Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/141)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 141 | Turnajů: 400

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 3 5 7 15 15 21 230
2. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 2 4 18 24 25 17 660
3. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 3 3 18 24 32 16 270
4. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 2 3 18 23 94 13 880
5. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 1 2 18 21 37 12 910
6. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 1 1 18 20 29 10 750
7. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 1 18 19 53 9 340
8. Schneider Petr CZE006860 B Dream team Ostrava 18 18 21 9 300
9. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 18 20 41 9 200
10. Pokorný Pavel CZE001035 B Slezští rytíři Karviná 18 18 96 9 180
11. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 1 18 19 106 8 670
12. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 18 19 26 8 540
13. Dudáš Martin CZE000236 B ŠK Nagano Václavovice 2 18 20 23 8 460
14. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 2 4 5 11 11 7 960
15. Helvín Jiří CZE051796 B Omega Frýdek-Místek 18 18 30 7 860
16. Čopík Tomáš CZE059290 B DC Simpsons family Ostrava 18 18 54 7 440
17. Slípek Petr CZE050553 B U Káňů Radvanice 2 2 11 15 15 7 400
18. Křižák Jan CZE047246 B Isora Hotel Koblov Ostrava 18 18 27 7 380
18. Dík Břetislav CZE000386 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 18 18 21 7 380
20. Křenek Richard CZE003654 B ŠK Ural Ostrava 18 18 30 6 840
21. Kočí Vítězslav CZE017792 B Sportdarts Ostrava 18 18 31 6 720
22. Gregor Zdeněk CZE053199 B Tygři Skalice 18 18 70 6 420
23. Klement Pavel CZE059471 B Tygři Skalice 16 16 16 6 260
24. Neuwirth Aleš CZE057593 B Rubín Red Stones Ostrava 1 14 15 15 5 950
25. Kamrád Jan CZE036727 B DC Simpsons family Ostrava 17 17 17 5 860
26. Šmíd Tomáš CZE051862 B Racek Dragons Ostrava 2 11 13 13 5 720
27. Koval Jiří CZE051931 B Omega Frýdek-Místek 18 18 51 5 640
28. Pleva Lukáš CZE043823 B Tenisák Hlučín 18 18 24 5 340
29. Babušík Radek CZE047212 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 12 13 13 5 160
30. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons family Ostrava 1 1 18 20 31 5 110
31. Harviš Dalibor CZE036308 B ŠK Ural Ostrava 17 17 17 4 960
32. Klimánek Vladimír CZE003030 B ŠK Bertíci Vojkovice 16 16 16 4 880
33. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons family Ostrava 18 18 38 4 740
34. Valchař Radek CZE055555 B Omega Frýdek-Místek 18 18 85 4 500
35. Stružka Pierre CZE059601 B Omega Frýdek-Místek 18 18 25 4 440
36. Haas Jiří CZE056735 B DC Billiard bar Ostrava 16 16 16 4 400
37. Ploštica Jan CZE042998 B Racek Dragons Ostrava 15 15 15 4 260
37. Groh Rostislav CZE032215 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 18 18 18 4 260
39. Pinkas Bronislav CZE004607 B ŠK Bertíci Vojkovice 15 15 15 4 200
40. Kundrata Pavel CZE006505 B Sportdarts Ostrava 18 18 21 4 140
41. Neuwirth Lumír CZE057158 B Rubín Red Stones Ostrava 18 18 19 4 080
41. Crha Ondřej CZE007356 B Sportdarts Ostrava 15 15 15 4 080
43. Novosad Ján CZE029088 B Hero Ostrava 1 8 9 9 4 020
44. Kryka Dušan CZE058997 B Tygři Skalice 15 15 15 3 960
45. Kollár David CZE001111 B Tygři Skalice 12 12 12 3 840
46. Habernal Ondřej CZE038432 B ŠK Nagano Václavovice 15 15 15 3 480
47. Ondrej Miroslav CZE007022 B ŠK Nagano Václavovice 13 13 13 3 320
48. Appel Kamil CZE045842 B ŠK Ural Ostrava 9 9 9 3 120
49. Ďuriš Josef CZE035870 B ŠC Iris Havířov 14 14 14 3 100
50. Prudký Jan CZE053637 B Munroof Brušperk 1 4 5 5 2 960
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 12:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 12:25:17