Statistika hráčů
UŠO > Liberecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Stehlík Libor
HMM Jablonec nad Nisou
97,7 100,00 16 12 12 92,31 26 24 35 1,35 6 0,23 1 0,04 0 0 0 0
2. Kraus Martin
DEXTEROUS A Krásný Les
92,9 80,00 24 20 16 70,83 48 34 56 1,17 21 0,44 6 0,13 10 1 0 0
3. Koch Tomáš
Smajlíci z Liberce B
91,0 100,00 24 18 18 87,80 41 36 53 1,29 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
4. Šlambor Zdeněk
DEXTEROUS B Krásný Les
87,0 87,50 24 24 21 76,79 56 43 82 1,46 12 0,21 1 0,02 2 1 0 0
5. Babuka Lukáš
Goldstar B Nové Město p/S.
86,0 82,35 24 17 14 77,50 40 31 45 1,13 16 0,40 2 0,05 2 0 0 0
6. Chýlek Daniel
Tequila Hrádek n/N.
85,9 78,95 24 19 15 72,73 44 32 50 1,14 24 0,55 1 0,02 3 0 0 0
7. Kalaš Lukáš
Tequila Hrádek n/N.
83,9 72,73 24 22 16 72,55 51 37 57 1,12 25 0,49 0 0,00 4 1 0 0
8. Pietsch Enrico
Tequila Hrádek n/N.
82,2 86,96 24 23 20 72,73 55 40 61 1,11 20 0,36 1 0,02 2 0 0 0
9. Toman Jaromír 1974
Pandy Liberec
81,6 83,33 24 24 20 78,57 56 44 65 1,16 14 0,25 0 0,00 1 0 0 0
10. Záveský Pavel
Piráti z Ruprechtic
80,8 90,91 24 22 20 79,25 53 42 50 0,94 11 0,21 2 0,04 0 0 0 0
11. Polka Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
80,4 81,82 24 22 18 77,08 48 37 47 0,98 9 0,19 2 0,04 1 0 0 0
12. Šantín Stanislav
HMM Jablonec nad Nisou
80,0 92,86 16 14 13 77,14 35 27 35 1,00 8 0,23 1 0,03 0 0 0 0
13. Mašek Martin
Netovka Deers Semily
80,0 88,89 24 18 16 78,57 42 33 40 0,95 8 0,19 1 0,02 0 0 0 0
14. Baroň Roman
Gripeni A Liberec
78,2 91,30 24 23 21 75,44 57 43 54 0,95 12 0,21 2 0,04 0 0 0 0
15. Kapl Aleš
Smajlici z Liberce A
76,7 70,00 24 20 14 62,96 54 34 63 1,17 32 0,59 1 0,02 4 0 0 0
16. Indra Petr
Gripeni A Liberec
75,3 84,21 24 19 16 74,42 43 32 43 1,00 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
17. Zárybnický Michal
Pumáci Jablonec n/N.
74,6 69,57 24 23 16 64,29 56 36 77 1,38 15 0,27 1 0,02 4 0 0 0
18. Sobotka Vojtěch
Netovka Deers Semily
73,8 82,35 24 17 14 75,00 40 30 33 0,83 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
19. Voznica Vlastimil
Pumáci Jablonec n/N.
73,8 75,00 24 16 12 62,50 40 25 46 1,15 16 0,40 0 0,00 2 0 0 0
20. Daňko Jakub
Démoni B Chotyně
73,6 77,27 24 22 17 72,00 50 36 49 0,98 10 0,20 0 0,00 0 0 0 0
21. Vytlačil Milan
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
73,3 78,26 24 23 18 66,67 57 38 44 0,77 16 0,28 6 0,11 2 0 0 0
22. Borski Zbyněk
Oštěpaři Liberec
71,7 65,22 24 23 15 60,38 53 32 63 1,19 15 0,28 2 0,04 4 0 0 0
23. Jíra Petr
Tequila Hrádek n/N.
71,4 70,59 24 17 12 64,29 42 27 38 0,90 11 0,26 3 0,07 1 1 0 0
24. Adam Marcel
Excalibur Liberec
71,4 70,00 24 20 14 65,31 49 32 54 1,10 15 0,31 0 0,00 2 0 0 0
25. Doležalová Monika
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
71,2 81,25 24 16 13 68,29 41 28 37 0,90 7 0,17 2 0,05 1 0 0 0
26. Dubec Jiří
Netovka Deers Semily
70,6 80,00 24 20 16 72,34 47 34 36 0,77 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
27. Bělohorský Jiří
Smajlici z Liberce A
69,8 60,00 24 20 12 60,42 48 29 66 1,38 13 0,27 2 0,04 2 0 0 0
28. Adámek Lukáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
69,0 70,83 24 24 17 63,33 60 38 65 1,08 11 0,18 2 0,03 3 0 0 0
29. Gaži Martin
Goldstar B Nové Město p/S.
