aktualizováno 9.8.2018 13:06) | Baráková Markéta | Přečteno: 1483×

Adamička Lukáš Dřeváci Budyně nad Ohří Bulldogs Libochovice
Androvič Josef Vylitý Kopyta Žatec Jahody Žatec
Babuka Lukáš Tequila Hrádek nad Nisou Goldstar B Ludvíkov
Baron Marcel Ložisková Mafie Pšov A2 Ložisková Mafie Pšov C1
Bartoš Miroslav DC Krušnohorci Jirkov Dream team Krušnohorci Jirkov
Bartoš Radek Flames Astra Litoměřice 1. DC Litoměřice
Beránek Miroslav Mimo provoz Lovosice Mizerové Lovosice
Blahník Roman Kapitán Duchcov Diesláci Proboštov
Blasius Petr Predátoři Krupka Phoenix Ústí nad Labem
Borski Zbyněk Pumáci Jablonec nad Nisou Oštěpaři Liberec
Brand David DC Krušnohorci Jirkov Dream team Krušnohorci Jirkov
Bučková Kateřina Na Ex Lom Hrušky Litvínov
Burda Anton Bakaláři Liberec Gripeni B Liberfec
Cerman Aleš Peckaři Kokonín HMM Jablonec nad Nisou
Čermák Vratislav Hrušky Litvínov Pekelní jezdci Most
Černá Lucie Rebel Star Česká Lípa C-Team Česká Lípa
Černák Ondřej Zbouraní Garážníci Asterix Nový Bor A
Černý Miroslav DC Krušnohorci jirkov Dream Team B
Čihák Jan Camino Kadaň P.P. Petrom Kadaň
Čížek Zdeněk U Lípy Výškov Devils Žatec
Danda Lukáš Ložisková Mafie Pšov C1 Ložisková Mafie Pšov D1
David Karel Satani Lom Klikaři Litvínov
Dlouhá Radka Gigant Team KD Pohoďačky Pšov
Dlouhý Miroslav Gigant Team KD Ložisková Mafie Pšov D1
Doksanský Jiří Hrušky Litvínov Oceloti Most
Dostál Karel Excalibur Liberec Goldstar A
Dvořák Jaroslav DC Satanka Klášterec n./Ohří Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří B
Fišer Marcel DC Satanka Klášterec n./Ohří Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří A
Grande Jan Dexterous Krásný Les A Plechovky Pečky A
Hála Jan Devils Žatec Jahody Žatec
Havelka Petr Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří A Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří B
Hencl Miroslav Black Panthers A Liberec Peckaři Kokonín
Hlavsa Jiří ZB Karakal Ročov A ZB Karakal Ročov B
Hrušová Ludmila Hrobaři Charvatce Hrobaři B Charvatce
Indra Petr Pandy Liberec Gripeni A Liberec
Iser Pavel Nemesis Dobranov C-Team Česká Lípa
Janoušek Zdeněk Vylitý Kopyta Žatec Jahody Žatec
Jež Petr DC Kaplička Jirkov ŠK Ježek Chomutov
Jičínský Milan Ježek Chomutov Tornádo Chomutov
Kačina David Predátoři Krupka Patrioti Ústí nad Labem
Kadlec Jakub Panoramix Klášterec nad ohří DC Satanka Klášterc nad Ohří
Kain Jakub Piráti z Ruprechtic Smajlíci z Liberce B
Klíma Stanislav Mlamoj Datrs A 50 na 50 Litvínov
Kočíc Denis DC Krušnohorci Jirkov Dream team Krušnohorci Jirkov
Kočíc Roman DC Krušnohorci Jirkov Dream team Krušnohorci Jirkov
Kořínek Miloslav Zelenáči Prosetice -
Košvanec Tomáš Kobry z Gólu Střelci ze Zátiší
Kotner Karel Špuntíci 2011 B Most Nervotoči na Pekárně
Kounková Romana Black Panthers A Liberec Smajlíci z Liberce B
Kraus Karel Panoramix Klášterec nad ohří DC Satanka Klášterc nad Ohří
Kutzler Ludvík Sever Litoměřice Vikingové Litoměřice
Kvarda Pavel Devils Žatec Ložisková Mafie Pšov C1
Lédl Tomáš Piráti A Louny Ložisková Mafie A2 Pšov
Loskot Jiří Kotelníci 700 A Most Charlieho Andělé Most
Machytka Radek Mlamoj Darts B Most Špuntíci A Most
Manojlín Ondřej Panoramix Klášterec nad ohří DC Satanka Klášterc nad Ohří
Mašek Martin Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Netovka Deers Semily
Miller Miloslav R.U.M.áci Liberec Střelci ze Zátiší
Mlejnek Petr Excalibur Liberec R.U.M.áci Liberec
Mžourek Oldřich Sever Litoměřice Vikingové Litoměřice
Novák Lukáš Phoenix Ústí nad Labem Predátoři Krupka
Nováková Alena Black Panthers a Liberec Losers
Novotný Daniel Buldogs 06 Libochovice Mizerové Lovosice
