Rozpis ligových utkání
UŠO > Liberecký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Tequila Hrádek n/N. 16 : 2 Odpadlíci Frýdlant Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležal Pavel 33 : 8 Šlemr Jan
1. Ne 2.9.2018 Démoni A Chotyně 5 : 13 Las Vegas A Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Kavan Jakub 15 : 28 Musil Miroslav
1. Ne 2.9.2018 DEXTEROUS A Krásný Les 13 : 5 Oštěpaři Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00 Malý Petr 29 : 15 Pecina Vojtěch
1. Ne 2.9.2018 Smajlici z Liberce A 9 : 9 Pumáci Jablonec n/N. Klub 44, Liberec
17:00 Kain Roman 24 : 22 Šindler Jaroslav
1. Ne 2.9.2018 Scorpio Jablonec n/N. 7 : 11 DEXTEROUS B Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00 Stuchlík Petr 17 : 26 Charvát Karel
1. Ne 2.9.2018 Excalibur Liberec 12 : 6 Telata Smržovka Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Hnatovský Pavel 25 : 13 Dobiáš Ladislav
2. Ne 16.9.2018 Tequila Hrádek n/N. 11 : 7 DEXTEROUS A Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležal Pavel 26 : 19 Malý Petr
2. Ne 16.9.2018 Telata Smržovka 7 : 11 Démoni A Chotyně Restaurant-Smržovka
16:00 Dobiáš Ladislav 19 : 24 Baker Robert
2. Ne 16.9.2018 DEXTEROUS B Krásný Les 8 : 10 Excalibur Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Charvát Karel 20 : 22 Hnatovský Pavel
2. Ne 16.9.2018 Pumáci Jablonec n/N. 8 : 10 Scorpio Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00 Šindler Jaroslav 16 : 23 Stuchlík Petr
2. Ne 16.9.2018 Odpadlíci Frýdlant 11 : 7 Las Vegas A Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00 Závůrka Vojtěch 25 : 17 Musil Miroslav
2. Ne 16.9.2018 Oštěpaři Liberec 10 : 8 Smajlici z Liberce A Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Pecina Vojtěch 23 : 21 Kain Roman
3. Ne 23.9.2018 Démoni A Chotyně 9 : 9 DEXTEROUS B Krásný Les Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Kavan Jakub 21 : 23 Charvát Karel
3. Ne 23.9.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. 8 : 10 Telata Smržovka Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00 Musil Miroslav 21 : 25 Dobiáš Ladislav
3. Ne 23.9.2018 DEXTEROUS A Krásný Les 11 : 7 Odpadlíci Frýdlant U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00 Malý Petr 26 : 20 Závůrka Vojtěch
3. Ne 23.9.2018 Smajlici z Liberce A 4 : 14 Tequila Hrádek n/N. Klub 44, Liberec
17:00 Kain Roman 14 : 31 Doležal Pavel
3. Ne 23.9.2018 Scorpio Jablonec n/N. 6 : 12 Oštěpaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00 Stuchlík Petr 16 : 28 Pecina Vojtěch
3. Ne 23.9.2018 Excalibur Liberec 8 : 10 Pumáci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Hnatovský Pavel 19 : 23 Šindler Jaroslav
4. Ne 30.9.2018 Tequila Hrádek n/N. 15 : 3 Scorpio Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležal Pavel 30 : 10 Stuchlík Petr
4. Ne 30.9.2018 DEXTEROUS B Krásný Les 8 : 10 Las Vegas A Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Charvát Karel 18 : 22 Musil Miroslav
4. Ne 30.9.2018 Pumáci Jablonec n/N. 10 : 8 Démoni A Chotyně U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00 Zárybnický Michal 24 : 20 Votýpka Martin
4. Ne 30.9.2018 Odpadlíci Frýdlant 8 : 10 Telata Smržovka Bowling club & bar, Frýdlant
16:00 Závůrka Vojtěch 22 : 25 Dobiáš Ladislav
4. Ne 30.9.2018 DEXTEROUS A Krásný Les 10 : 8 Smajlici z Liberce A U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00 Malý Petr 25 : 21 Kain Roman
4. Ne 30.9.2018 Oštěpaři Liberec 8 : 10 Excalibur Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Pecina Vojtěch 20 : 25 Hnatovský Pavel
5. Ne 7.10.2018 Démoni A Chotyně 7 : 11 Oštěpaři Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Baker Robert 18 : 25 Pecina Vojtěch
5. Ne 7.10.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. 8 : 10 Pumáci Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00 Musil Miroslav 19 : 25 Šindler Jaroslav
5. Ne 7.10.2018 Telata Smržovka 7 : 11 DEXTEROUS B Krásný Les Restaurant-Smržovka
16:00 Dobiáš Ladislav 19 : 26 Charvát Karel
5. Ne 7.10.2018 Smajlici z Liberce A 9 : 9 Odpadlíci Frýdlant Klub 44, Liberec
17:00 Kain Roman 22 : 24 Závůrka Vojtěch
5. Ne 7.10.2018 Scorpio Jablonec n/N. 5 : 13 DEXTEROUS A Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00 Riedl Roman 13 : 29 Malý Petr
5. Ne 7.10.2018 Excalibur Liberec 6 : 12 Tequila Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Hnatovský Pavel 18 : 26 Doležal Pavel
6. Ne 14.10.2018 Tequila Hrádek n/N. 13 : 5 Démoni A Chotyně Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležal Pavel 29 : 15 Kolínský Daniel
6. Ne 14.10.2018 Pumáci Jablonec n/N. 9 : 9 Telata Smržovka U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00 Zárybnický Michal 24 : 24 Dobiáš Ladislav
6. Ne 14.10.2018 Odpadlíci Frýdlant 11 : 7 DEXTEROUS B Krásný Les Bowling club & bar, Frýdlant
16:00 Závůrka Vojtěch 26 : 18 Charvát Karel
6. Ne 14.10.2018 DEXTEROUS A Krásný Les 10 : 8 Excalibur Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00 Malý Petr 24 : 20 Hnatovský Pavel
6. Ne 14.10.2018 Smajlici z Liberce A 11 : 7 Scorpio Jablonec n/N. Klub 44, Liberec
17:00 Kain Roman 26 : 17 Stuchlík Petr
6. Ne 14.10.2018 Oštěpaři Liberec 9 : 9 Las Vegas A Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00 Pecina Vojtěch 21 : 19 Musil Miroslav
7. Ne 21.10.2018 Démoni A Chotyně DEXTEROUS A Krásný Les Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
7. Ne 21.10.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Tequila Hrádek n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
7. Ne 21.10.2018 Telata Smržovka Oštěpaři Liberec Restaurant-Smržovka
16:00
7. Ne 21.10.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Pumáci Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
7. Ne 21.10.2018 Scorpio Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
7. Ne 21.10.2018 Excalibur Liberec Smajlici z Liberce A Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