68,8 76,47 24 17 13 70,00 40 28 36 0,90 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
30. Novák Pavel
DEXTEROUS C Krásný Les
67,0 78,95 24 19 15 69,57 46 32 36 0,78 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
31. Riedl Roman
Scorpio Jablonec n/N.
66,7 66,67 24 24 16 59,65 57 34 61 1,07 15 0,26 1 0,02 1 0 0 0
32. Dostál Karel
Goldstar A Nové Město p/S.
66,3 68,42 24 19 13 63,04 46 29 32 0,70 10 0,22 3 0,07 2 0 0 0
33. Másilko Petr
Excalibur Liberec
66,3 62,50 24 24 15 61,11 54 33 60 1,11 14 0,26 0 0,00 0 0 0 0
34. Malý Petr
DEXTEROUS A Krásný Les
65,8 62,50 24 24 15 57,89 57 33 58 1,02 15 0,26 3 0,05 2 0 0 0
35. Hlavatá Eliška
Dragonflies Liberec
65,3 75,00 16 16 12 68,42 38 26 24 0,63 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
36. Vebr Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
65,2 71,43 24 14 10 67,74 31 21 14 0,45 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
37. Mauerman Robert
Netovka Deers Semily
65,0 75,00 24 16 12 69,44 36 25 21 0,58 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
38. Hladík Rostislav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
64,4 70,59 24 17 12 63,41 41 26 38 0,93 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
39. Valentová Věra
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
63,7 75,00 20 20 15 67,35 49 33 24 0,49 6 0,12 2 0,04 0 0 0 0
40. Třísko Roman
Asterix A Nový Bor
63,4 83,33 24 24 20 76,79 56 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Rebroš Patrik
Black Panthers A Liberec
62,0 66,67 24 18 12 63,64 44 28 38 0,86 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
42. Regner Michal
Piráti z Ruprechtic
61,9 66,67 24 15 10 65,63 32 21 17 0,53 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
43. Šír Vlastimil
DEXTEROUS A Krásný Les
61,8 55,56 24 18 10 59,09 44 26 51 1,16 7 0,16 1 0,02 1 0 0 0
44. Vašek Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
61,5 75,00 20 16 12 66,67 39 26 21 0,54 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
45. Antal Martin
Odpadlíci Frýdlant
61,4 54,17 24 24 13 53,57 56 30 61 1,09 14 0,25 2 0,04 2 0 0 0
46. Dvořák Jan
Black Panthers A Liberec
61,3 69,57 24 23 16 62,96 54 34 39 0,72 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
47. Hančar Jiří
DEXTEROUS C Krásný Les
61,0 70,59 24 17 12 63,41 41 26 29 0,71 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
48. Janata Michal
Telata Smržovka
60,5 62,50 24 24 15 62,07 58 36 39 0,67 8 0,14 1 0,02 2 0 0 0
49. Moravec Jiří
Smajlici z Liberce A
60,0 58,33 24 12 7 56,67 30 17 25 0,83 9 0,30 1 0,03 0 0 0 0
50. Hyneš Jan
Asterix A Nový Bor
59,3 82,61 24 23 19 71,93 57 41 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Mlynek Jiří
Pumáci Jablonec n/N.
59,2 50,00 24 20 10 52,94 51 27 50 0,98 15 0,29 3 0,06 2 0 0 0
52. Široký Petr
Šneci Frýdlant
58,4 62,50 16 16 10 63,16 38 24 28 0,74 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
53. Musil Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
58,1 50,00 24 24 12 50,00 54 27 50 0,93 15 0,28 1 0,02 1 1 0 0
54. Petrus Martin
Bakaláři Liberec
57,3 63,16 20 19 12 60,00 45 27 33 0,73 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
55. Hybner Jan
Oštěpaři Liberec
57,3 55,00 24 20 11 53,85 52 28 47 0,90 10 0,19 2 0,04 2 0 0 0
56. Pecina Vojtěch
Oštěpaři Liberec
57,1 58,33 24 24 14 54,24 59 32 54 0,92 11 0,19 1 0,02 0 0 0 0
57. Reczai Miroslav
Las Vegas A Jablonec n/N.
56,9 60,00 24 20 12 52,94 51 27 40 0,78 8 0,16 1 0,02 3 0 0 0
58. Čermák Josef
Kobry z Vraťáku Liberec
56,1 58,33 24 12 7 57,14 28 16 18 0,64 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
59. Vovček Petr
Odpadlíci Frýdlant
55,8 54,17 24 24 13 54,84 62 34 60 0,97 7 0,11 1 0,02 2 0 0 0
60. Novák Jan
Dragonflies Liberec
55,6 70,00 16 10 7 64,00 25 16 8 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
61. Martinčík Vladimír
Cyclura Jablonec n/N.
55,4 70,83 24 24 17 61,40 57 35 11 0,19 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
62. Brožík Jaroslav 1975
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
55,0 60,00 24 15 9 57,89 38 22 32 0,84 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
63. Kafka Jindřich
Kejdaři Liberec
54,7 62,50 24 24 15 61,02 59 36 30 0,51 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
64. Štálík Petr
Legendy Richmond Hrádek n/N.
