Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/200)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 200 | Turnajů: 370

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Indra Petr CZE058702 D Gripeni Liberec 1 16 17 68 2 710
2. Novák Jan CZE057060 Smajlíci Liberec 2 16 18 80 2 440
3. Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec 14 14 40 1 940
4. Charvát Martin CZE056344 D Liberec 3 7 10 13 1 920
5. Horáček Lukáš CZE037767 Peckaři Kokonín 3 11 14 18 1 800
6. Křapka Marek CZE058757 D ŠK Nola Vilémov 13 13 26 1 450
7. Petrus Martin CZE053018 D Bakaláři Liberec 16 16 37 1 340
8. Cícha Josef CZE053649 D Gripeni Liberec 15 15 28 1 310
9. Dubec Jiří CZE012079 Netovka Deers Semily 13 13 15 1 290
10. Potočný Vladimír CZE020555 D Gripeni Liberec 14 14 34 1 260
11. Šulc Patrik CZE058704 D Pandy Liberec 1 14 15 16 1 150
12. Tvrdý Jiří CZE032922 D ŠK Nola Vilémov 12 12 15 1 140
13. Čermák Vladimír CZE052246 Jablonec n.N. 16 16 44 1 120
14. Pavlík Josef CZE059250 D Pandy Liberec 11 11 17 1 090
15. Rosenhahn Peter CZE045657 Zittau 16 16 21 1 060
16. Novák Karel CZE056347 Liberec 15 15 28 990
17. Bělina Marek CZE059365 Bakaláři Liberec 13 13 22 970
18. Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov 10 10 13 960
19. Košata Krystian CZE030357 Jablonné v Podještědí 11 11 16 950
20. Volker Mucke CZE049304 Zittau 14 14 20 880
21. Toman Jaromír 1996 CZE058504 D Pandy Liberec 15 15 24 870
21. Flanderka Patrik CZE053005 Liberec 11 11 14 870
23. Rebroš Patrik CZE058129 6 6 30 820
23. Bernard Tomáš CZE060886 Asociace Mavist Plus Semily 12 12 19 820
25. Jandač Zdeněk CZE030257 Asterix Nový Bor 6 6 13 740
26. Beneš Petr CZE056264 Jablonec n/N. 1 6 7 7 730
27. Cirkl Jiří CZE050262 Liberec 11 11 16 710
27. Siegl Aleš CZE017414 Liberec VI 9 9 20 710
29. Vavera Daniel CZE060032 Liberec 10 10 26 680
29. Tomek Pavel CZE017315 Jablonec nad Nisou 8 8 10 680
31. Duštíra Tomáš CZE058944 Jablonec nad Nisou 12 12 14 660
32. Plíva Miloš CZE060890 Netovka Deers Semily 11 11 14 650
32. Hlaváček Martin CZE059775 Hrádek nad Nisou 11 11 19 650
34. Touš Oldřich 1992 CZE053434 D Pandy Liberec 10 10 17 640
34. Seidel Lukáš CZE060967 Liberec 6 6 14 640
36. Srp Jakub CZE058701 D Pandy Liberec 9 9 13 630
36. Havránek Lukáš CZE058683 Asociace Mavist Plus Semily 9 9 10 630
38. Němec Dominik CZE060098 Liberec 12 12 23 620
39. Seidl Jaroslav CZE056974 Nový Bor 10 10 23 580
39. Vošvrda Pavel CZE044652 D Ryky Česká Lípa 10 10 16 580
39. Kohler Petr CZE060314 Bakaláři Liberec 12 12 19 580
42. Řehák Josef CZE060887 Šipkový klub Ludvíkov 10 10 10 560
43. Kraus Rostislav CZE060889 Asociace Mavist Plus Semily 8 8 8 540
44. Čáslavský Roman CZE060888 Asociace Mavist Plus Semily 8 8 9 520
45. Chalupa Dušan CZE030659 D Ryky Česká Lípa 8 8 10 500
46. Ziguška Miroslav CZE014460 Hrádek nad Nisou 10 10 16 480
46. Louda Jaroslav CZE057531 Nový Bor 8 8 14 480
48. Valenta Radek CZE035793 Semily 7 7 12 470
49. Vojtášek Robert CZE009179 Hrádek nad Nisou 1 3 4 4 460
50. Strnad Pavel CZE059862 Asociace Mavist Plus Semily 9 9 14 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2018 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 14.8.2018 10:31:41