8. Ne 28.10.2018 Tequila Hrádek n/N. Telata Smržovka Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
8. Ne 28.10.2018 Odpadlíci Frýdlant Pumáci Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
8. Ne 28.10.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Las Vegas A Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
8. Ne 28.10.2018 Smajlici z Liberce A Démoni A Chotyně Klub 44, Liberec
17:00
8. Ne 28.10.2018 Scorpio Jablonec n/N. Excalibur Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
8. Ne 28.10.2018 Oštěpaři Liberec DEXTEROUS B Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
9. Ne 4.11.2018 Démoni A Chotyně Scorpio Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
9. Ne 4.11.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Smajlici z Liberce A Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Telata Smržovka DEXTEROUS A Krásný Les Restaurant-Smržovka
16:00
9. Ne 4.11.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Tequila Hrádek n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Pumáci Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Excalibur Liberec Odpadlíci Frýdlant Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
10. Ne 18.11.2018 Tequila Hrádek n/N. Pumáci Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
10. Ne 18.11.2018 Odpadlíci Frýdlant Oštěpaři Liberec Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
10. Ne 18.11.2018 DEXTEROUS A Krásný Les DEXTEROUS B Krásný Les U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
10. Ne 18.11.2018 Smajlici z Liberce A Telata Smržovka Klub 44, Liberec
17:00
10. Ne 18.11.2018 Scorpio Jablonec n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
10. Ne 18.11.2018 Excalibur Liberec Démoni A Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
11. Ne 25.11.2018 Démoni A Chotyně Odpadlíci Frýdlant Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
11. Ne 25.11.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Excalibur Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Telata Smržovka Scorpio Jablonec n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
11. Ne 25.11.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Smajlici z Liberce A Restaurace u Martina, Liberec
16:00
11. Ne 25.11.2018 Pumáci Jablonec n/N. DEXTEROUS A Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Oštěpaři Liberec Tequila Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
12. Ne 2.12.2018 Odpadlíci Frýdlant Tequila Hrádek n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
12. Ne 2.12.2018 Pumáci Jablonec n/N. Smajlici z Liberce A U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Scorpio Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
12. Ne 2.12.2018 Telata Smržovka Excalibur Liberec Restaurant-Smržovka
16:00
12. Ne 2.12.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Démoni A Chotyně Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 Oštěpaři Liberec DEXTEROUS A Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
13. Ne 9.12.2018 Démoni A Chotyně Telata Smržovka Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
13. Ne 9.12.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
13. Ne 9.12.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Tequila Hrádek n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
13. Ne 9.12.2018 Excalibur Liberec DEXTEROUS B Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
13. Ne 9.12.2018 Scorpio Jablonec n/N. Pumáci Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
13. Ne 9.12.2018 Smajlici z Liberce A Oštěpaři Liberec Klub 44, Liberec
17:00
14. Ne 16.12.2018 Odpadlíci Frýdlant DEXTEROUS A Krásný Les Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
14. Ne 16.12.2018 Tequila Hrádek n/N. Smajlici z Liberce A Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 Pumáci Jablonec n/N. Excalibur Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Démoni A Chotyně Restaurace u Martina, Liberec
16:00
14. Ne 16.12.2018 Telata Smržovka Las Vegas A Jablonec n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
14. Ne 16.12.2018 Oštěpaři Liberec Scorpio Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
15. Ne 13.1.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
15. Ne 13.1.2019 Démoni A Chotyně Pumáci Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
15. Ne 13.1.2019 Telata Smržovka Odpadlíci Frýdlant Restaurant-Smržovka
16:00
15. Ne 13.1.2019 Scorpio Jablonec n/N. Tequila Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
15. Ne 13.1.2019 Smajlici z Liberce A DEXTEROUS A Krásný Les Klub 44, Liberec
17:00
15. Ne 13.1.2019 Excalibur Liberec Oštěpaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
16. Ne 20.1.2019 Odpadlíci Frýdlant Smajlici z Liberce A Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
16. Ne 20.1.2019 Tequila Hrádek n/N. Excalibur Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 Pumáci Jablonec n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 DEXTEROUS B Krásný Les Telata Smržovka Restaurace u Martina, Liberec
16:00
16. Ne 20.1.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Scorpio Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
16. Ne 20.1.2019 Oštěpaři Liberec Démoni A Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
17. Ne 27.1.2019 Démoni A Chotyně Tequila Hrádek n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
17. Ne 27.1.2019 Telata Smržovka Pumáci Jablonec n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
17. Ne 27.1.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
17. Ne 27.1.2019 DEXTEROUS B Krásný Les Odpadlíci Frýdlant Restaurace u Martina, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Excalibur Liberec DEXTEROUS A Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
17. Ne 27.1.2019 Scorpio Jablonec n/N. Smajlici z Liberce A U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
