Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/187)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 187 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Novák Jan CZE057060 Liberec 2 13 15 65 2 090
2. Indra Petr CZE058702 D Pandy Liberec 1 12 13 52 2 050
3. Charvát Martin CZE056344 D Lucky Panthers Liberec 3 7 10 13 1 920
4. Horáček Lukáš CZE037767 Jablonec n. N. 3 9 12 16 1 680
5. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov 13 13 26 1 450
6. Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec 10 10 29 1 420
7. Dubec Jiří CZE012079 13 13 15 1 290
8. Tvrdý Jiří CZE032922 D ŠK Nola Vilémov 12 12 15 1 140
8. Potočný Vladimír CZE020555 D Gripeni Liberec 12 12 32 1 140
10. Cícha Josef CZE053649 D Gripeni Liberec 12 12 25 1 120
11. Pavlík Josef CZE059250 D Pandy Liberec 11 11 17 1 090
12. Petrus Martin CZE053018 D Gripeni Liberec 12 12 31 1 020
13. Šulc Patrik CZE058704 D Pandy Liberec 1 11 12 13 980
14. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov 10 10 13 960
15. Čermák Vladimír CZE052246 Jablonec n.N. 13 13 35 850
16. Novák Karel CZE056347 Liberec 12 12 25 820
16. Bernard Tomáš CZE060886 Semily 12 12 19 820
16. Flanderka Patrik CZE053005 Liberec 10 10 13 820
19. Rosenhahn Peter CZE045657 Tequila Hrádek nad Nisou 13 13 16 810
20. Bělina Marek CZE059365 Liberec 11 11 19 790
21. Volker Mucke CZE049304 Zittau 12 12 17 780
22. Jandač Zdeněk CZE030257 Asterix Nový Bor 6 6 13 740
22. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 8 8 12 740
24. Beneš Petr CZE056264 Jablonec n/N. 1 6 7 7 730
25. Siegl Aleš CZE017414 Liberec VI 9 9 20 710
26. Toman Jaromír CZE058504 D Pandy Liberec 12 12 21 660
27. Plíva Miloš CZE060890 Semily 11 11 14 650
28. Touš Oldřich 1992 CZE053434 D Gripeni Liberec 10 10 17 640
29. Cirkl Jiří CZE050262 Liberec 9 9 9 630
29. Srp Jakub CZE058701 D Pandy Liberec 9 9 13 630
29. Havránek Lukáš CZE058683 Semily 9 9 10 630
32. Seidl Jaroslav CZE056974 Nový Bor 10 10 23 580
32. Vošvrda Pavel CZE044652 D Ryky Česká Lípa 10 10 16 580
34. Řehák Josef CZE060887 Nové Měso pod Smrkem 10 10 10 560
34. Němec Dominik CZE060098 Liberec 10 10 21 560
36. Kraus Rostislav CZE060889 Semily 8 8 8 540
37. Tomek Pavel CZE017315 Křoupci Jablonec 7 7 9 530
38. Vavera Daniel CZE060032 Liberec 8 8 23 520
38. Čáslavský Roman CZE060888 Semily 8 8 9 520
40. Duštíra Tomáš CZE058944 Jablonec nad Nisou 9 9 10 510
41. Chalupa Dušan CZE030659 D Ryky Česká Lípa 8 8 10 500
42. Louda Jaroslav CZE057531 Nový Bor 8 8 14 480
43. Valenta Radek CZE035793 Semily 7 7 12 470
44. Vojtášek Robert CZE009179 Hrádek nad Nisou 1 3 4 4 460
45. Strnad Pavel CZE059862 Semily 9 9 14 450
46. Šindler Jan CZE011435 Nové Město pod Smrke 5 5 5 370
46. Hlaváček Martin CZE059775 Hrádek nad Nisou 7 7 11 370
48. Vávra Milan CZE058699 Hrádek nad Nisou 6 6 7 360
48. Kohler Petr CZE060314 Liberec 8 8 8 360
48. Zajíček Oldřich CZE060125 Semily 6 6 6 360
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 15:39

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 15:39:59