Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 149 | Turnajů: 474

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 4 7 10 21 21 27 080
2. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 3 6 22 31 31 25 750
3. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 4 5 22 31 40 21 240
4. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 3 5 22 30 111 18 590
5. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 1 2 22 25 42 14 430
6. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 1 1 22 24 33 12 510
7. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 1 22 23 62 11 580
8. Dík Břetislav CZE000386 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 22 24 27 11 200
9. Schneider Petr CZE006860 B Dream team Ostrava 22 22 25 11 000
10. Pokorný Pavel CZE001035 B Slezští rytíři Karviná 22 22 118 10 940
11. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 22 24 49 10 480
12. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 22 23 33 10 420
13. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 1 22 23 122 10 370
14. Dudáš Martin CZE000236 B ŠK Nagano Václavovice 2 22 24 25 9 740
15. Čopík Tomáš CZE059290 B DC Simpsons family Ostrava 22 22 67 9 680
16. Helvín Jiří CZE051796 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 22 22 35 9 560
17. Křižák Jan CZE047246 B Isora Hotel Koblov Ostrava 22 22 32 8 900
18. Křenek Richard CZE003654 B ŠK Ural Ostrava 22 22 37 8 660
19. Kočí Vítězslav CZE017792 B Sportdarts Ostrava 22 22 40 8 120
20. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 2 4 5 11 11 7 960
21. Klement Pavel CZE059471 B Tygři Skalice 19 19 19 7 760
22. Gregor Zdeněk CZE053199 B Tygři Skalice 22 22 76 7 460
23. Slípek Petr CZE050553 B U Káňů Radvanice 2 2 11 15 15 7 400
24. Koval Jiří CZE051931 B Omega Frýdek-Místek 22 22 68 6 920
25. Šmíd Tomáš CZE051862 B Racek Dragons Ostrava 2 13 15 15 6 480
26. Neuwirth Aleš CZE057593 B Rubín Red Stones Ostrava 1 15 16 16 6 210
27. Babušík Radek CZE047212 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 15 16 16 6 120
28. Kollár David CZE001111 B Tygři Skalice 1 1 15 17 17 6 110
29. Pleva Lukáš CZE043823 B Tenisák Hlučín 22 22 24 6 080
30. Harviš Dalibor CZE036308 B ŠK Ural Ostrava 21 21 21 6 000
31. Ploštica Jan CZE042998 B Racek Dragons Ostrava 20 20 20 5 860
31. Kamrád Jan CZE036727 B DC Simpsons family Ostrava 17 17 17 5 860
33. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons family Ostrava 1 1 22 24 34 5 670
34. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons family Ostrava 22 22 44 5 600
35. Valchař Radek CZE055555 B Slezští rytíři Karviná 22 22 101 5 360
36. Stružka Pierre CZE059601 B Omega Frýdek-Místek 22 22 32 5 300
37. Klimánek Vladimír CZE003030 B ŠK Bertíci Vojkovice 17 17 17 5 260
38. Groh Rostislav CZE032215 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 22 22 22 5 180
39. Crha Ondřej CZE007356 B Sportdarts Ostrava 18 18 18 4 920
40. Novosad Ján CZE029088 B Hero Ostrava 1 10 11 11 4 840
41. Kundrata Pavel CZE006505 B Sportdarts Ostrava 22 22 22 4 760
42. Neuwirth Lumír CZE057158 B Rubín Red Stones Ostrava 21 21 21 4 620
43. Haas Jiří CZE056735 B DC Billiard bar Ostrava 16 16 16 4 400
43. Miczko Jaroslav CZE052323 B Tygři Skalice 13 13 13 4 400
45. Habernal Ondřej CZE038432 B ŠK Nagano Václavovice 17 17 17 4 300
46. Pinkas Bronislav CZE004607 B ŠK Bertíci Vojkovice 15 15 15 4 200
47. Wolný Tomáš CZE032967 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 8 9 9 4 140
48. Kryka Dušan CZE058997 B Tygři Skalice 15 15 15 3 960
49. Appel Kamil CZE045842 B ŠK Ural Ostrava 10 10 10 3 440
50. Ondrej Miroslav CZE007022 B ŠK Nagano Václavovice 13 13 13 3 320
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 11:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 11:57:17