18. Ne 3.2.2019 Odpadlíci Frýdlant Scorpio Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
18. Ne 3.2.2019 Tequila Hrádek n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
18. Ne 3.2.2019 Pumáci Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
18. Ne 3.2.2019 Smajlici z Liberce A Excalibur Liberec Klub 44, Liberec
17:00
18. Ne 3.2.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Démoni A Chotyně U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
18. Ne 3.2.2019 Oštěpaři Liberec Telata Smržovka Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
19. Ne 10.2.2019 Telata Smržovka Tequila Hrádek n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
19. Ne 10.2.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. DEXTEROUS A Krásný Les Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Démoni A Chotyně Smajlici z Liberce A Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
19. Ne 10.2.2019 DEXTEROUS B Krásný Les Oštěpaři Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Pumáci Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Excalibur Liberec Scorpio Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
20. Ne 24.2.2019 Odpadlíci Frýdlant Excalibur Liberec Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
20. Ne 24.2.2019 Tequila Hrádek n/N. DEXTEROUS B Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
20. Ne 24.2.2019 Scorpio Jablonec n/N. Démoni A Chotyně U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
20. Ne 24.2.2019 Smajlici z Liberce A Las Vegas A Jablonec n/N. Klub 44, Liberec
17:00
20. Ne 24.2.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Telata Smržovka U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
20. Ne 24.2.2019 Oštěpaři Liberec Pumáci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
21. Ne 3.3.2019 Pumáci Jablonec n/N. Tequila Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 DEXTEROUS B Krásný Les DEXTEROUS A Krásný Les Restaurace u Martina, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 Telata Smržovka Smajlici z Liberce A Restaurant-Smržovka
16:00
21. Ne 3.3.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. Scorpio Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 Démoni A Chotyně Excalibur Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
21. Ne 3.3.2019 Oštěpaři Liberec Odpadlíci Frýdlant Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
22. Ne 10.3.2019 Odpadlíci Frýdlant Démoni A Chotyně Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
22. Ne 10.3.2019 Tequila Hrádek n/N. Oštěpaři Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
22. Ne 10.3.2019 Excalibur Liberec Las Vegas A Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
22. Ne 10.3.2019 Scorpio Jablonec n/N. Telata Smržovka U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
22. Ne 10.3.2019 Smajlici z Liberce A DEXTEROUS B Krásný Les Klub 44, Liberec
17:00
22. Ne 10.3.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Pumáci Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00

1. liga (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Střelci ze Zátiší Liberec 10 : 8 Křoupci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Matys Pavel 26 : 20 Zemánek Jakub
1. Ne 2.9.2018 Kobry z Vraťáku Liberec 8 : 10 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00 Blaško Jiří 22 : 25 Doležalová Monika
1. Ne 2.9.2018 Goldstar A Nové Město p/S. 6 : 12 Legendy Richmond Hrádek n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Dostál Jan 16 : 27 Radník Vladimír
1. Ne 2.9.2018 Kejdaři Liberec 7 : 11 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Garáž Bar, Liberec
16:00 Čihák Jan 22 : 27 Merva Jan
1. Ne 2.9.2018 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou 10 : 8 Démoni B Chotyně Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00 Hanuš Jiří 25 : 20 Daňko Jakub
1. Ne 2.9.2018 Asterix A Nový Bor 11 : 7 Las Vegas B Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
17:00 Hyneš Jan 27 : 18 Fajtlová Gabriela
2. Ne 16.9.2018 Démoni B Chotyně 5 : 13 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Daňko Jakub 14 : 28 Doležalová Monika
2. Ne 16.9.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. 10 : 8 Kejdaři Liberec Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00 Fajtlová Gabriela 26 : 23 Čihák Jan
2. Ne 16.9.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem 10 : 8 Goldstar A Nové Město p/S. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00 Bechný Libor 25 : 20 Dostál Jan
2. Ne 16.9.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. 12 : 6 Střelci ze Zátiší Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00 Radník Vladimír 27 : 16 Matys Pavel
2. Ne 16.9.2018 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou 3 : 15 Asterix A Nový Bor Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00 Hanuš Jiří 12 : 31 Hyneš Jan
2. Ne 16.9.2018 Křoupci Jablonec n/N. 6 : 12 Kobry z Vraťáku Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00 Zemánek Jakub 19 : 25 Blaško Jiří
3. Ne 23.9.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. 13 : 5 Křoupci Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležalová Monika 29 : 15 Hassa Tomáš
3. Ne 23.9.2018 Kobry z Vraťáku Liberec 3 : 15 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00 Blaško Jiří 13 : 31 Štálík Petr
3. Ne 23.9.2018 Goldstar A Nové Město p/S. 13 : 5 Las Vegas B Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Dostál Jan 30 : 18 Fajtlová Gabriela
3. Ne 23.9.2018 Kejdaři Liberec 10 : 8 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Garáž Bar, Liberec
16:00 Čihák Jan 25 : 17 Hanuš Jiří
3. Ne 23.9.2018 Asterix A Nový Bor 13 : 5 Démoni B Chotyně Asterix bar, Nový Bor
17:00 Hyneš Jan 28 : 14 Daňko Jakub
4. Ne 30.9.2018 Démoni B Chotyně 11 : 7 Křoupci Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Daňko Jakub 24 : 16 Zemánek Jakub