54,2 72,73 24 22 16 66,04 53 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Černohub Josef
Kejdaři Liberec
53,4 60,87 24 23 14 59,02 61 36 28 0,46 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
66. Sokol Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
53,4 52,17 24 23 12 50,00 56 28 50 0,89 9 0,16 1 0,02 1 0 0 0
67. Kalaš Jiří
Legendy Richmond Hrádek n/N.
53,2 70,83 24 24 17 66,10 59 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
68. Procházka Hanuš
Gripeni A Liberec
53,1 60,87 24 23 14 56,90 58 33 37 0,64 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
69. Sloboda Radek
Legendy Richmond Hrádek n/N.
52,8 69,23 24 13 9 62,07 29 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Kabát Radek
Kejdaři Liberec
52,5 60,00 24 15 9 58,33 36 21 14 0,39 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
71. Husáková Alžběta
Mikiho Andílci Nový Bor
52,5 58,33 24 24 14 57,38 61 35 37 0,61 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
72. Srna Petr 1994
HMM Jablonec nad Nisou
52,4 58,33 16 12 7 55,17 29 16 17 0,59 0 0,00 2 0,07 0 0 0 0
73. Pospíšil Petr
Démoni A Chotyně
52,3 47,06 24 17 8 50,00 44 22 42 0,95 8 0,18 2 0,05 0 0 0 0
74. Chráska Lubomír 1953
Losers Liberec
52,2 60,00 20 10 6 56,52 23 13 9 0,39 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
75. Dobiáš Ladislav
Telata Smržovka
52,1 54,17 24 24 13 54,10 61 33 30 0,49 14 0,23 0 0,00 1 0 0 0
76. Kavan Miloslav
Démoni A Chotyně
51,4 52,17 24 23 12 47,37 57 27 54 0,95 10 0,18 0 0,00 0 0 0 0
77. Baroň Jan
Gripeni B Liberec
51,2 60,00 24 20 12 56,86 51 29 26 0,51 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
78. Bělina Marek
Raptor's Liberec
50,9 68,75 16 16 11 57,78 45 26 16 0,36 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
79. Tichý Petr
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
50,3 57,14 20 14 8 52,78 36 19 20 0,56 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
80. Schmidt Pavel
Peckaři Kokonín
50,3 56,25 24 16 9 57,50 40 23 14 0,35 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
81. Sedlmajer Libor
Bakaláři Liberec
50,0 60,00 20 20 12 56,86 51 29 22 0,43 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
82. Klindera Ladislav
Dragonflies Liberec
49,3 56,25 16 16 9 55,00 40 22 16 0,40 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
83. Kusebauch Roland
Piráti z Ruprechtic
49,2 47,83 24 23 11 49,02 51 25 36 0,71 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
84. Václavíková Zuzana
Cyclura Jablonec n/N.
49,1 63,64 24 22 14 56,60 53 30 10 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
85. Hampl Martin
Chrousti Liberec
48,6 63,16 24 19 12 59,09 44 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Nový Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
48,4 45,83 24 24 11 51,56 64 33 46 0,72 9 0,14 0 0,00 1 0 0 0
87. Pavlík Josef
Pandy Liberec
48,3 50,00 24 20 10 47,83 46 22 28 0,61 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
88. Matys Pavel
Střelci ze Zátiší Liberec
48,3 50,00 20 12 6 53,33 30 16 20 0,67 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
89. Jirásko Zbyněk
Střelci ze Zátiší Liberec
47,3 50,00 20 12 6 53,33 30 16 16 0,53 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
90. Přibyl Radim
Raptor's Liberec
47,1 56,25 16 16 9 54,76 42 23 12 0,29 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
91. Mojžíšek Lumír
Excalibur Liberec
47,1 42,86 24 14 6 44,12 34 15 27 0,79 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
92. Pokora Michael
Piráti z Ruprechtic
46,9 43,48 24 23 10 48,15 54 26 38 0,70 4 0,07 1 0,02 1 0 0 0
93. Beneš Zdeněk
Odpadlíci Frýdlant
46,9 37,50 24 24 9 40,68 59 24 60 1,02 9 0,15 4 0,07 1 0 0 0
94. Hencl Miroslav
Peckaři Kokonín
46,7 52,38 24 21 11 50,00 52 26 29 0,56 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
95. Šlajch Vojtěch
Raptor's Liberec
46,7 50,00 16 16 8 51,28 39 20 18 0,46 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
96. Škaloud František
Losers Liberec
46,5 50,00 20 16 8 52,50 40 21 22 0,55 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
97. Matiášková Lenka
Mikiho Andílci Nový Bor
46,5 47,37 24 19 9 52,17 46 24 17 0,37 4 0,09 2 0,04 0 0 0 0
98. Čapek Jan
Excalibur Liberec
46,4 40,91 24 22 9 40,00 50 20 42 0,84 10 0,20 1 0,02 1 0 0 0
99. Kundra Lukáš
Smajlíci z Liberce B
46,3 55,00 24 20 11 50,98 51 26 23 0,45 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
100. Richtr Michal
R.U.M.áci Liberec
46,1 60,00 24 20 12 55,10 49 27 3 0,06 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
101. Vaníček Petr
Šneci Frýdlant
46,1 50,00 16 12 6 50,00 28 14 12 0,43 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
102. Blaško Jiří
Kobry z Vraťáku Liberec
46,0 50,00 24 24 12 48,28 58 28 33 0,57 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
103. Blažek Tomáš
Špílkaři Liberec
45,9 50,00 24 20 10 50,98 51 26 24 0,47 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
104. Hanuš Jiří
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
45,7 50,00 24 12 6 46,43 28 13 13 0,46 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
105. Krásný Jan
Oštěpaři Liberec
45,7 40,00 24 20 8 44,68 47 21 40 0,85 4 0,09 2 0,04 0 0 0 0
106. Bitman Lukáš
Losers Liberec
45,2 50,00 20 14 7 48,48 33 16 17 0,52 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
107. Šindler Jaroslav
Pumáci Jablonec n/N.
