Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/59)
  Náhled Tisk Nahoru
Liberecký pohár 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 59 | Turnajů: 198

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Škodová Klára CZE058078 Démoni Chotyně 2 13 15 18 1 530
2. Bobková Jana CZE053015 Bakaláři Liberec 17 17 46 1 290
3. Kainová Michaela CZE053854 Liberec 1 11 12 53 1 180
4. Kyzurová Alexandra CZE053007 Liberec 15 15 21 1 050
5. Tomanová Daniela CZE058741 D Pandy Liberec 1 11 12 20 1 000
6. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 10 10 42 900
7. Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor 2 4 6 6 860
8. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 13 13 22 810
9. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 2 2 780
10. Kracíková Kristýna CZE030117 Loužnice 1 5 6 7 760
11. Babcová Jitka CZE061582 Nové Město pod Smrkem 10 10 17 580
12. Herknerová Eliška CZE053853 Liberec 10 10 14 540
13. Palounková Marcela CZE013406 Hrádek n/N 11 11 21 530
14. Tůmová Nikola CZE060518 Liberec 9 9 15 510
15. Dubcová Lucie CZE060232 Netovka Deers Semily 8 8 9 460
16. Šrámková Denisa CZE060519 Liberec 8 8 14 400
17. Ouhábková Renata CZE058964 Asociace Mavist Plus Semily 9 9 10 390
18. Loubková Martina CZE023754 D Mini Sport Bar Nový Bor 4 4 5 380
19. Bohuslavová Eliška CZE049432 Česká Lípa 10 10 12 320
20. Venclová Lucie CZE048029 D Mini Sport Bar Nový Bor 5 5 6 310
21. Kvasničková Alena Liberec 6 6 12 300
22. Kalašová Jana CZE000183 Raspenava 5 5 5 290
23. Ondrášová Lucie CZE059731 Semily 7 7 7 250
24. Nasková Veronika Liberec 5 5 23 230
25. Kučerová Dagmar CZE030038 Nový Bor 2 2 2 180
25. Hůjová Alena Liberec 4 4 6 180
27. Košková Veronika CZE054461 Chotyně 3 3 3 170
27. Dudíková Jitka CZE056028 Liberec 3 3 3 170
29. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 150
30. Hujerová Sabina CZE061594 Jablonec nad Nisou 4 4 6 140
30. Rohánková Veronika CZE055700 Liberec 2 2 2 140
32. Armenta Šárka CZE058681 Semily 3 3 3 130
33. Kaiserová Veronika CZE056561 Liberec 2 2 2 100
33. Lufinková Šárka CZE054503 Tanvald 2 2 2 100
35. Koníčková Marie CZE032243 Semily 2 2 2 80
35. Čiháková Iveta CZE061598 Liberec 2 2 2 80
37. Oravcová Marta CZE059746 Nové město pod Smrkem 1 1 1 70
37. Čermáková Petra CZE005097 Kostelec nad Orlicí 1 1 1 70
39. Bottová Eva CZE058104 Liberec 1 1 1 50
39. Gážiová Michaela CZE054530 D Křižany 1 1 1 50
39. Babuková Michaela CZE028379 Nové Město pod Smrkem 1 1 1 50
39. Marečková Viera CZE061177 Liberec 1 1 1 50
39. Davidová Tereza CZE061671 Liberec 1 1 1 50
39. Němcová Jindřiška CZE033136 1 1 1 50
39. Boháčková Markétka CZE060806 Liberec 1 1 1 50
39. Hammanová Nikola CZE061678 Liberec 1 1 1 50
47. Wollmannová Lucie CZE061615 Liberec 1 1 1 30
47. Kratochvílová Marie CZE061672 Liberec 1 1 1 30
47. Rokoská Lucie CZE052211 Jablnec nad Nisou 1 1 1 30
47. Tůmová Nikol CZE052017 Lipník nad Bečvou 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.8.2018 23:40

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.8.2018 23:40:43