4. Ne 30.9.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. 10 : 8 Střelci ze Zátiší Liberec Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00 Fajtlová Gabriela 26 : 22 Matys Pavel
4. Ne 30.9.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem 13 : 5 Kobry z Vraťáku Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00 Merva Jan 30 : 15 Blaško Jiří
4. Ne 30.9.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. 6 : 12 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00 Radník Vladimír 18 : 27 Doležalová Monika
4. Ne 30.9.2018 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou 6 : 12 Goldstar A Nové Město p/S. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00 Hanuš Jaroslav 18 : 27 Dostál Jan
4. Ne 30.9.2018 Asterix A Nový Bor 11 : 7 Kejdaři Liberec Asterix bar, Nový Bor
17:00 Hyneš Jan 28 : 20 Čihák Jan
5. Ne 7.10.2018 Střelci ze Zátiší Liberec 12 : 6 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Matys Pavel 26 : 15 Hanuš Jaroslav
5. Ne 7.10.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. 12 : 6 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00 Doležalová Monika 29 : 17 Bechný Libor
5. Ne 7.10.2018 Kobry z Vraťáku Liberec 10 : 8 Las Vegas B Jablonec n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00 Blaško Jiří 24 : 22 Fajtlová Gabriela
5. Ne 7.10.2018 Goldstar A Nové Město p/S. 5 : 13 Asterix A Nový Bor Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Dostál Jan 16 : 29 Hyneš Jan
5. Ne 7.10.2018 Kejdaři Liberec 13 : 5 Démoni B Chotyně Garáž Bar, Liberec
16:00 Čihák Jan 30 : 14 Daňko Jakub
5. Ne 7.10.2018 Křoupci Jablonec n/N. 3 : 15 Legendy Richmond Hrádek n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00 Zemánek Jakub 14 : 33 Štálík Petr
6. Ne 14.10.2018 Démoni B Chotyně 8 : 10 Legendy Richmond Hrádek n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00 Daňko Jakub 20 : 23 Radník Vladimír
6. Ne 14.10.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. 6 : 12 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00 Fajtlová Gabriela 18 : 26 Doležalová Monika
6. Ne 14.10.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem 9 : 9 Křoupci Jablonec n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00 Merva Jan 22 : 22 Hassa Tomáš
6. Ne 14.10.2018 Kejdaři Liberec 12 : 6 Goldstar A Nové Město p/S. Garáž Bar, Liberec
16:00 Čihák Jan 28 : 16 Dostál Jan
6. Ne 14.10.2018 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou 13 : 5 Kobry z Vraťáku Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00 Hladík Rostislav 29 : 18 Blaško Jiří
6. Ne 14.10.2018 Asterix A Nový Bor 14 : 4 Střelci ze Zátiší Liberec Asterix bar, Nový Bor
17:00 Hyneš Jan 31 : 14 Matys Pavel
7. Ne 21.10.2018 Střelci ze Zátiší Liberec Kejdaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
7. Ne 21.10.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
7. Ne 21.10.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
7. Ne 21.10.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Asterix A Nový Bor Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
7. Ne 21.10.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Démoni B Chotyně Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
7. Ne 21.10.2018 Křoupci Jablonec n/N. Las Vegas B Jablonec n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
8. Ne 28.10.2018 Démoni B Chotyně Dalmatini Nové Město pod Smrkem Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
8. Ne 28.10.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Legendy Richmond Hrádek n/N. Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
8. Ne 28.10.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Střelci ze Zátiší Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
8. Ne 28.10.2018 Kejdaři Liberec Kobry z Vraťáku Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Křoupci Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
8. Ne 28.10.2018 Asterix A Nový Bor Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Asterix bar, Nový Bor
17:00
9. Ne 4.11.2018 Střelci ze Zátiší Liberec Démoni B Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
9. Ne 4.11.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Las Vegas B Jablonec n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
9. Ne 4.11.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kejdaři Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Goldstar A Nové Město p/S. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
9. Ne 4.11.2018 Křoupci Jablonec n/N. Asterix A Nový Bor Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
3. Ne 11.11.2018 Střelci ze Zátiší Liberec Dalmatini Nové Město pod Smrkem Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
10. Ne 18.11.2018 Střelci ze Zátiší Liberec Kobry z Vraťáku Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
10. Ne 18.11.2018 Démoni B Chotyně Las Vegas B Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
10. Ne 18.11.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
10. Ne 18.11.2018 Kejdaři Liberec Křoupci Jablonec n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Dalmatini Nové Město pod Smrkem Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
10. Ne 18.11.2018 Asterix A Nový Bor Legendy Richmond Hrádek n/N. Asterix bar, Nový Bor
17:00
11. Ne 25.11.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Asterix A Nový Bor Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
11. Ne 25.11.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kejdaři Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Střelci ze Zátiší Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Démoni B Chotyně Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
11. Ne 25.11.2018 Křoupci Jablonec n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
12. Ne 2.12.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kobry z Vraťáku Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Kejdaři Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