44,9 40,00 24 15 6 40,00 35 14 31 0,89 7 0,20 0 0,00 0 0 0 0
108. Vála Milan
DEXTEROUS A Krásný Les
43,9 40,00 24 20 8 43,14 51 22 33 0,65 11 0,22 1 0,02 0 0 0 0
109. Horáček Lukáš
Peckaři Kokonín
43,6 46,67 24 15 7 47,22 36 17 16 0,44 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
110. Čihák Jan
Kejdaři Liberec
43,6 45,45 24 22 10 48,28 58 28 37 0,64 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
111. Kolínský Daniel
Démoni A Chotyně
43,4 40,00 24 15 6 40,00 35 14 28 0,80 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
112. Stuchlík Petr
Scorpio Jablonec n/N.
43,4 37,50 24 16 6 44,74 38 17 30 0,79 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
113. Scholtis David
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
43,2 42,86 24 14 6 48,65 37 18 20 0,54 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
114. Baker Robert
Démoni A Chotyně
42,9 40,00 24 15 6 44,12 34 15 21 0,62 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
115. Kolník Zdeněk
Telata Smržovka
42,8 52,94 24 17 9 48,84 43 21 14 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
116. Bareš František
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
42,8 40,00 20 15 6 45,00 40 18 35 0,88 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
117. Shipek Sergey
Scorpio Jablonec n/N.
42,8 38,89 24 18 7 41,86 43 18 23 0,53 9 0,21 0 0,00 1 0 0 0
118. Vaníček František
Asterix A Nový Bor
42,4 55,56 24 18 10 54,35 46 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Bečka Pavel
Kobry z Vraťáku Liberec
42,3 50,00 24 12 6 45,16 31 14 14 0,45 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
120. Dostál Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
41,8 42,86 24 21 9 44,64 56 25 32 0,57 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
121. Kolář Miroslav
Legendy Richmond Hrádek n/N.
41,5 55,00 24 20 11 51,85 54 28 0 0,00 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
122. Zemánek Jakub
Křoupci Jablonec n/N.
41,4 40,00 24 15 6 44,44 36 16 23 0,64 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
123. Ráž Marek
Démoni A Chotyně
41,2 27,78 24 18 5 34,88 43 15 52 1,21 6 0,14 1 0,02 0 0 0 0
124. Polívka Robert
Asterix A Nový Bor
40,8 57,89 24 19 11 51,92 52 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
125. Richter Daniel
Smajlíci z Liberce B
40,7 41,67 24 12 5 46,43 28 13 12 0,43 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
126. Valnohová Nikola
Bakaláři Liberec
40,4 50,00 20 10 5 45,83 24 11 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Němec Jaroslav
Smajlici z Liberce A
40,3 20,00 24 15 3 33,33 39 13 43 1,10 10 0,26 0 0,00 0 1 0 0
128. Repčák Vladimír
Chrousti Liberec
39,8 47,83 24 23 11 50,00 52 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Fajtlová Gabriela
Las Vegas B Jablonec n/N.
39,8 41,67 24 24 10 45,16 62 28 29 0,47 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
130. Merva Jan
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
39,8 36,84 20 19 7 42,00 50 21 35 0,70 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
131. Brandejs Denis
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
39,7 41,67 24 12 5 43,75 32 14 15 0,47 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
132. Čermák David
Black Panthers A Liberec
39,7 35,71 24 14 5 43,75 32 14 16 0,50 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
133. Šikolová Šárka
Black Panthers A Liberec
39,6 47,06 24 17 8 46,67 45 21 13 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
134. Kotrbatý Milan
Goldstar B Nové Město p/S.
