Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/68)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 68 | Turnajů: 282

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Škodová Klára CZE058078 Démoni Chotyně 3 20 23 34 2 450
2. Kainová Michaela CZE053854 Liberec 2 15 17 95 1 890
3. Bobková Jana CZE053015 Bakaláři Liberec 22 22 68 1 660
4. Tomanová Daniela CZE058741 D Pandy Liberec 1 15 16 31 1 320
5. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 1 15 16 28 1 200
6. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 15 15 54 1 190
7. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 17 17 24 1 150
8. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 17 17 29 1 110
9. Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor 2 4 6 6 860
10. Dubcová Lucie CZE060232 Netovka Deers Semily 12 12 17 840
11. Palounková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 17 17 34 830
12. Nasková Veronika CZE061871 Liberec 1 9 10 68 800
13. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 2 2 780
14. Bardynová Kristýna CZE030117 Loužnice 1 5 6 7 760
15. Tůmová Nikola CZE060518 Liberec 12 12 18 700
16. Babcová Jitka CZE061582 Nové Město pod Smrkem 12 12 19 640
17. Kvasničková Alena CZE061873 Liberec 10 10 23 580
18. Loubková Martina CZE023754 D Mini Sport Bar Nový Bor 6 6 9 540
19. Bohuslavová Eliška CZE049432 Česká Lípa 15 15 21 510
20. Kalašová Jana CZE000183 Raspenava 8 8 8 480
21. Ouhrábková Renata CZE058964 Asociace Mavist Plus Semily 11 11 12 470
22. Šrámková Denisa CZE060519 Liberec 10 10 16 460
23. Kaiserová Veronika CZE056561 Liberec 6 6 10 400
24. Hůjová Alena CZE061869 Liberec 8 8 17 360
25. Venclová Lucie CZE048029 D Mini Sport Bar Nový Bor 5 5 6 310
26. Ondrášová Lucie CZE059731 Semily 8 8 8 300
27. Bergerová Patricie CZE061466 Gripeni Liberec 4 4 5 280
27. Kučerová Dagmar CZE030038 Nový Bor 4 4 4 280
29. Kolínská Veronika CZE054461 Chotyně 5 5 5 250
30. Patzáková Nikol CZE062233 Liberec 4 4 7 220
31. Donátová Olina CZE062071 Jablonec nad Nisou 4 4 4 180
32. Dudíková Jitka CZE056028 Liberec 3 3 3 170
33. Armenta Šárka CZE058681 Semily 4 4 4 160
34. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 150
35. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 4 4 6 140
35. Rohánková Veronika CZE055700 Liberec 2 2 2 140
37. Lufinková Šárka CZE054503 Tanvald 2 2 2 100
37. Svobodová Barbora CZE030146 Tmaň 2 2 2 100
37. Davidová Tereza CZE061671 Liberec 2 2 2 100
40. Čiháková Iveta CZE061598 Liberec 2 2 2 80
40. Koníčková Marie CZE032243 Semily 2 2 2 80
42. Čermáková Petra CZE005097 Kostelec nad Orlicí 1 1 1 70
42. Oravcová Marta CZE059746 Nové město pod Smrkem 1 1 1 70
44. Záhorová Petra CZE061825 Liberec 2 2 2 60
45. Gážiová Michaela CZE054530 D Křižany 1 1 1 50
45. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 1 1 1 50
45. Babuková Michaela CZE028379 Nové Město pod Smrkem 1 1 1 50
45. Boháčková Markétka CZE060806 Liberec 1 1 1 50
45. Hammanová Nikola CZE061678 Liberec 1 1 1 50
45. Kropíková Kateřina CZE061741 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 19:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 19:20:55