12. Ne 2.12.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Asterix A Nový Bor Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 Démoni B Chotyně Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
12. Ne 2.12.2018 Křoupci Jablonec n/N. Střelci ze Zátiší Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
13. Ne 9.12.2018 Střelci ze Zátiší Liberec Legendy Richmond Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
13. Ne 9.12.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Démoni B Chotyně Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
13. Ne 9.12.2018 Kejdaři Liberec Las Vegas B Jablonec n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
13. Ne 9.12.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Křoupci Jablonec n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
13. Ne 9.12.2018 Asterix A Nový Bor Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Asterix bar, Nový Bor
17:00
14. Ne 16.12.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kobry z Vraťáku Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Střelci ze Zátiší Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
14. Ne 16.12.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Kejdaři Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 Démoni B Chotyně Asterix A Nový Bor Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
14. Ne 16.12.2018 Křoupci Jablonec n/N. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
15. Ne 13.1.2019 Střelci ze Zátiší Liberec Las Vegas B Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
15. Ne 13.1.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Dalmatini Nové Město pod Smrkem Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
15. Ne 13.1.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Legendy Richmond Hrádek n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
15. Ne 13.1.2019 Kejdaři Liberec Asterix A Nový Bor Garáž Bar, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
15. Ne 13.1.2019 Křoupci Jablonec n/N. Démoni B Chotyně Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
16. Ne 20.1.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Křoupci Jablonec n/N. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
16. Ne 20.1.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Kobry z Vraťáku Liberec Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Střelci ze Zátiší Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 Démoni B Chotyně Kejdaři Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
16. Ne 20.1.2019 Asterix A Nový Bor Goldstar A Nové Město p/S. Asterix bar, Nový Bor
17:00
17. Ne 27.1.2019 Střelci ze Zátiší Liberec Asterix A Nový Bor Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
17. Ne 27.1.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Démoni B Chotyně Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
17. Ne 27.1.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Las Vegas B Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
17. Ne 27.1.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Kejdaři Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
17. Ne 27.1.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
17. Ne 27.1.2019 Křoupci Jablonec n/N. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
18. Ne 3.2.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Legendy Richmond Hrádek n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
18. Ne 3.2.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Křoupci Jablonec n/N. Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
18. Ne 3.2.2019 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
18. Ne 3.2.2019 Kejdaři Liberec Střelci ze Zátiší Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00
18. Ne 3.2.2019 Démoni B Chotyně Goldstar A Nové Město p/S. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
18. Ne 3.2.2019 Asterix A Nový Bor Kobry z Vraťáku Liberec Asterix bar, Nový Bor
17:00
19. Ne 10.2.2019 Střelci ze Zátiší Liberec Goldstar A Nové Město p/S. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
19. Ne 10.2.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Démoni B Chotyně Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
19. Ne 10.2.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Las Vegas B Jablonec n/N. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Kejdaři Liberec Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
19. Ne 10.2.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Asterix A Nový Bor Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Křoupci Jablonec n/N. Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
20. Ne 24.2.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
20. Ne 24.2.2019 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Legendy Richmond Hrádek n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
20. Ne 24.2.2019 Kejdaři Liberec Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
20. Ne 24.2.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Kobry z Vraťáku Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
20. Ne 24.2.2019 Démoni B Chotyně Střelci ze Zátiší Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
20. Ne 24.2.2019 Asterix A Nový Bor Křoupci Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
17:00
21. Ne 3.3.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Démoni B Chotyně Sportbar Nika, Jablonec nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Střelci ze Zátiší Liberec Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
21. Ne 3.3.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Asterix A Nový Bor Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
21. Ne 3.3.2019 Křoupci Jablonec n/N. Kejdaři Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
22. Ne 10.3.2019 Střelci ze Zátiší Liberec Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