39,3 38,46 24 13 5 41,38 29 12 13 0,45 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
135. Sekereš Pavel
DEXTEROUS B Krásný Les
39,3 31,82 24 22 7 41,07 56 23 40 0,71 4 0,07 0 0,00 0 1 0 0
136. Oplt Roman
Kobry z Vraťáku Liberec
39,2 42,86 24 14 6 43,24 37 16 15 0,41 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
137. Horký Lubor
Goldstar A Nové Město p/S.
39,0 41,67 24 12 5 40,00 30 12 20 0,67 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
138. Valkoun Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
38,4 41,67 24 12 5 43,75 32 14 12 0,38 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
139. Chládková Lucie
Peckaři Kokonín
38,3 41,67 24 12 5 41,38 29 12 12 0,41 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
140. Charvát Karel
DEXTEROUS B Krásný Les
38,1 33,33 24 18 6 38,10 42 16 32 0,76 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
141. Raiminius Gustav
R.U.M.áci Liberec
38,0 45,00 24 20 9 45,65 46 21 3 0,07 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
142. Mikota Miroslav
Smajlici z Liberce A
38,0 26,32 24 19 5 31,11 45 14 40 0,89 11 0,24 0 0,00 1 0 0 0
143. Diškant Petr
Goldstar A Nové Město p/S.
37,8 40,00 24 20 8 42,00 50 21 22 0,44 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
144. Kabrhel Jiří
Špílkaři Liberec
37,4 36,36 24 22 8 43,86 57 25 20 0,35 3 0,05 2 0,04 0 0 0 0
145. Kočí Jaromír
Piráti z Ruprechtic
37,2 41,67 24 12 5 44,83 29 13 4 0,14 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
146. Kraus Lubomír
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
37,1 45,83 24 24 11 47,46 59 28 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Srna Petr 1973
Peckaři Kokonín
37,1 41,18 24 17 7 41,46 41 17 12 0,29 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
148. Šábrt Radek
Křoupci Jablonec n/N.
36,8 41,67 24 12 5 41,94 31 13 10 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
149. Touš Oldřich 1992
Pandy Liberec
36,4 38,89 24 18 7 40,48 42 17 15 0,36 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
150. Ciprián Martin
Losers Liberec
36,3 40,00 20 10 4 41,67 24 10 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
151. Hassa Tomáš
Křoupci Jablonec n/N.
36,1 40,00 24 20 8 42,86 49 21 14 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
152. Strnádková Radka
Dragonflies Liberec
36,1 35,71 16 14 5 39,39 33 13 17 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
153. Hanka Pavel
Špílkaři Liberec
35,8 27,78 24 18 5 39,53 43 17 26 0,60 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
154. Srnová Barbora
HMM Jablonec nad Nisou
35,4 41,67 16 12 5 45,71 35 16 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Miller Miroslav
Střelci ze Zátiší Liberec
35,3 26,67 20 15 4 34,21 38 13 21 0,55 5 0,13 2 0,05 1 0 0 0
156. Toman Jaromír 1996
Pandy Liberec
35,2 35,00 24 20 7 38,64 44 17 17 0,39 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
157. Žďárský Radim
Cyclura Jablonec n/N.
35,0 38,10 24 21 8 44,23 52 23 7 0,13 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
158. Zálešák Milan
Křoupci Jablonec n/N.
34,9 34,78 24 23 8 40,00 55 22 24 0,44 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
159. Jedinák Jan 1977
Black Panthers A Liberec
33,9 30,00 24 20 6 35,29 51 18 24 0,47 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
160. Štolba Jiří
Bakaláři Liberec
33,8 40,00 20 15 6 40,54 37 15 8 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
161. Pokorný Miroslav
Démoni B Chotyně
33,8 36,84 24 19 7 38,30 47 18 17 0,36 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
162. Čáslavský Roman
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
33,7 40,00 24 20 8 42,86 49 21 4 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Wagner Stanislav
DEXTEROUS C Krásný Les
33,4 33,33 24 15 5 40,00 35 14 12 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Bobek Vladimír
Gripeni A Liberec
33,3 37,50 24 24 9 38,33 60 23 22 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Toth Josef
Šneci Frýdlant
33,2 37,50 16 16 6 40,54 37 15 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Kobrová Vrbová
Chrousti Liberec
33,0 41,67 24 24 10 41,07 56 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Závůrka Vojtěch
Odpadlíci Frýdlant
33,0 21,74 24 23 5 33,93 56 19 47 0,84 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
168. Friedrich Tomáš
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
31,8 26,67 24 15 4 33,33 33 11 19 0,58 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
169. Kraus Rostislav
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
30,3 37,50 24 16 6 37,84 37 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Táborská Martina
Gripeni B Liberec
30,2 33,33 24 21 7 35,29 51 18 13 0,25 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
171. Gyalog Zdeněk
Scorpio Jablonec n/N.