Novotný Josef Panoramix Klášterec nad ohří DC Satanka Klášterc nad Ohří
Odvárka Martin Piiráti C Louny Piráti A Louny
Osuško David Vikingové Litoměřice Lions Datrs Litoměřice
Pařízek Jaromír Mimo provoz Lovosice Mizerové Lovosice
Pelcová Marie Pivaři Žatec Pohoďačky Pšov
Petrus Martin Gripeni Liberec A Bakaláři Liberec
Pilař Luboš Nervotoči B Most Špuntíci 2011 B Most
Pilnáčková Kateřina 13. pramen Žatec -
Piskel Zdeněk DC Satanka Klášterec n./Ohří Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří B
Pokorná Sára Panoramix Klášterec nad ohří DC Satanka Klášterc nad Ohří
Pokorný Miroslav ŠK Laundry Hrádek nad Nisou Démoni Chotyně B
Poljanský Ivo Nervotoči na Pekárně Most Oceloti Most
Polka Martin Dalmatini Nové Město pod Smrkem Goldstar B Ludvíkov
Pomeje Daniel Phoenix Ústí nad Labem The Best of Litoměřice
Procházka Gerhard Katapult Hvězda A Katapult Hvězda B
Procházka Jakub Ložisková Mafie Pšov C1 Ložisková Mafie Pšov D1
Přibyl Radim Bakaláři Liberec Raptor´s Liberec
Rödl Martin Oceloti Most Kanec Most
Rückl Roman Špuntíci B Most Pekelní jezdci Most
Růžek Rudolf ŠK Kadaň P.P. Petrom Kadaň
Salfický Marek Formani Duchcov Torzo Bílina A
Samlerová Michaela Střelci ze Zátiší Dragon Flies Liberec
Sládek Martin Red Hornets Písty Formani Duchcov
Slusarčík Miroslav LM Pšov C1 LM Pšov
Sobotka Vojtěch Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Netovka Deers Semily
Srna Petr Peckaři Kokonín HMM Jablonec nad Nisou
Srnová Barbora Peckaři Kokonín HMM Jablonec nad Nisou
Stehík Libor Scorpio Jablonec nad Nisou HMM Jablonec nad Nisou
Stýblo Vladimír ŠK Duha Jirkov R.O.S. Jirkov
Svoboda Jan Radnice A Třebenice U Havlů Třebenice
Svoboda Jan Piráti z Ruprechtic Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Šantín Stanislav Scorpio Jablonec nad Nisou HMM Jablonec nad Nisou
Ševčíková Libuše ZB Karakal Ročov A ZB Karakal Ročov B
Škárka Tomáš Gumídci LTM 1.DC Litoměřice
Šlajch Vojtěch Bakaláři Liberec Raptor´s Liberec
Šleier Petr Leopardi Libouchec Mizerové Lovosice
Štrba Vlastislav DC Kaplička Jirkov Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří A
Tichý Michal Sporťáci s.r.o. Jirkov Dream team DC Krušnohorci
Tichý Petr Goldstar B Ludvíkov Dalmatini Nové Město pod Smrkem
Touš Oldřich Gripeni Liberec A Pandy Liberec
Trojovský Petr Mlamoj Darts B Most Špuntíci A Most
Trousil Marek Druhý Dech Bílina Nervotoči na Pekárně Most
Tureček Miroslav Klikaři Litvínov Hrušky Litvínov
Václavík Marek Těžké váhy Liběšice U Havlů Třebenice
Václavík Radek Těžké váhy Liběšice Druhý Dech Bílina
Valter Kamil Tep Darts s.r.o. Dubí Vyprahlo Čáslavka B
Vančura Jaroslav Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří A Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří B
Vávra František Flyers Duo Most Pekelní jezdci Most
Virág Tibor Nervotoči na Pekárně Kozí dech B Most
Vitoň Pavel Mlamoj Darts B Most Špuntíci A Most
Vladan Fridrich Nikola Kraslice Fofr Team Duchcov
Vlach Václav DC Krušnohorci Jirkov Predators Chomutov
Vokřál Pavel Střelci za Zátiší Black Angels, Trutnov
Wagner Stanislav Soptíci Smržovka Dexterous C Krásný Les
Zajíc Jan Flyers Duo Most Arsenal A Most
Záveský Pavel Oštěpaři Liberec Piráti z Ruprechtic Liberec
Zeibich Petr Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří A Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří B
Zemánek Jakub Las Vegas A Jablonec nad Nisou Křoupci Jablonec nad Nisou
Žebrowská Kateřina Pijonýři A Litvínov 50 na 50 Litvínov

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.11.2018 03:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.11.2018 03:20:19