22. Ne 10.3.2019 Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou Las Vegas B Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
22. Ne 10.3.2019 Kejdaři Liberec Legendy Richmond Hrádek n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
22. Ne 10.3.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Křoupci Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
22. Ne 10.3.2019 Démoni B Chotyně Kobry z Vraťáku Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
22. Ne 10.3.2019 Asterix A Nový Bor Dalmatini Nové Město pod Smrkem Asterix bar, Nový Bor
17:00

2. liga (C)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Cyclura Jablonec n/N. 12 : 6 Peckaři Kokonín U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00 Žďárský Radim 28 : 19 Schmidtová Jana
1. Ne 2.9.2018 DEXTEROUS C Krásný Les 14 : 4 R.U.M.áci Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00 Novák Pavel 31 : 12 Tříska Jiří
1. Ne 2.9.2018 Pandy Liberec 7 : 11 Piráti z Ruprechtic Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00 Toman Jaromír 18 : 24 Kusebauch Roland
1. Ne 2.9.2018 Špílkaři Liberec 10 : 8 Mikiho Andílci Nový Bor Herna bar Neruďák, Liberec
16:00 Hanka Pavel 24 : 21 Gabrielová Lenka
1. Ne 2.9.2018 Black Panthers A Liberec 10 : 8 Goldstar B Nové Město p/S. Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Čermák David 22 : 21 Gaži Martin
1. Ne 2.9.2018 Gripeni A Liberec 12 : 6 Chrousti Liberec E-club, Liberec 10
16:00 Procházka Hanuš 27 : 14 Hampl Martin
2. Ne 16.9.2018 R.U.M.áci Liberec 6 : 12 Black Panthers A Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Tříska Jiří 18 : 27 Čermák David
2. Ne 16.9.2018 Peckaři Kokonín 10 : 8 Špílkaři Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00 Schmidtová Jana 23 : 21 Procházka Radek
2. Ne 16.9.2018 Mikiho Andílci Nový Bor 5 : 13 Pandy Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00 Gabrielová Lenka 15 : 28 Toman Jaromír
2. Ne 16.9.2018 Chrousti Liberec 5 : 13 Piráti z Ruprechtic Club Pirát, Liberec
16:00 Hampl Martin 14 : 26 Kusebauch Roland
2. Ne 16.9.2018 Goldstar B Nové Město p/S. 14 : 4 Cyclura Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Zamazal Radek 31 : 11 Žďárský Radim
2. Ne 16.9.2018 Gripeni A Liberec 13 : 5 DEXTEROUS C Krásný Les E-club, Liberec 10
16:00 Procházka Hanuš 29 : 14 Novák Pavel
3. Ne 23.9.2018 Cyclura Jablonec n/N. 12 : 6 R.U.M.áci Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00 Žďárský Radim 27 : 16 Tříska Jiří
3. Ne 23.9.2018 DEXTEROUS C Krásný Les 12 : 6 Chrousti Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00 Novák Pavel 26 : 15 Klikarová Kateřina
3. Ne 23.9.2018 Piráti z Ruprechtic 12 : 6 Mikiho Andílci Nový Bor Club Pirát, Liberec
16:00 Kusebauch Roland 30 : 13 Gabrielová Lenka
3. Ne 23.9.2018 Pandy Liberec 10 : 8 Peckaři Kokonín Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00 Toman Jaromír 23 : 19 Schmidtová Jana
3. Ne 23.9.2018 Špílkaři Liberec 4 : 14 Goldstar B Nové Město p/S. Herna bar Neruďák, Liberec
16:00 Procházka Radek 13 : 30 Gaži Martin
3. Ne 23.9.2018 Black Panthers A Liberec 9 : 9 Gripeni A Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Čermák David 24 : 21 Procházka Hanuš
4. Ne 30.9.2018 R.U.M.áci Liberec 8 : 10 Špílkaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Tříska Jiří 18 : 24 Procházka Radek
4. Ne 30.9.2018 Peckaři Kokonín 8 : 10 Piráti z Ruprechtic U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00 Schmidtová Jana 19 : 23 Kusebauch Roland
4. Ne 30.9.2018 DEXTEROUS C Krásný Les 11 : 7 Black Panthers A Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00 Novák Pavel 25 : 18 Čermák David
4. Ne 30.9.2018 Chrousti Liberec 11 : 7 Mikiho Andílci Nový Bor Club Pirát, Liberec
16:00 Hampl Martin 24 : 18 Gabrielová Lenka
4. Ne 30.9.2018 Goldstar B Nové Město p/S. 12 : 6 Pandy Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Gaži Martin 26 : 17 Toman Jaromír
4. Ne 30.9.2018 Gripeni A Liberec 11 : 7 Cyclura Jablonec n/N. E-club, Liberec 10
16:00 Procházka Hanuš 26 : 20 Žďárský Radim
5. Ne 7.10.2018 Mikiho Andílci Nový Bor 10 : 8 Peckaři Kokonín Asterix bar, Nový Bor
13:00 Gabrielová Lenka 26 : 18 Schmidt Pavel
5. Ne 7.10.2018 Cyclura Jablonec n/N. 8 : 10 DEXTEROUS C Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00 Žďárský Radim 20 : 22 Novák Pavel
5. Ne 7.10.2018 Piráti z Ruprechtic 7 : 11 Goldstar B Nové Město p/S. Club Pirát, Liberec
16:00 Kusebauch Roland 17 : 25 Gaži Martin
5. Ne 7.10.2018 Pandy Liberec 14 : 4 R.U.M.áci Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00 Toman Jaromír 29 : 12 Tříska Jiří
5. Ne 7.10.2018 Špílkaři Liberec 3 : 15 Gripeni A Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00 Procházka Radek 16 : 31 Procházka Hanuš
5. Ne 7.10.2018 Black Panthers A Liberec 10 : 8 Chrousti Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Čermák David 23 : 20 Hampl Martin
6. Ne 14.10.2018 R.U.M.áci Liberec 8 : 10 Piráti z Ruprechtic Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00 Tříska Jiří 19 : 25 Kusebauch Roland
6. Ne 14.10.2018 DEXTEROUS C Krásný Les 11 : 7 Špílkaři Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00 Novák Pavel 24 : 19 Procházka Radek
6. Ne 14.10.2018 Chrousti Liberec 11 : 7 Peckaři Kokonín Club Pirát, Liberec
16:00 Hampl Martin 27 : 19 Schmidt Pavel
6. Ne 14.10.2018 Goldstar B Nové Město p/S. 14 : 4 Mikiho Andílci Nový Bor Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00 Gaži Martin 29 : 14 Gabrielová Lenka
6. Ne 14.10.2018 Black Panthers A Liberec 8 : 10 Cyclura Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00 Čermák David 23 : 26 Žďárský Radim
6. Ne 14.10.2018 Gripeni A Liberec 11 : 7 Pandy Liberec E-club, Liberec 10
16:00 Procházka Hanuš 23 : 19 Toman Jaromír
7. Ne 21.10.2018 Peckaři Kokonín Goldstar B Nové Město p/S. U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
7. Ne 21.10.2018 Mikiho Andílci Nový Bor R.U.M.áci Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