30,2 26,09 24 23 6 30,77 52 16 31 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
172. Havránek Lukáš
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
29,6 35,00 24 20 7 38,78 49 19 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Tříska Jiří
R.U.M.áci Liberec
29,5 29,41 24 17 5 39,53 43 17 3 0,07 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
174. Procházka Radek
Špílkaři Liberec
29,4 28,57 24 14 4 34,38 32 11 9 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
175. Topolančin Jiří
Démoni B Chotyně
28,9 26,09 24 23 6 31,48 54 17 27 0,50 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
176. Mičík Jan
Gripeni B Liberec
27,1 26,09 24 23 6 33,93 56 19 15 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Kopecký Miroslav
R.U.M.áci Liberec
26,8 30,77 24 13 4 35,29 34 12 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
178. Václavík Tomáš
Las Vegas A Jablonec n/N.
26,7 25,00 24 20 5 25,58 43 11 21 0,49 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
179. Beneš Jaroslav
Střelci ze Zátiší Liberec
26,5 27,27 20 11 3 30,77 26 8 8 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Trávníček František
Šneci Frýdlant
26,1 25,00 16 12 3 28,57 28 8 12 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Gabrielová Lenka
Mikiho Andílci Nový Bor
25,5 23,53 24 17 4 28,95 38 11 14 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Kolníková Krystyna
Telata Smržovka
25,1 21,05 24 19 4 28,89 45 13 14 0,31 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
183. Pour Karel
Gripeni B Liberec
24,0 21,05 24 19 4 34,00 50 17 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Berky Lukáš
Kobry z Vraťáku Liberec
23,7 15,79 24 19 3 33,33 51 17 9 0,18 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
185. Vodseďálek Tomáš
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
23,2 25,00 24 12 3 28,57 28 8 2 0,07 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
186. Zelenka Petr
Las Vegas B Jablonec n/N.
22,4 14,29 24 14 2 24,24 33 8 16 0,48 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
187. Moravec Tomáš
Démoni B Chotyně
21,9 8,33 24 12 1 29,03 31 9 14 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
188. Schmidtová Jana
Peckaři Kokonín
20,9 20,00 24 15 3 22,86 35 8 8 0,23 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
189. Hájková Jana
Bakaláři Liberec
20,0 16,67 20 12 2 27,59 29 8 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Samlerová Michaela
Dragonflies Liberec
17,2 12,50 16 8 1 22,22 18 4 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
191. Baborák Daniel
Mikiho Andílci Nový Bor
16,0 8,33 24 12 1 23,33 30 7 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
192. Vargová Zuzana
Chrousti Liberec
13,2 11,76 24 17 2 18,92 37 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Fofoňka Jindřich
R.U.M.áci Liberec
12,8 13,33 24 15 2 15,63 32 5 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Paldus Lukáš
Raptor's Liberec
10,4 9,09 16 11 1 13,04 23 3 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Cerman Aleš
HMM Jablonec nad Nisou
  100,00 16 4 4 80,00 10 8 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Bechný Libor
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Kuča Jan
Netovka Deers Semily
  100,00 24 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Cícha Josef
Gripeni A Liberec
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Daniel Roman
Špílkaři Liberec
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
200. Plíva Miloš
Netovka Deers Semily
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Bradáč Karel
DEXTEROUS C Krásný Les
  88,89 24 9 8 72,73 22 16 14 0,64 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
202. Langer Tomáš
Las Vegas B Jablonec n/N.
  87,50 24 8 7 66,67 21 14 20 0,95 8 0,38 0 0,00 0 0 0 0
203. Federič Petr
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  85,71 24 7 6 75,00 16 12 15 0,94 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
204. Nasková Dagmar
Smajlíci z Liberce B
  81,82 24 11 9 66,67 27 18 15 0,56 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
205. Vondrák Petr
Goldstar B Nové Město p/S.
  81,82 24 11 9 66,67 27 18 16 0,59 4 0,15 1 0,04 0 0 0 0
206. Černák Ondřej
Asterix A Nový Bor
  75,00 24 8 6 76,47 17 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Panovský Vladimír
Losers Liberec
  75,00 20 8 6 68,42 19 13 17 0,89 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
208. Kozák Lubor 1980
DEXTEROUS B Krásný Les
  75,00 24 4 3 77,78 9 7 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
209. Čila Jiří
Telata Smržovka
  75,00 24 4 3 66,67 9 6 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Polák Jaroslav
Netovka Deers Semily
  75,00 24 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Pudelko Marek
Tequila Hrádek n/N.
  75,00 24 4 3 60,00 10 6 15 1,50 2 0,20 1 0,10 0 1 0 0
212. Třísko Martin
Asterix A Nový Bor
  75,00 24 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Fialka Jan
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  72,73 24 11 8 66,67 27 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Peleška Jiří
Tequila Hrádek n/N.
  66,67 24 9 6 54,55 22 12 20 0,91 7 0,32 0 0,00 1 0 0 0
215. Vaněk Milan
Losers Liberec
  66,67 20 6 4 66,67 12 8 2 0,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
216. Davídek Miloš
Špílkaři Liberec
  66,67 24 6 4 64,29 14 9 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Samko Robert
Cyclura Jablonec n/N.
  66,67 24 6 4 56,25 16 9 1 0,06 0 0,00 2 0,13 0 0 0 0
218. Brožík Jaroslav 1954
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  66,67 24 3 2 66,67 6 4 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Radník Vladimír
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  66,67 24 3 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Svoboda Jan
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  63,64 24 11 7 57,14 28 16 12 0,43 3 0,11 0 0,00 1 0 0 0
221. Mojžíšek Karel
Střelci ze Zátiší Liberec
  62,50 20 8 5 52,38 21 11 20 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
222. Klikar Karel
Chrousti Liberec
  57,14 24 7 4 50,00 18 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Stránský Jan
Pandy Liberec
  54,55 24 11 6 55,56 27 15 17 0,63 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
224. Bouma Filip
Goldstar A Nové Město p/S.
  54,55 24 11 6 50,00 28 14 19 0,68 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
225. Kováčik František
Špílkaři Liberec
  54,55 24 11 6 50,00 26 13 13 0,50 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
226. Fiala Petr
Křoupci Jablonec n/N.
  50,00 24 8 4 52,38 21 11 20 0,95 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
227. Švárny Marcel
Las Vegas B Jablonec n/N.
  50,00 24 8 4 52,38 21 11 11 0,52 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
228. Cerman Jaroslav
Las Vegas B Jablonec n/N.
  50,00 24 8 4 50,00 20 10 5 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Vlasák Jiří
DEXTEROUS A Krásný Les
  50,00 24 8 4 50,00 20 10 22 1,10 4 0,20 2 0,10 1 0 0 0
230. Dostál Václav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  50,00 24 8 4 50,00 18 9 18 1,00 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
231. Zapadlík Pavel
Kobry z Vraťáku Liberec
  50,00 24 8 4 47,37 19 9 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
232. Klikarová Kateřina
Chrousti Liberec
  50,00 24 6 3 50,00 16 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Strnad Jan
ŠK Mavist plus Jeseteři Semily
  50,00 24 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Toth Lukáš
Šneci Frýdlant
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
235. Černohorský Aleš
Pumáci Jablonec n/N.
  50,00 24 4 2 50,00 8 4 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
236. Touš Oldřich 1956
Gripeni A Liberec
  50,00 24 4 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Rak Petr
Smajlici z Liberce A
  50,00 24 4 2 45,45 11 5 11 1,00 6 0,55 1 0,09 0 0 0 0
238. Suk Daniel
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
239. Martínek Vladimír
Gripeni A Liberec
  50,00 24 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Šrajbr Josef
Tequila Hrádek n/N.
  50,00 24 2 1 40,00 5 2 6 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Moravec Petr
Smajlíci z Liberce B
  45,45 24 11 5 48,15 27 13 13 0,48 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
242. Zenková Pavla
Mikiho Andílci Nový Bor
  45,45 24 11 5 42,31 26 11 5 0,19 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
243. Řehák Josef
Goldstar B Nové Město p/S.
  44,44 24 9 4 47,83 23 11 11 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Rezler Jan
Goldstar A Nové Město p/S.
  40,00 24 10 4 39,13 23 9 6 0,26 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
245. Bardyn Martin
DEXTEROUS B Krásný Les
  40,00 24 5 2 50,00 12 6 9 0,75 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
246. Jedinák Jan 2001
Smajlíci z Liberce B
  40,00 24 5 2 45,45 11 5 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Vasková Silvie
Cyclura Jablonec n/N.
  37,50 24 8 3 44,44 18 8 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
248. Zajac Jakub
Netovka Deers Semily
  37,50 24 8 3 42,86 21 9 10 0,48 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
249. Bouška Daniel
Mikiho Andílci Nový Bor
  37,50 24 8 3 42,11 19 8 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
250. Engel Martin
Démoni B Chotyně
  37,50 24 8 3 38,89 18 7 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
251. Čihák Petr
Kejdaři Liberec
  33,33 24 9 3 39,13 23 9 3 0,13 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
252. Charvát Martin
DEXTEROUS A Krásný Les
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 12 0,80 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
253. Karala Ernest
Dalmatini Nové Město pod Smrkem
  33,33 20 6 2 37,50 16 6 7 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
254. Kobrle Miloslav
DEXTEROUS C Krásný Les
  33,33 24 6 2 33,33 12 4 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Tomanová Daniela
Pandy Liberec
  33,33 24 3 1 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Kozák Petr
DEXTEROUS C Krásný Les
  33,33 24 3 1 42,86 7 3 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Saksa Jaroslav
Netovka Deers Semily
  33,33 24 3 1 37,50 8 3 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Havle Roman
Smajlici z Liberce A
  33,33 24 3 1 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Peuker Jan
Legendy Richmond Hrádek n/N.
  33,33 24 3 1 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Táborská Karolína
Gripeni B Liberec
  33,33 24 3 1 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Svatoň Jiří
Las Vegas B Jablonec n/N.