7. Ne 21.10.2018 Cyclura Jablonec n/N. Chrousti Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
7. Ne 21.10.2018 Piráti z Ruprechtic Gripeni A Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
7. Ne 21.10.2018 Pandy Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
7. Ne 21.10.2018 Špílkaři Liberec Black Panthers A Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 R.U.M.áci Liberec Peckaři Kokonín Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
8. Ne 28.10.2018 Cyclura Jablonec n/N. Špílkaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
8. Ne 28.10.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Piráti z Ruprechtic U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
8. Ne 28.10.2018 Chrousti Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Club Pirát, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 Black Panthers A Liberec Pandy Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 Gripeni A Liberec Mikiho Andílci Nový Bor E-club, Liberec 10
16:00
9. Ne 4.11.2018 Peckaři Kokonín Gripeni A Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
9. Ne 4.11.2018 Mikiho Andílci Nový Bor DEXTEROUS C Krásný Les Asterix bar, Nový Bor
13:00
9. Ne 4.11.2018 Goldstar B Nové Město p/S. R.U.M.áci Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
9. Ne 4.11.2018 Piráti z Ruprechtic Black Panthers A Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Pandy Liberec Cyclura Jablonec n/N. Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Špílkaři Liberec Chrousti Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Cyclura Jablonec n/N. Piráti z Ruprechtic U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
10. Ne 18.11.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Peckaři Kokonín U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
10. Ne 18.11.2018 Chrousti Liberec R.U.M.áci Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Špílkaři Liberec Pandy Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Black Panthers A Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Restaurace u Martina, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Gripeni A Liberec Goldstar B Nové Město p/S. E-club, Liberec 10
16:00
11. Ne 25.11.2018 R.U.M.áci Liberec Gripeni A Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
11. Ne 25.11.2018 Peckaři Kokonín Black Panthers A Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
11. Ne 25.11.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Cyclura Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
13:00
11. Ne 25.11.2018 Goldstar B Nové Město p/S. DEXTEROUS C Krásný Les Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
11. Ne 25.11.2018 Piráti z Ruprechtic Špílkaři Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
11. Ne 25.11.2018 Pandy Liberec Chrousti Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
12. Ne 2.12.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Špílkaři Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
12. Ne 2.12.2018 Peckaři Kokonín Cyclura Jablonec n/N. U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
12. Ne 2.12.2018 R.U.M.áci Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
12. Ne 2.12.2018 Chrousti Liberec Gripeni A Liberec Club Pirát, Liberec
13:00
12. Ne 2.12.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Black Panthers A Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
12. Ne 2.12.2018 Piráti z Ruprechtic Pandy Liberec Club Pirát, Liberec
17:00
13. Ne 9.12.2018 Cyclura Jablonec n/N. Goldstar B Nové Město p/S. U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
13. Ne 9.12.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Gripeni A Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
13. Ne 9.12.2018 Piráti z Ruprechtic Chrousti Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Black Panthers A Liberec R.U.M.áci Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Špílkaři Liberec Peckaři Kokonín Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Pandy Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
14. Ne 16.12.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Piráti z Ruprechtic Asterix bar, Nový Bor
13:00
14. Ne 16.12.2018 Peckaři Kokonín Pandy Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
14. Ne 16.12.2018 R.U.M.áci Liberec Cyclura Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
14. Ne 16.12.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Špílkaři Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
14. Ne 16.12.2018 Gripeni A Liberec Black Panthers A Liberec E-club, Liberec 10
16:00
14. Ne 16.12.2018 Chrousti Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Club Pirát, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Chrousti Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
15. Ne 13.1.2019 Cyclura Jablonec n/N. Gripeni A Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
15. Ne 13.1.2019 Špílkaři Liberec R.U.M.áci Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Pandy Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Piráti z Ruprechtic Peckaři Kokonín Club Pirát, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Black Panthers A Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Restaurace u Martina, Liberec
16:00
16. Ne 20.1.2019 Peckaři Kokonín Mikiho Andílci Nový Bor U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
16. Ne 20.1.2019 R.U.M.áci Liberec Pandy Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
16. Ne 20.1.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Cyclura Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
16. Ne 20.1.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Piráti z Ruprechtic Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
16. Ne 20.1.2019 Gripeni A Liberec Špílkaři Liberec E-club, Liberec 10
16:00