  30,00 24 10 3 36,00 25 9 10 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Rajman Karel
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  30,00 24 10 3 31,82 22 7 8 0,36 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
263. Votýpka Martin
Démoni A Chotyně
  28,57 24 7 2 35,29 17 6 20 1,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Hnatovský Pavel
Excalibur Liberec
  27,27 24 11 3 37,04 27 10 21 0,78 6 0,22 0 0,00 0 0 0 0
265. Červenka Jaromír
Cyclura Jablonec n/N.
  27,27 24 11 3 36,67 30 11 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Nehilla Michal
Las Vegas A Jablonec n/N.
  25,00 24 8 2 35,00 20 7 9 0,45 3 0,15 0 0,00 1 0 0 0
267. Škodová Klára
Démoni B Chotyně
  25,00 24 8 2 26,32 19 5 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Burda Anton
Gripeni B Liberec
  25,00 24 4 1 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Nováková Alena
Losers Liberec
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Vasko Petr
Cyclura Jablonec n/N.
  25,00 24 4 1 36,36 11 4 4 0,36 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
271. Pomeislová Gabriela
Losers Liberec
  25,00 20 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Špitál Oldřich
Křoupci Jablonec n/N.
  22,22 24 9 2 33,33 24 8 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
273. Hanuš Jaroslav
Kluci z předměstí Jablonec nad Nisou
  20,00 24 10 2 35,71 28 10 11 0,39 4 0,14 1 0,04 0 0 0 0
274. Dlabola Zdeněk
Excalibur Liberec
  20,00 24 5 1 30,77 13 4 10 0,77 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
275. Hruška Pavel
Křoupci Jablonec n/N.
  20,00 24 5 1 20,00 10 2 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Čermák Vladimír
Pumáci Jablonec n/N.
  18,18 24 11 2 26,92 26 7 8 0,31 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
277. Holoubek David
Smajlíci z Liberce B
  16,67 24 6 1 26,67 15 4 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Kovář Jiří
HMM Jablonec nad Nisou
  16,67 16 6 1 23,08 13 3 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Dubcová Lucie
Netovka Deers Semily
  14,29 24 7 1 33,33 18 6 5 0,28 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
280. Straka Kristián
Kobry z Vraťáku Liberec
  14,29 24 7 1 33,33 18 6 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
281. Mlejnek Petr
R.U.M.áci Liberec
  14,29 24 7 1 29,41 17 5 4 0,24 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
282. Doležalová Sandra
Pitbull Bažiny Hrádek n/N.
  14,29 24 7 1 25,00 16 4 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Drda Pavel
Scorpio Jablonec n/N.
  14,29 24 7 1 14,29 14 2 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Kain Jakub
Smajlíci z Liberce B
  12,50 24 8 1 28,57 21 6 6 0,29 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
285. Chráska Lubomír 1976
Losers Liberec
  12,50 20 8 1 22,22 18 4 3 0,17 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
286. Horák Michal
DEXTEROUS C Krásný Les
  10,00 24 10 1 20,83 24 5 10 0,42 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
287. Pígl Jan
Oštěpaři Liberec
  0,00 24 9 0 14,29 21 3 11 0,52 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
288. Honek Michal
Telata Smržovka
  0,00 24 8 0 15,79 19 3 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Košvanec Tomáš
Střelci ze Zátiší Liberec
  0,00 20 6 0 14,29 14 2 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Bukáček Petr
Scorpio Jablonec n/N.
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Bobková Jana
Raptor's Liberec
  0,00 16 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
292. Kounková Romana
Smajlíci z Liberce B
  0,00 24 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Kozák Lubor 1953
Black Panthers A Liberec
  0,00 24 4 0 27,27 11 3 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Hruška Štěpán
Křoupci Jablonec n/N.
  0,00 24 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Karásková Jitka
Goldstar B Nové Město p/S.
  0,00 24 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
296. Barabančík Jan
Špílkaři Liberec
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Kohler Petr
Bakaláři Liberec
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Wagnerová Kristýna
HMM Jablonec nad Nisou
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Engelová Hana
Pumáci Jablonec n/N.
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
300. Jáč Jaroslav
R.U.M.áci Liberec
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Mizera Jiří
Goldstar A Nové Město p/S.
  0,00 24 3 0 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Gálik Stanislav
Kejdaři Liberec
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Vébr Stanislav
DEXTEROUS C Krásný Les
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
304. Zamazal Radek
Goldstar B Nové Město p/S.
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Kain Roman
Smajlici z Liberce A
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 6 1,00 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
306. Třísková Aneta
Mikiho Andílci Nový Bor
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Baker Daniel
Démoni B Chotyně
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Bergerová Patricie
Gripeni B Liberec
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
309. Gabriel Alexandr
Mikiho Andílci Nový Bor
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Kavan Tadeáš
Démoni B Chotyně
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Čermáková Iva
Pumáci Jablonec n/N.
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Haas Petr
Piráti z Ruprechtic
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Kavan Jakub
Démoni A Chotyně
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Šlemr Jan
Odpadlíci Frýdlant
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 19:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 19:18:48