16. Ne 20.1.2019 Chrousti Liberec Black Panthers A Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Peckaři Kokonín Chrousti Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
17. Ne 27.1.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Goldstar B Nové Město p/S. Asterix bar, Nový Bor
13:00
17. Ne 27.1.2019 Cyclura Jablonec n/N. Black Panthers A Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
17. Ne 27.1.2019 Piráti z Ruprechtic R.U.M.áci Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Špílkaři Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Pandy Liberec Gripeni A Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
18. Ne 3.2.2019 R.U.M.áci Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
18. Ne 3.2.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Pandy Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
18. Ne 3.2.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Peckaři Kokonín Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
18. Ne 3.2.2019 Gripeni A Liberec Piráti z Ruprechtic E-club, Liberec 10
16:00
18. Ne 3.2.2019 Black Panthers A Liberec Špílkaři Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
18. Ne 3.2.2019 Chrousti Liberec Cyclura Jablonec n/N. Club Pirát, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Peckaři Kokonín R.U.M.áci Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
19. Ne 10.2.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Gripeni A Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
19. Ne 10.2.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Chrousti Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
19. Ne 10.2.2019 Špílkaři Liberec Cyclura Jablonec n/N. Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Pandy Liberec Black Panthers A Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Piráti z Ruprechtic DEXTEROUS C Krásný Les Club Pirát, Liberec
16:00
20. Ne 24.2.2019 R.U.M.áci Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
20. Ne 24.2.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Mikiho Andílci Nový Bor U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
20. Ne 24.2.2019 Cyclura Jablonec n/N. Pandy Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
20. Ne 24.2.2019 Gripeni A Liberec Peckaři Kokonín E-club, Liberec 10
16:00
20. Ne 24.2.2019 Black Panthers A Liberec Piráti z Ruprechtic Restaurace u Martina, Liberec
16:00
20. Ne 24.2.2019 Chrousti Liberec Špílkaři Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 R.U.M.áci Liberec Chrousti Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
21. Ne 3.3.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Black Panthers A Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
21. Ne 3.3.2019 Peckaři Kokonín DEXTEROUS C Krásný Les U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
21. Ne 3.3.2019 Pandy Liberec Špílkaři Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 Piráti z Ruprechtic Cyclura Jablonec n/N. Club Pirát, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Gripeni A Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
22. Ne 10.3.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Goldstar B Nové Město p/S. U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
22. Ne 10.3.2019 Cyclura Jablonec n/N. Mikiho Andílci Nový Bor U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
22. Ne 10.3.2019 Gripeni A Liberec R.U.M.áci Liberec E-club, Liberec 10
16:00
22. Ne 10.3.2019 Black Panthers A Liberec Peckaři Kokonín Restaurace u Martina, Liberec
16:00
22. Ne 10.3.2019 Špílkaři Liberec Piráti z Ruprechtic Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
22. Ne 10.3.2019 Chrousti Liberec Pandy Liberec Club Pirát, Liberec
16:00

3. liga (D)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 HMM Jablonec nad Nisou 14 : 4 Smajlíci z Liberce B U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00 Srnová Barbora 32 : 13 Kain Jakub
1. Ne 2.9.2018 Dragonflies Liberec 6 : 12 Netovka Deers Semily Klub 44, Liberec
13:00 Samlerová Michaela 17 : 28 Mašek Martin
1. Ne 2.9.2018 Raptor's Liberec 12 : 6 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Šlajch Vojtěch 26 : 20 Čáslavský Roman
1. Ne 2.9.2018 Losers Liberec 12 : 6 Gripeni B Liberec Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00 Ciprián Martin 27 : 16 Pour Karel
2. Ne 16.9.2018 Smajlíci z Liberce B 7 : 11 Dragonflies Liberec Klub 44, Liberec
13:00 Kain Jakub 18 : 25 Samlerová Michaela
2. Ne 16.9.2018 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily 8 : 10 Losers Liberec SC Restaurace, Semily
16:00 Kraus Lubomír 18 : 23 Ciprián Martin
2. Ne 16.9.2018 Netovka Deers Semily 11 : 7 Raptor's Liberec Netovka bar, Semily
16:00 Mašek Martin 26 : 20 Šlajch Vojtěch
2. Ne 16.9.2018 Bakaláři Liberec 6 : 12 HMM Jablonec nad Nisou Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Hájková Jana 17 : 27 Srnová Barbora
2. Ne 16.9.2018 Šneci Frýdlant 8 : 10 Gripeni B Liberec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00 Toth Josef 18 : 25 Pour Karel
3. Ne 23.9.2018 Dragonflies Liberec 15 : 3 Bakaláři Liberec Klub 44, Liberec
13:00 Samlerová Michaela 30 : 11 Hájková Jana
3. Ne 23.9.2018 Raptor's Liberec 7 : 11 Smajlíci z Liberce B Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Šlajch Vojtěch 18 : 26 Kain Jakub
3. Ne 23.9.2018 Losers Liberec 7 : 11 Netovka Deers Semily Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00 Ciprián Martin 17 : 26 Mašek Martin
3. Ne 23.9.2018 Gripeni B Liberec 8 : 10 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily E-club, Liberec 10
16:00 Pour Karel 24 : 25 Kraus Lubomír
4. Ne 30.9.2018 Smajlíci z Liberce B 11 : 7 Losers Liberec Klub 44, Liberec
13:00 Kain Jakub 25 : 19 Ciprián Martin
4. Ne 30.9.2018 Netovka Deers Semily 15 : 3 Gripeni B Liberec Netovka bar, Semily
16:00 Mašek Martin 32 : 11 Pour Karel
4. Ne 30.9.2018 Bakaláři Liberec 10 : 8 Raptor's Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00 Hájková Jana 25 : 22 Šlajch Vojtěch
4. Ne